מזל דגים

מזל דגים

תחזית יומית 16.08.2022

נושאי חומר וכספים על הפרק וכדאי להתבונן בחשבון הבנק למרות הקושי, לפתור בעיות וליצור תחושה של קרקע מתחת לרגליים. אתם זקוקים לה יותר מתמיד.

תחזית למחר (17.08.2022)

פרופיל מזל דגים

מזל דגים שייך ליסוד המים, ולקבוצת המזלות המשתנים. ואכן, הדגים משתנים כל הזמן, בגלל שהצירוף של המים הזורמים והצורך לנוע כל הזמן חזק מהם. כוכב נפטון שולט על מזל דגים, והופך את השהות איתם לתחושת שהות ליד חוף הים: לפעמים המים צלולים, בהירים ושקטים, לפעמים סוערים ובעלי גלים גבוהים, ולפעמים עכורים וסוחפים.

מצבי הרוח הדגיים שונים ומשתנים, אבל כמעט תמיד אפשר למצוא אצלם עצב נסתר, עגמומיות מסויימת שנמצאת מתחת לפני השטח ומחפשת לה מוצא. אולי בגלל העובדה הזו, רבים מהדגים אוהבים לכתוב, בעיקר שירה. יש משהו לירי וטרגי בדרך בה הם מסתכלים על המציאות. בכלל, הדגים נחשבים למזל אמנותי מאוד, בעלי יכולת הבעה מדהימה, בעיקר בתחום המשחק. נפטון מאפשר לדגים להשתנות ולחקות בני אדם ודמויות עד שהם כמעט הופכים להיות הם עצמם. יכולת החיקוי וההפנמה הדגית כל כך מדהימה, עד שלפעמים נדמה שהדג מקבל את אישיות האיש שלידו. העובדה הזו מאפשרת להם להיות ממש 'חיות במה' ולהצליח בתחום התיאטרון, כמו גם להיות מטפלים מסורים מאוד, ולעבוד עם אנשים אחרים בצורה קרובה ואמפתית.

הרבה ממבני הדגים הם עובדים סוציאליים: היכולת שלהם להרגיש את האחר ולתת לו את מה שהוא צריך הופכת אותם למטפלים אמיתיים, ובכל התחומים. לפעמים ינצלו הדגים תכונה זו ויהפכו לנוכלים מדהימים, שיצליחו לרמות גם את הספקנים הגדולים ביותר...

אבל בתוך כל זה שוכח הדג דבר אחד: את עצמו. יש לדגים יכולת לבטל את עצמם בחברה, להתעלם מהצרכים שלהם ולהרגיש שהם קורבן של החיים. דגים כאלה עלולים ליפול קורבן לסמים, אלכוהול והרס עצמי.

תחזית שנתית

נראה שאם יש מישהו שבאמת יוכל להפיק תועלת אמיתית מכניסתו של יופיטר, כוכב השפע, למזל דגים, אלה קודם כל אתם, דגיגונים. חשוב לציין: יופיטר לא מביא איתו כסף, עושר או אהבה: יופיטר מביא איתו אווירה מקדמת פעילות חיובית, אופטימיות ושלל הזדמנויות שמאפשרות את כל אלה, אבל אתם דגיגונים הם אלה שתצטרכו ללחוץ על ידיות הדלתות האלה כדי שהן יפתחו בפניכם: יופיטר עוזר קודם כל למי שעוזר לעצמו.

הבית הראשון באסטרולוגיה הוא הבית שבו האדם מציג את עצמו אל העולם. האם זה ה"אני האמיתי" שלו? לא ולא! את ה"אני האמיתי" מייצגת השמש. בבית הראשון אנחנו פוגשים את המסיכה החברתית שעולה בעיקר במפגשים של אחד על אחד. באסטרולוגיה היא נקראת האופק ובפסיכולוגיה - הפרסונה, האישיות שלנו כפי שהיא מוצגת לעולם שממול. ישנה פרסונה נוספת: היא הפרסונה הקרייריסטית שמוצגת לעולם בבית הקריירה שלנו ואחראית לתדמית המקצועית שלנו ולדיאלוג שלנו עם העולם. בבית הראשון אנחנו מראים גישה לעולם באופן כללי.

לשלב אופטימית ובטחון עם יצירתיות והשראה: יופיטר לא נכנס לבית הפרסונה שלנו, אלא נצמד לשמש שמייצגת את ה"אני האמיתי" שלנו כפי שציינתי. הוא מעניק לשמש חום, בטחון ואופטימיות, שיתופי פעולה מעניינים שהשמש ויופיטר מייצגים אותם (צד אחד מעניק את גרעיון העשייה והשני את ההשראה והחזון) וביחד עם יוצרים צמידות שיכולה לחולל מהפכות, להפוך עולמות ולממש חלומות גדולים. אבל... כל זה תלוי גם בשאר המפה. כשיופיטר נכנס למזל השמש הוא מרחיב אותו ואת אזורי הפעולה הקשורים אליו, ומרחיב במקביל גם את הגישה האופטימית שלנו וגם את אפשרויות הצמיחה האישית של ה"אני האמיתי" שלנו - ומכל הבחינות.

עם העוצמה והכוח הזה שיופיטר מעניק לנו, אנחנו יכולים לממש הרבה יותר את הפוטנציאל האישי שלנו, לקבל הכרה מהעולם ביכולות שלנו ולקדם יוזמות, תכניות ומימושי פוטנציאל מסוגים שונים. עד ה-8 למאי מעניק יופיטר לשמש שלכם, דגיגים, את ההכרה, הבטחון והאופטימיות שאתם זקוקים להן כדי לפעול בהתאם ולרוץ קדימה. לעמוד על שלכם ולהלחם על מה שמגיע לכם. הוא עובר למזל טלה המאכלס את בית החומר והכספים שלכם, כדי שתוכלו גם לתרגם את כל היכולות האופטימיות והעוצמה שלכם לעובדות בשטח הכלכלי והפיננסי, לדרוש - ולקבל תגמול הולם על התרומה, היצירתיות, ההשראה והנתינה שלכם - וזה משמעותי מאוד, בעיקר לדגיגים.

ולמה? כי שליט מזל דגים הוא נפטון. נפטון הוא כוכב יצירתי ומלא השראה, אבל ההשפעה שלו משתנה, לא קבועה, והוא מערפל ומבלבל, ובעיקר מחליש את האגו שלנו, אותו מנגנון שבנוי על היכולת לעמוד על שלו ולדרוש בצדק לקבל תגמול הולם על הזמן והמאמץ שהוא משקיע במצבים מסויימים. החלשת האגו הזו היא אחד החסמים הפחות נחמדים של בני מזל דגים, שמתקשים לעיתים לדרוש את מה שמגיע להם ולעמוד על שלהם, ומבטלים את רצונם מפני רצון האחרים בגלל השפעתו זו של נפטון. כעת, כשיופיטר נכנס כפקטור משמעותי למשחק, הוא מאפשר לדגיג שלנו לחוש שמגיע לו ועקב כך גם להילחם על מה שחשוב לו ועל מה שהתאמץ והשקיע, והגישה האופטימית הזו יכולה ממש לשנות לא רק גישה, אלא גם את האמונה של הדגיג בכוחותיו, ביכולות שלו וכמובן בעוצמה האישית שלו - ובו עצמו.

יוזמות קצרת טווח: סגנון הפעולה של מזל טלה בנוגע לחומר וכספים הוא סגנון סוליסטי, והוא מורכב בעיקרון מיכולותיו של הטלה להשקיע מאמץ מוגבר במטרות קצרות טווח, לסיים אותן ולנוע הלאה למטרה אחרת. קביעות במקום אחד ועבודה תחת בוס קשים למי שיש לו טלה בבית השני, אולם הדגיג עצמו יכול להסתגל לכך בתנאי שירגיש שהוא מביא ערך, וגם מקבל תגמול הולם לערך שהוא מביא: הצירוף של שתי התכונות האלה יוכלו לשנות את חייו ולהפוך אותו למאושר.

בשנה הזו כדאי לזכור שכוכב נפטון שוהה במזל דגים ומשפיע בעיקר על מי שנולדו בעשרת הימים האחרונים של המזל. נפטון עלול לפעול באופן לא קל כלפי הדגיגים שלנו, למרות השפעתו הזמנית של יופיטר - הצירוף של שניהם יכול לעבוד בתנאי שכל אחד מהם יוכל לתרום את מה שיש לו לתת: יופיטר יתרום את הדחף והאופטימיות, ונפטון - את הצד היצירתי, הריגוש וההשראה: אם יכול הדגיג שלנו לחבר כוחות וליהנות משני העולמות האלה - ירוויח בגדול.

זהירות - חודשיים שבריריים: השפעה נוספת השנה תהיה על הדגיגים בחודשים נובמבר ודצמבר. כוכב מרס נכנס להילוך אחורי במזל תאומים, המאכלס את בית המשפחה של מזל דגים. בפרק הזמן הזה, היחסים בתוך המשפחה עלולים להיות שבריריים מאוד ואתם עלולים להיכנס למצבים הרסניים של מאבקי כוח ואגו על שליטה בבית או במשפחה - או ריב עם בן משפחה על טריטוריה ועל המילה האחרונה, שיהרוס לא מעט את כל מה שקשור לתחושת הבטחון שהבית אמור להעניק. אם תוכלו להתגבר על עצמכם ולזכור שהמשבר הזה הוא זמני בלבד - הרווחתם בגדול.

המלצות:
1. ללמוד השנה לעמוד על שלכם ולא לוותר - ולא משנה איזה כוחות יהיו מולכם
2. להבין שאתם בעלי ערך, שהוא גדול יותר מהתרומה שנדמה לכם שאתם נותנים, ולו רק בגלל שאלה אתם.
3. להפוך את הדמיון והיצירתיות שלכם לכלי עבודה אמיתי, תוך שילוב במדיות אחרות וכלים טכנולוגיים כאלה ואחרים.
4. לחשוב על מקצוע יצירתי או טיפולי כדרך לבטא את עצמכם, ולהשתמש באופטימיות ובעוצמה שמעניק יופיטר כדי להיכנס לתחום הרצוי, ללמוד אותו ולא לוותר למרות הקשיים - עד שתראו תוצאות בשטח.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully