וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל שור

מזל שור

תחזית יומית 08.12.2023

ירח מאזנאי מדגיש את התחום המקצועי, בעוד ונוס במזל עקרב ממול עוזרת לפתוח את הלב.. נסו לשלב בין השנים

תחזית למחר (09.12.2023)

פרופיל מזל שור

השור הוא אחד ממזלות האדמה הפרקטיים, ושייך לקבוצת המזלות הקבועים. קבוצה זו מקבלת אנרגיה, אבל קשה לה להשתנות, וההרגלים הקבועים שלה לעיתים קצת נוקשים. השור הוא השני בגלגל המזלות. אם תינוק נולד במזל טלה - במזל שור מאכילים אותו, ויוצרים את בסיס ההזנה שלו.

מזל שור נשלט על ידי ונוס. כאן היא מייצגת את הצרכים הפיזיים שלנו, הקשורים לאוכל טוב ושינה מרגיעה, וגם העניין ההוא, שהשור כל כך אוהב להתמיד בו, אם כי לעתים קרובות בצורה קצת מונוטונית וחוזרת על עצמה, כמו שור אמיתי...

אולי מהסיבות האלה, כל הנושא הפיזי חשוב מאוד לבן השור. בדרך כלל הוא חזק מאוד (גם השוורים הרזים...), ויכול להגן על עצמו בקלות. אבל עמוק בפנים הוא שוחר שלום אמיתי. בכל מקרה, השור בדרך כלל מעדיף שרק יעזבו אותו בשקט, ויתנו לו לנוח במרעה הפסטורלי שלו.

השור הוא מזל בסיסי מאוד, שבנוי על הרגלי חיים מוגדרים ופשוטים. על ההרגלים האלה קשה לו לוותר, ולכן כשהשור רעב - אסור לומר לו 'לא' (כמו שנאמר: לא תחסום שור בדישו...). אולי בגלל זה הוא צריך לפעמים דיאטה, כי האוכל מספק לו ביטחון – ולא רק שובע.

אבל מעבר זה, השור מאוד מאוד רומנטי, והרומנטיקה הזו היא אחד הדברים החשובים בחייו. ביחסים השור נאמן, מסור, הולך בתלם, ואולי בגלל זה נחשב לקצת מרובע ושמרן. בנוסף, הוא מתקשה להתנתק מקשרים, ותמיד חוזר ומקיש בדלת כדי לומר שנה טובה... כי השור ניקשר, לא יודע לעזוב, ותמיד רוצה לחזור עם הגיטרה מתחת לחלון ולחזר שוב, כמו הרומנטיקנים של פעם...

תחזית שנתית

זהירות מקסימלית: הילוכו האחורי של מרס עד אמצע ינואר 23 עלול לגרום להוצאות והפסדים בנושאי כספים. חישבו פעמיים לפני כל החלטה והוצאה.

הסבלנות משתלמת: מפברואר ועד אמצע מאי 23 חשוב להגדיר מחדש תכניות, אבל לגלות סבלנות. ב-17 במאי אפשר לחוש את שובו של יופיטר, כוכב השפע, למזל שלכם: כעת הזמן ליזום - ולפעול!

רצים קדימה: השוורים שנולדו עד אמצע המזל השלימו פחות או יותר את השינויים שהביא איתו אורנוס - והם פתוחים ליוזמה ופעולה: זה הזמן ליוזמות חדשות, בעיקר למי שנולדו עד אמצע המזל, לשם יגיע יופיטר במהלך השנה. זה הזמן לזיהוי הזדמנויות, להתחלות חדשות, לצמיחה מואצת ולגישה אופטימית. כעת אפשר להגדיר תכניות חדשות מכל הסוגים לטווח ארוך - אבל לחכות עדיין עם המימוש.

סגירת מעגלים: בעודכם רצים קדימה בחדווה, עוברת ונוס, שליטת המזל שלכם, להילוך אחורי בסוף חודש יולי - וזה הזמן לשדרג תקשורת, לסגור מעגלים שמיצו את עצמם ומפריעים כעת ולהשלים בסבלנות את התהליך עד תחילת חודש ספטמבר.

דף חדש: מאמצע חודש ספטמבר - זמן להעביר הילוך, לפתוח דף תקשורתי וכלכלי חדש - ולהתמקד בתהליכי הצמיחה וההרחבה שמביא איתו יופיטר.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully