רומנטיקן, מרובע וחזק: הכירו את מזל שור האמיתי

בני מזל שור הם טיפוסים מרובעים, חזקים ומכורים להרגלים, אולם מאחורי החזות הקשוחה תמצאו אנשים רומנטיקנים להפליא. הכירו את בני מזל שור

יאיר טריבלסקי
26/04/2022

מזל שור
21/4-20/5


מה לא אמרו על השוורים? שהם מרובעים ואולי משום כך גם צפויים ומשעממים, שהם אוהבים לדבר על שלושה נושאי שיחה מוגדרים - ששניים מהם קשורים לכסף, שהם רואים רק את חלקת האלוהים הצרה שלהם ולשם הם מכוונים, שהם הולכים עד הסוף גם כשהסוף הזה ברור מראש, שהם שונאים הפתעות ושינויים גם אם הם לטובתם ושהם חומרניים פחד ומשתעבדים לעבודה בקלות.

מה האמת מכל אלה? ובכן, השור שייך למזלות האדמה הפרקטיים ולקבוצת המזלות הקבועים. הקבוצה הזו מקבלת אנרגיה, אבל קשה לה להשתנות ולכן ההרגלים הקבועים שלה לעיתים קצת נוקשים: כן, לשור קשה לוותר על נעלי הבית הישנות שלו, על ההרגל לישון אחר הצהריים או על האהבה הישנה שלו מהתיכון. מה לעשות, הוא פשוט התרגל.

עוד בוואלה!

אתם בני מזל שור? מצאנו לכם את ההתאמה המושלמת

לכתבה המלאה
מזל שור. ShutterStock
מזל שור(צילום: ShutterStock)

השור הוא השני בגלגל המזלות. אם התינוק נולד במזל טלה - במזל שור מאכילים אותו ויוצרים את בסיס ההזנה שלו.

ונוס היא שליטת מזל שור. במזל הזה היא מייצגת את הצרכים הפיזיים שלנו, הקשורים לאוכל טוב, שינה טובה, וגם העניין ההוא שהשור כל כך אוהב להתמיד בו, אם כי לעתים קרובות בצורה קצת מונוטונית וחוזרת על עצמה, ההרגלים. האמת? יש משהו שמעניק ביטחון בעקביות הזו, ביכולת לחזור בכל יום ולראות שהשור ממשיך לעשות את אותו הדבר עצמו באופן יציב ובטוח, ולהרגיש שאפשר לסמוך עליו, גם רגשית וגם פיזית. לא סתם ונוס שייכת למזל שור: היא גם קשורה מאוד לדברים שאפשר לראות ולמשש, מה שכמובן כולל גם ולפעמים בעיקר את הגוף שלו, שזקוק למגע מרגיע יותר אולי ממזלות אחרים.

מהסיבות האלה ועוד כמה, כל נושא הגוף הפיזי מאוד חשוב לבן השור. בדרך כלל הוא חזק מאוד פיזית (גם השוורים הרזים) ויכול להגן על עצמו בקלות. בדרך כלל כשיש סכסוך קוראים לו והנוכחות שלו יכולה להרגיע אחרים רק מעצם העובדה שהוא שם. אולם, עמוק בפנים השור הוא רומנטיקן שקט ושוחר שלום אמיתי. השור רק רוצה שיעזבו אותו בשקט ויתנו לו לעמוד בשקט במרעה הפסטורלי שלו, ללעוס בשקט עשב ולחשוב על אהבה.

עמוק בפנים השור הוא רומנטיקן שקט ושוחר שלום אמיתי(צילום: ShutterStock)

השור הוא מזל בסיסי מאוד, שבנוי על כמה הרגלי חיים מוגדרים ובסיסיים מאוד. על ההרגלים האלה קשה לו לוותר ובאמת כשהשור רעב - אסור לומר לו "לא", כמו שנאמר: לא תחסום שור בדישו. אולי בגלל זה יש לו לפעמים צורך בדיאטה, כי האוכל נותן לו גם תחושת בטחון. אולם, מתחת לכל זה, השור מאוד מאוד רומנטי - והרומנטיקה הזו היא אחד הדברים החשובים בחייו.

ביחסים השור הוא נאמן, מסור, הולך בתלם, ואולי בגלל זה נחשב לקצת מרובע ושמרן, אבל גם חלום של כל מי שמחפש יציבות ביחסים. בנוסף, השור הוא רומנטיקן אמיתי: הוא אלוף בלחזר, מאוהב באהבה, וכשהוא מאוהב - הוא משתנה לגמרי. כל הצד המעשי שלו נעלם, הוא הולך ברחוב עם מבט זגוגי ולא רואה ממטר, ומעל ראשו שלושה מיקי-מאוסים ורודים. רק אז רואים שמתחת לחזות המעשית שלו יש לב שהוא בעצם שלולית חמאה, שמת רק לאהוב.

אולי משום כך ומעצם היות המזל הזה שייך לקבוצת המזלות הקבועים, השור מתקשה להתנתק מקשרים, ותמיד חוזר ומקיש בדלת או שולח מייל גם שנים אחרי כדי לומר שנה טובה. השור נקשר, לא יודע לעזוב, ותמיד רוצה לחזור עם הגיטרה מתחת לחלון ולחזר שוב, כמו הרומנטיקנים של פעם.

להורוסקופ היומי של מזל שור לחצו כאן >>

בדרך כלל הוא חזק מאוד פיזית ויכול להגן על עצמו בקלות(צילום: ShutterStock)

למי השוורים מתאימים?

בני מזל שור מאוד יתאימו לבני מזל שור אחרים, אם כי הם ימצאו זוגיות חמה ואוהבת גם עם בני מזל תאומים הקלילים, הסרטן הרגשי והדגיג הביישן. עם האריות, השוורים ימצאו כימיה מיוחדת ממש. עם זאת, סיכויי ההצלחה של השוורים עם הדלי והקשת שואף לאפס - אבל עם הרבה עבודה גם זה אפשרי.

בדקו את ההתאמה הזוגית של מזל שור עם שאר המזלות בלחיצה כאן.

מה צפוי השנה לשוורים?

השנה הזו מזל שור אמור לעלות כיתה, מבכל הבחינות, אבל כדי שזה יקרה צריך קודם כל לעבור מקצה שיפורים אישי, מקצועי וחברתי - ואת זה מדגישה ומאפשרת ונוס, שליטת מזל שור. ונוס פותחת את השנה כשהיא בהילוך אחורי במזל גדי ומאותתת לשוורים שהגיע הזמן לבדק בית אמיתי, בעיקר בכל מה שקשור לפילוסופיית החיים שלכם ולדרך שבה אתם דורכים במקום במקום להרחיב אופקים.

מעברו של יופיטר, כוכב השפע והמרחבים, למזל דגים בתחילת השנה, מדגיש הן את היכולת שלכם לפעול בחכמה עם מוסדות וארגונים בחייכם, והן את היכולת שלכם להרחיב את המעגלים החברתיים שלכם, להכיר אנשים חדשים ולשתף פעולה עם קולגות מקצועיות. אם השנה השקעתם הרבה בקריירה שלכם ונתתם לאמביציה שלכם לפעול - זה בדיוק הזמן לקדם ולשווק את מה שעשיתם דרך מוסדות וארגונים, לצאת מפעילות סוליסטית אל סוגים שונים של שיתופי פעולה עם ארגונים או עם שותפים - ולצאת לדרך חדשה כשאתם לא לבד, אלא מלווים בפרטנרים שמשלימים אתכם וביחד להתמודד עם אתגרים גדולים במיוחד.

מה-11 למאי התמונה משתנה. יופיטר, כוכב השפע, עובר למזל טלה המאכלס את בית התת מודע, ההשראה והדמיון שלכם - והשור שלנו עובר תהליך מעניין של התכנסות פנימה, טעינת מצברים, הסקת מסקנות מכל התהליכים שעברתם בשנתיים האחרונות והתארגנות מחודשת, הן מבחינה אישית והן מבחינת קריירה - כדי לפרוץ שוב בשנה הבאה בכוחות מחודשים.

אורנוס, כוכב השינויים, נמצא כבר כמה שנים במזל שלכם ומכריח לא מעט שוורים לשנות אלמנטים שהתרגלו אליהם, כדי להשתדרג ולפנות מקום לחידושים. בשנה האחרונה הכריח אורנוס שוורים רבים (בעיקר אלה שנולדו בשבוע וחצי הראשונים של המזל) להתמודד עם הצורך בשינוי: בגישה, ביחסים ובנושאי חומר וכספים. כעת אורנוס עובד על אלה שנולדו בשבוע השני והשלישי של המזל ומעמיק בהם את הצורך בשינוי ומכריח את השור, מזל שבדרך כלל מכור להרגליו ולפינוקים שלו, לא רק לחשוב אחרת אלא גם לפעול, להזיז דברים ובעיקר לשנות - למרות הפחדים הקשורים לנושא הזה.

זהירות בנושאי חומר וכספים: בנובמבר-דצמבר 2022 כוכב מרס עובר להילוך אחורי ומזמין אתכם להתבונן לעומק באופן יסודי בנעשה בחשבון הבנק ונושאי חומר בכלל. זה הזמן לפעול בזהירות, ולהימנע מהחלטות פזיזות, בעיקר בכל מה שקשור להחלטות דרמטיות כמו השקעות גדולות ומסקנות מרחיקות לכת שאינן בהכרח נכונות. זהירות - היא מילת המפתח עכשיו.

להורוסקופ השנתי המלא של מזל שור ושאר המזלות לחצו כאן.

גל גדות - בת מזל שור(צילום: Giphy)

אילו שוורים אנחנו מכירים?

המלכה אליזבת השנייה (21 באפריל 1926), עידן רול (27 באפריל 1984), גל גדות (30 באפריל 1985), אורי לייזרוביץ' (30 באפריל 1987), מירי מסיקה (3 במאי 1978), איילת שקד (7 במאי 1975), משה פרץ (10 במאי 1983), אביבית בר זוהר (11 במאי 1982), לינוי אשרם (13 במאי 1999), שירי מימון (17 במאי 1981).

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully