מזל דגים

מזל דגים

תחזית יומית 27.11.2020

תקשורת – זו מילת המפתח של הסופ"ש הזה, דגיגונים. הירח שוהה במזל שור בבית התקשורת שלנו ודווקא עכשיו מתחשק לשתף ברגשות, במילים, בחוויות ובכל מה שעולה בדמיונו היצירתי של הדגיג שלנו. אל תשאירו את המילים בפנים: תנו להן לצאת בטלפון, בזום, במייל והכי עדיף – פנים אל פנים... קדימה.

תחזית למחר (28.11.2020)

פרופיל מזל דגים

מזל דגים שייך ליסוד המים, ולקבוצת המזלות המשתנים. ואכן, הדגים משתנים כל הזמן, בגלל שהצירוף של המים הזורמים והצורך לנוע כל הזמן חזק מהם. כוכב נפטון שולט על מזל דגים, והופך את השהות איתם לתחושת שהות ליד חוף הים: לפעמים המים צלולים, בהירים ושקטים, לפעמים סוערים ובעלי גלים גבוהים, ולפעמים עכורים וסוחפים.

מצבי הרוח הדגיים שונים ומשתנים, אבל כמעט תמיד אפשר למצוא אצלם עצב נסתר, עגמומיות מסויימת שנמצאת מתחת לפני השטח ומחפשת לה מוצא. אולי בגלל העובדה הזו, רבים מהדגים אוהבים לכתוב, בעיקר שירה. יש משהו לירי וטרגי בדרך בה הם מסתכלים על המציאות. בכלל, הדגים נחשבים למזל אמנותי מאוד, בעלי יכולת הבעה מדהימה, בעיקר בתחום המשחק. נפטון מאפשר לדגים להשתנות ולחקות בני אדם ודמויות עד שהם כמעט הופכים להיות הם עצמם. יכולת החיקוי וההפנמה הדגית כל כך מדהימה, עד שלפעמים נדמה שהדג מקבל את אישיות האיש שלידו. העובדה הזו מאפשרת להם להיות ממש 'חיות במה' ולהצליח בתחום התיאטרון, כמו גם להיות מטפלים מסורים מאוד, ולעבוד עם אנשים אחרים בצורה קרובה ואמפתית.

הרבה ממבני הדגים הם עובדים סוציאליים: היכולת שלהם להרגיש את האחר ולתת לו את מה שהוא צריך הופכת אותם למטפלים אמיתיים, ובכל התחומים. לפעמים ינצלו הדגים תכונה זו ויהפכו לנוכלים מדהימים, שיצליחו לרמות גם את הספקנים הגדולים ביותר...

אבל בתוך כל זה שוכח הדג דבר אחד: את עצמו. יש לדגים יכולת לבטל את עצמם בחברה, להתעלם מהצרכים שלהם ולהרגיש שהם קורבן של החיים. דגים כאלה עלולים ליפול קורבן לסמים, אלכוהול והרס עצמי.

תחזית שנתית

אצלכם המצב קצת מורכב, דגיגים, בעיקר לאלה מכם שנולדו בשליש האחרון של המזל. נפטון נמצא כעת בדיוק שם, במזל שלכם, ועושה לא מעט עבודה נפטונית: הוא מטשטש, מערפל, מביא איתו מעורבות רגשית גבוהה מהרגיל, ועלול למסמס פירות של השקעה גדולה שעשיתם בשנתיים האחרונות וקצת לעצור אתכם.

מצד שני, נפטון גם מביא איתו ים של דמיון ויצירתיות, בתנאי שתצליחו להתגבר על כל הרגש הזה שעלול גם קצת לקחת אתכם אחורנית, ובמקום זאת לתעל אותו באופן מעשי ליצירת יזמות חדשות עם מינון גבוה במיוחד של תוכן ויצירתיות, וכך ליהנות משני העולמות.

שני כוכבים בהחלט עוזרים לכם בזה השנה. הראשון הוא יופיטר כוכב השפע. הכוכב הזה עובר למזל גדי המאכלס את הבית החברתי שלכם, והוא עשוי לעזור לכם להשתלב מקצועית וחברתית במוסדות וארגונים גדולים גם כדי לקדם את עצמכם ואת הרעיונות שלכם, וגם כדי למצוא לכם שותפים ובני בית ליצירה לרעיון או לדרך, כאלה שיוכלו לעזור לכם גם לממש וגם להתמודד עם אתרים גדולים הרבה יותר.

נכון, זה ידרוש מכם השנה לצאת קצת מהקונכייה הדגית המוכרת ולהיחשף קצת יותר לעולם למרות הרגישות הגבוהה שלכם, אבל התגמול עשוי להיות גבוה במיוחד אם אכן תסכימו לעשות זאת, תוך שהוא עוזר לכם להרחיב במקביל גם את המעגלים החברתיים והמקצועיים שלכם.

הכוכב השני שבאופן מעניין עשוי לעזור לכם השנה, הוא אורנוס התזזיתי שנמצא השנה בבית התקשורת שלכם, דגיגים. התקשורת הדגית היא נפטונית בעיקרה - כיון שנפטון שולט על מזל דגים - והיא מעורפלת ולא ברורה, רגשנית ודביקה משהו, ובעיקר לא מעשית. כוכב אורנוס לעומת זאת היא מהיר אינטנסיבי פותח גבולות ודלתות ובעיקר - לא אישי, בניגוד לנפטון האישי והרגשי כל כך.

כשאורנוס נמצא בבית התקשורת שלכם הוא מאפשר לכם לפתוח דלתות שהיו סגורות עד כה בפניכם וזאת בלי מאמץ כמעט: תופתעו כמה אפשרויות יתגלו לעיניכם אם תסכימו לצאת קצת מאזור הנוחות שלכם, ולאפשר לדחף האורני האימפולסיבי לשנות גישה וכיוון ולפעול ממקום אינטואיטיבי ומהיר, ולאפשר לו במקביל לעזור לכם ליצור במהירות קשרים חדשים בלי מאמץ, להשתלב במדיה החברתית בקלות ולקדם נושאים שחשובים לכם בלי סבל ומחשבות מעכבות ומסרסות.

כן, פשוט לעשות, צוחק לו אורנוס, מרים טלפונים, קובע עובדות בשטח, ומנתק קשרים שרק שאבו מכם רגשות ולא נתנו לכם דבר: כעת - רצים קדימה ובאופן לא אישי, ולגבי מה שאישי - משאירים רק את מה ומי שהוכיחו את עצמם כתומכים בכל מצב, ולא רק קשרים שהתנהלו ממקום אינטרסנטי או אגואיסטי.
אלה מכם שנולדו בשליש הראשון או השני של המזל נראה שמסיימים כבר את השיעור, חוזרים לקרקע יציבה ומוצקה - ומשתמשים בחכמה במתנותיו של נפטון: אתם כבר למדתם את השיעור שלכם בשנתיים האחרונות. לא נותר לכם אלא פשוט לרוץ קדימה עם כל התובנות שקיבלתם ולקבוע עובדות בשטח. בקיצור, שנה מרתקת מגיעה לדגיגים שלנו ולשם שינוי עם הרבה תמיכה בעולמכם הרגיש: השתמשו בה בחכמה, בתמיכה הזו, ובנו לכם השנה משהו יציב ושורשי - עם ראש יצירתי ומדליק.
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully