מזל גדי

תחזית יומית

הירח שוהה היום במזל שלכם ומדגיש את היכולת שלכם לקחת את העניינים לידים, ולרוץ קדימה עם תכניות פעולה חדשות. צמידות שמתרחשת כעת בין מרקורי כוכב התקשורת לסטורן שליט המזל שלכם מאפשרת לכם להיות תקשורתיים מהרגיל: דברו, ועל הכל.

תחזית למחר (24.11)

פרופיל מזל גדי

מזל גדי שייך ליסוד האדמה, ולקבוצת המזלות הקרדינליים. הגדי נשלט על ידי שבתאי, שמכריח אותו לפעול בצורה מאוד ממושמעת. אולי בגלל זה הגדי זקוק מאוד למסגרות מחייבות כדי ליצור לו שדות פעולה. קשה מאוד לגדי לפעול בצורה ספונטנית כמו הקשת או הטלה. הוא נחשב למזל עצור, סגור ומאופק, שמנסה להיות תמיד בשליטה. למרות זאת, עמוק בפנים הגדי מאוד... ביישן, כן, כן. לכן הוא בונה מגיל צעיר חומה קטנה ובלתי נראית שתשמור עליו, ולשם כך הוא משתמש במסגרות.

הגדי הוא מזל שמאוד מקשה על עצמו: קשה לו להאמין שבאמת אוהבים אותו, והוא ביקורתי מאוד על פעולותיו. הוא זקוק למסגרות פעולה בהן יוכל לבטא את עצמו, כי הן עוזרות לו לדעת בדיוק איפה הוא עומד. בגלל חוסר האמון הבסיסי שלו בעצמו, הוא זקוק להערכה יותר מאשר לאהבה: אהבה היא מקום מוזר, משתנה ולא יציב שיכול תמיד להיעלם, אבל הערכה נשארת, כי היא מבוססת על פעולות ועובדות, ולא קריזות בלתי ברורות. זו הסיבה שהגדי זקוק להצלחה שנראית לעין, חומרית או רגשית.

הגדי נוטה לעלות מעלה בסולם בעיקר כשהוא מבוגר יותר מעמיתיו. הביישנות הטבעית שלו גורמת לו לצאת מהקליפה הרגשית בדרך כלל רק באמצע שנות השלושים. עד אז, הוא ירגיש מבוגר וקצת שונה מהסביבה. בבגרותו הוא נותן גז, מוצא את מקומו, בונה לעצמו מסגרות מחייבות, ומתחיל לפרוח.

בגלל שהוא כל כך רציני, עם חוש הומור מיוחד וציני ששומר על פוקר פייס, אפשר לראות גם את חיוכו הקטן המפורסם בזוית הפה, הלא הוא חיוך הגדי...

תחזית שנתית

זוהי שנה מיוחדת עבורכם, גדיים: השנה נפתחת עם הילוכו האחורי של מרקורי במזל שלכם, מיקום שהופך את כל השנה הזו למשמעותית מבחינת היכולת שלכם לשנות גישה בנושאים תקשורתיים ובנושאי תקשורת בכלל, וללמוד לעבור מתקשורת פורמלית וקריירה לתקשורת אישית יותר, חמה ואפילו אוהבת. כן, מרקורי יעזור לכם לעבוד השנה הזו על המלים שלכם, ועל היכולת שלכם להשתמש בהן בחכמה ובאופן יעיל ואפקטיבי במיוחד, ובעיקר – אישי מאוד. מיקומו של יופיטר במזל מאזניים בבית הקריירה שלכם השנה מביא איתו דרייב חזק מאוד להצלחה, ולא מעט גדיים מגיעים השנה להישגים מרשימים במיוחד. מעברו של יופיטר למזל עקרב בחודש אוקטובר, מביא איתו יכולת לצאת קצת מעצמכם ומהמעגלים החברתיים המוכרים לכם, ולהתחבר למעגלם חברתיים חדשים, כמו גם לטפס במיקום שלכם בכל מה שקשור למוסדות וארגונים, להפסיק לפעול תמיד באופן סוליסטי, ולמצוא לכם בני ברית ושותפים לדרך או לרעיון. מילות המפתח של השנה הזו יהיו איפה – שיתופי פעולה, גדיים: לדבר אחרת, לתקשר באופן אישי, ולא לפחד לרוץ בכל הכוח למטרות גדולות במיוחד – ולהצליח בגדול.