וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל טלה

מזל טלה

תחזית יומית 12.07.2024

יום מעשי לפנינו ומתאים לכל הסידורים וההתארגנויות שלכם. זמן טוב לרדת לקרקע – ולהתמקד בעובדות.

תחזית למחר (13.07.2024)

פרופיל מזל טלה

הטלה שייך למזלות האש האנרגטיים ולקבוצת הקרדינליים, היוצרת אנרגיה. הטלה מייצג אותה על ידי אלמנט האש, על כל יתרונותיו וחולשותיו.

הטלה פותח את גלגל המזלות, ולכן מייצג את הילד, שזה עתה נולד. הילד הזה מביא לעולם מתנה נפלאה - את עצמו! וכך צריך להתייחס אל הטלה - כאל משהו נפלא שצריך למלא את כל סיפוקיו. הטלה לא ממש יודע לדחות סיפוקים. כל אנרגיית האש שלו מכוונת לטווחים קצרים, כדי לספק את הצרכים המיידיים שלו. לכן, הטלה נחשב לפעמים לאגוצנטרי למדי, ולמי שדורש הקשבה רבה מהסביבה.

מארס הוא שליט הטלה. הוא מייצג את הדחף לשלוט ולהכתיב, ואת החלק הגברי שמחפש להגדיר טריטוריות ולהילחם עליהן. לרוב, אנשים שמפת הלידה שלהם נשלטת על ידי מארס ישרתו בצבא קבע, או סתם יחפשו לריב עם כולם. מארס גורם לטלה להביע בצורה ישירה את רגשותיו, אבל לעיתים הוא גם חם מזג, מאוד... במקרים כאלה, למשל - כשעוקפים אותו ברמזור - הוא נוטה להתפרץ, לכעוס על כל מי שלא ממהר לעשות את מה שהוא רוצה, להיות קצר סבלנות, ולרצות את הכל כאן - ועכשיו.

הטלה טוב בלסחוף אחריו אנשים, ומאוד אוהב להתחיל דברים חדשים (הראשון בגלגל המזלות...), אבל פעמים רבות - ממש כמו לילד - אין לו את הנשימה הארוכה לסיים אותם. הוא משתעמם, ו... מתחיל משהו אחר.

תחזית שנתית

התחום שבו תצטרכו לעשות השנה מהפך משמעותי הוא התחום החברתי, טלאים. זה אומר שינוי בכל התפיסה של מה זו חברה, מה זו קהילה - ומה יש לכם לתרום שם לעולם.

פלוטו היה בבית העשירי בשנה שחלפה ועבד עם הטלאים הרבה על נושאי אמביציה וקריירה - ורבים מהטלאים אכן הצליחו להיות באור הזרקורים וגם להצליח לא מעט. כעת מגיע השלב הבא: לתרום לא רק לעצמך כאינדיבידואל, אלא להכיר בכך שאתה חלק מקהילה, וככזה אתה יכול לתרום הרבה מעצמך גם אם אתה עצמך לא תהיה במרכז.

זה לא פשוט כמו שזה נשמע. לרכך את האגו הטלאי שחושב שהוא מרכז העולם ולשכנע אותו לתרום לקהילה מבלי שאתה עצמך תהיה במרכז... לא פשוט. אולי משום כך מדובר בתהליך ארוך של עשרים שנה בערך. פלוטו בדלי יעורר את המודעות החברתית שלכם ויגרום לכם להיות מעורבים יותר בקבוצות, מטרות וקהילות שתואמות את הערכים והתשוקות שלכם. אתם עלולים גם לחוות כמה מאבקי כוח, קונפליקטים או הפתעות עם חברים, עמיתים או רשתות חברתיות. מעבר זה יעזור לכם להעצים את המקוריות וההומניטריות שלכם ולפתח מודעות חברתית ואחריות רבה יותר.

מעברו של פלוטו למזל דלי המאכלס את הבית החברתי שלכם, מביא איתו שינויים בדרך שבה אתם משתתפים ותורמים לקהילה. פלוטו גורם לטלה שלנו שעד עכשיו היה בדרך כלל מרוכז בעצמו ובסביבתו הקרובה להפוך לחברתי יותר, ומכיוון שהטלה בדרך כלל אוהב גם לקחת פיקוד, אפשר לומר שהוא בהחלט עשוי להפוך לסוג של יזם חברתי, לבנות לכם אתר חדש או לקחת חלק משמעותי יותר בקבוצות פייסבוק ואינסטגרם.

מעברו של יופיטר אל בית התקשורת של הטלה בחודש יוני תורם גם הוא לתהליך החברתי הזה. יופיטר במזל תאומים יגביר את כישורי התקשורת והלמידה שלכם ויהפוך אתכם לתקשורתיים, שנונים והרפתקנים יותר בדיבור, בכתיבה ובנסיעות שלכם. הוא ילמד אתכם להתבטא ולדבר הרבה יותר מתמיד, להפסיק להיות מוצפים רגשית כשדברים לא קורים כפי שרציתם ולשתף בתחושות.

הטלה כמו שאר מזלות האש הוא מזל של עשייה ולא של מילים דווקא, אבל יופיטר יביא איתו שנה שבה המלים שלכם יהיו הנעה מצוינת לפעולה ולהרבה אקשן. משך שהייתו של יופיטר בבית התקשורת שלכם היא רק שנה, אבל השנה הזו תהיה מלווה בשינוי תקשורתי חזק, בשימוש רב יותר במילים, והרבה קשרים חדשים, שיחות ומפגשים שחסרו לכם מאוד השנה. מעברו של יופיטר למזל תאומים בחודש מאי מביא איתו ים של קשרים חדשים ומועילים ואפשרויות לשיתופי פעולה שלא היו עד עכשיו גם בגלל שהטלה מוכן לשתף אחרים בתכניות שלו.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully