וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל בתולה

מזל בתולה

תחזית יומית 08.12.2023

אחרי יומיים שבהם הירח חיזק אתכם, הגיע הזמן להתמקד בכספים. זמן להציץ בחשבון הבנק, ולארגן אותו מחדש.

תחזית למחר (09.12.2023)

פרופיל מזל בתולה

מזל בתולה שייך לקבוצת מזלות האדמה הפרקטיים, אבל גם לקבוצת המזלות המישתנים. כן, יש צירוף כזה: גם פרקטיים - וגם מישתנים. זאת הבתולה שלנו.

הבתולה שייכת לבית השישי, שעיקרו - עבודה ושירות, ומחלות. איכשהו, הצורך הפרפקציוניסטי שיש למזל הזה מטביע את חותמו בכמה וכמה מקומות. בני ובנות מזל בתולה דורשים מעצמם הרבה, הרבה יותר מהרגיל. זה מזל שאוהב לתת מעצמו, אבל בצורה מושלמת: קשה לו לסבול שגיאות. הוא אוהב לרדת על עצמו כשזה קורה, ולא מעט...

כוכב מרקורי, שליט המזל תאומים הוא גם שליטו של מזל בתולה. אבל שלא כמו בתאומים, במזל בתולה הוא נותן שירות, אוהב לעבוד, ופרפקציוניסט גדול. אולי בגלל חיפוש השלמות המתמיד, אחת התכונות הבולטות של המזל היא הביקורתיות שלו. בין אם זו ביקורת עצמית או חיצונית - הלשון המושחזת של הבתולה תדע תמיד לאתר את נקודת התורפה ולרדת עליה. אולי כי הבתולה עושה את זה קודם כל לעצמה, למרות שלא תמיד זה נראה לעין.

למזל בתולה שייכים אנשים שיודעים - ואוהבים - לעבוד קשה. הצורך לעבוד בענפי שירות מצד אחד, ובענפי מכירות ושיווק מצד שני, יוצר מזל שתמיד יודע איפה הכי טוב לקנות מה, מה בדיוק צריך לעשות מתי, ובעיקר - עם מי. זה מזל שהוא פשוט אלוף בכל מה שקשור לפרטים קטנים - אבל קשה לו לראות את כל התמונה.

אולי בגלל זה הבתולה כל כך טובה בלעבוד עבור מישהו אחר, ורק לעצמה קצת קשה לה לפרגן... המממ... נו, זה כבר סיפור אחר. הבתולה אולי אוהבת מאוד לקטר, אבל להיכנס לעימותים? ממש לא: אז היא מפנימה ושומרת בבטן. אולי בגלל זה הרבה מאוד מבני ובנות המזל הזה סובלים לעיתים תכופות מעצירות...

תחזית שנתית

עצבנות וחוסר שקט: הילוכו האחורי של כוכב מרס בבית הקריירה והתדמית שלכם עד אמצע ינואר 23 עלול לפתוח את השנה בכמה סערות ודרמות - וחשוב להתאפק ולא לאבד את הראש. גלו איפוק. מפברואר האיזון חוזר בהדרגה.

מיסוד ומימוש יחסים: כוכב סטורן עובר למזל דגים המאכלס את בית היחסים שלכם בחודש מרץ. חשוב כעת לבנות את עצמכם אחרת מבחינה ארגונית, כששיתופי פעולה על הפרק. בנושאי זוגיות - זמן למסד יחסים בנושאי זוגיות או שותפויות או לוותר ולהמשיך הלאה. זה הזמן לקבלת החלטות ארוכות טווח הקשורות ליחסים והעמקתם, תהליך ארוך יחסית של שנתיים וחצי שבו ישהה סטורן במזל דגים.

הרחבת אופקים: מעברו של יופיטר במאי 23 למזל שור מביא איתו רצון לפרוץ גבולות ולהרחיב דעת, להתפתח דרך נסיעות או לימודים גבוהים ואפילו לימודים מקצועיים - ולהכין את עצמכם להתמודד בשנה הבאה עם אירועים משמעותיים.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully