מזל מאזניים

מזל מאזניים

תחזית יומית 27.10.2020

תחזית למחר (28.10.2020)

פרופיל מזל מאזניים

מזל מאזניים שייך לקבוצת המזלות הקרדינליים וליסוד האוויר. יסוד זה מאפיין שכלתנים עם מצח גבוה, אבל למאזניים יש גם גומות חן, וחיוך כובש ביותר... כי הכוכב ששולט על המאזניים היא ונוס, אלת היופי. כאן, היא אחראית על יופי ואסתטיקה. לכן, החיוך של בני המאזניים הוא אחד מכלי הנשק הקטלניים ביותר שלהם, מה שגורם לנו לסלוח להם על הכל, ועוד לתת להם חיבוק כצ'ופר. רבים מבני המזל ניחנו ביופי עדין, אסתטי ומיוחד, והם גם אוהבים סביבם יופי והרמוניה.

בני מזל מאזניים זקוקים להרבה מאוד אישורים שאוהבים אותם, ומתקשים לכעוס, כי הם פוחדים שאם יכעסו – יפסיקו לאהוב אותם. לכן הם משתדלים לרצות אנשים אחרים, ולא מבטאים רגשות שליליים - סיבה נוספת לכך שהם מהווים את להיט החודש בקרב הסביבה.

בני המאזניים זקוקים - כמו שאר מזלות האויר - להיות לעיתים קרובות עם עצמם. כשהם לא מצליחים, הם מסתגרים והופכים להיות מופנמים ועצובים. כשנותנים להם להיכנס פה ושם לבועה שלהם, הם בדרך כלל יוצאים אחרי כמה שעות (לפעמים שבוע) עם אותו חיוך מאיר, ואז יודעים שהכל בסדר.

לפעמים עוטפים את בני המאזניים מצבי רוח לא קלים, בעיקר את הנשים היפות של מאזניים (למשל בריז'יט ברדו), שמצליחות לאמלל את עצמן בצורה נפלאה ובלי סיבה נראית לעין. יש משהו מאוד עדין ושביר אצל בני מזל מאזניים, אבל במקביל גם מקננת אצלם שאיפה עזה לצדק אישי וחברתי: הרבה שרי משפטים וראשי ממשלה שייכים למזל מאזניים, ודי אם נזכיר את דוד בן גוריון, משה שרת, בנימין נתניהו, דוד ליבאי, חיים צדוק, ועוד ועוד.

תחזית שנתית

נושאי בית ומשפחה העסיקו אתכם לא מעט בשנתיים האחרונות. כוכב פלוטו הביא איתו יכולת לחוות רגשות עוצמתיים במיוחד בבית ועם בני הבית - ולחלק מכם גם הביא תהליכים רגשיים עמוקים ביחסים עם הורים וילדים. חלק אחר הפך את הבית והמשפחה למקום ביטוי אמיתי ועוצמתי לרגשות שעד עכשיו לא באו לידי ביטוי במלואם, למרות שחוויתם גם לא מעט רגעי כובד ובדידות בגלל מחויבויות שהכבידו עליכם מאוד, אבל לימדו אתכם לא מעט על לקיחת אחריות עליכם ועל המשפחה שלכם, כמו גם על מה שקשור לחשבון הבנק שלכם.

מעברו של יופיטר, כוכב השפע, למזל גדי מביא איתו השפעה חדשה ומעניינת בנושאי בית ומשפחה. זהו זמן טוב להרחיב ולהתרחב. מאזנאים: זמן למסע שיפוצים ושינויים בבית ובסביבתו, שינוי האווירה בבית והפיכת הבית למקום שמח ואופטימי יותר. זהו גם זמן טוב להרחיב את המשפחה, ללדת ילד או שנים, ולבנות בסיס חזק ואופטימי למשפחה הן רגשית והן כלכלית, שיחזיק שנים ארוכות - ויהיה בנוי בבסיסו על אמון ואהבה.

מעברו של סטורן הנוקשה למזל דלי בחודש אפריל משנה קצת את האווירה. כעת הזמן להתמקד בעיקר בצד היצירתי שלכם ובמימושו. זהו זמן טוב לביטוי אישי בכל תחום אפשרי שבו תוכלו להטביע את החותם האישי שלכם על כל המשתמע. אם הלב המאזנאי פנוי עכשיו, זה בדיוק הזמן לא רק לאהבה - אלא גם למיסוד יחסים. נכון, סטורן מכביד על הלב ועלול להביא איתו רגשות תסכול וקנאה עם קושי לבטא רגשות עדינים. סטורן מביא איתו אהבה בוגרת יותר או גישה בוגרת ואחראית יותר לגבי כל ביטוי רגשי שהוא ואהבה בפרט.

מיקומו של כוכב אורנוס עלול להביא איתו השנה שרשרת של ניתוקים פתאומיים, בעיקר בכל מה שקשור למערכות יחסים שמיצו את עצמם וקשה לכם לנתק אותן. זהו זמן להשתמש בכוחו של השינוי כדי לגרום למעגלים החברתיים שאתם קשורים אליהם לפעול באופן מדויק וחכם יותר, ובעיקר להיפטר מאנשים שמעיקים עליכם, שופטים אתכם ומבקרים אתכם: למאזנאי המצוי קשה לבטא רגשות שליליים, אבל השנה הזו היא בדיוק הזמן ללמוד לעשות זאת ולנתק את הקשרים שמכבידים עליכם לאורך השנים, רק שלא בדיוק ידעתם והבנתם איך. זה אפשרי עכשיו - ואפילו רצוי.

בשנה הבאה, ב-2021, יעבור יופיטר, כוכב השפע, שעושה השנה עבודה נאה ואופטימית על נושאי בית ומשפחה בחייכם, אל בית הרומנטיקה והאהבה שלכם. אז אם לא השנה הזו תביא לכם את הקמת המשפחה הרצויה עם הגבר או האישה הרצויים, יעשה זאת יופיטר בשנה הבאה - ואז כבר תצטרכו באמת להתמסר לה.
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully