מזל טלה

מזל טלה

תחזית יומית 16.08.2022

הירח עובר למזל שלכם ואיזה כיף להתעורר עם האנרגיה הזו... זמן להפשיל שרוולים ולהתחיל להזיז דברים, טלאים. קדימה.

תחזית למחר (17.08.2022)

פרופיל מזל טלה

הטלה שייך למזלות האש האנרגטיים ולקבוצת הקרדינליים, היוצרת אנרגיה. הטלה מייצג אותה על ידי אלמנט האש, על כל יתרונותיו וחולשותיו.

הטלה פותח את גלגל המזלות, ולכן מייצג את הילד, שזה עתה נולד. הילד הזה מביא לעולם מתנה נפלאה - את עצמו! וכך צריך להתייחס אל הטלה - כאל משהו נפלא שצריך למלא את כל סיפוקיו. הטלה לא ממש יודע לדחות סיפוקים. כל אנרגיית האש שלו מכוונת לטווחים קצרים, כדי לספק את הצרכים המיידיים שלו. לכן, הטלה נחשב לפעמים לאגוצנטרי למדי, ולמי שדורש הקשבה רבה מהסביבה.

מארס הוא שליט הטלה. הוא מייצג את הדחף לשלוט ולהכתיב, ואת החלק הגברי שמחפש להגדיר טריטוריות ולהילחם עליהן. לרוב, אנשים שמפת הלידה שלהם נשלטת על ידי מארס ישרתו בצבא קבע, או סתם יחפשו לריב עם כולם. מארס גורם לטלה להביע בצורה ישירה את רגשותיו, אבל לעיתים הוא גם חם מזג, מאוד... במקרים כאלה, למשל - כשעוקפים אותו ברמזור - הוא נוטה להתפרץ, לכעוס על כל מי שלא ממהר לעשות את מה שהוא רוצה, להיות קצר סבלנות, ולרצות את הכל כאן - ועכשיו.

הטלה טוב בלסחוף אחריו אנשים, ומאוד אוהב להתחיל דברים חדשים (הראשון בגלגל המזלות...), אבל פעמים רבות - ממש כמו לילד - אין לו את הנשימה הארוכה לסיים אותם. הוא משתעמם, ו... מתחיל משהו אחר.

תחזית שנתית

אין ספק - לפניכם אחת השנים היותר מורכבות מבחינה אנרגטית, רגשית, חברתית ומה לא.. נכון, לא מעט מזלות יחוו כך את השנה הזו אבל אצלכם זה יבלוט במיוחד.

השנה נפתחת כשונוס שוהה בהילוך אחורי בבית הקריירה שלכם עד סוף חודש ינואר. זהו זמן טוב לשדרג את האמביציה שלכם, להתפייס עם בוסים או אחראים ואולי לשנות משהו בדרך שבה ניהלתם את הקריירה והאמביציה שלכם בשנה הקודמת, כולל אפשרות לשינוי בקריירה, בתפקוד המקצועי או בדרך שבה אתם זוכים לשליטה מחודשת מול מוסדות וארגונים בחייכם.

ניקוי משקעים, והגדרת מטרות: יופיטר, כוכב השפע, עובר ממש בסוף השנה הנוכחית למזל דגים המאכלס את בית תת המודע והפחדים שלכם - וישהה שם עד חודש מאי. יופיטר ישפיע עליכם בעיקר מאחורי הקלעים ובעצם יכין אתכם למעברו במאי למזל שלכם. עד אז נקו משקעים רגשיים שהצטברו, בנו לכם חזון ותכניות פעולה מלהיבות ואז המתינו בסבלנות למעברו למזל שלכם. זהו זמן מצוין להגדיר מטרות בכל התחומים, אבל עדיין לא לפעול.

מימוש רעיונות ויזמות חדשות: יופיטר עובר ב-11 במאי לטלה, יעצור במעלה ה-8 במזל טלה ואז יפנה בהילוך אחורי ויחזור למזל דגים ב-19 באוקטובר. זהו פרק זמן מיוחד, שבו תוכלו לתרגם את כל התובנות של מחצית השנה הראשונה, החלומות והגדרת המטרות שלכם - לעשייה ולפעולה. יופיטר מביא איתו גישה אופטימית, תחושה שהכל אפשרי ורצון להרחיב אופקים ואזורי פעולה בתחום המקצועי והחברתי, וכשהוא בבית הראשון שלכם הוא מביא איתו לעיתים קרובות את התחושה שהכל אפשרי. יופיטר מאפשר לדברים לקרות אבל לא גורם להם לקרות: הרבה דלתות יוכלו להיפתח לכם השנה, אבל אם לא תלחצו על הידית - זה לא יקרה.

צמיחה אישית: יופיטר בבית הראשון מרחיב מחודש מאי והלאה את אפשרויות הצמיחה האישית שלכם, ומעניק לכם גישה בוטחת ואפשרות להתממשק עם העולם ועם אנשים אחרים כדי לממש חלומות, תוך שהוא גם משפר את התדמית שלכם.

שדרוג תקשורתי: תהליך נוסף שאתם פוגשים השנה - מעברו של כוכב מרס, שליט המזל שלכם, להילוך אחורי ב-31 לאוקטובר במזל תאומים, מה שאומר שבחודשיים האחרונים של השנה הוא ישהה בהילוך אחורי בבית התקשורת שלכם. זה יהיה פרק זמן שיאפשר לכם לחזור ולהתמקד במה שעברתם השנה, לשפר את הטעון שיפור ולשדרג בעיקר את כל מה שקשור לתקשורת שלכם, לסגור מעגלים תקשורתיים שמיצו את עצמם ואולי גם לתקשר אחרת כדי שהדברים יקרו כפי שאתם רוצים ולא להיפך. זהו זמן טוב להתפייס עם העולם ועם אלה שאיתם נלחמתם השנה ובשנה שאחרי - לפתוח דף תקשורתי חדש.

כדאי גם לקחת בחשבון כושר פיזי מוחלש בתקופה הזו, נטייה למחלות ואיבוד כושר. כדאי לחזק את הגוף בתקופה הזו בעיקר על ידי תזונה בריאה ומינון גבוה יותר של שינה וכושר אישי.

המלצות:
1. שנה מצוינת לשינויי כוון בחיים, בעיקר מבחינת גישה: מעבר מגישה קצת פסיבית לגישה אסרטיבית.
2. תקשורת - זמן טוב ליוזמות חדשות בנושאי תקשורת, להתקשרויות, לשותפויות מעניינות ולהרחקת תקשורת ביקורתית.
3. שנה טובה לשינויי תדמית, לשינוי סטטוס זוגי וחברתי ולשינוי בגישה לחיים בכלל.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully