מזל קשת

מזל קשת

תחזית יומית 27.11.2020

השמש ממשיכה לחגוג לכם ימי הולדת, קשתים, אבל הירח הזה במזל שור בסוף השבוע קצת איטי וכבד עבורכם הקשת ההרפתקני. זהו זמן טוב לבקר חברים אנרגטיים כמוכם, או לצאת לחיק הטבע ולנשום את הירוק – פטריות אולי? אם מזג האוויר מאפשר.

תחזית למחר (28.11.2020)

פרופיל מזל קשת

מזל קשת שייך ליסוד האש ולקבוצת המזלות המשתנים. והוא אכן כזה: מלא אש, ולא מפסיק להשתנות לרגע. מזל קשת נשלט על ידי כוכב יופיטר, שאחראי על הצמיחה ועל התרחבות הגוף - והראש. הקשת אוהב להרחיב אופקים, על ידי לימודים - וכמה שיותר, או על ידי נסיעות וטיולים. ואכן, בתוך כל קשת יושב טיילן בינלאומי, שתמיד מוכן לקחת את התרמיל ולנדוד לדרום אמריקה. קשתים רבים אמנם מתברגנים עם השנים, אבל בכל אחד מהם נשאר אותו ניצוץ הרפתקני, שמוכן לעזוב הכל ופשוט לנסוע - והוא לא ממש משתנה עם השנים.

האופי הקשתי מאוד דומה למזלות האש: חם, ישיר, אימפולסיבי מאוד – ובולט בחוסר הטקט שלו. לפעמים נדמה שהקשת פשוט עושה כל שגיאה אפשרית שקשורה לתקשורת, ומתעקש לומר את האמת בפנים. יש כאלה שאוהבים ומעריכים זאת ויש שכועסים, אבל אי אפשר לעמוד בפני הקסם הישיר הזה, וחייבים להגיב, לטוב ולרע...

הקשת אלוף בלבדוק גבולות ביחסים. הוא בודק שוב ושוב את גבולות בן הזוג שלו, ותמיד ינסה לראות כמה רחוק הוא יכול ללכת. מילת המפתח של הקשת היא חופש. מערכות היחסים שלו נוטות להיות פתוחות יותר ממערכות אחרות: הוא פשוט חייב להרגיש את החופש הזה, כדי להתחייב מחדש. כמו במקרים אחרים, זהו הקשת - לטוב ולרע, ואם אתה רוצה להמשיך ולשהות במחיצת הקסם הזה – אתה חייב לקבל גם את החופש הזה...

תחזית שנתית

איזה שנה הייתה לכם, קשתים. יופיטר שהה שנה שלמה במזל שלכם, ורק בחודש האחרון עבר למזל גדי. אבל עד שהוא עבר הוא בהחלט הביא לקשתים ים של הזדמנויות ואפשרויות חדשות, פתח אזורי פעולה חדשים, ועזר לצד ההרפתקני שלכם לא רק לבוא לידי ביטוי אלא גם להתחיל לממש את הפוטנציאל שלכם בשטחים אחרים, ומהשנה - בצד הכלכלי והחומרי.

כלכלה וחומר הם לא אזורי הפעולה הטבעיים של הקשת, שרוצה לרוץ למרחבים, לפגוש נופים מעניינים ואנשים חדשים, ולא להשתעמם מול כל האותיות הקטנות האלה שמגיעות בהודעות מהבנק, או בהודעות הטלפוניות ממנהל הסניף או מחברת חשמל שאוטוטו הולכת לנתק לכם כי לא שילמתם. מה לו ולאלה? הוא הילד של הטבע, הקשתון, וגם אלה שנראים לנו שייכים לעולם המעונב והפרקטי שבחוץ חולמים בסתר ליבם על טיול סביב העולם או על איזה הארלי שיקנו בתשלומים - ואז לדהור איתו לאיזה שקיעה מזדמנת.

כן, לא הרבה מכירים את עולמו הפנימי של הקשת, אבל השנה הזו גם העולם הפנימי הזה הולך להשתנות, ובגדול: יופיטר שליט המזל שלכם הולך לבלות שנה שלמה במזל גדי הקשוח, ואם תרצו או לא - הגדי הזה ילמד אתכם לא מעט על כל מה שקשור לצד הפרקטי של העולם ומושגים כמו חוקים וגבולות ומסגרות פעולה ופה ושם גם חוזים ואוברדראפט ואפילו נדל"ן. כן כן, יופיטר שליט המזל שלכם מקציב לכם שנה, שנה אחת שלמה, שבה הקשת ההרפתקני לומד להתלבש כמו בן אדם ולהפנות את האנרגיה האינסופית שלו למצבים סופיים לגמרי כמו שדורשים מילים כמו מחויבות, אחריות, מיומנות, נאמנות ועקביות... רוצים עוד? או שכל אלה הספיקו לכם כדי לחפש בעדינות את הדלת?

יופיטר שליט המזל שלכם הולך לפגוש השנה גם את סטורן הנוקשה וגם את פלוטו היצרי והעוצמתי במזל גדי, ואם המזל הזה עצמו לא יספיק כדי ללמד אתכם את השיעור - הם כבר יעשו את זה, במינון מעניין של אכזבות, תהיות, טעויות, התחלות מהוססות וחיוכי ניצחון קטנים כשהשעורים שתלמדו יתחילו להיות מופנמים והתוצאות יתחילו להגיע. והן יגיעו, אוהו - ובגדול, אם תרצו או לא.

כוכב נפטון במזל דגים עובד השנה על אלה מכם שנולדו בשליש השלישי של המזל. הקשתים האלה מקבלים השנה טאץ' קצת שונה: רגשני, מעורפל, והרבה יותר רך מאשר הקשת המחוספס המצוי. נפטון עושה עבודת עומק על כל מה שקשור לבית ולמשפחה אצלכם והופך אתכם הרבה יותר רכים ומעניקים. אולם גם פה בלי גבולות מוגדרים היטב אתם עלולים ללכת קצת לאיבוד: הרגש אכן עוצמתי יותר השנה, אבל כידוע רגש כשלעצמו לא מספיק כדי לבנות מערכות יחסים ובעיקר מערכות יחסים משפחתיות ויציבות. כאן יהיה שעור מעניין.

מה שישלים את כל התהליך הזה הוא סטורן הנוקשה, שמחודש אפריל עובר לבית התקשורת שלכם. הקשת שלנו הולך ללמוד להיות שעור מעניין בלהפוך את הערכים שלו לפרקטיים, לעשות חוזים שיעגנו את השותפויות והיחסים באופן פורמלי, ובמלים אחרות - להצטרף לחוקים של העולם שבנויים מאותן אותיות קטנות שהוא כל כך שונא, אבל מבין - אם כי לעיתים קצת מאוחר מדי - שהן בעצם שומרות עליו יותר מאשר מטרידות. בסופו של דבר - גם השיעור הזה ילמד, כמו כל השאר.
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully