מזל גדי

מזל גדי

תחזית יומית 24.05.2022

הילוכו האחורי של מרקורי כוכב התקשורת במזל שור מביא איתו זכרונות נוסטלגיה ורגעים מהעבר שהגדי אוהב להזכר בהם.. זמן טוב גם ליצירת קשרים עם אנשים מהעבר.

תחזית למחר (25.05.2022)

פרופיל מזל גדי

מזל גדי שייך ליסוד האדמה, ולקבוצת המזלות הקרדינליים. הגדי נשלט על ידי שבתאי, שמכריח אותו לפעול בצורה מאוד ממושמעת. אולי בגלל זה הגדי זקוק מאוד למסגרות מחייבות כדי ליצור לו שדות פעולה. קשה מאוד לגדי לפעול בצורה ספונטנית כמו הקשת או הטלה. הוא נחשב למזל עצור, סגור ומאופק, שמנסה להיות תמיד בשליטה. למרות זאת, עמוק בפנים הגדי מאוד... ביישן, כן, כן. לכן הוא בונה מגיל צעיר חומה קטנה ובלתי נראית שתשמור עליו, ולשם כך הוא משתמש במסגרות.

הגדי הוא מזל שמאוד מקשה על עצמו: קשה לו להאמין שבאמת אוהבים אותו, והוא ביקורתי מאוד על פעולותיו. הוא זקוק למסגרות פעולה בהן יוכל לבטא את עצמו, כי הן עוזרות לו לדעת בדיוק איפה הוא עומד. בגלל חוסר האמון הבסיסי שלו בעצמו, הוא זקוק להערכה יותר מאשר לאהבה: אהבה היא מקום מוזר, משתנה ולא יציב שיכול תמיד להיעלם, אבל הערכה נשארת, כי היא מבוססת על פעולות ועובדות, ולא קריזות בלתי ברורות. זו הסיבה שהגדי זקוק להצלחה שנראית לעין, חומרית או רגשית.

הגדי נוטה לעלות מעלה בסולם בעיקר כשהוא מבוגר יותר מעמיתיו. הביישנות הטבעית שלו גורמת לו לצאת מהקליפה הרגשית בדרך כלל רק באמצע שנות השלושים. עד אז, הוא ירגיש מבוגר וקצת שונה מהסביבה. בבגרותו הוא נותן גז, מוצא את מקומו, בונה לעצמו מסגרות מחייבות, ומתחיל לפרוח.

בגלל שהוא כל כך רציני, עם חוש הומור מיוחד וציני ששומר על פוקר פייס, אפשר לראות גם את חיוכו הקטן המפורסם בזוית הפה, הלא הוא חיוך הגדי...

תחזית שנתית

ונוס הרגשית שוהה במזל שלכם בתחילת השנה כשהיא נמצאת בהילוך אחורי עד סוף חודש ינואר והיא מסמלת חלק מהמהפך המשמעותי שאתם עוברים השנה, אותו אפשר לסכם במשפט אחד - מורידים את השריון ומאפשרים למילים לצאת החוצה.

השנה הזו נפתחת באופן רב עוצמה: השמש, מרקורי, פלוטו וונוס בהילוכה האחורי נמצאים במזל שלכם, ומצביעים באופן מעניין על 4 אפשרויות של אזורי פעולה, או זירות, שתפגשו לאורך השנה הזו. אולם הדגש כעת הוא על התקשורת שלכם, בעיקר התקשורת הרגשית: ונוס שוהה במזל שלכם ופוצחת בהילוך אחורי כדי לאפשר לכם לבדוק דרכי פעילות אחרות וכווני עשייה חדשים ולא מוכרים. ההילוך האחורי הזה כאילו מחזיר אליכם חלקים מהעבר שלכם, שבהם אתם בודקים לעומק את סוגי התקשורת הרגשית שנקטתם בהם, חלק כדי להבין היכן שגיתם ואולי גם להתפייס עם החלקים האלה כדי לפתוח דף תקשורתי חדש, וחלק אחר קשור לתקשורת הרגשית בזוגיות וביחסים שלכם, בעיקר כשמדובר בגדיים שמעדיפים תקשורת קרירה ומעט פורמלית יותר על פני תקשורת כנה וישירה, בגובה העיניים, ובעיקר כזו שמחוברת ללב ולא להיגיון, לאגו ששומר אתכם מוגנים מפני חשיפה רגשית עמוקה מדי. התהליך הזה יקבל ביטוי מעמיק יותר ומשנה תוקף כבר בתחילת השנה עם מעברו של יופיטר כוכב השפע למזל דגים המאכלס את בית התקשורת שלכם.

אוהב, לא אוהב, אוהב: מה יופיטר בא ללמד אתכם השנה, גדיים? הוא בא ללמד אתכם להרגיש, לעשות זאת ללא פחד, ולתרגם את הרגש הזה למילים, למחוות, לשפת גוף, ולכל מה שיכול לבטא את הרגש הזה באופן המיטבי שלו כדי שהעולם הגדול, כמו גם זה הקטן סביבכם, ידע מה אתם מרגישים, יוכל לזהות זאת ולהזדהות אתכם ולא לראות זאת כחולשה, או לפגוע בכם משום כך.

הפחד הגדיי מחשיפה רגשית הוא גבוה מאוד, כבר מגיל צעיר. לגדי הקטן שלנו קשה להאמין שאוהבים אותו, ולכן הוא בונה את חייו - לפחות המוקדמים - סביב מילה אחרת: הערכה. כשהוא עושה זאת, אפשר להעריך את המעשים שלו וההערכה הזו היא מספרית והגיונית, ולא רגשית - וזה חשוב כיוון שרגש הוא פקטור משתנה ולא צפוי. לכן הגדי לא יכול לסמוך על הרגש עד הסוף, בעוד שעם הערכה הוא מסתדר מצוין - הוא פשוט מגדיר מטרות באופן מדויק ומבצע אותן על הצד הטוב ביותר. משום כך הגדי יכול להגיע למעמד לא רע כביצועיסט או קרייריסט די מהר, אולם רגשית לוקח לו הרבה יותר שנים גם לבטא רגשות וגם לסמוך שלא יפגעו בהם ובו.

מיקומו של יופיטר, כוכב השפע, בבית התקשורת שלכם עד ה-8 למאי נועד כדי לחזק את הצד הרגשי הזה, להעניק לכם יותר בטחון כדי שתוכלו לבטא אותו באופן חופשי ומיטבי, ולהעשיר את עולמכם הרגשי הן בדרכי ביטוי במערכות היחסים שלכם, והן במקום שבו אתם יכולים להאמין שהעולם ואנשים מסויימים אוהבים אתכם. להתרכך, להוריד את הביקורתיות והשיפוט, לשתף, לחלוק, לדבר ואפילו - לדבר אהבה בשפתה של ונוס שהילוכה האחורי מנסה להחזיר אהבות של פעם ללב של עכשיו ולהפוך את האהבה שבכם לסוג של תקשורת, החל מימלים רכות וכלה בחיבוק.

מעברו של יופיטר למזל טלה מחזיר לתמונה את כל מה שקשור לבית למשפחה, אחרי מסע הטירונות הרגשי שיופיטר העביר אתכם במזל דגים בבית התקשורת: כל מה שלמדתם על הדרך שבה מתקשרים עם אנשים קרובים ואהובים, או הופכים אנשים קרובים לאוהבים דרך תקשורת חמה, מילולית, פיזית ואוהבת - אפשר ליישם ולממש מה-8 למאי והלאה. זה לא יהיה קל, כי לא קל ללמד גדי זקן טריקים חדשים והגדי הרי במהותו הוא בוגר מאחרים, אבל גם אם חלק מכל זה יתממש - הרווחתם בגדול.

עלילות סטורן - וחדי הקרן: אלמנט נוסף שכדאי להתבונן בו הוא מיקומו של סטורן, שליט המזל שלכם, במזל דלי, אליו עבר בשנה שעברה. מזל דלי הוא מזל חברתי קהילתי, העוסק בחברות גדולות. סטורן נמצא כאן במקום חברתי מצד אחד, אבל גם סמכותי ואחראי ממקום שני. היכולת למצות את החכמה הסטורנית ביחד עם הברק האורני של כוכב אורנוס, שליט הדלי, ועם יופיטר כוכב השפע שהיה שם בשנה הזו, הוליד תוצאה מרתקת שאותה אנחנו רואים היטב בעיתונות הכלכלית של החודשים האחרונים: ים של יוניקורנים - חדי קרן - שהם סטרטאפים מבריקים שפורצים דרכים חדשות, טכנולוגיות ומנטליות, ובונים דברים מדהימים שישרתו את כולנו. שפע שכזה לא היה פה שנים רבות, הן של יוזמות חדשות והן של השקעות אלטרנטיביות ושירותים טכנולוגיים חדשים - וכל זאת מהצירוף המשולש הזה של סטורן, יופיטר וכמובן אורנוס. כעת אחרי תרומה רבה כזו לקהילה ולחבריה, אפשר להמשיך הלאה מהמקום השכלתני והמבריק הזה ולפרוץ דרכים חדשות שמשלבות בהם גם את עולם הרגש, שיהפוך את הכל לתלת מימדי, אישית וחברתית.

המלצה:
ללמוד להפרד ממה שמיצה את עצמו בחייכם: חפצים, בני אדם, קשרים חברתיים ואפילו זוגיות שהפכה נטל ולא מקום חם ואוהב. להיפרד זה אומר קודם כל לפנות מקום למשהו חדש שיכול להפרות במקום שבו היתה קמילה.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully