וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל אריה

מזל אריה

תחזית יומית 08.12.2023

השמש שליטת המזל שלכם במזל קשת בזוית פרקטית לירח: יום למשימות מיוחדות, ולשתופי פעולה פורים במיוחד

תחזית למחר (09.12.2023)

פרופיל מזל אריה

האריה שייך למזלות האש, וקבוצת המזלות הקבועים, אלה שכל כך קשה להם להשתנות. אם תישאלו את האריה – הוא גם לא ממש ימצא סיבה לעשות את זה. זה בגלל שהאריה מרגיש מלך החיות, ומלך בכלל. כבר בצעירותו הוא הופך להיות באופן אוטומטי מלך הכיתה, ובצבא הוא יהיה הקצין שכולם מסתערים אחריו, זה שאוכל שלוש ג'בלאות לארוחת בוקר. האריה חייב להיות במרכז, ולא סתם הבית שמבטא אותו נקרא בית האגו - הבית שמבטא את ה'אני' שלנו, הבית של השמש. השמש היא שליטת מזל אריה, ובדיוק כמוה, גם האריה אוהב שהכל נמצא סביבו, והוא מאיר באהבה וחיבה, בתנאי שלא ישכחו מאיפה מגיע האור...

האריה הוא יצור דרמטי מאוד, והצבעים האהובים עליו כמובן הם אדום וזהב. הוא אוהב להיכנס כשכולם מסתכלים, ולצאת כשכולם יוצאים לפניו, רצוי תוך השתחוות קלילה, ואם אפשר גם כיפוף ברכיים. רק במקרים כאלה הוא מוכן לוותר על התואר 'הוד מעלתו'.

אבל כדאי לזכור שהאריה בדרך כלל חם מאוד ונדיב, אוהב מאוד לפנק ולהזמין את כולם, אבל גם להיות זה שקובע לאיזו מסיבה הולכים, מי מקובל ומי לא, ולמי לא כדאי אפילו לצלצל. יש הבדלים קטנים בין האריה ללביאה: הוא לא ממש אוהב להתאמץ, כי הרושם שהוא עושה עובד גם ככה. היא, לעומת זאת, מנסה כל הזמן לקחת הכל על עצמה, וגם לבצע בצורה מושלמת את ה- כל. האמת היא שבלי שניהם שום דבר לא יזוז, וכל אירוע יהיה פשוט חסר טעם. ככה, לפחות, הם חושבים, והאמת - זה גם בעצם די נכון...

תחזית שנתית

איפוק ושליטה: הילוכו האחורי של כוכב מרס עד אמצע ינואר 23 עלול לגרום לקצרים בתקשורת במעגלים החברתיים שלכם. חשוב להימנע מחילוקי דעות וריבים עם סמכויות.

צמיחה אישית: יופיטר במזל טלה מביא איתו חצי שנה של צמיחה אישית. זמן טוב לראות את כל התמונה ולחשוב על גישה שונה ומרעננת, כולל עניין באזורי פעולה חדשים. זמן טוב גם לתקשורת משופרת עם חו"ל, קורס מקצועי חדש או הסבה מקצועית.

קריירה ודרייב: יופיטר, כוכב השפע, עובר לבית הקריירה שלכם באמצע חודש מאי. הגיע הזמן להעמקת הקריירה, לעליית פאזה בסולם האחריות ולקבלת החלטות חשובות לטווח ארוך שכוללות לו"ז מדויק לחודשים הקרובים.

דרמות ביחסים: ונוס הרגשית עוברת להילוך אחורי במזל שלכם מסוף יולי ועד תחילת ספטמבר והיא תעצור תהליכי צמיחה ותגרום לאי הבנות וקצרים בתקשורת וביחסים. חשוב לנקות את הלב לפני שממשיכים ולסגור מעגלים רגשיים וכלכליים שמיצו את עצמם.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully