וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל דלי

מזל דלי

תחזית יומית 12.07.2024

ונוס הרגשית עברה הלבית הזוגיות והיחסים שלכם. כעת הזמן להשקיע קצת יותר ביחסים הקרובים או לצאת לדייט.

תחזית למחר (13.07.2024)

פרופיל מזל דלי

מזל דלי שייך ליסוד האויר, ולקבוצת המזלות הקבועים. הוא נשלט על ידי אורנוס, שקשור מאוד לשינויים ולחשיבה מקורית. אורנוס גורם לדלי להיות מבריק וידידותי מאוד כלפי הסביבה, אך בו בזמן גם קצת מרוחק וסגור בבועה שכלתנית.

הדלי הוא אחד המזלות הידידותיים ביותר בגלגל המזלות. בגלל שהוא שייך למזלות האויר השכלתניים, הוא ממהר להתיידד בצורה אינטליגנטית ולרכוש חברים רבים. מגיל צעיר הוא נמצא במרכז החברה, כי הוא יודע לשמור על עצמו ולהישאר ידיד של כולם.

הדלי, אולי בגלל שאורנוס שומר עליו לבל ייפגע מרגשות עמוסים וצפופים מדי, הוא מזל טיפ-טיפה לא אישי. הוא אמנם ידידותי מאוד, אבל לעיתים מעדיף ידידים על פני קשר זוגי סוער. עודף רגשות עלול לאיים עליו ולגרום לו לברוח – מה שהוא אכן עושה לפעמים.

הדלי הוא אלוף הניתוקים: הוא זקוק להרבה מאוד חופש, וחייב יכולת תמרון בין כל המחויבויות החברתיות שלו. הוא פשוט נעלם וחוזר: הוא יכול להתנתק ממך באמצע השיחה, אבל לחזור אחרי כמה דקות ולהשלים הכל בעזרת היכולת האינטליגנטית המהירה שלו.

הדלי מבריק מאוד, ואורנוס גם מעניק לו לעתים ניצוץ של גאוניות ומקוריות, אותו ניצוץ ממנו אפשר לברוא משהו מכלום. הניצוץ הזה הוא ייחודי - אך לא אישי, ולכן לפעמים קשה לדלי עם אנשים, לאורך זמן. לא פלא שהרבה מאוד דליים נקשרים למחשבים שלהם, ועובדים בתחום ההיי טק. אפשר ממש לומר שאת המחשב המציאו בשביל הדלי, והוא גם דומה לו: אינטליגנטי, מהיר מאוד, לא אישי, ולא זקוק להבעת רגשות בלתי פוסקת. מהסיבות האלה, הדליים מתקשים לעיתים בזוגיות לאורך זמן, ומעדיפים להיות עם עצמם או עם קבוצה גדולה של אנשים, בה יוכלו להתבטא בצורה חברתית וידידותית - אך בעצם להיות לבד.

תחזית שנתית

אני מקווה שכבר הכנסתם את השטיח האדום לכניסתו של פלוטו למזל שלכם, אם כבר לא עשיתם את זה במרץ כשהוא ביקר אצלכם בפעם הקודמת. יש בהחלט סיבות לשטיח הזה. פלוטו עובר סופית למזל שלכם והוא אוהב שמתייחסים אליו בכבוד ומקשיבים לעצות שלו. הגיע הזמן לשנות ולהשתנות - וזה אומר להיות נאמנים לעצמכם בכל התחומים, החל מעבודה ומקצוע וכלה בנישואים ומערכות יחסים, בעיקר למצוא משמעות עמוקה יותר לחיים, שזה אומר משמעות רבה יותר בתחום המקצועי, בתחום האישי ובנושאים יצירתיים. כעת הזמן לקבל החלטות משמעותיו, ואם אתם לא תחליטו, פלוטו יחליט בשבילכם, כמו שבדרך כלל קורה.

כשפלוטו עובר למזל דלי, הדליים הולכים לעשות עבודה מיוחדת - עבודה אישיותית. הגישה הדליית השכלתנית, המבריקה והאינטליגנטית לא תהיה יעילה בתהליך הזה, ועלולה לגרום ללא מעט תסכול: אתם מבינים את הכל בראש, אבל פלוטו הוא כוכב שהעומק שלו עובר באופן קודם כל דרך הקישקעס ושם אין חכמה גדולה: סופגים או מחזירים, מתרסקים, קמים על הרגליים ומחטיפים. פלוטו במהותו הוא חווייתי ולא שכלתני, שכן רק חוויות טוטאליות - כמו קרבה למוות למשל, לידה, איבוד אדם ממש קרוב, התמודדות עם מחלות, פשיטת רגל - באמת יביאו איתן התמודדויות טוטאליות ושינויים טוטאליים ואמיתיים, שכן אלה יהיו שנויים במהות - ולא בהגיון.

האיכות של מזל דלי ואורנוס השולט עליו, ושל פלוטו כמובן, שונות ובעצם הפוכות. הדלי אלוף בלהתנתק ולנתק כשצריך וגם אם לא, אבל פלוטו לא בורח - אלא נשאר ונכנס לעומקו של כל נושא כולל להיכנס עם הראש בקיר, בעוד הדלי זקוק להרבה מאוד ספייס וחופש אישי, הברקות ומילים חכמות. כשפלוטו שוהה במזל שלכם החוויות יהיו טוטאליות, רגשיות ולא אינטליגנטיות. לעבוד תחת בוס כוחני או להילחם על עקרונות מול ממסד אדיש או מסגרת שלא מבינה זו חוויה מתסכלת, וכשנגמרות המילים - מגיע זמן האילתור והפתרונות יש מאין. זוכרים את הברון מינכאוזן שהוציא את עצמו בשערות מהביצה? זו דוגמא לחוויה שכזו: הולכים עד הסוף במצבים חסרי מוצא.

פלוטו ילמד אתכם בשנים הקרובות מילים שמפחידות דליים בדרך כלל: רגשות עזים וחזקים, אהבה טוטאלית, קנאה, שנאה, כעס, התרסקות ובמשפט אחד מורכב - הוא ילמד אתכם לנהל מלחמה טוטאלית על האמת שלכם, אישית, רגשית, חברתית ומקצועית, גם מול אנשים שלא רוצים להבין או לקבל או נהנים להילחם דווקא מולכם.

אמת, אהבה, כאב, דחייה, בכי, קרבה, אינטימיות - לפלוטו אין פשרות. אוהב או לא - ואם כן תלחם על האהבה שלך ובכל תחום. אם יש מה שיסביר אולי באופן הכי ברור עם איזה עולם אתם הולכים להיפגש בשנים הקרובות - אצל חלק זה כבר התחיל אגב - זה המשפט הזה.

כוכב יופיטר שעובר במאי לבית הרומנטיקה, היצירתיות והביטוי האישי של האגו שלכם הופך את כל מה שקשור לאהבה לאישו אמיתי: פתחו את הלב - והוא בהחלט עשוי להפתיע. יופיטר במזל תאומים ישפיע על היצירתיות וההבעה שלכם ויהפוך אתכם לסופר אקספרסיביים, יצירתיים ומרדניים יותר ממה שאתם כדליים, כולל העניין הזה של לחשוב מחוץ לקופסה. תוכלו לחוות שמחה ביצירתיות, בביטוי או באותנטיות שלכם אם תלכו עם זה עד הסוף, ופלוטו בבית הראשון ישמח כמובן להשיט עזרה בנושא. כשיופיטר פותח את הלב, היכולת לחזר ולדבר אהבה היא מדהימה, כמו גם היכולת לטפל בילדים ולשדרג את הקשרים איתם כשיופיטר עוזר לכם למצוא את הילד האמיתי הזה שבכם שצוחק בקול רם בלי לעשות חשבון. מכירים?

בוטום ליין - תתמסרו טוטאלית לפלוטו, אבל תפתחו את הלב עם יופיטר. עם העומק, היופי והשמחה שלהם - אין מצב שהאהבה תראה אתכם ותמשיך הלאה בלי לגעת בשרביטה המוזהב בלבכם הדליי המוגן בדרך כלל טוב כל כך, כי מול שני אלה בחזית אחת יהיה לו ממש קשה להדוף את האהבה.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully