מזל קשת

תחזית יומית

השמש ממשיכה לנוע במזל שלכם ביחד עם מרקורי כוכב התקשורת, כשהיא שמה את הדגש על המלים שלכם כמו גם על האפשרות ליצור לעצמכם קשרים חדשים, הן רגשית והן מקצועיות. זמן איכות חברתי שמאפשר לכם במקביל להרחיב גם את המעגלים החברתיים שלכם.

תחזית למחר (24.11)

פרופיל מזל קשת

מזל קשת שייך ליסוד האש ולקבוצת המזלות המשתנים. והוא אכן כזה: מלא אש, ולא מפסיק להשתנות לרגע. מזל קשת נשלט על ידי כוכב יופיטר, שאחראי על הצמיחה ועל התרחבות הגוף - והראש. הקשת אוהב להרחיב אופקים, על ידי לימודים - וכמה שיותר, או על ידי נסיעות וטיולים. ואכן, בתוך כל קשת יושב טיילן בינלאומי, שתמיד מוכן לקחת את התרמיל ולנדוד לדרום אמריקה. קשתים רבים אמנם מתברגנים עם השנים, אבל בכל אחד מהם נשאר אותו ניצוץ הרפתקני, שמוכן לעזוב הכל ופשוט לנסוע - והוא לא ממש משתנה עם השנים.

האופי הקשתי מאוד דומה למזלות האש: חם, ישיר, אימפולסיבי מאוד – ובולט בחוסר הטקט שלו. לפעמים נדמה שהקשת פשוט עושה כל שגיאה אפשרית שקשורה לתקשורת, ומתעקש לומר את האמת בפנים. יש כאלה שאוהבים ומעריכים זאת ויש שכועסים, אבל אי אפשר לעמוד בפני הקסם הישיר הזה, וחייבים להגיב, לטוב ולרע...

הקשת אלוף בלבדוק גבולות ביחסים. הוא בודק שוב ושוב את גבולות בן הזוג שלו, ותמיד ינסה לראות כמה רחוק הוא יכול ללכת. מילת המפתח של הקשת היא חופש. מערכות היחסים שלו נוטות להיות פתוחות יותר ממערכות אחרות: הוא פשוט חייב להרגיש את החופש הזה, כדי להתחייב מחדש. כמו במקרים אחרים, זהו הקשת - לטוב ולרע, ואם אתה רוצה להמשיך ולשהות במחיצת הקסם הזה – אתה חייב לקבל גם את החופש הזה...

תחזית שנתית

מצד אחד, אפשר לומר שהשנה וחצי האחרונות היו בית ספר מצוין לקשתים, בעיקר אלה שהתאמצו להגיע למטרות וליזמות, ולא חיפשו חיים קלים. כוכב סטורן הנוקשה לימד אתכם השקעה אמיתית מהי, ואלה מכם שהסכימו לוותר מעט על הצד ההרפתקני של הקשת המצוי ולהתמסר לתהליך, הרוויחו בגדול. ואכן, לא מעט קשתים חוו את סטורן בעוצמה לא קטנה, כולל הלחצים והפחדים שהביא איתו, אלמנט שדרש מהם לשנות גישה, להפגין רצינות ואחריות, ולשים את שתי הרגלים על הקרקע – ולטווח ארוך. אבל התהליך הזה ממשיך גם השנה: הקשתים בכלל ובעיקר אלה של השליש האחרון של המזל, מקבלים עכשיו הזדמנות נפלאה למימוש פוטנציאליים שעבדו עליהם בשנה האחרונה, ולראות פירות ותוצאות – וחשוב לפעול באופן מדויק ולא להישבר גם כשנדמה שהדרך ארוכה במיוחד. יופיטר שליט המזל שלכם העניק לכם לא מעט בונוסים חברתיים במזל מאזניים, והכרתם לא מעט אנשים חדשים או הצטרפתם לעבודה במוסדות או ארגונים. מעברו של יופיטר למזל עקרב בחודש אוקטובר שם דגש בעיקר על היכולת שלכם לנקות משקעים שהצטברו מאחורי הקלעים והפריעו לכם בזמן האחרון להתפתחות שלכם, כדי שבשנת 2018 תפרצו בעוצמה ובכל הכוח לאתגרים גדולים חדשים ומעניינים במיוחד.