וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל תאומים

מזל תאומים

תחזית יומית 24.05.2024

שותפויות ויחסים – זה האישו של היום הזה, תאומימים. זמן מצוין להתמקד בשתופי פעולה מכל סוג ולהשקיע בצד הרומנטי.

תחזית למחר (25.05.2024)

פרופיל מזל תאומים

התאומים שייך למזלות האויר השכלתניים, ולקבוצת המזלות המשתנים. בקבוצה זו המזלות מעבירים אנרגיה ממקום למקום, וחברי הקבוצה נוטים להשתנות לשנות הרגלים. מזל התאומים הוא השלישי בגלגל המזלות. אחרי הלידה בטלה והאוכל בשור - בתאומים התינוק לומד לדבר. הבעיה רק שלפעמים הוא לא סותם את הפה...

מזל תאומים נשלטו על ידי מרקורי - השליח מהמיתולוגיה היוונית, שתמיד נמצא בשליחות כלשהי. ואכן, נושא התקשורת חשוב מאוד לתאומים. זה מזל שכל הזמן חייב להזיז אנרגיה, פיזית או מילולית. הראש שלו עובד והרבה, אבל המחשבות שלו לא תמיד ממוקדות. הוא עסוק מאוד בלאסוף אינפורמציה ולהעביר אותה הלאה, כדי לפנות מקום ל... אינפורמציה חדשה. אולי משום כך התאומים נחשב למזל אינטליגנטי ביותר, שקולט במהירות הבזק כל דבר חדש ומיישם אותו במהירות (או מעביר אותו הלאה...).

התאומים גם אלוף בלימוד שפות ודרכי ביטוי. אין פלא שהמצרך החביב עליו הוא מילים, וכמה שיותר – יותר טוב. התאומים אלופים בלשכנע, ונחשבים לאנשי המכירות הטובים ביותר, גם של עצמם. הבעיה העיקרית שלהם היא שהם משתעממים מהר. אם קשה לך לעניין אותם - אולי כדאי לא ליצור אתם קשר מלכתחילה.

תחזית שנתית

הגיע הזמן להרחיב אופקים בבית התשיעי, תאומימים, אבל במקרה של פלוטו, הרחבת האופקים הזו היא בדרך כלל פנימה - ולא החוצה. כשאנחנו חושבים איזה מילים לחבר לצמיחה אישית והרחבת אופקים כשהמדובר בפלוטו, המילים הראשונות שיעלו לנו אלה "עומק ומשמעות". פלוטו הוא כוכב רב עוצמה וחלק ממנה נמצא גם עמוק בפנים, מתחת לפני השטח. אלה הנושאים המעניינים ביותר כיוון שהם אינם חשופים וצריכים להשקיע כדי לגלות אותם. הם נקראים "סודות החיים" ויש מקצועות שלמים שעוסקים בנושאים האלה המקושרים לפלוטו, החל מרפואה, המשך בקרימינולוגיה וכלה בפסיכולוגיה, פסיכיאטריה, ביולוגיה כימיה ועוד. כל הנושאים האלה עוסקים בסודות החיים עצמם והידע הזה נאסף על ידי דורות שלמים אך חלקו עדיין מצפה שאנחנו עצמנו נגלה אותו. זה הזמן ללמוד נושאים כאלה או נושאים רוחניים - ואפילו טכניקות כמו מדיטציה.

כשאתה עוסק עם פלוטו במזל דלי בבית התשיעי, מדובר תמיד גם בצמיחה אישית - הן דרך נסיעות ארוכות והן דרך לימודים: זמן טוב גם לחשוב על חיים בחו"ל ואולי גם על קריירה שם.

מעברו של יופיטר, כוכב השפע, למזל שלכם בחודש מאי 2024 יביא שנה מעולה לנושאים הקשורים להתפתחות האישית שלכם. זהו זמן טוב לקחת יוזמות מחודשות ולממש חלומות. יופיטר עוזר למי שעוזר לעצמו. זהו זמן לתרום לקהילה ולאלה שסביבכם, להקרין אופטימיות, לשנות לבוש והתנהגות, ו...לשמור על תזונה בריאה, כי יופיטר עוסק בהרחבת ה"אני", בהרחבת אזורי הפעולה שלנו, אבל גם הרחבת הכרס באכילת יתר אופטימית, בעיקר כשזה מגיע למתוקים.

זהו זמן להעז ולבדוק את הגבולות שלכם, להתעניין בנושאים שלא הכרתם ולהכיר אנשים מאזורי פעולה אחרים, ליצור לכם ידידים חדשים ושמחים ולנסוע יותר לחו"ל כדי להרחיב תודעה.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully