מזל עקרב

תחזית יומית

תקשורת – זו מלת המפתח של היום הזה, עקרבים: העקרב הוא אכן מזל מופנם למדי, אבל ביום שכזה מומלץ גם לעקרבון שלנו לתרגם רגשות ורעיונות למלים. יום מצוין ליזמות תקשורתיות חדשות כעת, כשזוית הפעולה בין מרס לפלוטו מתחילה להתפוגג.

תחזית למחר (24.11)

פרופיל מזל עקרב

מזל עקרב שייך לקבוצת המזלות הקבועים, וליסוד המים. מזל עקרב הוא מזל מופנם, סגור וחשדן, ובצדק: בעיניו, העולם הוא מקום עויין, ויש לנהוג כלפיו בחשדנות ראויה עד שהוא מוכיח את עצמו - ולא להיפך. העולם חושב אחרת? לעקרב לא איכפת: יש לו מספיק אופי כדי לעמוד בנחישות מול רצונות הכלל כשזה לא מתאים לו. ואכן, העקרב אינו מתמסר בקלות: הוא דורש הוכחות בשטח שהוא באמת יכול לסמוך עליך. יקח לו הרבה מאוד זמן עד שהוא יפתח את החלון ויזמין אותך להיכנס. אבל משנכנסת, זכית לחבר אמיתי לכל החיים, ובכל מצב.

אז כמו שראינו, העקרב הוא קטן-אמונה: מגיל צעיר החיים לימדו אותו שלא משתלם להיות אופטימי, וכל רגע הם ממשיכים להוכיח את זה מחדש. מה עושים העקרבים בנידון? עורכים בדיקות קבלה קפדניות, לא רק לידידים, אלא גם לבני זוג פוטנציאליים, ובעצם למי לא?

חשוב לזכור שהעקרב מאוד נאמן. לכן הוא גם דורש את הנאמנות הזו מהזולת, ולא מוכן להתפשר עליה. אולי משום כך הוא נראה לאחרים מאוד טוטאלי, הולך עד הסוף, ולא עושה חשבון כשמשהו מדליק אותו - אז הוא עלול להיכנס למקום אובססיבי מאוד ובלתי מתפשר, וגם לא קל לו עצמו. בגלל שהעקרב נשלט על ידי כוכב פלוטו, האחראי על הצורך לחוות כל דבר בצורה טוטאלית, נראה לעיתים שהעקרב אוהב לעשות לעצמו חיים קשים, לצאת עם טיפוסים לא קלים ולדרוש מעצמו ומהסביבה לא מעט.

העקרב גם יצירתי מאוד, מנסה ללכת עם מה שהוא מרגיש מעל הכל, ולא להתפשר על הרגשות שלו. המחוייבות שלו לעצמו ולדברים שלו מאוד עמוקה, ועלולה להפוך אותו לקיצוני ולקנאי נוראי, לרכושן לא קטן ולמישהו שלא מוכן לוותר על דברים שמעניקים לו משמעות, כוח וכסף. כשהעקרב לא מקבל את מה שהוא רוצה הוא לא מוותר - הוא רק לא יראה לך את זה. אבל אל תטעה - עקרב אמיתי לא שוכח ולא סולח, ויום אחד המעגל הקטן שלו עם העולם ייסגר...

תחזית שנתית

כוכב יופיטר שהה מאחורי הקלעים השנה, ואפשר היה להרגיש שהצירוף במיקום הזה שלו ושל סטורן הנוקשה בבית החומר והכספים שלכם, יצר שנה מאוד מאתגרת אך לא קלה, שדרשה מכם הרבה מאוד השקעה הן במיקוד למרות הכובד והקושי, והן בצורך לגלות עקביות והתמדה גם כשדברים לא קרו כפי שרציתם. גם תחילת השנה הזו לא עושה לכם חיים קלים, ואתם זקוקים עכשיו להמשך התמסרות לתהליך שכולל בתוכו גם ניקוי משקעים רגשיים שהצטברו כדי לא להרוס לעצמכם, אלמנט שלפעמים נראה מיותר אבל הוא חלק מהטוטאליות של בני המזל הזה. אבל החל מחודש אוקטובר ואילך, הרבה דברים משתנים: יופיטר כוכב השפע עובר למזל שלכם, החיוך חוזר בהדרגה, ואיתו חוזרת גם האופטימיות. כעת הדברים הופכים להיות אפשריים וקלים יותר, וההזדמנויות לעשייה למימוש ולהצלחה מגיעות גם הן. זה הזמן לעשות עבודת עומק בחשבון הבנק, לפתוח את עצמכם בפני אפשרויות חדשות, וליצור קשרים חדשים עם אנשים מסוג אחר, כולל גם קשרים עם חו"ל שיעזרו לכם לקדם את מה שחשוב לכם באמת. משפט המפתח מחודש אוקטובר: קופצים למים – ושחים במלוא המרץ.