מזל סרטן

מזל סרטן

תחזית יומית 24.05.2022

הירח דגי מביא איתו רצון להרחיב אופקים ואזורי פעולה, אבל צמידות לנפטון עלולה להביא אשליות ופנטזיות. כדי למנוע אכזבות – התמקדו בעובדות, סרטנונים.

תחזית למחר (25.05.2022)

פרופיל מזל סרטן

הסרטן שייך למזלות המים האמוציונליים והריגשיים, ולקבוצת המזלות הקרדינליים, יוצרי האנרגיה. במקרה הזה הסרטן מייצג אנרגיה רגשית. הסרטן הוא הרביעי בגלגל המזלות. אם במזל טלה הילד נולד, בשור לומד לאכול ובתאומים - לדבר, בסרטן הוא מבין שיש לו בית, ומסגרת משפחתית.

הסרטן הוא מזל רגשי מאוד, וזקוק להרבה חום ואהבה סביבו. הוא מאוד קשור לבית, ומה שקורה בו משפיע עליו יותר מאשר על כל מזל אחר. הבית של הסרטן מסמל צורך חזק בביטחון רגשי.

שליט מזל סרטן הוא הירח, שגורם לשנויי מצבי הרוח שלו לעיתים קרובות, לפעמים ללא כל סיבה נראית לעין. במפת הלידה הירח מייצג את דמות האם, ואכן, הקשר בין הסרטן לאמו חשוב לו יותר מכל קשר אחר. אולי בגלל זה הסרטן הוא מזל מופנם, רך, אימהי ומפנק כשטוב לו, וקוטר לא קטן כשרע לו.

הסרטן גם אוהב מאוד לעצב את ביתו ולעצב בכלל, ואוהב לטפל באחרים ולהיות אם בית סביבתית לכל מי שזקוק לכזו. מעבר לכך הוא גם רומנטי מאוד, אוהב אוכל טוב, נוחות ונוסטלגיה, אספן מושבע של חפצים (נוסטלגיה כבר אמרנו?) ומתרפק על העבר, גם אם עבר מאז רק שבוע...

תחזית שנתית

שדרוג מערכות יחסים: ונוס הרגשית פותחת את השנה הזו כשהיא נמצאת בבית הזוגיות והיחסים שלכם, ממש ממול - ובהילוך אחורי. הילוכה האחורי של ונוס בבית הזוגיות בחודשיים הראשונים של השנה משמעותי מבחינתכם ומראה על צורך בשדרוג הדיאלוג במערכות היחסים שלכם. זהו זמן טוב להתבונן לעומק במערכות היחסים הקרובות שלכם, אם בזוגיות ואם בשותפויות, לשנות גישה, לנקות משקעים ולפתח דיאלוג רגשי אמיתי (ובנוכחות רגשית מלאה) לאורך השנה כולה אך בעיקר בפתיחתה. זה נכון לקשר זוגי קיים, ונכון אף יותר לקשר חדש שאתם זקוקים לו כעת, וזאת - בלב פתוח ובדיאלוג בגובה העיניים. זה נכון גם לשיתופם של אחרים בחייכם וזהו זמן מצוין למציאת בן ברית כשותף לדרך, או לרעיון ואם יש לכם כזה - לשדרג את הקשר, או למצוא אחר אם הנוכחי לא עובד. גם מבחינה פיננסית - הילוכה האחורי של ונוס במזל גדי ממול מצביע על הצורך לשדרג את ההתייחסות גם לכסף, לעסקים ולכל מה שקשור לחומר בכלל.

הרחבת אופקים ואזורי פעולה: מעברו של יופיטר למזל דגים המאכלס את בית הצמיחה האישית שלכם, מראה שהסרטנון המופנם שלנו זקוק כעת להשראה חדשה. הגיע הזמן לצאת מעולמכם החמים והבטוח, כשכעת מתגבר הצורך בצמיחה אישית, הן מנטלית, הן רגשית ואפילו מקצועית. זהו זמן טוב להרחיב אופקים דרך לימודים גבוהים או לימודים מקצועיים ולחפש גם מקצועית אזורי פעולה חדשים להשקעה. פעמים רבות מיקום כזה יכול להראות דווקא על היכולת שלכם לפתוח כעת קורסים וסדנאות משלכם כדי להעביר ידע מסוגים שונים, להרחיב בכך גם אופקים של אחרים ולחבר אותם למעגלי הצמיחה שלכם. קשרים עם חו"ל עשויים להיות עכשיו משמעותיים יותר, אם דרך נסיעות ואם דרך לימודים - וזה צריך לבוא מבפנים, עם צורך חזק להתרחב למקומות חדשים ולא מוכרים.

הגדרת מטרות בנושאי קריירה: לאן אתם רוצים להגיע השנה מבחינת אמביציה וקריירה? שתי אופציות למחשבה: האם מה שחשוב לכם הוא השליטה בחייכם ממקום של משהו עצמאי שלכם, או אולי חשובה לכם עמדת כוח שאיתה מגיע גם תגמול כספי - במקום השייך לאחרים? תחילת השנה היא זמן מצוין להגדיר זאת, כיון שעם מעברו של יופיטר למזל טלה ב-8 למאי תקבלו את האנרגיה והדחף לעשות זאת. כדאי להיות כבר מוכנים עם תכניות פעולה או מגירה ולא לנסות ולהגדיר זאת אז תוך כדי תנועה.

המלצות:
1. לא לפחד לחשוב בגדול.
2. מיקוד בהתחלות חדשות יביא איתו גם את האנרגיה לכך.
3. לא להיאחז במה שקיים מתוך מחשבה שיהיה גרוע יותר.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully