מזל טלה

תחזית יומית

זהו יום נוסף שבו האנרגיה שלכם עוצמתית ואפקטיבית ובמיוחד בנושאי אמביציה וקריירה, טלאים. זמן טוב להגדיר לעצמכם מטרות בתקופה הקרובה, ולהסתער קדימה. הירח במזל גדי מדגיש היום גם את הצורך להשקיע בהופעה חיצונית: זמן להרשים, טלאים.

תחזית למחר (24.11)

פרופיל מזל טלה

הטלה שייך למזלות האש האנרגטיים ולקבוצת הקרדינליים, היוצרת אנרגיה. הטלה מייצג אותה על ידי אלמנט האש, על כל יתרונותיו וחולשותיו.

הטלה פותח את גלגל המזלות, ולכן מייצג את הילד, שזה עתה נולד. הילד הזה מביא לעולם מתנה נפלאה - את עצמו! וכך צריך להתייחס אל הטלה - כאל משהו נפלא שצריך למלא את כל סיפוקיו. הטלה לא ממש יודע לדחות סיפוקים. כל אנרגיית האש שלו מכוונת לטווחים קצרים, כדי לספק את הצרכים המיידיים שלו. לכן, הטלה נחשב לפעמים לאגוצנטרי למדי, ולמי שדורש הקשבה רבה מהסביבה.

מארס הוא שליט הטלה. הוא מייצג את הדחף לשלוט ולהכתיב, ואת החלק הגברי שמחפש להגדיר טריטוריות ולהילחם עליהן. לרוב, אנשים שמפת הלידה שלהם נשלטת על ידי מארס ישרתו בצבא קבע, או סתם יחפשו לריב עם כולם. מארס גורם לטלה להביע בצורה ישירה את רגשותיו, אבל לעיתים הוא גם חם מזג, מאוד... במקרים כאלה, למשל - כשעוקפים אותו ברמזור - הוא נוטה להתפרץ, לכעוס על כל מי שלא ממהר לעשות את מה שהוא רוצה, להיות קצר סבלנות, ולרצות את הכל כאן - ועכשיו.

הטלה טוב בלסחוף אחריו אנשים, ומאוד אוהב להתחיל דברים חדשים (הראשון בגלגל המזלות...), אבל פעמים רבות - ממש כמו לילד - אין לו את הנשימה הארוכה לסיים אותם. הוא משתעמם, ו... מתחיל משהו אחר.

תחזית שנתית

על הטלאים עברה שנה מאוד מאתגרת: אורנוס כוכב השינויים הביא איתו צורך חזק בשינוי ובגישות אחרות, בעוד כוכב יופיטר שממול אתגר אתכם בצורך לפתוח ערוצי תקשורת חדשים אל העולם, ולהשקיע קצת יותר בזוגיות, ביחסים, ובדיאלוג עם חו"ל. אלה מכם שהצליחו להרים לפחות כפפה אחת מכל אלה יוכלו להמשיך ולעשות זאת גם השנה בהצלחה עד חודש אוקטובר. החודשים פברואר ומרץ שבהם ישהו הכוכבים מרס וונוס במזל שלכם, יתאימו לכך במיוחד. לאחר מכן יעבור הדגש לכל מה שקשור לצורך לנהל נכון את המשאבים שלכם, הכלכליים והרגשיים, ולא לבזבז אנרגיה לריק. מכיוון שרוב העבודה על הנושאים האלה תיעשה בשנה שלאחר מכן, עדיף לא להרחיב כאן, ורק אומר שנושא היחס לכסף ולחומר יהיה משמעותי במיוחד החל מחודש אוקטובר ואילך. הילוכה האחורי של ונוס מהמזל שלכם למזל דגים וחוזר חלילה מסמל בעיקר את הצורך לשנות גישה ליחסים ואפילו לעצמכם, להתייחס אחרת לעולם הרגש, ולהיות קשובים יותר לאחרים ובעיקר לעצמכם, בכל מה שקשור לתפיסת הזולת וליחסים בכלל. זה לא יהיה קל לטלה שכל כך רגיל לסיפוקים מידיים, אבל אם תתמסרו לתהליך זה יהיה בהחלט מעניין.