וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל קשת

מזל קשת

תחזית יומית 08.12.2023

הצד החברתי שלכם פעיל היום במיוחד. יום טוב לכל הסידורים שהזנחתם, לפרטים הקטנים, ולהיכרות עם חברים חדשים.

תחזית למחר (09.12.2023)

פרופיל מזל קשת

מזל קשת שייך ליסוד האש ולקבוצת המזלות המשתנים. והוא אכן כזה: מלא אש, ולא מפסיק להשתנות לרגע. מזל קשת נשלט על ידי כוכב יופיטר, שאחראי על הצמיחה ועל התרחבות הגוף - והראש. הקשת אוהב להרחיב אופקים, על ידי לימודים - וכמה שיותר, או על ידי נסיעות וטיולים. ואכן, בתוך כל קשת יושב טיילן בינלאומי, שתמיד מוכן לקחת את התרמיל ולנדוד לדרום אמריקה. קשתים רבים אמנם מתברגנים עם השנים, אבל בכל אחד מהם נשאר אותו ניצוץ הרפתקני, שמוכן לעזוב הכל ופשוט לנסוע - והוא לא ממש משתנה עם השנים.

האופי הקשתי מאוד דומה למזלות האש: חם, ישיר, אימפולסיבי מאוד – ובולט בחוסר הטקט שלו. לפעמים נדמה שהקשת פשוט עושה כל שגיאה אפשרית שקשורה לתקשורת, ומתעקש לומר את האמת בפנים. יש כאלה שאוהבים ומעריכים זאת ויש שכועסים, אבל אי אפשר לעמוד בפני הקסם הישיר הזה, וחייבים להגיב, לטוב ולרע...

הקשת אלוף בלבדוק גבולות ביחסים. הוא בודק שוב ושוב את גבולות בן הזוג שלו, ותמיד ינסה לראות כמה רחוק הוא יכול ללכת. מילת המפתח של הקשת היא חופש. מערכות היחסים שלו נוטות להיות פתוחות יותר ממערכות אחרות: הוא פשוט חייב להרגיש את החופש הזה, כדי להתחייב מחדש. כמו במקרים אחרים, זהו הקשת - לטוב ולרע, ואם אתה רוצה להמשיך ולשהות במחיצת הקסם הזה – אתה חייב לקבל גם את החופש הזה...

תחזית שנתית

סערות פוטנציאליות: בתחילת השנה שוהה כוכב מרס בהילוך אחורי במזל תאומים המאכלס את בית היחסים והזוגיות שלכם. עצבנות, ריבים ודרמות מסוגים שונים עלולים להופיע עכשיו: גלו סבלנות ובעיקר נסו שלא לקלקל את הקשר, כיוון שכבר מאמצע ינואר, מרס חוזר להילוך רגיל - אם כי השקט יגיע רק מאוחר יותר.

רומנטיקה, יצירתיות וילדים: יופיטר, שליט המזל שלכם, פותח את השנה כשהוא שוהה במזל טלה השייך גם הוא ליסוד האש - וגם הוא הרפתקן כמו הקשת. מיקומו בבית החמישי שלכם, בית הרומנטיקה והיצירתיות, הופך את השנה הזו ליצירתית במיוחד. זהו גם זמן טוב להביא לעולם ילדים ולהגביר את האהבה בכלל.

מדורת השבט: בחודש מרץ עובר סטורן לבית המשפחה שלכם. הקשתים שעדיין לא הקימו משפחה ו/או רכשו בית, מקבלים עכשיו כמה הזדמנויות לעלות שלב ביחסים הקרובים ולמסד את הקשר ולבנות משפחה ו/או לקנות בית. למרות ההרפתקנות הבסיסית של הקשת - זה יכול להצליח.

חוזרים לבסיס: מעברו של יופיטר למזל שור השייך ליסוד האדמה בחודש מאי ישלים את התהליך שסטורן מביא איתו בנושא המשפחה. הוא מחזיר את הקשת אל הקרקע ואל ההתמודדות עם העובדות הבסיסיות של החיים: פרנסה, יציבות ובעיקר ביטחון - מילה לא שכיחה בעולמו של הקשת המצוי, אבל הצירוף של המשפחתיות שיביא איתו סטורן והקרקע שיביא יופיטר יקרקעו הרבה קשתים שעשוים לגלות בהפתעה שהשד אינו נורא כל כך.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully