מזל שור

מזל שור

תחזית יומית 26.10.2020

ונוס שליטת המזל שלכם יוצרת שלוש זוויות הרמוניות נאות עם יופיטר, פלוטו וסטורן, ומאפשרת לאלה מכם שלוקחים היום סיכונים ומתמקדים ביוזמות חדשות ועשייה בשטח הרמוניה נעימה יחסית. הירח עובר לבית התקשורת שלכם והשור שלנו היום תקשורתי מתמיד.

תחזית למחר (27.10.2020)

פרופיל מזל שור

השור הוא אחד ממזלות האדמה הפרקטיים, ושייך לקבוצת המזלות הקבועים. קבוצה זו מקבלת אנרגיה, אבל קשה לה להשתנות, וההרגלים הקבועים שלה לעיתים קצת נוקשים. השור הוא השני בגלגל המזלות. אם תינוק נולד במזל טלה - במזל שור מאכילים אותו, ויוצרים את בסיס ההזנה שלו.

מזל שור נשלט על ידי ונוס. כאן היא מייצגת את הצרכים הפיזיים שלנו, הקשורים לאוכל טוב ושינה מרגיעה, וגם העניין ההוא, שהשור כל כך אוהב להתמיד בו, אם כי לעתים קרובות בצורה קצת מונוטונית וחוזרת על עצמה, כמו שור אמיתי...

אולי מהסיבות האלה, כל הנושא הפיזי חשוב מאוד לבן השור. בדרך כלל הוא חזק מאוד (גם השוורים הרזים...), ויכול להגן על עצמו בקלות. אבל עמוק בפנים הוא שוחר שלום אמיתי. בכל מקרה, השור בדרך כלל מעדיף שרק יעזבו אותו בשקט, ויתנו לו לנוח במרעה הפסטורלי שלו.

השור הוא מזל בסיסי מאוד, שבנוי על הרגלי חיים מוגדרים ופשוטים. על ההרגלים האלה קשה לו לוותר, ולכן כשהשור רעב - אסור לומר לו 'לא' (כמו שנאמר: לא תחסום שור בדישו...). אולי בגלל זה הוא צריך לפעמים דיאטה, כי האוכל מספק לו ביטחון – ולא רק שובע.

אבל מעבר זה, השור מאוד מאוד רומנטי, והרומנטיקה הזו היא אחד הדברים החשובים בחייו. ביחסים השור נאמן, מסור, הולך בתלם, ואולי בגלל זה נחשב לקצת מרובע ושמרן. בנוסף, הוא מתקשה להתנתק מקשרים, ותמיד חוזר ומקיש בדלת כדי לומר שנה טובה... כי השור ניקשר, לא יודע לעזוב, ותמיד רוצה לחזור עם הגיטרה מתחת לחלון ולחזר שוב, כמו הרומנטיקנים של פעם...

תחזית שנתית

נראה שהשוורים - בעיקר אלה שנולדו בשלישון הראשון של המזל - הם אלה שסופגים את מירב האש ממעברו של אורנוס למזל שלכם. מחודש אפריל שעבר עבר סופית הכוכב הזה, כוכב השינויים התזזיתי והמפתיע, למזל שור המופנם והקשור כל כך להרגליו כיאה למי שנמצא בסדרת המזלות הקבועים, והאדמה התחילה לרעוד מתחת לרגלי השור היציב שלנו - ובמקביל גם מתחת לרגלי שאר המזלות הקבועים: אריה, עקרב ודלי.

אורנוס שמביא איתו את בשורת השינוי הוא האלמנט המשמעותי בחיי השוורים השנה. גם אלה שנולדו בהמשך המזל מתחילים להרגיש מרחוק איזו מן תחושה של עצבנות וחוסר שקט ורצון פנימי לשינוי כזה או אחר. עם הזמן הוא גם יגיע אליהם, כמובן.

מזל שור הוא מזל של הרגלים: מזל הכורסה ונעלי הבית, כפי שנהוג לקרוא לו בחיבה. זה מזל שמאמין שהרגלים קבועים טובים אין צורך לשנות - והוא אף נלחם בשינויים האלה בדרכו. אולם, מול אורנוס אי אפשר באמת להלחם ושינוי בהרגלים ובגישה הוא משהו הכרחי והשנה הזו חוויתם את תחילתו של התהליך הזה, בגדול. התהליך יימשך ובעוצמה רבה יותר השנה, כשהפעם בני ובנות מזל שור שנולדו בשבוע השני של המזל כולל אלה שמסיימים את התהליך הזה שנולדו בשבוע הראשון שבו, ירגישו זאת באופן משמעותי במיוחד.

השינוי השני שיורגש על ידי השוורים הוא מעברו של סטורן הנוקשה ממזל גדי למזל דלי בחודש אפריל, מזל שגם הוא שייך לסדרת המזלות הקבועים. מזל דלי מאכלס את בית הקריירה של השוורים, מה שאומר שהשור שלנו ירגיש בצורך בפורמליזציה של תהליכים שהוא עובר בנושאי קריירה ודרייב, והאמביציה שלו תוכל לקבל פן מעשי ודורשני מאוד - ואפילו מכביד למדי.

שוורים רבים ירגישו מחודש אפריל ואילך תחושות של כובד ואפילו מטלות ומחויבויות יתר שיכבידו מאוד עליהם ועל הסביבה. שוורים רבים עלולים לקחת השנה על עצמם עודף משימות אם בגלל קושי כלכלי או בגלל הרצון להתקדם ולממש תהליכים ופוטנציאל, וזה עלול להעמיס לא מעט על היומיום ועל שמחת החיים והצד הנהנתני של השור. אכן האמביציה והדרייב מתחזקים מאוד השנה אבל לא רק כרעיון אלא כדרך פרקטית, וזה כאמור עלול לגבות מחיר מאיכות חיי הרגש והפנאי של השור שלנו, שלפעמים נראה כאילו נולד לעבוד קשה (אך גם ליהנות מהחיים כמובן). נושא הבילוי וההנאה עלול להיות מינימלי יחסית למאמץ וההשקעה.

מחודש דצמבר - גם יופיטר כוכב השפע עובר למזל דלי ולבית הקריירה שלכם, ומאזן מעט את לחציו של סטורן. יופיטר הופך אתכם להישגיים יותר וגם אופטימיים יותר ואפשר אפילו להתחיל לראות כבר בתחילת 2021 את התוצאות בשטח מבחינת קריירה. קחו זאת ברצינות. למרות האמביציה המקצועית - לשור שלנו אסור להזניח את עצמו ואת הצד הנהנתני שלו. נסו לגלות הרבה סבלנות ובעיקר - לא להעמיס על עצמכם יותר ממה שאתם יכולים לשאת, ולאורך זמן.
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully