וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל עקרב

מזל עקרב

תחזית יומית 24.05.2024

נושאי חומר וכספים מצריכים היום תשומת לב מיוחדת. זמן לעשות סדר בבית ובכספים שלכם, ולתכנן דברים לשבוע הבא.

תחזית למחר (25.05.2024)

פרופיל מזל עקרב

מזל עקרב שייך לקבוצת המזלות הקבועים, וליסוד המים. מזל עקרב הוא מזל מופנם, סגור וחשדן, ובצדק: בעיניו, העולם הוא מקום עויין, ויש לנהוג כלפיו בחשדנות ראויה עד שהוא מוכיח את עצמו - ולא להיפך. העולם חושב אחרת? לעקרב לא איכפת: יש לו מספיק אופי כדי לעמוד בנחישות מול רצונות הכלל כשזה לא מתאים לו. ואכן, העקרב אינו מתמסר בקלות: הוא דורש הוכחות בשטח שהוא באמת יכול לסמוך עליך. יקח לו הרבה מאוד זמן עד שהוא יפתח את החלון ויזמין אותך להיכנס. אבל משנכנסת, זכית לחבר אמיתי לכל החיים, ובכל מצב.

אז כמו שראינו, העקרב הוא קטן-אמונה: מגיל צעיר החיים לימדו אותו שלא משתלם להיות אופטימי, וכל רגע הם ממשיכים להוכיח את זה מחדש. מה עושים העקרבים בנידון? עורכים בדיקות קבלה קפדניות, לא רק לידידים, אלא גם לבני זוג פוטנציאליים, ובעצם למי לא?

חשוב לזכור שהעקרב מאוד נאמן. לכן הוא גם דורש את הנאמנות הזו מהזולת, ולא מוכן להתפשר עליה. אולי משום כך הוא נראה לאחרים מאוד טוטאלי, הולך עד הסוף, ולא עושה חשבון כשמשהו מדליק אותו - אז הוא עלול להיכנס למקום אובססיבי מאוד ובלתי מתפשר, וגם לא קל לו עצמו. בגלל שהעקרב נשלט על ידי כוכב פלוטו, האחראי על הצורך לחוות כל דבר בצורה טוטאלית, נראה לעיתים שהעקרב אוהב לעשות לעצמו חיים קשים, לצאת עם טיפוסים לא קלים ולדרוש מעצמו ומהסביבה לא מעט.

העקרב גם יצירתי מאוד, מנסה ללכת עם מה שהוא מרגיש מעל הכל, ולא להתפשר על הרגשות שלו. המחוייבות שלו לעצמו ולדברים שלו מאוד עמוקה, ועלולה להפוך אותו לקיצוני ולקנאי נוראי, לרכושן לא קטן ולמישהו שלא מוכן לוותר על דברים שמעניקים לו משמעות, כוח וכסף. כשהעקרב לא מקבל את מה שהוא רוצה הוא לא מוותר - הוא רק לא יראה לך את זה. אבל אל תטעה - עקרב אמיתי לא שוכח ולא סולח, ויום אחד המעגל הקטן שלו עם העולם ייסגר...

תחזית שנתית

אתם הם בין אלה שהולכים לחוות את השינוי הגדול ביותר השנה. בשנים האחרונות שהה פלוטו במזל גדי שבבית התקשורת שלכם - ולא מעטים מכם חוו תקשורת מכבידה ולא פשוטה. כשפלוטו עובר למזל דלי, בבת אחת משהו משתחרר ואתם נחשפים לאווירה אחרת. מזל דלי הוא פתוח, קריר ולא אישי, טכנולוגי וחברי אך לא מתקרב יותר מדי. לעקרב שעד עכשיו שהה במקום הגדיי הקשוח - זו עשויה להיות הקלה מיידית.

מזל עקרב שייך ליסוד המים. המעורבות הרגשית של העקרב גבוהה מאוד. כל מילה לא במקום עלולה להדליק פתיל לוחמני ולגרום לו לאבד פרופורציות. אולם כשפלוטו, שליט העקרב, עובר למזל דלי השייך ליסוד האוויר, הפרופורציות משתנות. העקרב לומד להסיר את השריון הרגיש, להתחבר לעולם סביבו ממקום ידידותי וחברי - וגם התגובות בהתאם. המעורבות הרגשית הופכת להיות מעורבות חברתית והעקרב מתיידד עם העולם והופך להיות דמות חיובית ותומכת יותר.

מזל דלי שוהה בבית הרביעי שלכם, שהוא בית המשפחה. השינוי הידידותי שחל בעקרב מתבטא קודם כל בבית ובמשפחה. זה קורה כשפלוטו, שליט המזל שלכם, נכנס למזל דלי המאכלס את הבית הרביעי שלכם. כל מה שקשור לבית ולמשפחה יקבל משמעות מיוחדת. בין אם זה בית שתקנו או שינוי באווירת הבית - או אפילו לידה אחת או שתיים בבית. יש מצב גם שעבודה בבית תביא איתה סיפוק והבית יהפוך גם להיות המקום שבו העקרב הסגור לומד לשתף ברגשות, לנקות משקעים רגשיים ולא להשאיר דברים בבטן.

במעברו זה של פלוטו יש סיכוי גבוה שעקרבים בוגרים שעדיין לא הקימו בית ומשפחה יעשו זאת - ויזכו בחום ובתמיכה הרגשית שהם זקוקים להם.

יופיטר במזל תאומים עובר לבית ההתחדשות שלכם, שהוא הבית הטבעי דווקא של פלוטו שעוסק בבניית משאבים חדשים תוך ויתור על הישנים. יופיטר מביא איתו לבית העוצמתי הזה הרבה שמחה ואופטימיות, אך גם יכולת לפגוש פחדים וחרדות שעצרו אתכם השנה, לחזק ולעודד, להרחיב את יכולת ההכלה שלכם והיכולת ליצור לעצמכם אזורי פעולה חדשים, ובעיקר לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, פעולה מקבילה למה שעושה כעת פלוטו כשהוא נמצא בבית הרביעי שלכם רק בסגנון אחר.

יופיטר ישנה את ההתייחסו שלכם לאינטימיות והמשאבים המשותפים שלכם, יהפוך את חווית הקרבה והסקס לשמחה יותר, ויהפוך אתכם ליותר נלהבים ועוצמתיים במערכות היחסים שלכם. המעבר של יופיטר יעזור לכם לבטא את האינטימיות, השינוי וההתחדשות שלכם, כמו גם יעזור לכם לפתח יותר מודעות לאינטימיות וכנות. יופיטר במזל תאומים מביא איתו רעיונות מעניינים לשימוש במשאבים ובכספים שלכם, אולם החלטות פזיזות ואופטימיות יתר עלולות לגרום לתוצאות מאכזבות.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully