מזל גדי

מזל גדי

תחזית יומית 27.11.2020

הירח שוהה במזל שור השייך גם הוא ליסוד האדמה בסופ"ש, אלמנט שמביא אתו נינוחות מסוימת לגדי שלנו שזקוק לנינוחות הזו אחרי הימים האחרונים. זמן טוב למשחקי חברה, לשיחות כנות מלב אל לב ואפילו להתחלה של רומן מקומי אם הלב פנוי...

תחזית למחר (28.11.2020)

פרופיל מזל גדי

מזל גדי שייך ליסוד האדמה, ולקבוצת המזלות הקרדינליים. הגדי נשלט על ידי שבתאי, שמכריח אותו לפעול בצורה מאוד ממושמעת. אולי בגלל זה הגדי זקוק מאוד למסגרות מחייבות כדי ליצור לו שדות פעולה. קשה מאוד לגדי לפעול בצורה ספונטנית כמו הקשת או הטלה. הוא נחשב למזל עצור, סגור ומאופק, שמנסה להיות תמיד בשליטה. למרות זאת, עמוק בפנים הגדי מאוד... ביישן, כן, כן. לכן הוא בונה מגיל צעיר חומה קטנה ובלתי נראית שתשמור עליו, ולשם כך הוא משתמש במסגרות.

הגדי הוא מזל שמאוד מקשה על עצמו: קשה לו להאמין שבאמת אוהבים אותו, והוא ביקורתי מאוד על פעולותיו. הוא זקוק למסגרות פעולה בהן יוכל לבטא את עצמו, כי הן עוזרות לו לדעת בדיוק איפה הוא עומד. בגלל חוסר האמון הבסיסי שלו בעצמו, הוא זקוק להערכה יותר מאשר לאהבה: אהבה היא מקום מוזר, משתנה ולא יציב שיכול תמיד להיעלם, אבל הערכה נשארת, כי היא מבוססת על פעולות ועובדות, ולא קריזות בלתי ברורות. זו הסיבה שהגדי זקוק להצלחה שנראית לעין, חומרית או רגשית.

הגדי נוטה לעלות מעלה בסולם בעיקר כשהוא מבוגר יותר מעמיתיו. הביישנות הטבעית שלו גורמת לו לצאת מהקליפה הרגשית בדרך כלל רק באמצע שנות השלושים. עד אז, הוא ירגיש מבוגר וקצת שונה מהסביבה. בבגרותו הוא נותן גז, מוצא את מקומו, בונה לעצמו מסגרות מחייבות, ומתחיל לפרוח.

בגלל שהוא כל כך רציני, עם חוש הומור מיוחד וציני ששומר על פוקר פייס, אפשר לראות גם את חיוכו הקטן המפורסם בזוית הפה, הלא הוא חיוך הגדי...

תחזית שנתית

סוף סוף מסתמן משהו טוב ואופטימי שמגיע, גדיים: יופיטר כוכב השפע כבר עבר זה עתה למזל שלכם, וישהה בו במשך שנה שלמה. לפני 12 שנה הוא היה במזל שלכם בפעם האחרונה, פתח עבורכם דלתות ואפשרויות, והנה עכשיו הוא חוזר גם כדי לבדוק מה באמת עשיתם עם כל השפע הזה, וגם כדי לסמן לכם שיש לא מעט אפשרויות ויזמות חדשות בסביבה, שצריך רק לזהות אותן. כל זה יקרה במהלך השנה הזו.

אולם כבר עכשיו אפשר לחוש בו, ביופיטר הזה, משהו אופטימי וחביב שמגיע כעת לאלה שנולדו בשלישון הראשון של המזל ומסמן להם: הגעתי. כן, אחרי שנתיים של כובד וקושי שסטורן שליט המזל שלכם הביא אליכם במזל שלכם עצמו - והצורך הזה להרוס הכל או הרבה ולבנות מחדש, שהביא איתו פלוטו היצרי - סופסוף מגיע משהו טוב שמאפשר לגדי הקשוח שלנו לפתוח קצת את השריון ולהציץ החוצה.

יופיטר צריך גם לעשות משהו כדי שהדברים יקרו. גם בדלת שפותחים, צריך קודם ללחוץ על הידית, אחרת היא לא תפתח. כשיופיטר מגיע, צריך ללוות אותו בשלל יזמות חדשות ואנרגיה עוצמתית שדוחפת, כי לבד הדברים לא יקרו - עם כל הרצון הטוב: יופיטר מחייך ומסמן שטוב אבל לא לוקח אחריות - אתם הם אלה שצריכים לקחת אותה ואתכם גם כל המזלות הקרדינליים שעליהם הוא משפיע השנה: טלה, סרטן ומאזניים. קדימה להפשיל שרוולים ולעבודה, בלי לקטר, ומי שיזיע - יגיע!

באפריל סטורן עובר לבית החומר והכספים שלכם: ברוכים הבאים לעולם האמיתי, טלאים, זה שמורכב מהאותיות הקטנות ששולח לכם מנהל סניף הבנק, וכל מה שקשור לחשבון שלכם. מעכשיו - יש לכם שנתיים וחצי לעשות עבודה על כסף. יהיה מרתק! זה שסטורן שליט המזל שלכם סוף סוף מוכן לזוז כבר הצידה ולעבור הלאה, למזל דלי בחודש אפריל, זה אומר שהוא סיים ללמד אתכם את השיעור האישי שלו. מעכשיו והלאה - מי שלמד למד, ומי שלא - מוזמן ללמוד את השיעור הזה בכיתה אחרת, בבית החומר והכספים שלכם, שלשם הוא עובר ומגיע באפריל וזה יהיה השיעור הבא: התמודדות עם נושאים כמו כסף, רכוש, ומשאבים.

הגדי נחשב כמזל פרקטי ומאורגן, ולכן סטורן בבית הכספים שלכם הוא לא הפתעה גדולה. אולם, השיעור פה יהיה התארגנות מחודשת כדי להתמודד עם אתגרים גדולים יותר. ראשית סטורן יכריח אתכם לעשות עבודה יסודית יותר על חשבון הבנק ולסגור אוברדראפט אם צריך. שנית, הוא ילמד אתכם להשתמש בכסף נכון וחכם יותר - פשוט לא תהיה לכם ברירה. שלישית - הוא עוזר לכם להגדיר מחדש את המטרות שלכם ובעיקר את הכוון שהאמביציה שלכם עובדת עליו, כדי להיות מדויקים תכליתיים ואפקטיביים יותר.

אבל לפעמים הוא לא עושה את זה בדרך הקלה... כי רק ככה לומדים, נכון? בעיקר גדיים שלא מפספסים שום סנטימטר בשום שעור. ככה הם. בדיוק בגלל זה הגדיים גם מגיעים בסופו של דבר לטופ, לראש הפירמידה - והסטורן הזה שיגיע למזל דלי יהיה בדיוק השיעור שהייתם צריכים כדי להיום שם, בדיוק במקום הזה. בדוק.
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully