וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל תאומים

מזל תאומים

תחזית יומית 08.12.2023

זה אחד הימים היותר יצירתיים של השבוע. זמן לחשוב מחוץ לקופסה, הן בנושא פתרונות יצירתיים והן בנושאי יזמות חדשות.

תחזית למחר (09.12.2023)

פרופיל מזל תאומים

התאומים שייך למזלות האויר השכלתניים, ולקבוצת המזלות המשתנים. בקבוצה זו המזלות מעבירים אנרגיה ממקום למקום, וחברי הקבוצה נוטים להשתנות לשנות הרגלים. מזל התאומים הוא השלישי בגלגל המזלות. אחרי הלידה בטלה והאוכל בשור - בתאומים התינוק לומד לדבר. הבעיה רק שלפעמים הוא לא סותם את הפה...

מזל תאומים נשלטו על ידי מרקורי - השליח מהמיתולוגיה היוונית, שתמיד נמצא בשליחות כלשהי. ואכן, נושא התקשורת חשוב מאוד לתאומים. זה מזל שכל הזמן חייב להזיז אנרגיה, פיזית או מילולית. הראש שלו עובד והרבה, אבל המחשבות שלו לא תמיד ממוקדות. הוא עסוק מאוד בלאסוף אינפורמציה ולהעביר אותה הלאה, כדי לפנות מקום ל... אינפורמציה חדשה. אולי משום כך התאומים נחשב למזל אינטליגנטי ביותר, שקולט במהירות הבזק כל דבר חדש ומיישם אותו במהירות (או מעביר אותו הלאה...).

התאומים גם אלוף בלימוד שפות ודרכי ביטוי. אין פלא שהמצרך החביב עליו הוא מילים, וכמה שיותר – יותר טוב. התאומים אלופים בלשכנע, ונחשבים לאנשי המכירות הטובים ביותר, גם של עצמם. הבעיה העיקרית שלהם היא שהם משתעממים מהר. אם קשה לך לעניין אותם - אולי כדאי לא ליצור אתם קשר מלכתחילה.

תחזית שנתית

עצבנות וחוסר שקט: בתחילת השנה נמצא כוכב מרס בהילוך אחורי במזל שלכם, אחרי חודשיים כאלה בסוף 2022. עצבנות, חוסר שקט, שינויי מצב רוח וגישה תוקפנית - כל אלה נעלמים בהדרגה מה-15 בינואר ואתם חוזרים לעצמכם.

מרחיבים את המעגל: ביחד עם מרס, יופיטר, כוכב השפע, נמצא בבית החברתי ומכאן מרחיב את המעגלים החברתיים ומשדרג קשרים עם מוסדות וארגונים. זה הזמן לקדם יוזמות שחשובות לכם מול או בסיוע מוסדות כאלה.

מיקוד בקריירה: בתחילת חודש מרץ עובר סטורן לבית הקריירה שלכם. סטורן ישהה במיקום הזה עד סוף 2025 ויכריח אתכם להגדיר מטרות ודרכי פעולה בכל מה שקשור לאמביציה ולקריירה - ולדיאלוג עם העולם. התאומים שלנו יאבד מעט מהקלילות האופיינית לו, ייקח לו זמן להתאפס ולדייק - אבל בסופו של דבר הוא יזכה בתגמול הולם אם יתמסר לתהליך, יפגין רצינות ואחריות ויקח את עצמו בידיים.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully