מזל אריה

מזל אריה

תחזית יומית 20.09.2020

ונוס שוהה במזל שלכם בימים אלה, ונותנת לאריות ובעיקר ללביאות נוכחות וקסם. הירח המאזנאי מביא איתו סו'פש תקשורתי במיוחד: זהו זמן מצוין להעביר את תחילת החג הזה בים של מפגשים קצרים ושמחים או שיחות ארוכות וכיפיות ועם הרבה מלים שפותחות את הלב...דווקא בראשון שעליו אולי תכננתם משהו אקטיבי יותר, כדאי להתכנס מעט: אתם זקוקים כעת לעטיפה ביתית חמימה ולביחד שהיה חסר לכם בשבוע האחרון: זמן למלא את המצברים המשפחתיים שלכם.

תחזית למחר (21.09.2020)

פרופיל מזל אריה

האריה שייך למזלות האש, וקבוצת המזלות הקבועים, אלה שכל כך קשה להם להשתנות. אם תישאלו את האריה – הוא גם לא ממש ימצא סיבה לעשות את זה. זה בגלל שהאריה מרגיש מלך החיות, ומלך בכלל. כבר בצעירותו הוא הופך להיות באופן אוטומטי מלך הכיתה, ובצבא הוא יהיה הקצין שכולם מסתערים אחריו, זה שאוכל שלוש ג'בלאות לארוחת בוקר. האריה חייב להיות במרכז, ולא סתם הבית שמבטא אותו נקרא בית האגו - הבית שמבטא את ה'אני' שלנו, הבית של השמש. השמש היא שליטת מזל אריה, ובדיוק כמוה, גם האריה אוהב שהכל נמצא סביבו, והוא מאיר באהבה וחיבה, בתנאי שלא ישכחו מאיפה מגיע האור...

האריה הוא יצור דרמטי מאוד, והצבעים האהובים עליו כמובן הם אדום וזהב. הוא אוהב להיכנס כשכולם מסתכלים, ולצאת כשכולם יוצאים לפניו, רצוי תוך השתחוות קלילה, ואם אפשר גם כיפוף ברכיים. רק במקרים כאלה הוא מוכן לוותר על התואר 'הוד מעלתו'.

אבל כדאי לזכור שהאריה בדרך כלל חם מאוד ונדיב, אוהב מאוד לפנק ולהזמין את כולם, אבל גם להיות זה שקובע לאיזו מסיבה הולכים, מי מקובל ומי לא, ולמי לא כדאי אפילו לצלצל. יש הבדלים קטנים בין האריה ללביאה: הוא לא ממש אוהב להתאמץ, כי הרושם שהוא עושה עובד גם ככה. היא, לעומת זאת, מנסה כל הזמן לקחת הכל על עצמה, וגם לבצע בצורה מושלמת את ה- כל. האמת היא שבלי שניהם שום דבר לא יזוז, וכל אירוע יהיה פשוט חסר טעם. ככה, לפחות, הם חושבים, והאמת - זה גם בעצם די נכון...

תחזית שנתית

על פניו זו נראית שנה מאתגרת במיוחד, אריות. בין אם בנושא הקריירה ובין אם בנושאי יחסים ושותפויות. האריה הסוליסטי שלנו הולך ללמוד השנה איך לשתף אחרים בתכניות שלו, בין אם רגשיות ובין אם מקצועיות ופרקטיות, ולפתוח דף כוכב אורנוס ממשיך לנוע גם השנה בבית הקריירה שלכם, ומשפיע בעיקר על האריות שנולדו בשליש הראשון של המזל. הגיע הזמן לשינויים, אם בגישה ואם בכווני הפעולה שלכם, אריות: כעת הם מופנים החוצה, ולא פנימה.

אריות רבים עשו כמה תפניות מעניינות השנה, כשכוכב אורנוס שעבר לבית הקריירה שלכם באפריל הקודם הביא איתו צורך בשינויים, כמו למשל החלטות לעזוב את התחום שבו התמחיתם או בו עסקתם, לטובת כיוון אחר לגמרי. זה עשוי היה להיות תחום בריאותי או טכנולוגי ממקום אחר לגמרי, כזה שדורש מכם לא עשייה טכנית בלבד אלא גם התמסרות לרעיון או לקונספט מסו אחר. השנה הזו תעמיק את הכוון החדש, ויהיו גם אריות שיוותרו לגמרי על העיסוק שלכם במשך שש השנים האחרונות וייקחו פסק זמן.

כוכב יופיטר מראה שהתחום המקצועי מודגש במיוחד השנה מבחינתכם, אריות. לא מעט לחצים ומתחים ליוו את השנתיים האחרונות בגלל הימצאותם של פלוטו היצרי וסטורן הנוקשה בבית המקצועי שלכם והשנים האלה יודעים בהחלט לדרוש והרבה אולם לא תמיד לתגמל בהתאם. אולם, עם מעברו של יופיטר כוכב השפע לבית המקצועי שלכם ומעברו של סטורן למזל דלי באפריל בהמשך, הדגש משתנה: כעת נמצאים במרכז היכולת שלכם לסמוך על הרעיונות שלכם, לצמוח ולהתפתח, ובהתמודדות עם אתגרים גדולים במיוחד - למצוא לכם שותפים או בני ברית, לרעיון או לדרך.

במקביל, יופיטר מביא איתו דגש על כיוון בריאותי חדש. זהו זמן טוב לשנות כיוון מבחינת אכילה ופעילות גופנית, ולהיכנס לפרק זמן של גישה חדשה לגוף שלכם, ולבריאות הנפש. מעברו של סטורן למזל דלי המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם באפריל יעזור לאלה מכם המהססים להכנס לברית נישואים או אירוסין לקבל החלטות. סטורן הוא האחראי על הצד הפורמלי של היחסים שלנו, וזהו זמן טוב לבנות לכם מערכת יחסים ממוסדת, או לחילופין למסד שותפות או אפילו הקמת חברה כדי להתמודד עם מטרות גדולות יותר מאשר תוכלו אתם לבד עם עצמכם.

כוכב נפטון ששוהה במזל דגים, לעומת זאת, עלול להביא איתו ערפול ובלבול מבחינה כספית לאלה מכם שנולדו בשליש השלישי של המזל. המעורבות הרגשית שלכם הופכת גבוהה יותר, אלמנט שפוגע בהחלט בשיקול הדעת המקצועי או הכלכלי שלכם, אריות, ועלול לגבות מחיר כשאתם משנים את סדר עדיפות הוצאת הכספים שלכם, ועלולים להוציא כספים ללא צורך אמיתי. חשוב כעת להתייעץ עם אחרים לפני הוצאות גדולות במיוחד.
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully