מזל תאומים

מזל תאומים

תחזית יומית 16.08.2022

הצד החברתי שלכם מתעורר וזה בדיוק הזמן להזיז דברים ולעשות לעצמכם חברים חדשים. יום מצוין לסמול טוק חסר משמעות אבל שמח.

תחזית למחר (17.08.2022)

פרופיל מזל תאומים

התאומים שייך למזלות האויר השכלתניים, ולקבוצת המזלות המשתנים. בקבוצה זו המזלות מעבירים אנרגיה ממקום למקום, וחברי הקבוצה נוטים להשתנות לשנות הרגלים. מזל התאומים הוא השלישי בגלגל המזלות. אחרי הלידה בטלה והאוכל בשור - בתאומים התינוק לומד לדבר. הבעיה רק שלפעמים הוא לא סותם את הפה...

מזל תאומים נשלטו על ידי מרקורי - השליח מהמיתולוגיה היוונית, שתמיד נמצא בשליחות כלשהי. ואכן, נושא התקשורת חשוב מאוד לתאומים. זה מזל שכל הזמן חייב להזיז אנרגיה, פיזית או מילולית. הראש שלו עובד והרבה, אבל המחשבות שלו לא תמיד ממוקדות. הוא עסוק מאוד בלאסוף אינפורמציה ולהעביר אותה הלאה, כדי לפנות מקום ל... אינפורמציה חדשה. אולי משום כך התאומים נחשב למזל אינטליגנטי ביותר, שקולט במהירות הבזק כל דבר חדש ומיישם אותו במהירות (או מעביר אותו הלאה...).

התאומים גם אלוף בלימוד שפות ודרכי ביטוי. אין פלא שהמצרך החביב עליו הוא מילים, וכמה שיותר – יותר טוב. התאומים אלופים בלשכנע, ונחשבים לאנשי המכירות הטובים ביותר, גם של עצמם. הבעיה העיקרית שלהם היא שהם משתעממים מהר. אם קשה לך לעניין אותם - אולי כדאי לא ליצור אתם קשר מלכתחילה.

תחזית שנתית

פתיחת השנה - בדיקות התכנות, והמנעות מסיכונים: הילוכה האחורי של ונוס בפתיחת השנה מסמן בעיקר את הצורך שלכם בבדק בית לגבי המשאבים שלכם, ספירת מלאי טכני ורגשי, וצורך להתחדש כתהליך רגשי ופרקטי שאינו קל אך מאוד נחוץ עכשיו. זו בעצם סוג של התארגנות אישית ומעשית שמתרחשת במקביל לכניסתו של יופיטר, כוכב השפע, לבית הקריירה שלכם - והצורך הזה בבדיקות העומק האלה מחזיר אתכם לקרקע, לצורך בדיקות התכנות מבחינת התוכניות והיזמות שלכם והגדרות של זמן ומקום, תהליך שיושלם בתחילת פברואר. כעת אתם מוכנים לברכתו של יופיטר, אולם זכרו שאת הברכה הזו מקבלים בעיקר אלה העושים, ולא אלה המצפים שיעשו עבורכם.

קופצים למרכז המגרש: מעברו של יופיטר למזל דגים המאכלס את בית הקריירה שלכם, מזמין את האמביציה שלכם להעביר הילוך: הגיע הזמן לא רק לתכנן, כמו שעשיתם בשנה האחרונה, אלא לשים את כל המשקל, העוצמה, הנוכחות והקסם שלכם - ולקפוץ למרכז המגרש. עד ה-8 לחודש מאי, מפציר בכם יופיטר לא להסס אלא לפעול ובסופר עוצמה: הוא מצידו ירכך עבורכם את הקרקע, ישדר אופטימיות ובטחון, ולמרות המצב הסביבתי הלא פשוט - יעזור לכם כמיטב יכולתו לקדם את מה שחשוב לכם באמת מול העולם, תאומימים: כל מה שאתם צריכים לעשות עכשיו זה להגדיר באופן מדויק איך? כמה? למה? ועם מי? - ולעשות את הצעד.

האם זה יצליח? האם באמת תוכלו לממש את הרעיונות והחלומות שלכם השנה בעזרתו של יופיטר? ובכן, לא רק יופיטר כאן: גם סטורן ששוהה במזל דלי השייך גם הוא ליסוד האוויר עוזר לכם לממש רעיונות ויוזמות ובאופן לא נוקשה מדי: כעת הזמן לעשות מהלך, תאומימים.

מוסדות, ארגונים ושתופי פעולה: מה-8 למאי האנרגיה משתנה. כעת, כשאיכשהו תקעתם יתד בנושאים שחשובים לכם, הכרזתם הכרזה וקבעתם לפחות עובדה אחת בשטח, אתם זקוקים לפרטנרים ובני ברית. זה לא הזמן לפעילות סוליסטית, אלא לעזרה ממוסדות, ארגונים ואנשים שחושבים כמוכם, מתלהבים מהאנרגיה שלכם ומוכנים לפעול ביחד איתכם למטרה משותפת אחת, גדולה ככל שתהיה. כעת הזמן לצאת קצת מעצמכם, ולא להתבייש לבקש עזרה: הקסם האישי שלכם יוכל לפתוח לא מעט דלתות, אבל אתם זקוקים בסך הכל לדלת אחת או שתיים כדי שהדברים אכן יקרו כמו שאתם רוצים, ואת זה בהחלט אפשר לפתוח והפעם עם מעט עזרה מידידים, חברים מכרים וקולגות מקצועיות.

במקביל, זהו גם הזמן להשקעה חברתית. כעת הזמן להרחיב את המעגלים החברתיים שלכם, להכניס לחייכם אנשים חדשים ומעניינים, בעיקר אנשים שמחים שרוצים לעשות משהו בחייהם ויכולים ליהנות מהאופטימיות שלכם ולהשתתף בה. זמן מצוין גם לסיעורי מוחות עם קולגות מקצועיות וליוזמות מקצועיות חדשות ומעניינות שהמוח היצירתי שלכם יכול לתרום להן.

נובמבר ודצמבר - זהירות, היפוך מגמה: כוכב מרס שוהה באוקטובר במזל שלכם ומביא איתו הרבה אנרגיה ועוצמה, אולם ב-31 לאוקטובר הוא פוצח בהילוך אחורי והמגמה משתנה: כעת כל כוח שתפעילו עלול לפעול נגדכם ותגובות קיצוניות עלולות להרחיק את המטרה במקום לקרב אותה. כל נובמבר ודצמבר עלולים להיות קשים לעיכול, ומצריכים יותר סגירת מעגלים הקשורים לעבר הקרוב או הרחוק, מאשר פתיחת זירות או חזיתות חדשות. עשייה כוחנית או תוקפנית עלולה לבוא נגדכם עכשיו. כדאי במקביל לא להוציא כספים שלא לצורך, בעיקר כעת, כשההגיון ושיקול הדעת שלכם אינם במיטבם.

בזמן כזה חשוב גם לשמור על הבריאות, לא להגזים באכילה (בעיקר מתוקים) ולהימנע מכעסים ועימותים מיותרים עם אחרים: אלה עלולים רק להזיק לכם כעת. גם כשיש לחץ באוויר - שמרו על פרופורציות.

חומר וכספים: מהלכו של כוכב אורנוס בבית הכספים שלכם השנה, בעיקר אצל מי שנולדו בשבועיים הראשונים של המזל, מביא איתו יכולת לפתוח ערוצי פרנסה חדשים, להיעזר באמצעים טכנולוגיים ובגישות חדשניות כדי להזיז דברים ולשווק אותם ולחשוב מחוץ לקופסה: זה עשוי בהחלט להשתלם למי מכם שיעז וילך על כל הקופה.

המלצות:
1. להיות אמיצים ולהסתער קדימה בלי פחד עד מאי הקרוב.
2. כשמרקורי בהילוך אחורי - ללמוד מהשגיאות ולהשתפר בהתאם.
3. שותף/צוות מנצח הוא הכרחי השנה להצלחה ארוכת טווח.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully