מזל עקרב

מזל עקרב

תחזית יומית 26.10.2020

הנאות, בילויים, קשרים עם ילדים וגישה יצירתית ומקורית – אין ספק שהירח הזה במזל דגים מביא את כל אלה לעקרבון שלנו, ורק השאלה האם הוא ישתמש בכל זה, המזל המופנם שלכם, או שייתן לרגש לדבר... היום הזה מתאים לפתיחת הלב שעליו שומר השריון הקשוח שלכם, ובשעות הערב – לאהבה...

תחזית למחר (27.10.2020)

פרופיל מזל עקרב

מזל עקרב שייך לקבוצת המזלות הקבועים, וליסוד המים. מזל עקרב הוא מזל מופנם, סגור וחשדן, ובצדק: בעיניו, העולם הוא מקום עויין, ויש לנהוג כלפיו בחשדנות ראויה עד שהוא מוכיח את עצמו - ולא להיפך. העולם חושב אחרת? לעקרב לא איכפת: יש לו מספיק אופי כדי לעמוד בנחישות מול רצונות הכלל כשזה לא מתאים לו. ואכן, העקרב אינו מתמסר בקלות: הוא דורש הוכחות בשטח שהוא באמת יכול לסמוך עליך. יקח לו הרבה מאוד זמן עד שהוא יפתח את החלון ויזמין אותך להיכנס. אבל משנכנסת, זכית לחבר אמיתי לכל החיים, ובכל מצב.

אז כמו שראינו, העקרב הוא קטן-אמונה: מגיל צעיר החיים לימדו אותו שלא משתלם להיות אופטימי, וכל רגע הם ממשיכים להוכיח את זה מחדש. מה עושים העקרבים בנידון? עורכים בדיקות קבלה קפדניות, לא רק לידידים, אלא גם לבני זוג פוטנציאליים, ובעצם למי לא?

חשוב לזכור שהעקרב מאוד נאמן. לכן הוא גם דורש את הנאמנות הזו מהזולת, ולא מוכן להתפשר עליה. אולי משום כך הוא נראה לאחרים מאוד טוטאלי, הולך עד הסוף, ולא עושה חשבון כשמשהו מדליק אותו - אז הוא עלול להיכנס למקום אובססיבי מאוד ובלתי מתפשר, וגם לא קל לו עצמו. בגלל שהעקרב נשלט על ידי כוכב פלוטו, האחראי על הצורך לחוות כל דבר בצורה טוטאלית, נראה לעיתים שהעקרב אוהב לעשות לעצמו חיים קשים, לצאת עם טיפוסים לא קלים ולדרוש מעצמו ומהסביבה לא מעט.

העקרב גם יצירתי מאוד, מנסה ללכת עם מה שהוא מרגיש מעל הכל, ולא להתפשר על הרגשות שלו. המחוייבות שלו לעצמו ולדברים שלו מאוד עמוקה, ועלולה להפוך אותו לקיצוני ולקנאי נוראי, לרכושן לא קטן ולמישהו שלא מוכן לוותר על דברים שמעניקים לו משמעות, כוח וכסף. כשהעקרב לא מקבל את מה שהוא רוצה הוא לא מוותר - הוא רק לא יראה לך את זה. אבל אל תטעה - עקרב אמיתי לא שוכח ולא סולח, ויום אחד המעגל הקטן שלו עם העולם ייסגר...

תחזית שנתית

שינוי היא מילה שהופכת להיות משמעותית במיוחד בחייכם כעת, עקרבים, ובעיקר כשהמדובר באלה מכם שנולדו בשלישון הראשון של המזל. את השינויים האלה מייצג אורנוס כוכב השינויים עבר למזל שור מול המזל שלכם באפריל הקודם, ולא מעטים מכם מרגישים כבר את בשורת השינוי שהוא מביא. השינוי שאורנוס מביא למזל עקרב מתבטא במערכות היחסים שלכם: לא מעטים מכם מרגישים כעת שמערכות היחסים הזוגיות או החברתיות מיצו את עצמן, אך לעקרב כמו לשור או לאריה השייכים לקבוצת המזלות הקבועים לא קל לעשות את השינוי ולכן הוא עלול לארוך זמן רב מהרגיל, כי המזלות האלה מתקשים לשחרר את ההרגלים הקבועים שלהם ואת האנשים שהיו במערכות היחסים הקבועות בחייכם.

אבל לא רק בשינוי במערכות יחסים מדובר: אורנוס מביא איתו את הצורך בספייס ובחופש אישי במינון גבוה מהרגיל. עקרב הוא מסוג המזלות הנצמדים בדרך כלל, והחוויה שלו ביחסים היא טוטאלית בדרך כלל, לטוב ולרע. אבל כעת עם תחילת תנועתו של אורנוס במזל שור שממול, נדמה שההיצמדויות האלה מתחילות להתרופף והצורך בהן הולך וקטן. העקרב לומד לשחרר מערכות יחסים ואנשים קרובים, לסמוך על עצמו ועל האינטואיציה שלו מבלי שיצטרכו להוכיח לו שוב ושוב שאוהבים אותו, ובכלל - זהו זמן טוב להתחיל להשתחרר מהרגלים שמכבידים עליכם, ולתת לצורך שלכם לחוות את עצמכם כחוויה נפרדת מהזולת ומיחסים בכלל, מקום גדול יותר בחייכם.

מעבר נוסף שתומך בגישה הזו הוא מעבר יופיטר כוכב השפע למזל גדי, המאכלס את בית התקשורת שלכם. היו לכם שנתיים לא קלות כשסטורן הנוקשה ופלוטו היצרי והכוחני כיכבו במזל גדי, שנתיים שהפכו אתכם לנוקשים יותר וכוחניים יותר. בשנתיים האלה התחלתם ללמוד שלבטא רגשות, והמדובר בכל סוגי הרגשות, בעיקר רגשות רכים שלעקרב קצת קשה לבטא בדרך כלל. כן, שנתיים קיבלנו עקרב קשוח ומתוח, והנה - האופטימיות של יופיטר מתחילה סוף סוף לרכך אותו כך שבסופה של השנה הזו נקבל עקרב נעים יותר, חיובי יותר, כזה שמחייך את החיוך הקטן שלו אבל לפחות לא מגיב באופן ציני ואגרסיבי עם ההערות המעצבנות שלו.

כוכב סטורן עובר למזל דלי באפריל, ויתחיל לעשות עבודה על כל מה שקשור לבית ולמשפחה של העקרב שלנו. כן, הגיע הזמן שלעקרב יהיה בית, לו הוא זקוק כמו הסרטנון, מקום שבו יוכל להיות הוא בלי חשש ובלי להיות פגיע. סטורן מביא איתו את היכולת לפעול באופן חכם אך לא רגשי בנושא בתים ושורשים, אבל לא רק: זהו גם בית כמו סוג של קרקע יציבה מתחת לרגלים, תהליך שבסופו העקרב ירגיש סופסוף שיש לו מקום שבו הוא מרגיש שייך וחיובי.

שנה מרתקת מצפה לעקרבים: היא דורשנית ולא קלה, אבל העקרב לא מעריך מדי - לצערנו - דברים שבאים בקלות רבה מדי. זה גורם לו להיות חשדן. קשה לו לקבל משהו מבלי להלחם עליו או להיות משוכנע שאכן זה מגיע לו, ומהכיוון הזה - אורנוס וסטורן ואפילו פלוטו שליט העקרב, בהחלט יעשו עבודת עומק טובה השנה.
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully