מזל בתולה

מזל בתולה

תחזית יומית 26.10.2020

הירח שוהה היום בבית הזוגיות והיחסים שלכם, ונמצא מול ונוס הרגשית ששוהה היום ומחר במזל שלכם, צירוף מעניין שמאפשר לכם להשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי, לשתף ברגשות, לדבר בכנות ובאומץ ולפתוח דברים הקשורים לזוגיות וליחסים בכלל. שעות הערב יתאימו לבילוי שמח בשניים...

תחזית למחר (27.10.2020)

פרופיל מזל בתולה

מזל בתולה שייך לקבוצת מזלות האדמה הפרקטיים, אבל גם לקבוצת המזלות המישתנים. כן, יש צירוף כזה: גם פרקטיים - וגם מישתנים. זאת הבתולה שלנו.

הבתולה שייכת לבית השישי, שעיקרו - עבודה ושירות, ומחלות. איכשהו, הצורך הפרפקציוניסטי שיש למזל הזה מטביע את חותמו בכמה וכמה מקומות. בני ובנות מזל בתולה דורשים מעצמם הרבה, הרבה יותר מהרגיל. זה מזל שאוהב לתת מעצמו, אבל בצורה מושלמת: קשה לו לסבול שגיאות. הוא אוהב לרדת על עצמו כשזה קורה, ולא מעט...

כוכב מרקורי, שליט המזל תאומים הוא גם שליטו של מזל בתולה. אבל שלא כמו בתאומים, במזל בתולה הוא נותן שירות, אוהב לעבוד, ופרפקציוניסט גדול. אולי בגלל חיפוש השלמות המתמיד, אחת התכונות הבולטות של המזל היא הביקורתיות שלו. בין אם זו ביקורת עצמית או חיצונית - הלשון המושחזת של הבתולה תדע תמיד לאתר את נקודת התורפה ולרדת עליה. אולי כי הבתולה עושה את זה קודם כל לעצמה, למרות שלא תמיד זה נראה לעין.

למזל בתולה שייכים אנשים שיודעים - ואוהבים - לעבוד קשה. הצורך לעבוד בענפי שירות מצד אחד, ובענפי מכירות ושיווק מצד שני, יוצר מזל שתמיד יודע איפה הכי טוב לקנות מה, מה בדיוק צריך לעשות מתי, ובעיקר - עם מי. זה מזל שהוא פשוט אלוף בכל מה שקשור לפרטים קטנים - אבל קשה לו לראות את כל התמונה.

אולי בגלל זה הבתולה כל כך טובה בלעבוד עבור מישהו אחר, ורק לעצמה קצת קשה לה לפרגן... המממ... נו, זה כבר סיפור אחר. הבתולה אולי אוהבת מאוד לקטר, אבל להיכנס לעימותים? ממש לא: אז היא מפנימה ושומרת בבטן. אולי בגלל זה הרבה מאוד מבני ובנות המזל הזה סובלים לעיתים תכופות מעצירות...

תחזית שנתית

כוכב אורנוס השוהה במזל שור מאפריל הקודם משפיע עליכם לטובה, בתולות. אורנוס הוא כוכב השינויים והוא מביא איתו שינויים בהסתכלות שלכם על החיים ומשם - בשינוי בסדרי העדיפויות שלכם. מכיון שמזל שור שייך גם הוא ליסוד האדמה, אפשר לומר שהשינויים הם לא כורח המציאות, אלא אפשרויות בחירה כאלה ואחרות, והם נעשים מתוך הבנה שהם כורח השעה בקצב איטי יחסית.

מהמקום הזה, ממליץ לכם אורנוס על פתיחה של אזורי פעילות חדשים מבחינה מקצועית וקשרים טובים יותר עם חו"ל, בעיקר מקצועיים. גם נסיעה ארוכה השנה עשויה להביא איתה גישה חדשה לדברים וזווית ראייה אחרת, לתרום לכם בעקיפין ולפתוח אפשרויות חדשות של שיתופי פעולה מסוגים שונים.

הימצאותם של פלוטו וסטורן בבית הרומנטיקה היצירתיות והביטוי האישי שלכם הכבידה לא מעט בשנתיים האחרונות. נראה שלא משנה מה תעשו החיים דורשים מכם עוד ועוד, והתגמול יחסית למה שהשקעתם זעום. גם באהבה עברתם תקופה לא קלה, כשהחיים דורשים מכם מינון גבוה במיוחד של מחויבויות מסוגים שונים. יש הרבה כובד במערכות היחסים, גם כי אתם דורשים מעצמכם לא מעט עכשיו וגם כי אתם משקיעים לא מעט בתחום המקצועי ובצד הפרקטי של החיים כרגע.

אולם גם כאן יגיע שינוי, כשיופיטר כוכב השפע האופטימי עובר לבית הביטוי האישי שלכם. יופיטר מביא איתו גישה אופטימית לאהבה פתיחות לאנשים חדשים ומרגשים ופה ושם גם את האהבה עצמה. יופיטר מחזק את האהבה לדברים שאתם אוהבים כמו נסיעות למשל - ואכן נסיעה כיפית צפויה השנה כדי לרענן את מצב הרוח ולפתח גישה חדשה אופטימית ומאפשרת ללא ציניות וביקורתיות, שתאפשר לאנשים חדשים ומעניינים להיכנס לחייכם ולהעשיר את המעגלים החברתיים שלכם, בתולות.

ממש באותו זמן מתקדם לו כוכב נפטון הרגשי בבית הזוגיות והיחסים שלכם, עוזר לכם לפתוח את הלב ולתת ביטוי לרגשות עדינים, ואפילו לאהבה. אולם, נפטון עלול גם לערפל ולמסמס את התכניות שלכם, בעיקר של אלה מכם שנולדו בשליש האחרון של המזל. חשוב בזמן שכזה להיזהר מטעויות, משיקול דעת רגשני ולא מדויק - ומהוצאת כספים לא מבוקרת שעלולה להסתיים באוברדראפט חסר שליטה.

לאלה מכם שאכן נולדו בשליש האחרון של השנה חשוב להיזהר השנה מנוכלויות ומנוכלים מסוגים שונים, מעסקאות מפוקפקות ומאשליות ופנטזיות. נפטון אכן יכול לתעתע לא מעט, כך שאפילו בני בתולה מנוסים ופיקחיים במיוחד עלולים ליפול במלכודות שלו.
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully