וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל מאזניים

מזל מאזניים

תחזית יומית 24.05.2024

יום לתקשורת אסרטיבית במיוחד, להתייעצויות חכמות ולהרבה מילים שלא יצא לכם לומר השבוע וכל כך רציתם.

תחזית למחר (25.05.2024)

פרופיל מזל מאזניים

מזל מאזניים שייך לקבוצת המזלות הקרדינליים וליסוד האוויר. יסוד זה מאפיין שכלתנים עם מצח גבוה, אבל למאזניים יש גם גומות חן, וחיוך כובש ביותר... כי הכוכב ששולט על המאזניים היא ונוס, אלת היופי. כאן, היא אחראית על יופי ואסתטיקה. לכן, החיוך של בני המאזניים הוא אחד מכלי הנשק הקטלניים ביותר שלהם, מה שגורם לנו לסלוח להם על הכל, ועוד לתת להם חיבוק כצ'ופר. רבים מבני המזל ניחנו ביופי עדין, אסתטי ומיוחד, והם גם אוהבים סביבם יופי והרמוניה.

בני מזל מאזניים זקוקים להרבה מאוד אישורים שאוהבים אותם, ומתקשים לכעוס, כי הם פוחדים שאם יכעסו – יפסיקו לאהוב אותם. לכן הם משתדלים לרצות אנשים אחרים, ולא מבטאים רגשות שליליים - סיבה נוספת לכך שהם מהווים את להיט החודש בקרב הסביבה.

בני המאזניים זקוקים - כמו שאר מזלות האויר - להיות לעיתים קרובות עם עצמם. כשהם לא מצליחים, הם מסתגרים והופכים להיות מופנמים ועצובים. כשנותנים להם להיכנס פה ושם לבועה שלהם, הם בדרך כלל יוצאים אחרי כמה שעות (לפעמים שבוע) עם אותו חיוך מאיר, ואז יודעים שהכל בסדר.

לפעמים עוטפים את בני המאזניים מצבי רוח לא קלים, בעיקר את הנשים היפות של מאזניים (למשל בריז'יט ברדו), שמצליחות לאמלל את עצמן בצורה נפלאה ובלי סיבה נראית לעין. יש משהו מאוד עדין ושביר אצל בני מזל מאזניים, אבל במקביל גם מקננת אצלם שאיפה עזה לצדק אישי וחברתי: הרבה שרי משפטים וראשי ממשלה שייכים למזל מאזניים, ודי אם נזכיר את דוד בן גוריון, משה שרת, בנימין נתניהו, דוד ליבאי, חיים צדוק, ועוד ועוד.

תחזית שנתית

כוכב פלוטו היצרי נכנס לבית החמישי שלכם, בית הרומנטיקה והיצירתיות ובמקביל גם בית ההנאות והילדים וכל מה שקשור לביטוי הישיר של האגו בסוף ינואר 2024. אם תקשיבו ללב ולתחושות הבטן שלכם ולשעור שפלוטו הטוטאלי מנסה להעביר לכם - ללכת עד הסוף ובאופן טוטאלי עם מה ועם מי שאוהבים - השנה הזו הולכת להיות מרגשת במיוחד.

מילת המפתח של פלוטו בבית החמישי היא אהבה. האהבה שפלוטו מביא איתו היא אהבה טוטאלית, של גוף ונפש, וזה אומר שאם עדיין לא מצאתם את הנפש התאומה - יש סיכוי טוב שזה יקרה השנה. יש גם סיכוי טוב שאהבה קיימת תהפוך להיות עוצמתית ומדהימה. אולם, יש גם סיכוי שהצדדים הפחות נחמדים של פלוטו יביאו איתם גלים של קנאה, רכושנות או חמדנות. אפילו מאבקי כוח בזוגיות, למשל מאבק על ילדים בין בני זוג. מאבק קשוח. פלוטו מגביר בעוצמה את מה שנותנים לו - ולכן כדאי לבקש ולהשקיע במה שחיובי ובונה.

גם היצירתיות שלכם תגבר ותתחזק בעזרת פלוטו, ואיתה גם היכולת לקדם אותה ואתכם אם באמת תהיו נאמנים לה ולעצמכם. יש אפשרות שעם פלוטו הדגש במה שאתם יוצרים יעמיק את הצד העוסק במניעים שמתחת לפני השטח - ספרות בלשית למשל, או צד שעוסק במהות החיים האמיתיים והאותנטיים. עם פלוטו קשה לזייף, אבל אפשר בהחלט לקחת את מה שיש ולהפוך אותו ליצירה שמחפשת עומק ומשמעות - וגם מוצאת. גם נושא הילדים פה, ולא רק יצירה, כי שניהם בעצם דרך ביטוי של האגו. זהו זמן ללידת ילד או ספר, מה שתחליטו, כשנושא הלידה הוא זה שחשוב כאן.

כוכב יופיטר במזל תאומים יעורר את החיפוש שלכם אחר רעיונות חדשים, אנשים מעניינים, וכל מה שמביא איתו את הצורך להרחיב אופקים ולהיכנס לשנה שלמה של צמיחה והתפתחות אישית נמרצת. יופיטר במזל תאומים השייך גם הוא ליסוד האוויר מאפשר לכם שנה של תקשורת קלילה וזורמת, תוך היכרות עם לא מעט אנשים שחושבים כמוכם, כשהדגש הוא על הערכים שלהם שדומים לשלכם. זו בהחלט עשויה להיות תקופה של שיחות נלהבות על מהות החיים, וגם הרבה נסיעות לחו"ל או לימודים גבוהים - שני אלמנטים שעוזרים לנו לצמוח ולהתפתח, האחד דרך הרגליים והשני דרך הראש.

זהו תקופה להשיג ידע גבוה יותר שיהפוך אתכם לסקרנים, הרפתקנים ופתוחים יותר בלמידה, בנסיעות ובחקירות שלכם. אתם יכולים גם לחוות יותר הצלחה, מזל או שמחה בשיתוף הערכים והאמונות, הפילוסופיה והשקפת העולם שלכם עם אנשים במעגלים חברתיים חדשים. מעבר זה יעזור לכם לבטא את החוכמה, ההתרחבות והכרת התודה שלכם, כמו גם לפתח יותר מודעות, חוכמה וסקרנות בכלל.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully