וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל בתולה

מזל בתולה

תחזית יומית 24.05.2024

הירח הקשתי מדגיש את הצורך להשקיע היום בבית ובמשפחה. זמן לשדרוג תקשורת ביתית ולשיחות עומק. טוב שיש ארוחת שישי תכף.

תחזית למחר (25.05.2024)

פרופיל מזל בתולה

מזל בתולה שייך לקבוצת מזלות האדמה הפרקטיים, אבל גם לקבוצת המזלות המישתנים. כן, יש צירוף כזה: גם פרקטיים - וגם מישתנים. זאת הבתולה שלנו.

הבתולה שייכת לבית השישי, שעיקרו - עבודה ושירות, ומחלות. איכשהו, הצורך הפרפקציוניסטי שיש למזל הזה מטביע את חותמו בכמה וכמה מקומות. בני ובנות מזל בתולה דורשים מעצמם הרבה, הרבה יותר מהרגיל. זה מזל שאוהב לתת מעצמו, אבל בצורה מושלמת: קשה לו לסבול שגיאות. הוא אוהב לרדת על עצמו כשזה קורה, ולא מעט...

כוכב מרקורי, שליט המזל תאומים הוא גם שליטו של מזל בתולה. אבל שלא כמו בתאומים, במזל בתולה הוא נותן שירות, אוהב לעבוד, ופרפקציוניסט גדול. אולי בגלל חיפוש השלמות המתמיד, אחת התכונות הבולטות של המזל היא הביקורתיות שלו. בין אם זו ביקורת עצמית או חיצונית - הלשון המושחזת של הבתולה תדע תמיד לאתר את נקודת התורפה ולרדת עליה. אולי כי הבתולה עושה את זה קודם כל לעצמה, למרות שלא תמיד זה נראה לעין.

למזל בתולה שייכים אנשים שיודעים - ואוהבים - לעבוד קשה. הצורך לעבוד בענפי שירות מצד אחד, ובענפי מכירות ושיווק מצד שני, יוצר מזל שתמיד יודע איפה הכי טוב לקנות מה, מה בדיוק צריך לעשות מתי, ובעיקר - עם מי. זה מזל שהוא פשוט אלוף בכל מה שקשור לפרטים קטנים - אבל קשה לו לראות את כל התמונה.

אולי בגלל זה הבתולה כל כך טובה בלעבוד עבור מישהו אחר, ורק לעצמה קצת קשה לה לפרגן... המממ... נו, זה כבר סיפור אחר. הבתולה אולי אוהבת מאוד לקטר, אבל להיכנס לעימותים? ממש לא: אז היא מפנימה ושומרת בבטן. אולי בגלל זה הרבה מאוד מבני ובנות המזל הזה סובלים לעיתים תכופות מעצירות...

תחזית שנתית

פלוטו מביא איתו את הצורך להתחדש בכל תחום שהוא נמצא בו. התחום המקצועי של בני ובנות מזל בתולה הוא אזור הפעולה שאליו הוא עובר השנה. הבית השישי הוא בית שירותי. הוא לא מדבר על קריירה אלא על עבודה פרופר, תוך מתן שירות מקצועי. פלוטו יעזור לכם להגדיר מחדש השנה את הצרכים שלכם מעבודה וממקום העבודה הנוכחי, תוך מתן אפשרות לעשות שינויים אם במקום העבודה ואם בתפקיד שאותו אתם ממלאים דרך קידום לתפקיד אחראי יותר - או לעזיבה ולמציאת עבודה שמבטאת באופן חזק יותר את הרצון והצורך לעבוד בו. יש מצב שמדובר בשינויים שמזמן רציתם לעשות אך פחדתם, וזהו צורך השעה - משהו משתנה ואין לכם ברירה, מפטרים אתכם או שאתם פשוט חייבים להמשיך הלאה.

פלוטו עוזר לעשות מהפכים בכל תחום - וגם כאן. מציאת העבודה שמבטאת אתכם באופן המעמיק והמשמעותי ביותר, השקעה אמיתית בעבודה קיימת ושדרוגה לאורך זמן: זה בהחלט חלק מתהליך פלוטוני שעוזר ללדת מחדש את התשובה לפעול בתחום מסויים, להשקיע בו את המיטב וגם לראות תוצאות מצוינות בהמשך. זהו זמן שבו תוכלו לפתח מיומנויות ולהגיע רחוק בתחומכם - ומעברו יופיטר לבית הקריירה יחזק את המגמה הזו ויאפשר לכם לקדם את מה שחשוב לכם באמת. כדאי עד ראש השנה 2024 להגדיר מטרות ולצאת לביצוע כבר לאחר החגים בשנה הזו.

הבית השישי עוסק גם בנושאי בריאות שהזנחתם בשנתיים האחרונות, כשפלוטו מאפשר לכם להשקיע את המקסימום בבריאות הפיזית ואף יותר מזה: להיכנס לאורך חיים בריא שכולל אכילה נכונה ומינון מספק של פעילות פיזית וספורטיבית. זהו מיקום שמאפשר לטפל לעומק במחלות לא קלות ואף להצליח ולהתחדש בריאותית על כל המשתמע מכך. אלו יהיו משמעותיים במיוחד עבורכם השנה.

בעוד פלוטו שם את דגש על העבודה והתחום המקצועי, הרי שיופיטר במזל תאומים עובד על נושאי קריירה והתדמית הציבורית שלכם. יופיטר מביא איתו שנה אחת שבה תצטרכו להשקיע לא מעט גם באנרגיה וגם בחשיבה, אבל זה ישתלם: השנה הזו תהפוך אתכם לשאפתניים, חדשניים ומגוונים יותר במטרות ובהישגים הקרייריסטים שלכם. זו שנה אחת שאם תתמסרו לאמביציה שלכם ולצורך להיות ווינרים, יש בהחלט מצב שאכן תחוו הצלחה בגדול - הן מבחינת הישגים והן במעמדכם, במוניטין או בסמכות שלכם.

אם תעשו את הדברים נכון ותתמסרו לתהליך הקצר הזה יחסית, תוכלו השנה לפתוח דלתות משמעותיות שישארו פתוחות עבורכם גם שנים רבות קדימה - ותוכלו לזכות בהצלחה לה ייחלתם. זה יקרה אם תצליחו לחבר את העוצמה הפלוטונית של ההשקעה המסיבית בעבודה מצד אחד - ואת הצד הווינרי של יופיטר עם החזון, האמביציה והאינטואיציה להגיע להישגים גדולים אפילו יותר ממה שתכננתם בשנה הקרובה.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully