מזל מאזניים

תחזית יומית

מיקומו של הירח במזל גדי שם את הדגש על נושאי בית ומשפחה, מאזנאים. זהו זמן טוב לשדרג את מערכות היחסים עם בני הבית, ולשתף ברגשות ובתכניות. זהו גם זמן טוב להשקיע קצת יותר בבית ובסביבתו, לנקות ולארגן, ולשנות את האווירה בבית.

תחזית למחר (24.11)

פרופיל מזל מאזניים

מזל מאזניים שייך לקבוצת המזלות הקרדינליים וליסוד האוויר. יסוד זה מאפיין שכלתנים עם מצח גבוה, אבל למאזניים יש גם גומות חן, וחיוך כובש ביותר... כי הכוכב ששולט על המאזניים היא ונוס, אלת היופי. כאן, היא אחראית על יופי ואסתטיקה. לכן, החיוך של בני המאזניים הוא אחד מכלי הנשק הקטלניים ביותר שלהם, מה שגורם לנו לסלוח להם על הכל, ועוד לתת להם חיבוק כצ'ופר. רבים מבני המזל ניחנו ביופי עדין, אסתטי ומיוחד, והם גם אוהבים סביבם יופי והרמוניה.

בני מזל מאזניים זקוקים להרבה מאוד אישורים שאוהבים אותם, ומתקשים לכעוס, כי הם פוחדים שאם יכעסו – יפסיקו לאהוב אותם. לכן הם משתדלים לרצות אנשים אחרים, ולא מבטאים רגשות שליליים - סיבה נוספת לכך שהם מהווים את להיט החודש בקרב הסביבה.

בני המאזניים זקוקים - כמו שאר מזלות האויר - להיות לעיתים קרובות עם עצמם. כשהם לא מצליחים, הם מסתגרים והופכים להיות מופנמים ועצובים. כשנותנים להם להיכנס פה ושם לבועה שלהם, הם בדרך כלל יוצאים אחרי כמה שעות (לפעמים שבוע) עם אותו חיוך מאיר, ואז יודעים שהכל בסדר.

לפעמים עוטפים את בני המאזניים מצבי רוח לא קלים, בעיקר את הנשים היפות של מאזניים (למשל בריז'יט ברדו), שמצליחות לאמלל את עצמן בצורה נפלאה ובלי סיבה נראית לעין. יש משהו מאוד עדין ושביר אצל בני מזל מאזניים, אבל במקביל גם מקננת אצלם שאיפה עזה לצדק אישי וחברתי: הרבה שרי משפטים וראשי ממשלה שייכים למזל מאזניים, ודי אם נזכיר את דוד בן גוריון, משה שרת, בנימין נתניהו, דוד ליבאי, חיים צדוק, ועוד ועוד.

תחזית שנתית

הילוכו האחורי של מרקורי כוכב התקשורת במזל גדי בתחילת השנה, מסמל אולי יותר מכל את הצורך לשדרג את התקשורת שלכם עם הבית והמשפחה, ולהפוך אותה לחיובית ויוזמת תוך הקשבה אמיתית לצרכים הרגשיים שלכם, מבלי לבטל את עצמכם. הילוכה האחורי של ונוס בחודשים מרץ ואפריל בבית הזוגיות והיחסים שלכם מסמל תהליך דומה אך הפעם בנושאי יחסים: על הפרק – העמקת יחסים תוך הקשבה אמיתית הן לעצמכם, והן לזולת. זהו פרק זמן שבו כדאי להתמסר לתהליך, להיות פחות צודקים ויותר חכמים, ולנצל את התובנות שאתם מקבלים לשיפור התקשורת ביחסים. השנה נהניתם משהותו של יופיטר כוכב השפע במזל שלכם, שפתח לא מעט קשרים ואפשר לפגוש הזדמנויות נפלאות של צמיחה. מעברו של יופיטר למזל עקרב בחודש אוקטובר לקראות יום ההולדת שלכם, יאפשר לכם שנה נפלאה של מימוש פוטנציאל ותרגום הרעיונות שלכם לעשויה בשטח שתתבטא גם בחשבון הבנק, אם אכן פעלתם נכון ולא היססתם כשהגיע הזמן לקפוץ למים, ולהתחיל לשחות. פרק הזמן הזה ימשך בשנה הבאה, אז תוכלו גם לראות את תוצאות ההשקעה שלכם שיחלו באוקטובר של 2017.