וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל עקרב

מזל עקרב

תחזית יומית 08.12.2023

ונוס ממשיכה לנוע במזל שלכם, והקסם המוזר שלהם עוזר לכם לקדם את מה שחשוב לכם באמת. תנו מקום גדול יותר לאהבה

תחזית למחר (09.12.2023)

פרופיל מזל עקרב

מזל עקרב שייך לקבוצת המזלות הקבועים, וליסוד המים. מזל עקרב הוא מזל מופנם, סגור וחשדן, ובצדק: בעיניו, העולם הוא מקום עויין, ויש לנהוג כלפיו בחשדנות ראויה עד שהוא מוכיח את עצמו - ולא להיפך. העולם חושב אחרת? לעקרב לא איכפת: יש לו מספיק אופי כדי לעמוד בנחישות מול רצונות הכלל כשזה לא מתאים לו. ואכן, העקרב אינו מתמסר בקלות: הוא דורש הוכחות בשטח שהוא באמת יכול לסמוך עליך. יקח לו הרבה מאוד זמן עד שהוא יפתח את החלון ויזמין אותך להיכנס. אבל משנכנסת, זכית לחבר אמיתי לכל החיים, ובכל מצב.

אז כמו שראינו, העקרב הוא קטן-אמונה: מגיל צעיר החיים לימדו אותו שלא משתלם להיות אופטימי, וכל רגע הם ממשיכים להוכיח את זה מחדש. מה עושים העקרבים בנידון? עורכים בדיקות קבלה קפדניות, לא רק לידידים, אלא גם לבני זוג פוטנציאליים, ובעצם למי לא?

חשוב לזכור שהעקרב מאוד נאמן. לכן הוא גם דורש את הנאמנות הזו מהזולת, ולא מוכן להתפשר עליה. אולי משום כך הוא נראה לאחרים מאוד טוטאלי, הולך עד הסוף, ולא עושה חשבון כשמשהו מדליק אותו - אז הוא עלול להיכנס למקום אובססיבי מאוד ובלתי מתפשר, וגם לא קל לו עצמו. בגלל שהעקרב נשלט על ידי כוכב פלוטו, האחראי על הצורך לחוות כל דבר בצורה טוטאלית, נראה לעיתים שהעקרב אוהב לעשות לעצמו חיים קשים, לצאת עם טיפוסים לא קלים ולדרוש מעצמו ומהסביבה לא מעט.

העקרב גם יצירתי מאוד, מנסה ללכת עם מה שהוא מרגיש מעל הכל, ולא להתפשר על הרגשות שלו. המחוייבות שלו לעצמו ולדברים שלו מאוד עמוקה, ועלולה להפוך אותו לקיצוני ולקנאי נוראי, לרכושן לא קטן ולמישהו שלא מוכן לוותר על דברים שמעניקים לו משמעות, כוח וכסף. כשהעקרב לא מקבל את מה שהוא רוצה הוא לא מוותר - הוא רק לא יראה לך את זה. אבל אל תטעה - עקרב אמיתי לא שוכח ולא סולח, ויום אחד המעגל הקטן שלו עם העולם ייסגר...

תחזית שנתית

הפתעות ושינויים: זו היתה שנה רבת שינויים בעיקר לעקרבים שנולדו עד אמצע המזל, בגלל תנועתם של אורנוס ושל סטורן. הרבה עקרבים עברו שינויים ביחסים ובשותפויות, סגרו מעגלים או רק התחילו את השינוי. כעת אורנוס ימשיך לעבוד על שינויים לעקרבים שנולדו מאמצע המזל והלאה.

קידום מקצועי: יופיטר, כוכב השפע, נמצא בבית המקצועי שלכם עד חודש מאי. חשוב עד מאי להגדיר באופן מדויק את התכניות המקצועיות שלכם לשנה הקרובה וגם להיעזר בהזדמנויות שהוא נותן - כיוון שהוא יחזור למיקום הזה רק בעוד 12 שנים.

יצירתיות מעשית: סטורן עובר למזל דגים המאכלס את בית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם בחודש מרץ. הגיע הזמן לממש תכניות ויוזמות באופן מעשי, להפוך תחביבים למקצוע ולקבוע עובדות בשטח. זהו גם זמן טוב למסד יחסי אהבה ולתת להם תוקף רשמי, כמו גם למסד שיתופי פעולה מסוגים שונים.

זוגיות ושותפויות: בחודש מאי עובר יופיטר לבית היחסים שלכם וזה בדיוק הזמן להגדיר את הצרכים שלכם מקשר זוגי ומקשרים בכלל. אם יש לכם קשר כזה - יופיטר יעזור לכם להעמיק אותו וילמד אתכם להעניק יותר מעצמכם. אם אין לכם - זה הזמן לצאת ולחפש את הנפש התאומה. יש לכם בדיוק שנה לעשות זאת.

פלוטו מתחיל שינוי: פלוטו, שליט המזל שלכם, סוף סוף מתחיל שינוי: הוא עובר ב-24 במרץ למזל דלי שוהה שם במעלה ראשונה וחוזר למזל גדי ב-12 ליוני. בשנת 2024 יעבור סופית למזל דלי ושם ישאר שנים רבות. השנים הרבות שבהן שהה במזל גדי הכבידו מאוד על העקרבים. פלוטו אמנם היה בבית התקשורת העקרבי, אולם סגנון הפעולה הגדיי הארוך כמו נצח, גרם תסכול להרבה מאוד עקרבים, שתהליך הצמיחה האישי שלהם התעכב לא מעט. דברים כעת הולכים להשתנות.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully