מזל בתולה

מזל בתולה

תחזית יומית 16.08.2022

יום שבו כדאי וחשוב לפעול בזהירות מקסימלית, הן בכבישים ובדרכים, והן בכל מה שקשור לשיחות ומילים שכדאי לא לבטא. הימנעו מכעסים מיותרים.

תחזית למחר (17.08.2022)

פרופיל מזל בתולה

מזל בתולה שייך לקבוצת מזלות האדמה הפרקטיים, אבל גם לקבוצת המזלות המישתנים. כן, יש צירוף כזה: גם פרקטיים - וגם מישתנים. זאת הבתולה שלנו.

הבתולה שייכת לבית השישי, שעיקרו - עבודה ושירות, ומחלות. איכשהו, הצורך הפרפקציוניסטי שיש למזל הזה מטביע את חותמו בכמה וכמה מקומות. בני ובנות מזל בתולה דורשים מעצמם הרבה, הרבה יותר מהרגיל. זה מזל שאוהב לתת מעצמו, אבל בצורה מושלמת: קשה לו לסבול שגיאות. הוא אוהב לרדת על עצמו כשזה קורה, ולא מעט...

כוכב מרקורי, שליט המזל תאומים הוא גם שליטו של מזל בתולה. אבל שלא כמו בתאומים, במזל בתולה הוא נותן שירות, אוהב לעבוד, ופרפקציוניסט גדול. אולי בגלל חיפוש השלמות המתמיד, אחת התכונות הבולטות של המזל היא הביקורתיות שלו. בין אם זו ביקורת עצמית או חיצונית - הלשון המושחזת של הבתולה תדע תמיד לאתר את נקודת התורפה ולרדת עליה. אולי כי הבתולה עושה את זה קודם כל לעצמה, למרות שלא תמיד זה נראה לעין.

למזל בתולה שייכים אנשים שיודעים - ואוהבים - לעבוד קשה. הצורך לעבוד בענפי שירות מצד אחד, ובענפי מכירות ושיווק מצד שני, יוצר מזל שתמיד יודע איפה הכי טוב לקנות מה, מה בדיוק צריך לעשות מתי, ובעיקר - עם מי. זה מזל שהוא פשוט אלוף בכל מה שקשור לפרטים קטנים - אבל קשה לו לראות את כל התמונה.

אולי בגלל זה הבתולה כל כך טובה בלעבוד עבור מישהו אחר, ורק לעצמה קצת קשה לה לפרגן... המממ... נו, זה כבר סיפור אחר. הבתולה אולי אוהבת מאוד לקטר, אבל להיכנס לעימותים? ממש לא: אז היא מפנימה ושומרת בבטן. אולי בגלל זה הרבה מאוד מבני ובנות המזל הזה סובלים לעיתים תכופות מעצירות...

תחזית שנתית

הילוכה האחורי של ונוס במזל גדי בפתיחת השנה הזו מראה על התלבטות מבחינת כיוון הפעולה בשנה הקרובה בנושאים הקשורים לביטוי האישי שלכם בדרכים יצירתיות, תחושת שייכות ואפילו אהבה. זהו זמן טוב לקבל החלטות משמעותיות הקשורות למקום שאליו תתחברו רגשית בשנה הקרובה, אם כשהמדובר במערכת יחסים קרובה שדורשת כעת יותר מתמיד, ואם המדובר בהחלטות הקשורות לסדרי עדיפויות מקצועיים.

לבטים ודילמות: הלבטים אפילו מתעצמים כשכבר מתחילת השנה פורץ יופיטר, כוכב השפע, למזל דגים המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם, וכך כשגם נושאי אהבה וגם נושאי מערכות יחסים נמצאים על הפרק - הם דורשים מכם לקבל החלטות משמעותיות שילוו אתכם לאורך השנה.

יתכן ומערכת יחסים קיימת דורשת מכם מחוייבות מחודשת שקשה לכם לתת כעת, אם בגלל שהמערכת מיצתה את עצמה או בגלל שאתם זקוקים כעת למערכת שתכיל את כל המורכבות שלכם שהתפתחה מאוד בשנה האחרונה, וכעת אתם דורשים יותר הכלה אמפטיה, הבנה וגם ריגוש - כל אלה בצירוף יופיטר שממול ימקדו אתכם השנה באיכות מערכות היחסים שלכם, הן אלה הרגשיות והן העסקיות, ובכל מה שקשור לדיאלוג אמיתי בגובה העיניים שדורש כנות ואומץ לבטא את מה שחשוב לכם כעת באמת.

הדילמות יפתרו כך או אחרת עד ה-8 למאי או ידחו לאחר מכן, כשיופיטר יעבור למזל טלה: כעת על הפרק עומד הצורך שלכם להשתנות ולשנות, להתחדש מבחינה מקצועית ואישית כדי להגיע לשלב הבא, ביחד או לחוד, ובמלים אחרות - באופן מסויים בעצם להמציא מחדש את אותם חלקים מהותיים דיפ דאון שקשורים להשראה, תשוקה, והדחף להתחדש ולעבור לשלב הבא נקיים, כנים ומיישירי מבט אמיץ מול החיים. יש מצב שהתקופה הזו תלווה בכמה דרמות שבהן תיאלצו לוותר על דברים שחשובים לכם, כדי לפנות מקום לדברים חדשים שבהם נמצא כעת מבחינתכם אותו דחף פנימי.

כשיופיטר יעבור לטלה, הצורך לבדוק לעומק את המשאבים שלנו - הרגשיים, החומריים והמנטליים - כדי לעבור לשלב הבא יהיו חזקים במיוחד: לצמוח מבחינת אישיות וקריירה או להשאר היכן שאתם, ולדרוך במקום. את התוצאות של הבחירות שתעשו השנה תראו בשנה הבאה ואפילו בזו שאחריה, אבל עצם הדילמות של השנה הזו - גם הן תוצאות של שלוש השנים האחרונות שקדמו לזו, ומגיעות כעת לשלב האימות: איזה איכות אני רוצה שתהיה לחיים שלי, ומה אני מוכן לעשות כדי שהדברים אכן יקרו אם בכלל, ועל מה להתפשר?

יופיטר במזל טלה מביא איתו אפילו דילמות גדולות יותר, שקשורות למהות הפנימית שלנו עצמנו, שממנה אנחנו צריכים לעבור לשלב הבא. מעברו של כוכב מרס במזל תאומים להילוך אחורי בחודשים נובמבר-דצמבר 2022 בבית הקריירה שלכם מחזק את הדילמה מבחינה אחרת: היכן אתם תורמים באופן העוצמתי ביותר לאמביציה שלכם, ובעקיפין - מה אתם מוכנים לעשות כדי להשיג שליטה על חייכם? ואיזה מלחמות לנהל כדי להישאר עצמאים בהחלטות ובשליטה?

מעניין שדווקא מזל בתולה שנחשב מזל מעשי כל כך מוצא את עצמו דווקא השנה בלב דילמות משמעותיות כל כך, דווקא מבחינה רגשית ואישיותית - שקביעת עובדות בשטח ופתרונות מעשיים, אלמנטים שהוא טוב בהם בסיטואציות הדורשות תשובות - לא יכולה לפתור אות.: דווקא ההחלטות שתקבלו בתחום הרגש והיחסים הן אלה שיקבעו את העובדות החדשות בשטח, או שיקבעו את המוסכמות הישנות למרות המחיר שתשלמו בכלל הפחד או הקושי להלחם על מה שחשוב לכם באמת.

המלצות:
1. להקשיב השנה קודם כל ללב ורק אחר כך להגיון.
2. להתמקד בחזון שלכם ובתמונה הגדולה. לא לרוץ ולפרק אותו לפרטים כדי לנסות ולשלוט במה שקורה.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully