מזל תאומים

תחזית יומית

מרקורי שליט המזל שלכם שוהה אמנם במזל קשת האסרטיבי, אבל היום ממשיך ונכנס עמוק יותר ויותר אל תוך הצמידות עם סטורן הנוקשה. זו צמידות לא קלה שדורשת מכם להתמקד בעיקר בעובדות, ולא ברגשות. שימו לב היטב לפרטים הקטנים.

תחזית למחר (24.11)

פרופיל מזל תאומים

התאומים שייך למזלות האויר השכלתניים, ולקבוצת המזלות המשתנים. בקבוצה זו המזלות מעבירים אנרגיה ממקום למקום, וחברי הקבוצה נוטים להשתנות לשנות הרגלים. מזל התאומים הוא השלישי בגלגל המזלות. אחרי הלידה בטלה והאוכל בשור - בתאומים התינוק לומד לדבר. הבעיה רק שלפעמים הוא לא סותם את הפה...

מזל תאומים נשלטו על ידי מרקורי - השליח מהמיתולוגיה היוונית, שתמיד נמצא בשליחות כלשהי. ואכן, נושא התקשורת חשוב מאוד לתאומים. זה מזל שכל הזמן חייב להזיז אנרגיה, פיזית או מילולית. הראש שלו עובד והרבה, אבל המחשבות שלו לא תמיד ממוקדות. הוא עסוק מאוד בלאסוף אינפורמציה ולהעביר אותה הלאה, כדי לפנות מקום ל... אינפורמציה חדשה. אולי משום כך התאומים נחשב למזל אינטליגנטי ביותר, שקולט במהירות הבזק כל דבר חדש ומיישם אותו במהירות (או מעביר אותו הלאה...).

התאומים גם אלוף בלימוד שפות ודרכי ביטוי. אין פלא שהמצרך החביב עליו הוא מילים, וכמה שיותר – יותר טוב. התאומים אלופים בלשכנע, ונחשבים לאנשי המכירות הטובים ביותר, גם של עצמם. הבעיה העיקרית שלהם היא שהם משתעממים מהר. אם קשה לך לעניין אותם - אולי כדאי לא ליצור אתם קשר מלכתחילה.

תחזית שנתית

השנה הזו נפתחת כשמרקורי שליט המזל שלכם שוהה בהילוך אחורי. בגדול, זה מסמל גם את תפקיד השנה הזו בחייכם, תאומים: יכולת לסגור מעגלים שמיצו את עצמם בשנה הקודמת, ולשדרג את מערכות היחסים שלכם ואת התקשורת שלכם בכלל עם העולם, ולהפוך אותה לאפקטיבית ויעילה ובעיקר ממוקדת יותר. מיקומו של מרקורי בהילוך אחורי במזל גדי ולאחר מכן במזל קשת מצביע על הצורך להתחדש מבחינת הצורך בביטחון חומרי, אולי אפילו להמציא את עצמכם מחדש בכל מה שקשור להתנהלות כלכלית וכספית, ובהמשך – למצוא משמעות חדשה ויכולת השקעה אמיתית בקשרים הקרובים, ובעיקר בזוגיות. מיקומו של סטורן השנה במזל קשת בשנה האחרונה לשהותו שמם. מסמלת לפנויים שבכם שזהו זמן למסד יחסים, ולהשקיע שלב אחד מעמיק יותר בכל מה שקשור לבניית מערכות זוגיות או שותפויות עם הרבה עומק, ובסיס פעולה אמיתי. כוכב מרס שנמצא במזל שלכם בחודשים אפריל ומאי מביא איתו יכולת לקחת את העניינים בידיים, להזיז דברים, ולרוץ קדימה עם אנרגיה חדשה בתנאי שתמנעו מגישה תוקפנית, ותהיו קשובים יותר לזולת, ולאלה שאתכם.