מזל אריה

מזל אריה

תחזית יומית 16.08.2022

זווית העימות עם סטורן מתפוגגת, הלחץ יורד ונכנסת זווית מעורפלת ורגשנית עם נפטון. זה הזמן להקשיב ללב, אבל עם רגליים על הקרקע.

תחזית למחר (17.08.2022)

פרופיל מזל אריה

האריה שייך למזלות האש, וקבוצת המזלות הקבועים, אלה שכל כך קשה להם להשתנות. אם תישאלו את האריה – הוא גם לא ממש ימצא סיבה לעשות את זה. זה בגלל שהאריה מרגיש מלך החיות, ומלך בכלל. כבר בצעירותו הוא הופך להיות באופן אוטומטי מלך הכיתה, ובצבא הוא יהיה הקצין שכולם מסתערים אחריו, זה שאוכל שלוש ג'בלאות לארוחת בוקר. האריה חייב להיות במרכז, ולא סתם הבית שמבטא אותו נקרא בית האגו - הבית שמבטא את ה'אני' שלנו, הבית של השמש. השמש היא שליטת מזל אריה, ובדיוק כמוה, גם האריה אוהב שהכל נמצא סביבו, והוא מאיר באהבה וחיבה, בתנאי שלא ישכחו מאיפה מגיע האור...

האריה הוא יצור דרמטי מאוד, והצבעים האהובים עליו כמובן הם אדום וזהב. הוא אוהב להיכנס כשכולם מסתכלים, ולצאת כשכולם יוצאים לפניו, רצוי תוך השתחוות קלילה, ואם אפשר גם כיפוף ברכיים. רק במקרים כאלה הוא מוכן לוותר על התואר 'הוד מעלתו'.

אבל כדאי לזכור שהאריה בדרך כלל חם מאוד ונדיב, אוהב מאוד לפנק ולהזמין את כולם, אבל גם להיות זה שקובע לאיזו מסיבה הולכים, מי מקובל ומי לא, ולמי לא כדאי אפילו לצלצל. יש הבדלים קטנים בין האריה ללביאה: הוא לא ממש אוהב להתאמץ, כי הרושם שהוא עושה עובד גם ככה. היא, לעומת זאת, מנסה כל הזמן לקחת הכל על עצמה, וגם לבצע בצורה מושלמת את ה- כל. האמת היא שבלי שניהם שום דבר לא יזוז, וכל אירוע יהיה פשוט חסר טעם. ככה, לפחות, הם חושבים, והאמת - זה גם בעצם די נכון...

תחזית שנתית

השמש, שליטת המזל שלכם, וונוס הרגשית שוהות בתחילת השנה בבית העבודה והמקצוע שלכם, ובעצם מראות יכולת שינוי משמעותית בתחום המקצועי, בעבודה ובכל מה שקשור לבריאות שלכם.

עד ה-29 לינואר 2022 תצטרכו להיות זהירים במיוחד בכל מה שקשור לחומר וכספים. התהליך הזה מתחבר לשבתאי שהיה השנה ויהיה גם השנה הבאה במזל דלי בבית הזוגיות והיחסים שלכם, עוזר לכם להפוך יחסים לפורמליים מצד אחד, אבל גם מאתגר אתכם להימצא תחת לחץ של מסגרות הדוקות ודורשניות במיוחד: זה לא ישתנה בשנה הקרובה - אבל יושפעו מהלחץ בעיקר אלה מכם שנולדו בחצי השני של המזל. גם אורנוס משפיע על אלה שנולדו בחצי השני של המזל והוא יוצר לחצים לשינוי בבית הקריירה שלכם, בדיוק במקום שמנסה להכריח אתכם לשמור על מסגרת ולהיות פרקטיים: זה יהיה קונפליקט מעניין שתחושו אותו לאורך כל השנה: שינוי - או שגרה צפופה וחונקת.

הצורך להתחדש ולהמציא את עצמכם מחדש יהיה עוצמתי במיוחד, ויופיטר במזל דגים ידרוש מכם חשיפה רגשית גבוהה יותר והתמודדות עומק עם כל מה שסגרתם בשנתיים האחרונות וניסיתם לא להתעמת איתו, לטוב ולרע. גם כאן נוכל למצוא קונפליקט: יופיטר ביסוד המים ולמזל ביסוד האש יהיה לא קל להתחבר מחדש לרגשות עמוקים שאותם הפנים בשנתיים האחרונות, ולכן התוצאה עלולה להיות דרמות - והרבה מהן. כמו שהאריה אוהב. התהליך הזה ימשך עד ה-8 למאי. נסו להרים את הכפפה הזו ולא לוותר עליה. אם תסכימו להרים אותה תרוויחו בגדול ותראו תוצאות כבר בחצי השנה שלאחר מכן.

מעבירים הילוך: מעברו של יופיטר למזל טלה, השייך גם הוא ליסוד האש, כבר יהיה קל יותר. כעת הזמן לאסוף את המטענים שצברתם בחצי השנה הראשונה עם כל התובנות העמוקות שזכיתם בהן ולצאת למרחב, מנטלית ורגשית. זה הזמן לתרגם את כל העשייה שלכם ליוזמות חדשות מכל הסוגים ולקביעת עובדות בשטח.

צמיחה, התרחבות ודיאלוג יצירתי עם העולם: מיקומו של יופיטר בטלה מכניס את האריות, שניקו משקעים ועשו עבודת הכנה טובה, לתקופת צמיחה מהירה והרבה אקשן. אם יש לכם תוכניות פעולה אקטיביות לשנה הזו - הזמן לפעול ולהפעיל אותן הוא בין מאי לסוף אוקטובר. בתחילת נובמבר נכנס כוכב מרס להילוך אחורי במזל תאומים והדיאלוג שלכם עם מוסדות, ארגונים ועם הצד החברתי שלכם בכלל - עלול לפגוש עיכובים, קשיים ופה ושם גם מאבקי כוח, בהם מומלץ לוותר ולא ללכת עד הסוף כמו שהאריה אוהב: זה מיותר ועלול לפגוע בכם.

המלצות:
1. להפוך את ניקוי המשקעים שהצטברו לעמוק ומשמעותי ולנקות היטב את כל הרגשות השליליים שמפריעים ושחסמו אתכם בשנתיים האחרונות.
2. לשלב בכל מחיר רגשות בעשייה שלכם ולפעול עד כמה שאפשר מתוך תשוקה, השראה וריגוש - גם אם הדבר כרוך בויתור על שליטה במצב.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully