מזל אריה

תחזית יומית

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע היום במזל קשת והאופטימיות באויר, אלא שהשמש לא יוצרת עכשיו זויות עם כוכבים אחרים, אלמנט שעלול לגרום לכם להרגיש שאתם לבד במערכה..הירח הגדיי מדגיש את הצורך במיקוד בתחום המקצועי. סבלנות.

תחזית למחר (24.11)

פרופיל מזל אריה

האריה שייך למזלות האש, וקבוצת המזלות הקבועים, אלה שכל כך קשה להם להשתנות. אם תישאלו את האריה – הוא גם לא ממש ימצא סיבה לעשות את זה. זה בגלל שהאריה מרגיש מלך החיות, ומלך בכלל. כבר בצעירותו הוא הופך להיות באופן אוטומטי מלך הכיתה, ובצבא הוא יהיה הקצין שכולם מסתערים אחריו, זה שאוכל שלוש ג'בלאות לארוחת בוקר. האריה חייב להיות במרכז, ולא סתם הבית שמבטא אותו נקרא בית האגו - הבית שמבטא את ה'אני' שלנו, הבית של השמש. השמש היא שליטת מזל אריה, ובדיוק כמוה, גם האריה אוהב שהכל נמצא סביבו, והוא מאיר באהבה וחיבה, בתנאי שלא ישכחו מאיפה מגיע האור...

האריה הוא יצור דרמטי מאוד, והצבעים האהובים עליו כמובן הם אדום וזהב. הוא אוהב להיכנס כשכולם מסתכלים, ולצאת כשכולם יוצאים לפניו, רצוי תוך השתחוות קלילה, ואם אפשר גם כיפוף ברכיים. רק במקרים כאלה הוא מוכן לוותר על התואר 'הוד מעלתו'.

אבל כדאי לזכור שהאריה בדרך כלל חם מאוד ונדיב, אוהב מאוד לפנק ולהזמין את כולם, אבל גם להיות זה שקובע לאיזו מסיבה הולכים, מי מקובל ומי לא, ולמי לא כדאי אפילו לצלצל. יש הבדלים קטנים בין האריה ללביאה: הוא לא ממש אוהב להתאמץ, כי הרושם שהוא עושה עובד גם ככה. היא, לעומת זאת, מנסה כל הזמן לקחת הכל על עצמה, וגם לבצע בצורה מושלמת את ה- כל. האמת היא שבלי שניהם שום דבר לא יזוז, וכל אירוע יהיה פשוט חסר טעם. ככה, לפחות, הם חושבים, והאמת - זה גם בעצם די נכון...

תחזית שנתית

מיקומו של סטורן במזל קשת לא עשה לכם חיים קלים דווקא באהבה וביכולת שלכם להתחדש רגשית: החיים הכריחו אתכם בשנה וחצי האחרונות לנסות וליצור מסגרות פעולה בהם אתם אמורים להרגיש בטוחים וחופשיים, ואלה מכם שהצליחו אכן מימשו את הדברים היזמות והרעיונות היפים כולל קשרי אהבה לכלל קשרים משמעותיים. כוכב יופיטר שהה השנה במזל מאזניים בבית התקשורת שלכם, והביא איתו תקשורת אופטימית ואף עזר בבניית קשרים עם חו"ל כולל נסיעות לחו"ל, גם בנושאים אישיים וגם בנושאים מקצועיים. התהליך הזה ימשך גם השנה לפחות עד חודש אוקטובר. מעברו של כוכב יופיטר למזל עקרב מאז והלאה, יביא איתו שנה שבה יוקדש מירב המאמצים שלכם להשקעה בנושאי בית ומשפחה. חלק מכם יבנה לו בית, יקנה בית, ישנה את אווירת הבית או ישנה מקום מגורים, ובעיקר ישנה סדרי עדיפויות. כעת תזקקו לבית אמיתי כדי לעשות את השינויים שאתם זקוקים להם. זהו זמן טוב גם להרחבת המשפחה, וגם להתרחבות עסקית. בחודשים מרץ ואפריל ישהה כוכב מרס בבית הקריירה שלכם, ויעזור לכם לקדם נושאים שחשובים לכם, ולפעול במרץ למימוש רעיונות תכניות ויזמות.