פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מזל תאומים

   תחזית יומית

   הצד החברתי שלכם פעיל במיוחד בתחילת השבוע הזה, תאומימים. מרקורי שליט המזל שלכם רץ קדימה במזל קשת, והירח בטלה מוסיף לכם גם יכולת להצליח בפגישות עם קולגות מקצועיות, ולהרחיב מעגלים. קחו יזמה.

   תחזית להיום (15.12)

   פרופיל מזל תאומים

   התאומים שייך למזלות האויר השכלתניים, ולקבוצת המזלות המשתנים. בקבוצה זו המזלות מעבירים אנרגיה ממקום למקום, וחברי הקבוצה נוטים להשתנות לשנות הרגלים. מזל התאומים הוא השלישי בגלגל המזלות. אחרי הלידה בטלה והאוכל בשור - בתאומים התינוק לומד לדבר. הבעיה רק שלפעמים הוא לא סותם את הפה...

   מזל תאומים נשלטו על ידי מרקורי - השליח מהמיתולוגיה היוונית, שתמיד נמצא בשליחות כלשהי. ואכן, נושא התקשורת חשוב מאוד לתאומים. זה מזל שכל הזמן חייב להזיז אנרגיה, פיזית או מילולית. הראש שלו עובד והרבה, אבל המחשבות שלו לא תמיד ממוקדות. הוא עסוק מאוד בלאסוף אינפורמציה ולהעביר אותה הלאה, כדי לפנות מקום ל... אינפורמציה חדשה. אולי משום כך התאומים נחשב למזל אינטליגנטי ביותר, שקולט במהירות הבזק כל דבר חדש ומיישם אותו במהירות (או מעביר אותו הלאה...).

   התאומים גם אלוף בלימוד שפות ודרכי ביטוי. אין פלא שהמצרך החביב עליו הוא מילים, וכמה שיותר – יותר טוב. התאומים אלופים בלשכנע, ונחשבים לאנשי המכירות הטובים ביותר, גם של עצמם. הבעיה העיקרית שלהם היא שהם משתעממים מהר. אם קשה לך לעניין אותם - אולי כדאי לא ליצור אתם קשר מלכתחילה.

   תחזית שנתית

   מזל תאומים: אחריות, מחוייבות, ובניית קרקע מוצקה מתחת לרגלים.
   מרקורי שליט המזל שלכם פותח את השנה הזו כאשר הוא נמצא במזל קשת ממול, המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם. ובאמת, השנה הזו עומדת בסימן העמקת יחסים וקשרים, ומתן פורמליזציה ליחסים הן בנושאי זוגיות והן בנושאי שותפויות מסוגים שונים.
   אבל זה רק בקטנה: שנת הזוגיות האמיתית שלכם תתחיל ב 2019 כשיופיטר שליט המזל שלכם עובר למזל קשת כבר בסוף 2018: עד אז מחכה לכם שנה של עבודה קשה, כלומר ממש קשה: יופיטר שוהה בבית העבודה והמקצוע שלכם, עוזר לכם מצד אחד לפתוח חזית חדשה של פעילות מקצועית, בין היתר גם תוך יכולת ליצור קשרים מקצועיים עם חו'ל, ולהשקיע את כל מה שיש לכם בעבודה. אין ברירה, תאומימים: הגיע הזמן להפשיל שרוולים, ורובוטה!

   אלמנט נוסף שמחזק את הכיוון הזה הוא מיקומו של סטורן הנוקשה. סטורן נמצא בשנתיים הקרובות בבית השמיני שלכם, אותו בית הקשור מצד אחד להתחדשות אישית ומצד שני הוא נותן מענה לבית השני שנמצא מולו הקשור למשאבים לכספים ובכלל לקרקע שמתחת לרגלים. במלים אחרות: אתם נכנסים לתקופה מאתגרת מאוד בכל מה שקשור למקורות הכנסה וכספים, כשהצורך לבנות לכם השנה בסיס כלכלי או רגשי מוצק עלול לגבות מחיר לא קטן מבחינה רגשית, ומינון גבוה במיוחד של דיוק ואחריות.
   כן, נגמרה לה תקופה שבה הדברים באו לכם בקלות, ולמרות שהתקשורת התאומית נשארה כפי שהיתה, התאומים שלנו נאלצים השנה לשנס מתניים ולהשקיע גם בדברים שבאו להם בקלות בעבר. אנשי השיווק האולטימטיביים שלנו נאלצים השנה גם ללמוד להיות מפיקים בפועל של עצמם ושל התכניות שלהם, ולא לסמוך רק על אחרים.
   השנה הזו תצטרכו לסמוך על עצמכם יותר מתמיד, ובעיקר על מסגרות הפעולה שפיתחתם לכם. קיצורי הדרך שהתרגלתם אליהם נעלמים, ואתם חייבים לעשות את המסלולים באופן יסודי יותר אחרת לא תגיעו לתוצאות.
   שבתאי ששוהה במזל גדי מהשנה ועד לעוד שנתיים וחצי יכריח אתכם להתייחס אחרת לרכוש לכספים ולחומר בכלל. הגיע הזמן לקחת את העניינים ברצינות, להפסיק לפעול באופן אינטואיטיבי ולהתחיל לתכנן ולטווח ארוך, כי אחרת זה לא יקרה. במלים אחרות – הגיע הזמן להתבגר, וכמו שאנחנו יודעים לתאומים המצוי זה לא ממש קל.

   כן... יופיטר וסטורן גורמים לתאומים שלנו להתבגר השנה, וזה אומר בעיקר לקחת אחריות על הבטחון האישי שלכם הן כלכלית והן רגשית. הגיע הזמן להפסיק לפלרטט עם העולם, אלא להראות לו את הפנים האחרות שלכם, אלה האינטליגנטיות שיודעות לפתור בעיות, לבנות סדר עדיפויות חכם וסדר יום פרקטי, ובעיקר כאמור – לקחת אחריות על הכל, גם על הטוב וגם על הפשלות שלכם, על הצד החפיפי שסומך על יכולת האלתור, ועל הצד הדחייני שאוהב בעיקר סיפוקים מיידיים: אם תתמקדו בצדדים האלה, השנה הזו תהיה פוריה במיוחד עבורכם. מעברו של כוכב אורנוס למזל שור, יפגיש לא מעט מכם אם חלק מהפחדים שלכם, בעיקר אלה מכם שנמצאים בקשרים לא ממש טובים או בשותפויות גרועות, ומבינים שזה לא ימשך. זהו זמן טוב להתחיל לנקות משקעים רגשיים שהצטברו כמו גם לנקות מחייכם יחסים שמיצו את עצמם, ואנשים מיותרים. זה לא יהיה בהכרח קל, אבל כעת הזמן לפנות מקום ליחסים אחרים ולאנשים מסוג שונה.
   ואם יהיה להם מקום, אם באמת תפנו להם מקום - הם יגיעו.
   כידוע, מרקורי שליט המזל שלכם עובר כל שלושה חודשים להילוך אחורי של שלושה שבועות, ואז חוזר להילוך רגיל. מעניין שהשנה זה מתרחש שלוש פעמים במזלות האש.. מה זה אומר? שהשנה הזו מתאימה מאוד לחידוש האנרגיה שלכם, תאומימים, ולהחזרת האש והפלפל לחייכם: סטורן לא עושה לכם חיים קלים, אבל ההילוך האחורי במזל האש בהחלט מחזיר אתכם מדי פעם לאנרגיה הטובה שלכם, וטוב שכך.

   המעברים המשמעותיים השנה:
   26/6-28/8: מעברו של מרס וחזרתו מהילוך אחורי בפרק הזמן הזה במזל דלי מאפשר שילוב מעניין של התכניות האישיות והמקצועיות שלכם עם חו'ל, וסגירת מעגלים הקשורה ללימודים שרציתם ולא התאפשר, או שעשיתם ואינכם מרוצים. זמן מצוין לאפס מחדש את התכניות שלכם בכל מה שקשור לצמיחה והתפתחות אישית, ודהירה מחודשת קדימה.
   6/10-17/11 : הילוכה האחורי וחזרתה של ונוס בפרק הזמן הזה במזל מאזניים ידגישו בפרק הזמן הזה את הצורך לארגן מחדש את הלב התאומי, על כל נגזרות התהליך הזה. בין אם המדובר בסיום קשרים חיבור מחודש לקשרים מהעבר או פתיחתו של קשר רגשי חדש – זה הזמן לתת לאהבה צ'אנס אמיתי ולרגש אפשרות להתחבר מחדש למה שחשוב לכם באמת. תנו צ'אנס לאהבה, תאומימים.