מזל סרטן

תחזית יומית

הירח שוהה לו היום במזל גדי מול המזל שלכם, ושם את הדגש בעיקר על מערכות היחסים שלכם, ועל הדיאלוג שבינו לבינה. זמן טוב לשפר תקשורת עם הפרטנרים שלכם, ולדבר על הכל. לחילופין זהו זמן מצוין להעמיק את מערכות היחסים, ואם הלב פנוי – לצאת לדייט..

תחזית למחר (24.11)

פרופיל מזל סרטן

הסרטן שייך למזלות המים האמוציונליים והריגשיים, ולקבוצת המזלות הקרדינליים, יוצרי האנרגיה. במקרה הזה הסרטן מייצג אנרגיה רגשית. הסרטן הוא הרביעי בגלגל המזלות. אם במזל טלה הילד נולד, בשור לומד לאכול ובתאומים - לדבר, בסרטן הוא מבין שיש לו בית, ומסגרת משפחתית.

הסרטן הוא מזל רגשי מאוד, וזקוק להרבה חום ואהבה סביבו. הוא מאוד קשור לבית, ומה שקורה בו משפיע עליו יותר מאשר על כל מזל אחר. הבית של הסרטן מסמל צורך חזק בביטחון רגשי.

שליט מזל סרטן הוא הירח, שגורם לשנויי מצבי הרוח שלו לעיתים קרובות, לפעמים ללא כל סיבה נראית לעין. במפת הלידה הירח מייצג את דמות האם, ואכן, הקשר בין הסרטן לאמו חשוב לו יותר מכל קשר אחר. אולי בגלל זה הסרטן הוא מזל מופנם, רך, אימהי ומפנק כשטוב לו, וקוטר לא קטן כשרע לו.

הסרטן גם אוהב מאוד לעצב את ביתו ולעצב בכלל, ואוהב לטפל באחרים ולהיות אם בית סביבתית לכל מי שזקוק לכזו. מעבר לכך הוא גם רומנטי מאוד, אוהב אוכל טוב, נוחות ונוסטלגיה, אספן מושבע של חפצים (נוסטלגיה כבר אמרנו?) ומתרפק על העבר, גם אם עבר מאז רק שבוע...

תחזית שנתית

הילוכו האחורי של מרקורי כוכב התקשורת במזל גדי בתחילת השנה, מראה על שנה שבה הצורך בדיאלוג זוגי חיובי ומעמיק יהיה צורך משמעותי במיוחד. כוכב סטורן הנוקשה יושב זה שנה וחצי בבית העבודה והבריאות שלכם, סרטנים, ולא ממש עושה לכם חיים קלים. הסרטן הוא מזל רגשני ורגיש מאוד, והקשיים שסטורן יוצר במיקום הזה נועדו בעיקר להאיר את עיניכם ולגרום לכם להיות קשובים יותר לעצמכם ולצרכים שלכם, מאשר ליצור קשיים אמיתיים. כל מה שקשור לעבודה ולשירות עלול להיות מאתגר השנה במיוחד, ובעיקר נושאי בריאות: אלה עשויים לדרוש מכם התמסרות לגוף ולצרכיו, ובעיקר להיות קשובים לו. זמן מצוין לטיפולים מכל סוג שהוא, ולמעבר למשטר בריאותי חכם. החודשים פברואר ומרץ עלולים להיות קשים במיוחד, ומומלץ לקחת דברים באיזי, ולא להעמיס על עצמכם יותר מדי בחודשים אלה. הילוכה האחורי של ונוס במזל טלה בחודשים אפריל ומאי עשוי להביא איתו גישה חדשה לנושאי יזמה וקריירה. יתכן והגיע הזמן לעשות שינויים ולהגדיר מחדש את המטרות שלכם בנושאים אלה, סרטנים.