מזל בתולה

תחזית יומית

מיקומו של הירח מדגיש את הצד הרומנטי והיצירתי שלכם, בתולות, ומאפשר לכם לפעול מתוך אהבה גם בנושאים מקצועיים וכאלה שאינם קשורים לרגש. המפתח כעת – לפעול מתוך ריגוש והתלהבות, ולהתמקד בעיקר במה – ובמי – שאתם אוהבים... יום שכזה.

תחזית למחר (24.11)

פרופיל מזל בתולה

מזל בתולה שייך לקבוצת מזלות האדמה הפרקטיים, אבל גם לקבוצת המזלות המישתנים. כן, יש צירוף כזה: גם פרקטיים - וגם מישתנים. זאת הבתולה שלנו.

הבתולה שייכת לבית השישי, שעיקרו - עבודה ושירות, ומחלות. איכשהו, הצורך הפרפקציוניסטי שיש למזל הזה מטביע את חותמו בכמה וכמה מקומות. בני ובנות מזל בתולה דורשים מעצמם הרבה, הרבה יותר מהרגיל. זה מזל שאוהב לתת מעצמו, אבל בצורה מושלמת: קשה לו לסבול שגיאות. הוא אוהב לרדת על עצמו כשזה קורה, ולא מעט...

כוכב מרקורי, שליט המזל תאומים הוא גם שליטו של מזל בתולה. אבל שלא כמו בתאומים, במזל בתולה הוא נותן שירות, אוהב לעבוד, ופרפקציוניסט גדול. אולי בגלל חיפוש השלמות המתמיד, אחת התכונות הבולטות של המזל היא הביקורתיות שלו. בין אם זו ביקורת עצמית או חיצונית - הלשון המושחזת של הבתולה תדע תמיד לאתר את נקודת התורפה ולרדת עליה. אולי כי הבתולה עושה את זה קודם כל לעצמה, למרות שלא תמיד זה נראה לעין.

למזל בתולה שייכים אנשים שיודעים - ואוהבים - לעבוד קשה. הצורך לעבוד בענפי שירות מצד אחד, ובענפי מכירות ושיווק מצד שני, יוצר מזל שתמיד יודע איפה הכי טוב לקנות מה, מה בדיוק צריך לעשות מתי, ובעיקר - עם מי. זה מזל שהוא פשוט אלוף בכל מה שקשור לפרטים קטנים - אבל קשה לו לראות את כל התמונה.

אולי בגלל זה הבתולה כל כך טובה בלעבוד עבור מישהו אחר, ורק לעצמה קצת קשה לה לפרגן... המממ... נו, זה כבר סיפור אחר. הבתולה אולי אוהבת מאוד לקטר, אבל להיכנס לעימותים? ממש לא: אז היא מפנימה ושומרת בבטן. אולי בגלל זה הרבה מאוד מבני ובנות המזל הזה סובלים לעיתים תכופות מעצירות...

תחזית שנתית

נושאי בית ומשפחה היו על הפרק בשנה וחצי האחרונות, כשכוכב סטורן מביא איתו עליות ומורדות וחיפוש לא קטן אחרי מיקומו איכותו ואישיותו של הבית האולטימטיבי שלכם, תהליך שימשך וגם יגיע לסופו השנה הזו: אם אכן תצליחו להגדיר נכון את אופיו של הבית שאתם זקוקים לו, ואת מערכת היחסים המשפחתית כולל הפיכתה למקום חם ואוהב, כי אז עשיתם את עיקר העבודה שאתם זקוקים לה. במקביל חוויתם את יופיטר כוכב השפע בבית החומר והכספים שלכם שם הוא ישהה עד חודש אוקטובר, אלמנט שהביא ומביא איתו כמה וכמה הזדמנויות ואפשרויות מעניינות במיוחד להרחיב את האזור הכלכלי בחייכם כולל יכולת לעבוד עם חו"ל או בחו"ל, כמו גם יכולת להתפרנס מהדברים שאתם אוהבים ויכולים לעשות. התהליך הזה יושלם בסופה של 2017, ואם אכן תהיו נאמנים למטרות ולאתגרים שהצבתם לעצמכם בנושאים האלה, כי אז תראו את הברכה האמיתית ב 2018 ותוכלו לעסוק יותר במה שאתם אוהבים, ובהצלחה רבה יותר. יופיטר כוכב השפע מאפשר לכם לעשות לא מעט בנושאי בטחון רגשי וכלכלי, אבל עלול גם להרחיב לא רק את אזורי הפעולה שלכם אלא גם את הכרס הקטנה, ופעילות פיזית וספורטיבית השנה היא יותר ממומלצת.