וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל אריה

מזל אריה

תחזית יומית 24.05.2024

הירח שוהה בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם. יום לריגושים, ללב פתוח לרווחה ולהרבה אהבה. צאו לדייט.

תחזית למחר (25.05.2024)

פרופיל מזל אריה

האריה שייך למזלות האש, וקבוצת המזלות הקבועים, אלה שכל כך קשה להם להשתנות. אם תישאלו את האריה – הוא גם לא ממש ימצא סיבה לעשות את זה. זה בגלל שהאריה מרגיש מלך החיות, ומלך בכלל. כבר בצעירותו הוא הופך להיות באופן אוטומטי מלך הכיתה, ובצבא הוא יהיה הקצין שכולם מסתערים אחריו, זה שאוכל שלוש ג'בלאות לארוחת בוקר. האריה חייב להיות במרכז, ולא סתם הבית שמבטא אותו נקרא בית האגו - הבית שמבטא את ה'אני' שלנו, הבית של השמש. השמש היא שליטת מזל אריה, ובדיוק כמוה, גם האריה אוהב שהכל נמצא סביבו, והוא מאיר באהבה וחיבה, בתנאי שלא ישכחו מאיפה מגיע האור...

האריה הוא יצור דרמטי מאוד, והצבעים האהובים עליו כמובן הם אדום וזהב. הוא אוהב להיכנס כשכולם מסתכלים, ולצאת כשכולם יוצאים לפניו, רצוי תוך השתחוות קלילה, ואם אפשר גם כיפוף ברכיים. רק במקרים כאלה הוא מוכן לוותר על התואר 'הוד מעלתו'.

אבל כדאי לזכור שהאריה בדרך כלל חם מאוד ונדיב, אוהב מאוד לפנק ולהזמין את כולם, אבל גם להיות זה שקובע לאיזו מסיבה הולכים, מי מקובל ומי לא, ולמי לא כדאי אפילו לצלצל. יש הבדלים קטנים בין האריה ללביאה: הוא לא ממש אוהב להתאמץ, כי הרושם שהוא עושה עובד גם ככה. היא, לעומת זאת, מנסה כל הזמן לקחת הכל על עצמה, וגם לבצע בצורה מושלמת את ה- כל. האמת היא שבלי שניהם שום דבר לא יזוז, וכל אירוע יהיה פשוט חסר טעם. ככה, לפחות, הם חושבים, והאמת - זה גם בעצם די נכון...

תחזית שנתית

פלוטו עובר למזל דלי בסוף ינואר 2024, יתייצב מול המזל שלכם וישהה שם שנים רבות. המיקום הזה של פלוטו מול השמש של המזל שלכם הוא אחד מהעוצמתיים שיש. פלוטו הוא אתגר אמיתי למי שנמצא מולו, הן ביחסים והן בהתפתחות אישית. זהו זמן שבו מערכות היחסים הופכות משמעותיות במיוחד, ופלוטו מחזק אותן - או מאפשר להיפרד מהן אם הן אינן בונות, כדי שאפשר יהיה להמשיך הלאה.

כשפלוטו נמצא מול המזל שלכם, הוא מכריח אתכם להיפתח לעומק למי שנמצא ממול, לסמוך עליו ולהפוך אותו לבן ברית אמיתי - אם בנישואים ואם בשותפויות. פלוטו מאפשר לאריות להיפתח לחוויה אולי העוצמתית בחייהם - להתבונן בעוצמה הזו ממול, להיפתח אליה, ודרך ההדהוד של פלוטו להפוך הכי עוצמתיים שיש - ולא רק ביחסים.

יש משפט ששמעתי פעם: אם תהפוך אותה למלכה - זה יגרום לך באופן אוטומטי להיות מלך. זה מאוד נכון למיקום הזה. פלוטו מאפשר לכם לצמוח ולהתפתח רגשית, חברתית וזוגית כשיש עוצמה לא פחותה משלכם ממול. זהו זמן להשקיע ביחסים את כל כולכם. מצד שני, כשפלוטו נמצא בבית היחסים יש לפעמים מצבים שבן הזוג מציב מכשולים עוצמתיים מאוד, או שקורה לו משהו וזה מכריח אתכם להתמודד עם העוצמה החסרה של פלוטו - וזה לא פחות עוצמתי. גם מצבים דרמטייים מאוד יכולים להופיע עם הצדדים הבעייתיים של פלוטו: קנאה למשל, זהו קטע פלוטוני קשה. גם כעסים ומאבקי כוח ואגו - כשמישהו עוצמתי נמצא מולך, חשוב לא להילחם בו אלא לחבור אליו דרך הרכות ולא בדרך התחרותית והלוחמנית, כי אז שניכם תפסידו. פלוטו בבית היחסים הוא בית ספר נפלא ליחסים, גם עם מי שממול וגם עם העוצמה הפנימית שלנו עם עצמנו. הוא מאפשר לך לפגוש גם את הצדדים הנפלאים וגם את הצדדים הכואבים והקשים שלך עצמך מולו, עניין של מודעות ובחירה אישית.

מעברו של יופיטר לבית החברתי שלכם מביא איתו הרבה חברויות ומעגלים חברתיים חדשים. יופיטר במזל תאומים יגביר את חיי החברה והנטוורקינג שלכם ויהפוך אתכם לידידותיים, חברותיים, אסרטיביים ומשפיעים יותר בקבוצות, במטרות ובקהילות שלכם. אתם עשויים גם לחוות יותר הצלחה, מזל או שמחה אצל חברים ועמיתים שלכם. מעבר זה יעזור לכם לבטא את האינדיבידואליות שלכם, מקוריות והומניטריות, כמו גם לפתח מודעות חברתית ואחריות רבה יותר.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully