וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל דלי

מזל דלי

תחזית יומית 08.12.2023

הירח במזל מאזניים השייך גם הוא ליסוד האוויר. זמן לרדת לקרקע, לראות את כל התמונה, ולחשוב כמה צעדים קדימה.

תחזית למחר (09.12.2023)

פרופיל מזל דלי

מזל דלי שייך ליסוד האויר, ולקבוצת המזלות הקבועים. הוא נשלט על ידי אורנוס, שקשור מאוד לשינויים ולחשיבה מקורית. אורנוס גורם לדלי להיות מבריק וידידותי מאוד כלפי הסביבה, אך בו בזמן גם קצת מרוחק וסגור בבועה שכלתנית.

הדלי הוא אחד המזלות הידידותיים ביותר בגלגל המזלות. בגלל שהוא שייך למזלות האויר השכלתניים, הוא ממהר להתיידד בצורה אינטליגנטית ולרכוש חברים רבים. מגיל צעיר הוא נמצא במרכז החברה, כי הוא יודע לשמור על עצמו ולהישאר ידיד של כולם.

הדלי, אולי בגלל שאורנוס שומר עליו לבל ייפגע מרגשות עמוסים וצפופים מדי, הוא מזל טיפ-טיפה לא אישי. הוא אמנם ידידותי מאוד, אבל לעיתים מעדיף ידידים על פני קשר זוגי סוער. עודף רגשות עלול לאיים עליו ולגרום לו לברוח – מה שהוא אכן עושה לפעמים.

הדלי הוא אלוף הניתוקים: הוא זקוק להרבה מאוד חופש, וחייב יכולת תמרון בין כל המחויבויות החברתיות שלו. הוא פשוט נעלם וחוזר: הוא יכול להתנתק ממך באמצע השיחה, אבל לחזור אחרי כמה דקות ולהשלים הכל בעזרת היכולת האינטליגנטית המהירה שלו.

הדלי מבריק מאוד, ואורנוס גם מעניק לו לעתים ניצוץ של גאוניות ומקוריות, אותו ניצוץ ממנו אפשר לברוא משהו מכלום. הניצוץ הזה הוא ייחודי - אך לא אישי, ולכן לפעמים קשה לדלי עם אנשים, לאורך זמן. לא פלא שהרבה מאוד דליים נקשרים למחשבים שלהם, ועובדים בתחום ההיי טק. אפשר ממש לומר שאת המחשב המציאו בשביל הדלי, והוא גם דומה לו: אינטליגנטי, מהיר מאוד, לא אישי, ולא זקוק להבעת רגשות בלתי פוסקת. מהסיבות האלה, הדליים מתקשים לעיתים בזוגיות לאורך זמן, ומעדיפים להיות עם עצמם או עם קבוצה גדולה של אנשים, בה יוכלו להתבטא בצורה חברתית וידידותית - אך בעצם להיות לבד.

תחזית שנתית

חשיבה מעשית: השנה נפתחת כשסטורן הנוקשה עדיין נמצא במזל שלכם ומשלים את סדרת הטירונות בת השנתיים וחצי שבה הכריח אתכם לקחת את החיים ברצינות רבה יותר - ולממש רעיונות ויוזמות באופן המעשי ביותר שיש. בחודש מרץ הוא מתקדם ועוזב אתכם סוף סוף, אלמנט שמביא איתו נשימת רווחה עצומה, שכן סוף סוף אפשר להשתחרר מהכובד שלו - ובשאיפה שאכן למדתם והפנמתם את השיעורים שהעביר אתכם - לצאת לדרך חדשה של מימוש אישי, כשהפעם הדגש הוא לא על עצמכם דווקא, אלא על הנעשה בחשבון הבנק שלכם.

עושים חשבון: שנתיים וחצי ישהה סטורן בבית החומר והכספים שלכם ויחזיר אתכם לקרקע. זה לא יהיה קל אבל הדלי הוא מזל שקולט מהר וגם יודע ליישם. בסוף התהליך סביר להניח שהמצב הכלכלי שלכם יהיה טוב יותר אם כי יהיו לא מעט מהמורות בדרך.

תקשורת שמחה: יופיטר שוהה בתחילת השנה בבית התקשורת שלכם במזל טלה והוא מביא איתו תקשורת שמחה ואופטימית - ובעיקר אקטיבית. זהו זמן לנצל היטב את המעגלים החברתיים שלכם, לקדם את עצמכם, להכיר יותר אנשים ולפרוץ דלתות שעד עכשיו היו סגורות בפניכם.

חוזרים הביתה: יופיטר עובר באמצע חודש מאי למזל שור המאכלס את בית המשפחה שלכם - וזה אולי הזמן שמאפשר לדלי המצוי לצאת מהבועה המוכרת שהוא חי בה עם כל הספייס שהוא זקוק לו, להפגש עם העולם ממקום מעשי וידידותי, למסד קשר רגשי ואפילו להקים משפחה. חשוב להיזהר עכשיו שלא להפוך את הבית לבועה חדשה, אלמנט שלדלי כל כך קל לעשות, וגם אם הוא עובד מהבית - לא להסתגר מול המחשב או מול העולם המנטלי שלו מול שאר בני הבית, אלא להתחבר לעולמם ומה שקשה יותר - לחשוף בפניהם את עולמו המורכב.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully