מזל דגים

תחזית יומית

הירח הגדיי הוא אחד המיקומים החביבים עליכם, דגיגים, כמו במקרים נוספים של דיאלוג בין יסוד המים אליו שייך הדגיג, ליסוד האדמה אליו שייך הגדי. יום חביב וחברתי לפנינו שמאפשר לכם להכיר אנשים חדשים, ולהתמקד בשיתופי פעולה מסוגים שונים.

תחזית למחר (24.11)

פרופיל מזל דגים

מזל דגים שייך ליסוד המים, ולקבוצת המזלות המשתנים. ואכן, הדגים משתנים כל הזמן, בגלל שהצירוף של המים הזורמים והצורך לנוע כל הזמן חזק מהם. כוכב נפטון שולט על מזל דגים, והופך את השהות איתם לתחושת שהות ליד חוף הים: לפעמים המים צלולים, בהירים ושקטים, לפעמים סוערים ובעלי גלים גבוהים, ולפעמים עכורים וסוחפים.

מצבי הרוח הדגיים שונים ומשתנים, אבל כמעט תמיד אפשר למצוא אצלם עצב נסתר, עגמומיות מסויימת שנמצאת מתחת לפני השטח ומחפשת לה מוצא. אולי בגלל העובדה הזו, רבים מהדגים אוהבים לכתוב, בעיקר שירה. יש משהו לירי וטרגי בדרך בה הם מסתכלים על המציאות. בכלל, הדגים נחשבים למזל אמנותי מאוד, בעלי יכולת הבעה מדהימה, בעיקר בתחום המשחק. נפטון מאפשר לדגים להשתנות ולחקות בני אדם ודמויות עד שהם כמעט הופכים להיות הם עצמם. יכולת החיקוי וההפנמה הדגית כל כך מדהימה, עד שלפעמים נדמה שהדג מקבל את אישיות האיש שלידו. העובדה הזו מאפשרת להם להיות ממש 'חיות במה' ולהצליח בתחום התיאטרון, כמו גם להיות מטפלים מסורים מאוד, ולעבוד עם אנשים אחרים בצורה קרובה ואמפתית.

הרבה ממבני הדגים הם עובדים סוציאליים: היכולת שלהם להרגיש את האחר ולתת לו את מה שהוא צריך הופכת אותם למטפלים אמיתיים, ובכל התחומים. לפעמים ינצלו הדגים תכונה זו ויהפכו לנוכלים מדהימים, שיצליחו לרמות גם את הספקנים הגדולים ביותר...

אבל בתוך כל זה שוכח הדג דבר אחד: את עצמו. יש לדגים יכולת לבטל את עצמם בחברה, להתעלם מהצרכים שלהם ולהרגיש שהם קורבן של החיים. דגים כאלה עלולים ליפול קורבן לסמים, אלכוהול והרס עצמי.

תחזית שנתית

את הלחץ של השנה וחצי האחרונות מצידו של סטורן הנוקשה בבית הקריירה שלכם, תרגישו גם השנה. סטורן דורש מכם נוכחות אמיתית, הגדרה ברת תוקף של המטרות שלכם בכל מה שקשור לאמביציה וקריירה, ובניית תדמית מקצועית אמיתית במקום התדמית היצירתית רבת הדמיון וההשראה, או במקום המעורבות הרגשית הגבוהה שגורמת לכם למסמס פעולות ולא להתמקד בעיקר. אולם לחצו של סטורן מגיע השנה לשלב האחרון, שבו הוא כבר דורש מכם להראות מה למדתם, נותן לכם ציונים, וזורק אתכם למים במקומות מסוימים, כדי שתלמדו לשחות בשטח, במקום להסס על הגדה. לא רק זאת: השנה הזו נפתחת כשכוכב מרס צמוד במדויק לנפטון שליט המזל שלכם, ומסמל באופן מדויק את הקונפליקט בין הרוח והרגש העדינים והיצירתיים לעולם החומר הדורש עובדות, ולדרייב שלכם שדורש להתמסר לתנועה ולעשייה, ולא לבריחה פנימה. סמל מזל דגים הוא שני דגים הנמצאים באופן מקוטב והפוך כל אחד לכוון אחר, מסמל באופן סימבולי את המאבק שיש בכל דגיג בין הצורך לשחות באופן ברור ובהיר היישר למטרה עם כל הכישרון והיצירתיות, לבין הצורך הרגשי להתחמק, להיעלם, להתמוסס, ופה ושם גם לחוש קרבן של המציאות. אם אכן תפגינו השנה הזו מחויבות מלאה לקשיים שסטורן מציב על דרככם, ונוכחות מלאה מול הצמידות הרגשנית מליאת מצבי הרוח של מרס ונפטון במפת הלידה של השנה הזו, שתי משימות מורכבות ולא קלות לדגיגים שלנו – תוכלו לחייך בסופה של השנה, והפעם החיוך הזה יהיה משותף לשני הדגים שמרכיבים את סמל המזל שלכם, גם יחד.