מזל עקרב

מזל עקרב

תחזית יומית 16.08.2022

השמש שוהה כעת בבית הקריירה שלכם ומדגישה את כל מה שקשור ליכולת שלכם להעביר הילוך ולהילחם על מה שחשוב לכם באמת! דו איט.

תחזית למחר (17.08.2022)

פרופיל מזל עקרב

מזל עקרב שייך לקבוצת המזלות הקבועים, וליסוד המים. מזל עקרב הוא מזל מופנם, סגור וחשדן, ובצדק: בעיניו, העולם הוא מקום עויין, ויש לנהוג כלפיו בחשדנות ראויה עד שהוא מוכיח את עצמו - ולא להיפך. העולם חושב אחרת? לעקרב לא איכפת: יש לו מספיק אופי כדי לעמוד בנחישות מול רצונות הכלל כשזה לא מתאים לו. ואכן, העקרב אינו מתמסר בקלות: הוא דורש הוכחות בשטח שהוא באמת יכול לסמוך עליך. יקח לו הרבה מאוד זמן עד שהוא יפתח את החלון ויזמין אותך להיכנס. אבל משנכנסת, זכית לחבר אמיתי לכל החיים, ובכל מצב.

אז כמו שראינו, העקרב הוא קטן-אמונה: מגיל צעיר החיים לימדו אותו שלא משתלם להיות אופטימי, וכל רגע הם ממשיכים להוכיח את זה מחדש. מה עושים העקרבים בנידון? עורכים בדיקות קבלה קפדניות, לא רק לידידים, אלא גם לבני זוג פוטנציאליים, ובעצם למי לא?

חשוב לזכור שהעקרב מאוד נאמן. לכן הוא גם דורש את הנאמנות הזו מהזולת, ולא מוכן להתפשר עליה. אולי משום כך הוא נראה לאחרים מאוד טוטאלי, הולך עד הסוף, ולא עושה חשבון כשמשהו מדליק אותו - אז הוא עלול להיכנס למקום אובססיבי מאוד ובלתי מתפשר, וגם לא קל לו עצמו. בגלל שהעקרב נשלט על ידי כוכב פלוטו, האחראי על הצורך לחוות כל דבר בצורה טוטאלית, נראה לעיתים שהעקרב אוהב לעשות לעצמו חיים קשים, לצאת עם טיפוסים לא קלים ולדרוש מעצמו ומהסביבה לא מעט.

העקרב גם יצירתי מאוד, מנסה ללכת עם מה שהוא מרגיש מעל הכל, ולא להתפשר על הרגשות שלו. המחוייבות שלו לעצמו ולדברים שלו מאוד עמוקה, ועלולה להפוך אותו לקיצוני ולקנאי נוראי, לרכושן לא קטן ולמישהו שלא מוכן לוותר על דברים שמעניקים לו משמעות, כוח וכסף. כשהעקרב לא מקבל את מה שהוא רוצה הוא לא מוותר - הוא רק לא יראה לך את זה. אבל אל תטעה - עקרב אמיתי לא שוכח ולא סולח, ויום אחד המעגל הקטן שלו עם העולם ייסגר...

תחזית שנתית

שדרוג תקשורתי: הילוכה האחורי של ונוס בבית התקשורת שלכם בפתיחת השנה מראה שהשנה העקרב המופנם שלנו לומד לשלב רגש בתקשורת האישית ולבטא רגשות במילים. נראה שזהו זמן לאפשר לעצמכם לא רק ללמוד לשתף ולחלוק, אלא גם לנקות משקעים שהצטברו בשנה האחרונה, ולעקרב המופנם שלנו לא קל להתבטא. יתכן ובפרק הזמן הזה אפשר להחזיר מילים קשות מהעבר ולרכך אותן, לשדרג מילים שאמרתם ולהתפייס עם מילות העבר.

לפתוח את הלב: מעברו של יופיטר למזל דגים עוזר לעקרב הקשוח שלנו להעלות חיוך על הפוקר פייס שלו ולפתוח את הלב הרגיש והפגיע. זה בדיוק הזמן ללמוד מחדש, אחרי 12 שנה, איך לבטא את מה שעולה מבפנים, לרכך את האגו כדי שיהיה אכיל ונעים להכלה, ובעיקר לעשות את הדבר המפחיד מכל - לפתוח את הלב ולאפשר לאהבה להכנס. בזמן שהתהליך הזה קורה תחזור ונוס ותמשיך לעזור לכם לבחור מלים שיהיו תקשורתיות יותר. זה יהיה תהליך מרכך ומזכך לעקרבים שיסכימו וישכילו להרים את כפפת הרגש הענקית הזו ולא רק להתחבר ללב אלא גם ללמוד מחדש כיצד לבטא אותו.

יופיטר במזל דגים בבית החמישי מאפשר לעקרב לבטא את עצמו באופן ישיר דרך כל מה שהאגו יוצר, החל מיצירה פרופר וכלה בילדים, שהם יצירת האגו במובנה הנעלה ביותר.

להתחבר לילד הפנימי: נכון, זה נשמע קצת כמו קלישאה, אבל למרות הכל זהו זמן נפלא להתחבר לילד הרך שבתוך העקרב המופנם, לעזור לו לבטא את עצמו ואם אתם בוגרים מספיק ובניית משפחה על הפרק - זה גם הזמן ללידה של ילד, כזה שיתחבר לילד הפנימי הביישן שבכם וילמד אותו להיות ילדי וראשוני מחדש. החשוב מכל - יופיטר במזל דגים בבית החמישי מחבר אתכם אל האהבה, אותו מקום מפחיד, רך ופגיע כאחד, שקשה איתו אך אי אפשר בלעדיו, וזו בדיוק השנה שבה העקרב שלנו אם אכן יתמסר לתהליך וילמד לעשות זאת בשלמות ובלי פחד.

קריירה: מעברו של יופיטר למזל טלה אחרי ה-8 במאי מכניס את העקרב שלנו, שלמד להרגיש ולדבר את שעל ליבו, לתהליך חדש שעיקרו - הבאת תועלת ודחיית סיפוקים. במילים אחרות - עבודה. אכן, יופיטר מספק לעקרבים אפשרות לשנות אג'נדה מקצועית ואחרי שעשה עבודה על פתיחת הלב - לחבר את הלב גם לתחום המקצועי ולעבוד במה שלבכם מחובר אליו עד כמה שזה אפשרי. זהו פרק זמן שמתאים להגדרה מחודשת מבחינה מקצועית: היכן אני רוצה למצוא את עצמי מקצועית ואישית בשנים הקרובות - ואת האג'נדה הזו לקבוע השנה ולהגדיר במדויק מה אני רוצה לעשות ואיך? זה נכון גם לבחירה מחודשת של מקצוע כמו גם לשדרוג התחום המקצועי שאתם נמצאים בו היום מבחינת תפקוד, תפקיד בעבודה, תגמול מקצועי וכו'.

הגדרות מקצועיות: הבית השישי של העקרב, בית העבודה והמקצוע, נפתח במזל טלה, וכאן נוצר לו קונפליקט מסויים. מצד אחד הבית השישי מדבר על חלק ממערכת מקצועית שבה לא אתם הם אלה ששולטים בה, ומצד שני הסגנון של מזל טלה הוא תמיד עצמאי. הפתרון - עצמאות חלקית, כלומר אוטונומיה בבועה עצמאית לגמרי מבחינת שליטה וקבלת החלטות בתוך מערכת גדולה יותר שמעניקה לכם את החופש הזה. אוטונומיה כזו היא פתרון מצוין לקונפליקט שבין תלות ועצמאות בבית השישי שהוא גם מערכתי וגם עצמאי, אבל עקרבים רבים ימצאו השנה דווקא את הפתרון העצמאי שיש לסגנון הטלאי בעבודה כמתאים ומספק יותר.

גם נושאי בריאות עולים עכשיו על הפרק. העקרב הוא בדרך כלל שורד מדהים שלא אוהב להיעזר בשירותים רפואיים ולהמנע מהם ככל האפשר ולטפל בעצמו, או שהוא שייך לקיצוניות השניה שיוצרת תלות ברפואה ובתרופות. בכל מקרה, דווקא השנה אפשר לעשות מהפך בריאותי וללכת על גישה בריאותית שבנויה מתזונה נכונה, פעילות פיזית ואורח חיים בריא.

אם תוכלו לעשות השנה הזו את שני המהפכים האלה - השנה הזו תירשם בתולדות העקרב העקשן שלנו כשנה של פריצות דרך נפלאות.

המלצות:
1. מצאו עבודה במערכת גדולה שעדיין תעניק לכם את החופש שאתם כל כך חפצים בו.
2. תנו ללב שלכם יותר מקום בהחלטות ובמילים שלכם, גם בפן המקצועי.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully