מזל קשת

מזל קשת

תחזית יומית 16.08.2022

כשהירח במזל טלה השייך גם הוא ליסוד האש, האנרגיה שלכם זורמת היטב... זה הזמן להזיז דברים בעוצמה ולתת לאהבה ולרומנטיקה מקום.

תחזית למחר (17.08.2022)

פרופיל מזל קשת

מזל קשת שייך ליסוד האש ולקבוצת המזלות המשתנים. והוא אכן כזה: מלא אש, ולא מפסיק להשתנות לרגע. מזל קשת נשלט על ידי כוכב יופיטר, שאחראי על הצמיחה ועל התרחבות הגוף - והראש. הקשת אוהב להרחיב אופקים, על ידי לימודים - וכמה שיותר, או על ידי נסיעות וטיולים. ואכן, בתוך כל קשת יושב טיילן בינלאומי, שתמיד מוכן לקחת את התרמיל ולנדוד לדרום אמריקה. קשתים רבים אמנם מתברגנים עם השנים, אבל בכל אחד מהם נשאר אותו ניצוץ הרפתקני, שמוכן לעזוב הכל ופשוט לנסוע - והוא לא ממש משתנה עם השנים.

האופי הקשתי מאוד דומה למזלות האש: חם, ישיר, אימפולסיבי מאוד – ובולט בחוסר הטקט שלו. לפעמים נדמה שהקשת פשוט עושה כל שגיאה אפשרית שקשורה לתקשורת, ומתעקש לומר את האמת בפנים. יש כאלה שאוהבים ומעריכים זאת ויש שכועסים, אבל אי אפשר לעמוד בפני הקסם הישיר הזה, וחייבים להגיב, לטוב ולרע...

הקשת אלוף בלבדוק גבולות ביחסים. הוא בודק שוב ושוב את גבולות בן הזוג שלו, ותמיד ינסה לראות כמה רחוק הוא יכול ללכת. מילת המפתח של הקשת היא חופש. מערכות היחסים שלו נוטות להיות פתוחות יותר ממערכות אחרות: הוא פשוט חייב להרגיש את החופש הזה, כדי להתחייב מחדש. כמו במקרים אחרים, זהו הקשת - לטוב ולרע, ואם אתה רוצה להמשיך ולשהות במחיצת הקסם הזה – אתה חייב לקבל גם את החופש הזה...

תחזית שנתית

הילוכה האחורי של ונוס במזל גדי בבית החומר והכספים שלכם בפתיחת השנה רומז על צורך בשדרוג ההתייחסות לנושאי חומר וכספים כאייטם בפני עצמו לאורך השנה כולה. במזל גדי נמצא בנוסף גם את השמש, מרקורי ופלוטו, שרק מדגישים את מה שהכוכבים רוצים: שהקשת ההרפתקני שלנו יקח את עצמו בידיים, ובאותה רצינות עצמה גם את הנעשה בחשבון הבנק שלכם, קשתים.

אש או מים? המפגש בין הצייד ועקרת הבית: הקונפליקט האמיתי עוד לפנינו. יופיטר, שליט המזל שלכם, ששולט על מזל קשת השייך ליסוד האש, נכנס כבר עכשיו למזל דגים המאכלס את בית המשפחה שלכם ושייך ליסוד המים. מים ואש, מה יוצרים? דרמות... אנרגיות הפוכות במהותן שהשנה דורשות מהקשת שלנו לעבור סדרת שינויים ולא רק אחד: שינוי גם בתפיסה, גם בסדרי העדיפויות וגם בהתאמה לאנרגיה שמכריחה אתכם לחשוב, לפעול ובעיקר להרגיש אחרת.

אנרגיית האש של הקשת שלנו היא אנרגיה מוחצנת והרפתקנית, כי הקשת שייך גם לסדרת המזלות המשתנים, כלומר אלה הדינמיים שמעבירים אנרגיה ממקום למקום, התנועה הקשתית הזו, שהיא פנימית וגם חיצונית, לא רק מכריחה את הקשת כל הזמן להיות בסוג של תנועה - אם פיזית ואם מנטלית, אלא גם מכריחה אותו לפעול ולעשות. אולם כעת הוא זקוק לשיתופי פעולה ולא רק לעשייה בסגנון סוליסטי.

בקיצור - הקשת ההרפתקני שלנו, האקדוחן המהיר במערב, עובר מהפך ונאלץ להפנות את אנרגיית הצייד שלו לבניית בית משפחה ושורשים, שלושה מושגים שיגבילו אותו, ירתקו אותו למקום אחד ויקחו ממנו את הנכס היקר לו מכל: את החופש שלו. כאן קשתים רבים עוצרים ואומרים: עד כאן... בית? משפחה? לא בבית ספרנו, אבל בטבע כמו בחיים האמיתיים - ישנם מחזורי חיים שצריך לציית להם, התנועה חייבת להמשך ולטבע אי אפשר לומר לא.

לא לפחד מהקונפליקט - אלא להתיידד איתו: אין ספק - הקונפליקט פה בין האש למים, בין התנועה האקטיבית לשמירה הפסיבית, בין ההרפתקה למשפחה, גדול מאוד. אולם הקשת שיסכים להחליף את אשפת החיצים בסינור ועליו כתוב לאבא הטוב ביותר, יזכה בבונוסים רבים שיקח זמן להבין את טיבם ואת עומקם לאורך השנים. קשת שישקיע בבית ובמשפחה ואולי גם יוסיף ילד או שניים ויעמיק שורשים - ירוויח בגדול.

ב-8 למאי עובר יופיטר למזל טלה השייך גם הוא ליסוד האש, וכאן לקשת כבר יהיה קל יותר ואפילו שמח יותר. מזל טלה מאכלס את בית היצירתיות והרומנטיקה של הקשתים, וכאן אפשר להשתחרר, ולחזור לרוח ההרפתקנית שמאפיינת את הקשת שלנו, אבל הפעם, אחרי ההשקעה בבית במשפחה ובכל מה שקשור לשורשים - זה כבר נראה אחרת.

כל זאת עד ה-31 לאוקטובר, אז פורץ כוכב מרס, שליט הטלה, בהילוך אחורי במזל תאומים, המאכלס את בית הזוגיות והיחסים של הקשת. זהו פרק זמן מעניין של חודשיים שבהם כל נושא הזוגיות ומערכות היחסים שלכם נמצא בסוג אחר של דיאלוג עם הצד הפיזי של היחסים, או עם מעורבות מסוג אחר של האגו בצד הזוגי שלכם. כעת זה הזמן לחריש עמוק בכל מה שקשור לעבודה על הדיאלוג הזוגי בכלל, ועל קח ותן בתוך מערכת יחסים, בין אם מדובר בזוגיות ובין אם מדובר בשותפות עסקית. חשוב בזמן שכזה לא להרוס הכל כשדברים לא קורים כפי שרציתם וגם לא לאבד שליטה, אלא לנסות וללמוד בפרק הזמן הזה על הגבולות שלכם ושל הפרטנרים שלכם - ועל הנתינה בזוגיות וביחסים בכלל.

המלצות:
1. ללכת עד הסוף עם התחושות הראשוניות שלכם השנה ולסמוך על האינטואיציה ותחושות הבטן שלכם.
2. לא לפחד להתמסר לצד הביתי והמשפחתי, גם אם מדובר בויתור כביכול על הרגלי חופש שכבר נמצאים אצלכם זמן רב בסיסטם - זו הדרך היחידה להיות בסופו של דבר אדם שלם שמצליח לחוות את עצמו גם כאישיות אינדיבידואלית לחלוטין וגם כחלק נותן ומקבל במערכת יחסים משפחתית וחלק מחוויית בית וקרקע יציבה מתחת לרגלים, למרות הפחד מאיבוד החופש האישי.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully