מזל סרטן

מזל סרטן

תחזית יומית 27.11.2020

הצד החברתי שלכם פעיל במיוחד בסוף השבוע הזה, סרטנונים. זהו זמן מצוין לצאת מהקונכייה ולבלות עם חברים, מכרים וידידים שקצת נעלמו כשהגשם התחיל... סופ"ש נפלא לחמין עם החברים הכי טובים, ומי כמו הסרטן יודע להכינו...

תחזית למחר (28.11.2020)

פרופיל מזל סרטן

הסרטן שייך למזלות המים האמוציונליים והריגשיים, ולקבוצת המזלות הקרדינליים, יוצרי האנרגיה. במקרה הזה הסרטן מייצג אנרגיה רגשית. הסרטן הוא הרביעי בגלגל המזלות. אם במזל טלה הילד נולד, בשור לומד לאכול ובתאומים - לדבר, בסרטן הוא מבין שיש לו בית, ומסגרת משפחתית.

הסרטן הוא מזל רגשי מאוד, וזקוק להרבה חום ואהבה סביבו. הוא מאוד קשור לבית, ומה שקורה בו משפיע עליו יותר מאשר על כל מזל אחר. הבית של הסרטן מסמל צורך חזק בביטחון רגשי.

שליט מזל סרטן הוא הירח, שגורם לשנויי מצבי הרוח שלו לעיתים קרובות, לפעמים ללא כל סיבה נראית לעין. במפת הלידה הירח מייצג את דמות האם, ואכן, הקשר בין הסרטן לאמו חשוב לו יותר מכל קשר אחר. אולי בגלל זה הסרטן הוא מזל מופנם, רך, אימהי ומפנק כשטוב לו, וקוטר לא קטן כשרע לו.

הסרטן גם אוהב מאוד לעצב את ביתו ולעצב בכלל, ואוהב לטפל באחרים ולהיות אם בית סביבתית לכל מי שזקוק לכזו. מעבר לכך הוא גם רומנטי מאוד, אוהב אוכל טוב, נוחות ונוסטלגיה, אספן מושבע של חפצים (נוסטלגיה כבר אמרנו?) ומתרפק על העבר, גם אם עבר מאז רק שבוע...

תחזית שנתית

אין ספק שלקבוצת המזלות הקרדינליים יוצרי האנרגיה - שלהם שייך מזל סרטן בנוסף לטלה למאזניים ולגדי - זו שנה מאותגרת צמיחה במיוחד: מיקומו של יופיטר, כוכב השפע, במזל גדי הוא ללא ספק מנוע צמיחה עוצמתי מאין כמוהו, והוא יביא איתו לסרטנונים ממוקדי המטרה - מזל שבדרך כלל לא מתקשה בכך - לא מעט בונוסים, בתנאי שיסכימו לוותר על דברים שהפריעו לכם עד כה לממש מטרות ואתגרים, אם בגלל אי נוחות ואם בגלל הצורך לצאת ממרחב מוגן ובטוח, אלמנט שהסרטן הביתי שלנו אוהב לשהות בו אולי יותר מאשר מזלות אחרים.

אכן, להתפתחות ולצמיחה אישית של הסרטן השנה עלול להיות מחיר מסוים: ויתור על מרחב מוגן ומוכר תמורת הימור וכניסה לעולם מאתגר ופחות בטוח - אך בהחלט מתגמל יותר את מי שבאמת מוכן לקפוץ פנימה, על כל המשתמע, ולראות פירות בסוף השנה הבאה או בשנה שלאחריה. יופיטר פותח את השנה הזו כשהוא נמצא בבית הזוגיות והיחסים שלכם, וישהה שם ממש עד סוף השנה. בשנה הקודמת שהה יופיטר בבית העבודה והמקצוע שלכם ואתגר אתכם מבחינה מקצועית ובריאותית, עם הצורך להשקיע במקום העבודה או להגדיר את המטרות המקצועיות שלכם, ולקדם את עצמכם מקצועית וכלכלית.

כעת אפשר לראות את ההשקעה של התהליך הזה: אם אכן קיבלתם החלטות נבונות - יופיטר בהחלט עוזר לכם לקטוף השנה הזו את הפירות. אם לא, יתכן דשדוש מה עד שתתאפסו מחדש, ותסמנו שוב מטרות מדויקות בדרך. יופיטר מביא איתו אופטימיות וגישה חיובית ליחסים קרובים ובעיקר לדיאלוג הזוגי. הוא פותח דלתות לסרטנונים המופנמים ומאפשר להם להיפתח לאנרגיה החיובית שלו ומשם גם לפרטנרים שלהם, ולזוגיות בכלל - וזה נכון כל זמן שאתם באמת מאמינים ביכולת שלכם לשבור את מחסומי הרגישות שלכם - לפעמים גם רגישות יתר, כידוע - או הצורך - הלפעמים מוגזם - בחום ובטחון - כשהצד הפרפקציוניסטי שלכם מוצא שוב ושוב סיבות למה לא להיפתח, או למה לא לתת אמון... ובינינו, תמיד אפשר לראות סיבות כאלה, אם באמת פותחים את הלב הרגישי שלכם, נכון סרטנונים?

סטורן ופלוטו לא עשו לכם חיים קלים במישור הזוגי בשנים האחרונות, ולמרות שהיכולת שלכם לממש פוטנציאל זוגי ולהיכנס למערכות יחסים הייתה גבוהה יחסית בגלל סטורן שלנו, הרי שבגדול היו רגעים של כובד וקושי לא קטנים, כשפלוטו דוחק בכם להעז ולבטא גם רגשות שליליים כמו כעס או תסכול, אלמנטים שלא תמיד קלים לסרטנון הביישן. אולם סטורן הנוקשה יוצא סוף סוף ממזל גדי בחודש אפריל, מה שבהחלט מקל על יופיטר להביא איתו מזמן זה ואילך כמה וכמה אפשרויות חדשות לבניית מערכות יחסים וזוגיות אם הלב הסרטני העדין פנוי, או לשדרג קשר קיים אם הוא תפוס ובעיקר עוזר לכם לחזק את הגישה האופטימית של יופיטר ולגרום לדברים להצליח.

סטורן מביא איתו תהליך של תחילת התחדשות עומק רגשית מחודש אפריל ואילך, כשהוא עובר למזל דלי. הגיע הזמן לשנות סדרי עדיפויות הקשורים להוצאת כספים, לבנות תכנית כלכלית שאפתנית יותר - ולשנות כיוון.
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully