מזל שור

תחזית יומית

מיקומו של הירח ליום נוסף במזל גדי מאפשר לכם להשלים תהליכים שהתחלתם אתמול, ולרוץ קדימה עם רעיונות חדשים. מצב הכוכבים מאפשר לכם לראות את כל התמונה, ולהתמקד בנושאים הקשורים להרחבת אופקים והרחבת אזורי הפעולה שלכם. חושבים קדימה!

תחזית למחר (24.11)

פרופיל מזל שור

השור הוא אחד ממזלות האדמה הפרקטיים, ושייך לקבוצת המזלות הקבועים. קבוצה זו מקבלת אנרגיה, אבל קשה לה להשתנות, וההרגלים הקבועים שלה לעיתים קצת נוקשים. השור הוא השני בגלגל המזלות. אם תינוק נולד במזל טלה - במזל שור מאכילים אותו, ויוצרים את בסיס ההזנה שלו.

מזל שור נשלט על ידי ונוס. כאן היא מייצגת את הצרכים הפיזיים שלנו, הקשורים לאוכל טוב ושינה מרגיעה, וגם העניין ההוא, שהשור כל כך אוהב להתמיד בו, אם כי לעתים קרובות בצורה קצת מונוטונית וחוזרת על עצמה, כמו שור אמיתי...

אולי מהסיבות האלה, כל הנושא הפיזי חשוב מאוד לבן השור. בדרך כלל הוא חזק מאוד (גם השוורים הרזים...), ויכול להגן על עצמו בקלות. אבל עמוק בפנים הוא שוחר שלום אמיתי. בכל מקרה, השור בדרך כלל מעדיף שרק יעזבו אותו בשקט, ויתנו לו לנוח במרעה הפסטורלי שלו.

השור הוא מזל בסיסי מאוד, שבנוי על הרגלי חיים מוגדרים ופשוטים. על ההרגלים האלה קשה לו לוותר, ולכן כשהשור רעב - אסור לומר לו 'לא' (כמו שנאמר: לא תחסום שור בדישו...). אולי בגלל זה הוא צריך לפעמים דיאטה, כי האוכל מספק לו ביטחון – ולא רק שובע.

אבל מעבר זה, השור מאוד מאוד רומנטי, והרומנטיקה הזו היא אחד הדברים החשובים בחייו. ביחסים השור נאמן, מסור, הולך בתלם, ואולי בגלל זה נחשב לקצת מרובע ושמרן. בנוסף, הוא מתקשה להתנתק מקשרים, ותמיד חוזר ומקיש בדלת כדי לומר שנה טובה... כי השור ניקשר, לא יודע לעזוב, ותמיד רוצה לחזור עם הגיטרה מתחת לחלון ולחזר שוב, כמו הרומנטיקנים של פעם...

תחזית שנתית

כוכב יופיטר פגש את השוורים השנה בבית העבודה והמקצוע, ואכן שוורים רבים הגיעו להישגים מקצועיים מרשימים למדי השנה, תהליך שימשך עד חודש אוקטובר בשנה הבאה. אולם מיקומו של כוכב יופיטר מראה גם על צורך משמעותי להתמודד לעומק עם כל מה שקשור לפן הבריאותי, להקשיב קצת יותר לגוף, להתמודד בהצלחה עם הנטייה לאוכל למתוקים ולעלייה במשקל שמתרחשת כשהשור שלנו לא עושה מספיק פעילות פיזית, ולפעול בהתאם. שוורים שיקפצו למים השנה מבחינת תחזוקת הגוף דיאטה ופעילות פיזית מוגברת, יזכו לבונוסים לא קטנים בשנה הבאה. מעברו של יופיטר בחודש אוקטובר לבית היחסים והזוגיות שלכם, מביא איתו שנה של השקעה אמיתי בקשרים קרובים ובמערכות יחסים, ופתיחת דיאלוג אמיתי ובגובה העיניים עם בן או בת הזוג שלכם. השפע שלכם בהמשך השנה יהיה קשור לאיכות הזוגיות והיחסים שלכם. החודשים מאמצע מרץ ועד סוף אפריל בהם מרס ישהה במזל שלכם, מדגישים את הצורך ביזמות חדשות, ובעשייה מואצת. הילוכה האחורי של ונוס בחודשים מרץ ואפריל מסמל צורך להתחדש רגשית, לקחת פסק זמן מסוים, להתבונן שוב בחייכם ובנעשה מאחורי הקלעים, לנקות משקעים, ולחזור חדשים ורעננים למערכת.