מזל טלה

מזל טלה

תחזית יומית 26.10.2020

אחרי כמה ימים חברתיים למדי הגיע הזמן להתכנס מעט, ולטעון את המצברים באנרגיה טרייה במקום להתיש את עצמכם, טלאים. הירח שוהה היום במזל דגים, וזה הזמן לנוח, להחליף כוח ולהתארגן מחדש: מחרתיים תוכלו לצאת כמו חדשים להמשיך להילחם.

תחזית למחר (27.10.2020)

פרופיל מזל טלה

הטלה שייך למזלות האש האנרגטיים ולקבוצת הקרדינליים, היוצרת אנרגיה. הטלה מייצג אותה על ידי אלמנט האש, על כל יתרונותיו וחולשותיו.

הטלה פותח את גלגל המזלות, ולכן מייצג את הילד, שזה עתה נולד. הילד הזה מביא לעולם מתנה נפלאה - את עצמו! וכך צריך להתייחס אל הטלה - כאל משהו נפלא שצריך למלא את כל סיפוקיו. הטלה לא ממש יודע לדחות סיפוקים. כל אנרגיית האש שלו מכוונת לטווחים קצרים, כדי לספק את הצרכים המיידיים שלו. לכן, הטלה נחשב לפעמים לאגוצנטרי למדי, ולמי שדורש הקשבה רבה מהסביבה.

מארס הוא שליט הטלה. הוא מייצג את הדחף לשלוט ולהכתיב, ואת החלק הגברי שמחפש להגדיר טריטוריות ולהילחם עליהן. לרוב, אנשים שמפת הלידה שלהם נשלטת על ידי מארס ישרתו בצבא קבע, או סתם יחפשו לריב עם כולם. מארס גורם לטלה להביע בצורה ישירה את רגשותיו, אבל לעיתים הוא גם חם מזג, מאוד... במקרים כאלה, למשל - כשעוקפים אותו ברמזור - הוא נוטה להתפרץ, לכעוס על כל מי שלא ממהר לעשות את מה שהוא רוצה, להיות קצר סבלנות, ולרצות את הכל כאן - ועכשיו.

הטלה טוב בלסחוף אחריו אנשים, ומאוד אוהב להתחיל דברים חדשים (הראשון בגלגל המזלות...), אבל פעמים רבות - ממש כמו לילד - אין לו את הנשימה הארוכה לסיים אותם. הוא משתעמם, ו... מתחיל משהו אחר.

תחזית שנתית

בגדול, טלאים - זו היא שנת הקריירה שלכם! כן, נגמרו התירוצים: כשיופיטר כוכב השפע נמצא באזור במשך שנה שלמה (ואפילו טיפונת פחות במקרה הזה לכן כדאי למהר ולנצל אותו..) הגיע הזמן להעביר הילוך, ולפרוץ ביזמה קרייריסטית אחת לפחות. קדימה! השנה הזו - השמים הם הגבול.

אבל לא רק יופיטר נמצא במזל שלכם בשנה הזו: מלווים אתכם לאורכה גם פלוטו היצרי והעצמתי, וסטורן הנוקשה שעוזר גם לממש פוטנציאל עד חודש אפריל, ובגדול - יוצרים עבורכם רבע שנה עוצמתית מאוד שכוללת בתוכה גם יזמות חדשות, גם אמביציה ודרייב עוצמתיים, וגם יכולת לממש רעיונות ויזמות ולהפוך אותם לפרקטיים בשטח. סטורן ופלוטו עובדים השנה בעיקר על בני השליש השלישי של מזל טלה. סטורן מכריח אתכם להיות כאן ועכשיו עם כל הכובד שבעולם ובכל הגזרות: קוראים לזה "לקיחת אחריות". פלוטו מכריח אתכם להתחדש ולחדש, לשים בצד את מה שלא עובד ולהלחם בעוצמה על עמדות כוח, לפעמים מול בוסים ואחראים.

אז נכון, סטורן ופלוטו קרעו לכמה מכם את הצורה בשנתיים האחרונות, בעיקר לטלאים השובבים וההרפתקניים, שכמו הצרצר במשל עם הנמלה העדיפו לדחות או רק להתחיל ולברוח כמו שאופייני להם או בכלל לא לעשות. עכשיו הם משנים פאזה. פלוטו הולך עד מרץ קדימה ומראה לכם אתגרים חדשים וממרץ והלאה - איך לממש אותם. וסטורן? הוא מסיים את העבודה על הטלאים - מה שלמדתם למדתם ומה שלא.

בחודש אפריל עובר סטורן למזל דלי המאכלס את הבית החברתי שלכם: תכלס - זה הזמן לעבור לעצמאות ולבנות לכם חברה משלכם, או לעבוד בחברה קיימת כמו טלה - עם מידת עצמאות אישית גבוהה - או להחליט שאתם הולכים לעשות הכל לבד, וכמו כל יזם - מתחילים משהו מאפס. הטלה ואיתו היכולת למקד עוצמות רבות במקום אחד כדי לבצע פריצות דרך אמיתיות, ממש בנוי למשימות מאתגרות, וממש עכשיו מינואר מתחילה וואחד משימה כזו: כסף. אורנוס כוכב השינויים, שהתחיל אצלכם את השינוי הקשור לכסף וכל מה שקשור אליו בחודש אפריל הקודם, בין אם המדובר בחלומות על פריצות דרך כלכליות או הפסדים ושינויים בחשבון הבנק, פורץ שוב בהילוך רגיל ב-11 לינואר: למדתם משהו מהשגיאות השנה? זה הזמן לעשות דברים אחרת, וזה - נכון בעיקר לטלאים שנולדו בשליש הראשון של המזל. כל השאר - סבלנות.
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully