פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מזל מאזניים

   תחזית יומית

   ונוס שליטת המזל שלכם קצת יותר סקסית עכשיו במזל עקרב, והמאזניים שלנו זקוק לקצת יותר אהבה. זמן טוב להיכרויות מעניינות, לסרטי חצות ולסדרות מעניינות עד הבוקר שרואים בשנים מהמיטה.. כיף.

   תחזית למחר (16.12)

   פרופיל מזל מאזניים

   מזל מאזניים שייך לקבוצת המזלות הקרדינליים וליסוד האוויר. יסוד זה מאפיין שכלתנים עם מצח גבוה, אבל למאזניים יש גם גומות חן, וחיוך כובש ביותר... כי הכוכב ששולט על המאזניים היא ונוס, אלת היופי. כאן, היא אחראית על יופי ואסתטיקה. לכן, החיוך של בני המאזניים הוא אחד מכלי הנשק הקטלניים ביותר שלהם, מה שגורם לנו לסלוח להם על הכל, ועוד לתת להם חיבוק כצ'ופר. רבים מבני המזל ניחנו ביופי עדין, אסתטי ומיוחד, והם גם אוהבים סביבם יופי והרמוניה.

   בני מזל מאזניים זקוקים להרבה מאוד אישורים שאוהבים אותם, ומתקשים לכעוס, כי הם פוחדים שאם יכעסו – יפסיקו לאהוב אותם. לכן הם משתדלים לרצות אנשים אחרים, ולא מבטאים רגשות שליליים - סיבה נוספת לכך שהם מהווים את להיט החודש בקרב הסביבה.

   בני המאזניים זקוקים - כמו שאר מזלות האויר - להיות לעיתים קרובות עם עצמם. כשהם לא מצליחים, הם מסתגרים והופכים להיות מופנמים ועצובים. כשנותנים להם להיכנס פה ושם לבועה שלהם, הם בדרך כלל יוצאים אחרי כמה שעות (לפעמים שבוע) עם אותו חיוך מאיר, ואז יודעים שהכל בסדר.

   לפעמים עוטפים את בני המאזניים מצבי רוח לא קלים, בעיקר את הנשים היפות של מאזניים (למשל בריז'יט ברדו), שמצליחות לאמלל את עצמן בצורה נפלאה ובלי סיבה נראית לעין. יש משהו מאוד עדין ושביר אצל בני מזל מאזניים, אבל במקביל גם מקננת אצלם שאיפה עזה לצדק אישי וחברתי: הרבה שרי משפטים וראשי ממשלה שייכים למזל מאזניים, ודי אם נזכיר את דוד בן גוריון, משה שרת, בנימין נתניהו, דוד ליבאי, חיים צדוק, ועוד ועוד.

   תחזית שנתית

   מזל מאזניים: פריצות דרך בתחום הכלכלי, והעמקת הקשרים בבית ובמשפחה.
   נתחיל בחדשות הטובות: כוכב אורנוס שהציק לכם במשך שש שנים תמימות (כולל את ארבעת החודשים הראשונים של השנה עד מאי 2018) יוצא סוף סוף ממזל טלה, ואפשר לנשום לרווחה (יחסית).
   אורנוס כוכב השינויים והניתוקים ששהה בבית הזוגיות והיחסים שלכם השפיע לא עליכם, מאזנאים: אצל חלק מכם אפשר למצוא בשנים האלה ניתוקים משמעותיים ממערכות יחסים שנדמו עוצמתיות וסולידיות, ואצל חלק אחר – מערכות יחסים עם טיפוסים אורניים, מבריקים החיים בבועה משל עצמם, או עצמאיים בשטח – פעמים גם עצמאיים מדי – שזקוקים להרבה מאוד ספייס וחופש אישי, גרושים שעזבו מערכות יחסים או אנשים חסרי שורשים שהמאזנאים שלנו ניסו ללמד אותם פרק בזוגיות, והאמת – לא תמיד בהצלחה מרובה..
   כן, קשה ללמד טיפוסים אורניים הניזונים מגרויים קיצוניים ושונאים שגרה מחויבות זוגית מהי, אבל המאזנאים שלנו תמיד ינסו, ויסבירו, ויציעו ללכת לטיפול... לא קלות היו השנים האלה, אבל מחודש מאי סוף סוף מגיע לו שינוי: אורנוס עובר לבית השמיני שעיקרו שינויים בדפוסי התנהגות כולל התחדשות ופתיחת דף חדש בנושאים חדשים שתמיד עניינו אתכם, ולא העזתם לגעת בהם.
   כן, אורנוס שלנו מפסיק להציק לכם מבחינה זוגית, אלמנט שעלול להביא איתה כמה וכמה פרידות מעניינות, אבל אחריהן נשימה ארוכה לרווחה ויכולת למצוא לכם פרטנרים אמיתיים, במקום האורניים האלה שאוהבים להיות לבד קצת יותר מכם. אוף.

   כוכב אורנוס עובר למזל שור, הנשלט גם הוא על ידי ונוס כמו המאזניים, אבל לא ממש יוצר קשר של זוית עם המזל שלכם. המיקום הזה בעיקרון מדבר על היכולת לקחת סיכונים מחושבים כדי לפרוץ דלתות שעד עכשיו היו סגורות בפניכם, ולעשות מהלכים נועזים הקשורים לעצמאות פיזית מנטלית או פיננסית שעד עכשיו הפחידו אתכם. אולם אורנוס עלול לגרום לכם גם לעשות שטויות במיקום הזה, ולירות לעצמכם ברגלים. המאזנאי המצוי הוא אדם שואף להרמוניה למודעות ולשקט נפשי, אבל כשאורנוס נמצא בבית השמיני לא בטוח שימצא שם כל כך הרבה שקט.. הדרייב להצלחה עכשיו חזק במיוחד, אבל כדי להצליח עם אורנוס חייבים לקחת סיכונים, והסיכונים האלה לא תמיד מחושבים מכיון שהם באים דרך תחושות בטן או דרך עשיית דווקא למי שמצפה מכם ללכת בדרך הקונבנציונלית הפשוטה. את מיקומו של כוכב יופיטר במזל עקרב אפשר להבין בקלות רבה יותר. מזל עקרב מאכלס את בית החומר והכספים שלכם, מאזנאים, ויופיטר מביא איתו כמה וכמה הזדמנויות מעניינות להרויח כספים, ולשדרג את הנעשה בחשבון הבנק שלכם. יופיטר שם את הדגש על היכולת שלכם לשנות גישה בכל מה שקשור לחומר בכלל, ולכסף בפרט. זהו מיקום שמאפשר ליהנות מהכסף, הן מהדרך שבה מרוויחים אותו, ובעיקר מהדרך שבה מוציאים – ובעיקר מבזבזים – אותו. ואכן, משמעת עצמית היא משהו שכדאי שיהיה לכם כשיופיטר שוהה בבית הכספים שלכם, שכן האצבע קלה עכשיו על ההדק בכל מה שקשור לכרטיס האשראי, ואופטימיות יתר לא תמיד משרתת את המאזנאים שלנו, בעיקר את אלה המפונקים במיוחד שונוס הופכת אותם לנסיכים בתחושתם, והכסף לא נשאר יותר מדי בחשבון הבנק שלהם.
   יופיטר מאפשר לכם לבחון לעומק אפשרות להרוויח כספים בקלות יחסית, ופעמים רבות הדבר תלוי גם בקשרים עם חו"ל. כעת הזמן לחזק את הקשרים האלה, ולמצוא את הנוסחא שגורמת לבין מזל מאזניים הנאה אמיתית מכסף שהרויח כתוצאה מחשיבה כלכלית נכונה, ובעיקר כזו שעוסקת בתהליכים ארוכי טווח, לאורך השנה כולה.
   סטורן ששוהה השנה במזל גדי לעומת זאת, שם את הדגש על נושאי בית ומשפחה, גורם לכם לממש רעיונות ויזמות לבניית בית משלכם, ולהרגיש בטחון בבית ובגבולות המוגדרים שהבית הזה מסמל עבורכם. לא תמיד יהיה לכם קל בבית הזה בשנתיים וחצי הקרובות, אבל הוא בהחלט יהווה מקור של עוגן ועוצמה, כולל גם אפשרויות לעבוד מהבית, לעיתים גם בעזרת בן או בת הזוג שלכם.

   המעברים המשמעותיים השנה:
   26/6-28/8: מעברו של מרס וחזרתו מהילוך אחורי בפרק הזמן הזה במזל דלי עשוי להביא איתו ריבים וסכסוכים קטנים עם מי שבאמת קרוב אליכם. חשוב כעת לחפש את המכנה המשותף ולא להתמקד דווקא במה שמפריד. רגישות יתר עלולה לגרום לכעסים ודרמות מקומיות. גלו אורך רוח כלפי הסביבה.
   6/10-17/11 : הילוכה האחורי וחזרתה של ונוס בפרק הזמן הזה במזל שלכם מביא איתו יכולת להתבונן מבחוץ במערכות היחסים שבניתם, להסיק מסקנה או שתים, להשקיע קצת יותר בפרטנרים שלכם ולשדרג את הקשר דרך שיחות ישירות בגובה העינים. דברו על מה שחשוב לכם באמת.