מזל מאזניים

מזל מאזניים

תחזית יומית 24.05.2022

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע ממול ולהדגיש את הצורך בהשקעה בפרטנרים שלכם. אם הלב פנוי – זה הזמן לגישה אסרטיבית ולדייט אחד או שניים.

תחזית למחר (25.05.2022)

פרופיל מזל מאזניים

מזל מאזניים שייך לקבוצת המזלות הקרדינליים וליסוד האוויר. יסוד זה מאפיין שכלתנים עם מצח גבוה, אבל למאזניים יש גם גומות חן, וחיוך כובש ביותר... כי הכוכב ששולט על המאזניים היא ונוס, אלת היופי. כאן, היא אחראית על יופי ואסתטיקה. לכן, החיוך של בני המאזניים הוא אחד מכלי הנשק הקטלניים ביותר שלהם, מה שגורם לנו לסלוח להם על הכל, ועוד לתת להם חיבוק כצ'ופר. רבים מבני המזל ניחנו ביופי עדין, אסתטי ומיוחד, והם גם אוהבים סביבם יופי והרמוניה.

בני מזל מאזניים זקוקים להרבה מאוד אישורים שאוהבים אותם, ומתקשים לכעוס, כי הם פוחדים שאם יכעסו – יפסיקו לאהוב אותם. לכן הם משתדלים לרצות אנשים אחרים, ולא מבטאים רגשות שליליים - סיבה נוספת לכך שהם מהווים את להיט החודש בקרב הסביבה.

בני המאזניים זקוקים - כמו שאר מזלות האויר - להיות לעיתים קרובות עם עצמם. כשהם לא מצליחים, הם מסתגרים והופכים להיות מופנמים ועצובים. כשנותנים להם להיכנס פה ושם לבועה שלהם, הם בדרך כלל יוצאים אחרי כמה שעות (לפעמים שבוע) עם אותו חיוך מאיר, ואז יודעים שהכל בסדר.

לפעמים עוטפים את בני המאזניים מצבי רוח לא קלים, בעיקר את הנשים היפות של מאזניים (למשל בריז'יט ברדו), שמצליחות לאמלל את עצמן בצורה נפלאה ובלי סיבה נראית לעין. יש משהו מאוד עדין ושביר אצל בני מזל מאזניים, אבל במקביל גם מקננת אצלם שאיפה עזה לצדק אישי וחברתי: הרבה שרי משפטים וראשי ממשלה שייכים למזל מאזניים, ודי אם נזכיר את דוד בן גוריון, משה שרת, בנימין נתניהו, דוד ליבאי, חיים צדוק, ועוד ועוד.

תחזית שנתית

ונוס, שליטת המזל שלכם, סוגרת את 2021 ופותחת את 2022 כשהיא בהילוך אחורי במזל גדי, כשביחד איתה נמצאים במזל גדי גם השמש, מרקורי ופלוטו, ויוצרים מקבץ משמעותי שמדגיש באופן סמלי עד כמה חשובים הבית ותחושת השייכות והשורשים שלכם בשנה הזו.

הילוכה האחורי של ונוס, שליטת המזל שלכם, במזל גדי בתחילת השנה הזו עד סוף חודש ינואר, מצביעה על אחד ממוקדי הפעילות העיקריים שלכם השנה: בית, משפחה וחיזוק כל הגורמים הקשורים אליהם, הן מבחינה טכנית ופיזית של הבית וסביבתו, והן של הבסיס הרגשי והמנטלי של היחסים בתוך הבית והמשפחה.

בית, שורשים, ותחושת שייכות: נראה שכל נושא הבית והסימבוליקה שלו שכוללת מילים כמו שורשים, שייכות, מדורת השבט ותחושה שבטית בכלל, נמצאות כעת בדיאלוג עם העולם. חלק מכם חושב עכשיו על קניית בית, חלק אחר על שיפוצים ויש גם כאלה שחושבים על הרחבת המשפחה. הצורך לעבות את השורשים עכשיו מתחיל בצורך בבדק בית אמיתי הקשור לאבדן תחושת היציבות והשורשים, שמובילה לרצון לחזק את מה שיש או לחבר אותם - ואתכם - לקרקע, כשהדבק הוא בני הבית מצד אחד, והעבר המשפחתי והאישי שלכם מצד שני.

קריירה: מתחילת השנה נותן גז יופיטר, כוכב השופע מזל, ועובר למזל דגים, המאכלס את בית העבודה, המקצוע והבריאות שלכם. המאזניים נחשב למזל נסיכי ואצילי כשלעצמו, אבל בבית השישי הוא הופך להיות שירותי יותר. זהו מיקום שמאפשר למאזנאים לעסוק יותר באנשים עצמם מבחינה מקצועית ופחות בעבודות טכניות. זהו גם מיקום שהמאזנאים שלנו יכולים להרשות לעצמם להזדקק לעזרה, גם אם זה בטיפולים רפואיים או פסיכולוגיים. בני מזל מאזניים לומדים לתת יותר מעצמם במיקום הזה. יופיטר מביא איתו הזדמנויות מעניינות של נתינה חסרת סיפוק מיידי. בעצם גם עבודה היא כזו, ובתקופה הזו עד חודש מאי דווקא הצורך בעבודה שיש בה סיפוק רגשי גדול יותר מתמיד.

להתיידד מחדש עם הגוף: מאזניים, השייך ליסוד האוויר, הוא שכלתני בעיקרון ולפעמים לא מצליח להיכנס לרוטינה של דאגה לגוף הפיזי וסדר יום בריא. זה פשוט לא חשוב לא מספיק וזה נכון לפעמים לפרקי זמן ארוכים שבהם הוא עושה את המינימום. מצד שני, כשיופיטר בשטח חשוב, פעולתו מרחיבה והוא גם עלול לגרום לפינוק, לעודף אכילת מתוקים ובכלל להשמנה ולהזנחה של הגוף שלנו, ולכן משמעותי כעת הצורך לשמור על בריאותנו, לצאת לפעילות פיזית ולאכול נכון דווקא בגלל שיופיטר עלול לגרום לנו שלא לעשות את כל אלה.

מערכות יחסים אישיות ומקצועיות: ב-8 למאי עובר יופיטר למזל טלה המאכלס את בית הזוגיות והיחסים של המאזנאים. זהו מיקום מצוין לכל מאזנאי שרוצה לשפר ולשדרג את מערכות היחסים שלו בכלל, כולל שותפויות למיניהן, וזוגיות בפרט. זהו זמן להזרים אנרגיה אופטימית למערכות היחסים של המאזנאים, כשפעמים רבות יופיטר מייצג גם פרטנר או בן זוג חדש בעל אופי יופיטרי שאיתו יוצרים המאזנאים שליבם פנוי מערכת יחסים חדשה.

סטורן שנמצא באמצע מזל דלי השנה, מאפשר למאזנאים בניית מערכות יחסים פורמליות ונוחות מכיון שגם הדלי שייך ליסוד האוויר. זהו גם זמן מצוין לשינוי סוג הבילוי, למעבר לבילוי רציני יותר, ולעיתים גם לנישואים כשסטורן הופך מערכות יחסים שמגיעות מאהבה לפורמליות. מיקומו של כוכב פלוטו בסוף מזל גדי משפיע בעוצמה על המאזנאים שנולדו בשבוע האחרון של המזל: זהו זמן מצוין למינון גבוה יותר של עומק ומשמעות בחייכם, הן בתחום המקצועי והן בחתום הרגשי והמנטלי.

המלצה:
נתינה ללא תנאי - המונח הזה קצת הפך לקלישאה אבל יש באמת למאזנאים צד שנהנה להעניק מעצמו, לייעץ ולשתף בתובנות. זהו זמן מצויין להעמיק את הצד הזה אצלכם השנה: הנתינה הזו תעניק לכם מידה רבה של עומק ומשמעות ואפילו תחושת שליחות לחייכם, ומשם גם רגיעה ושלווה עם עצמכם.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully