"מופנם, סגור וחשדן": הכירו את מזל עקרב

בעיני העקרב העולם הוא מקום עויין - ויש לנהוג כלפיו בחשדנות ראויה עד שהוא מוכיח את עצמו אחרת. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על בני מזל עקרב

יאיר טריבלסקי
21/10/2021

עקרבים, מזל טוב! חודש מזל עקרב יגיע אלינו בשבוע הבא ואולי הגיע הזמן שנכיר אתכם טוב יותר.

מה לא אמרו עליכם למעשה? שאתם אובססיביים, קנאים לעיתים, חשדניים במידה ובעלי עקיצה קטלנית - כלומר, לאנשים ממש לא כדאי להתעסק איתכם. מה מכל זה נכון? מזל עקרב שייך לקבוצת המזלות הקבועים - וליסוד המים הבנוי בעיקר על רגש. כמו כל מזלות המים למיניהם, סרטן ודגים, מזל עקרב נחשב למזל מופנם, סגור ודי חשדן - ובצדק : העולם הוא מקום עויין ויש לנהוג בחשדנות ראויה, עד שהוא מוכיח אחרת. העולם חושב אחרת? לעקרב לא אכפת: יש לו מספיק אופי כדי לעמוד בנחישות מול רצונות הכלל כשזה לא מתאים לו.

אכן, העקרב אינו מתמסר בקלות: הוא דורש הוכחות בשטח ולוקח לו הרבה זמן עד שהוא פותח את הדלת ומזמין אותך להכנס. אולם משנכנסת, זכית לחבר אמיתי לכל החיים - ובכל מצב. העקרב תמיד יהיה שם עבורך, אם תצטרך לעבור דירה, אם תרצה לקבל עצה טובה, אם תתקע עם הרכב בשום מקום - הוא יבוא להצילך. העקרב בשטח - אין סיבה למתח, זו לא רק סיסמה מבחינתו. אם בחר בך עקרב כלשהו להיות ידידו ואיש סודו - דע לך שזכית ובגדול.

למרות עוצמתו, העקרב הוא קטן אמונה ובצדק מבחינתו: מגיל צעיר החיים לימדו אותו שלא משתלם להיות אופטימי וכל רגע הם ממשיכים להוכיח את זה מחדש. מה עושים? הם עורכים בדיקות קבלה קפדניות - וזה נכון לא רק לידידים, אלא גם לבני או בנות זוג פוטנציאליים. העקרב הוא מאהב מדהים ומאוד נאמן מטבעו, אבל הוא גם דורש את הנאמנות הזו מהזולת - ולא מוכן להתפשר עליה. אולי בגלל זה הוא נראה לאחרים מאוד טוטאלי, הולך עד הסוף, ובאמת לא "דופק חשבון" כשמשהו מדליק אותו. אז הוא עלול להיכנס למקום אובססיבי ובלתי מתפשר.

עוד בוואלה!

בני מזל עקרב: מצאנו לכם את ההתאמה המושלמת

לכתבה המלאה
מזל עקרב: המחויבות שלו לעצמו ולדברים ששייכים לו מאוד עמוקה(צילום: רויטרס)

בגלל ששליט העקרב הוא כוכב פלוטו, אותו כוכב שאחראי על הצורך לחוות הכל בצורה טוטאלית, נראה לעיתים קרובות שכאילו העקרב אוהב לעשות לעצמו חיים קשים, לצאת עם טיפוסים לא תמיד קלים ולדרוש מעצמו ומהסביבה לא מעט. האמת היא שהעקרב לא אוהב שדברים באים בקלות. הוא אוהב לבחון את עצמו ואת כוחו ומעדיף את המילה "מעניין" על המילה "קל", אלמנט שלא ממש עושה חיים קלים למשפחה כשהוא צעיר ולפרטנרים שלו כשהוא מבוגר. הוא נוטה להיכנס למצב רוח של "בואו ננסה לראות ממה הקיר הזה עשוי - ומה קורה כשנכנסים בו ראש בראש": במצב כזה הרבה פעמים הקיר רואה די מהר עם מי יש לו עסק ופשוט זז הצידה: מי צריך צרות עם עקרב?

העקרב נחשב למזל יצירתי אך רגשני ומנסה ללכת עם מה שהוא מרגיש מעל הכל - ולא להתפשר על הרגש הפנימי הזה. המחויבות שלו לעצמו ולדברים ששייכים לו מאוד עמוקה, אבל לפעמים הוא הופך להיות קיצוני ועלול להתגלות כקנאי נוראי, כרכושן לא קטן וכמישהו שלא מוכן לוותר על דברים הקשורים לעומק, משמעות - ולפעמים גם כוח וכסף.

כשהעקרב לא מקבל את מה שהוא רוצה, הוא לא מוותר - אבל הוא ילבש את הפוקר פייס שלו ולא יראה לך את זה, חוץ משליחת מבט קריר בטמפטורה ממוצעת של הקוטב הצפוני. מהמקום הזה כדאי לזכור גם שעקרב אמיתי - לא שוכח ולא סולח. גם בעוד 20 שנה הוא יחפש צדק על דבר שקרה לו בכיתה ג'. העקרבים הם טיפוסים רומנטיים, מסתוריים וחכמים - שקטים מבחות, אך סוערים מבפנים.

המזלות המתאימים לו מבחינה זוגית הם מזלות מיסוד האדמה- גדי, בתולה ושור.

העקרב הוא טיפוס יצירתי ולא מתפשר(צילום: ShutterStock)

ומה מצפה לו בהמשך השנה?

בגדול, נראה שנושא היחסים חשוב במיוחד השנה - הן בזוגיות והן במשפחה. לשם הוא חותר, לזוגיות טובה ומוצלחת וליחסים טובים עם בני המשפחה. יופיטר מביא איתו שנה של אווירה שמחה לבית, תחושת שמחה ואופטימיות שמאפשרת לקבל החלטות טובות הקשורות לנושאים אלה, למשל - קניית בית, שיפוץ או שינוי אווירה בבית לאווירה יופיטרית שמחה. החלטה נוספת אפשרית לכם השנה - החלטה על הרחבת המשפחה. היריון הוא בהחלט משהו שנמצא על הפרק.

מבחינת עבודה, זהו זמן טוב לעבודה מהבית. אם אתם עוסקים עצמאיים, הרי שההחלטה להעביר חלק מהעבודה לבית היא לא רק פועל יוצא של נוכחות הקורונה בחיינו, אלא גם של חדשנות טכנולוגית שמאפשרת זאת כעת. עבודה מהבית במקרה שלכם תביא לתוצאות מדויקות ואפקטיביות. נוכחותם של יופיטר וסטורן בבית הרביעי שלכם הופכת בעצם את הבית לאזור הפעולה המשמעותי ביותר בחייכם כעת.

כניסתו של אורנוס לבית השביעי שלכם - שהחלה בערך לפני שנתיים וחצי, הביאה איתה את הצורך להפתח ביחסים לאנרגיה אחרת שחושפת לעומק את טיב היחסים הקיימים - ומאפשרת שינוי במקומות הזקוקים לשינוי הזה. במצב שכזה נוכל לראות לא מעט זוגות שבפעם הראשונה מעזים לחשוב שהיו רוצים לחיות בנפרד, כלומר להתגרש או לעזוב את הבית, וזה קורה כאשר מערכת היחסים אינה בנויה על תשתית כנה ואמיתית. כשאורנוס נכנס לתמונה, משהו משתנה במשוואה: לפעמים אחד מבני הזוג מעז לבטא את חוסר הסיפוק שלו בקשר, אלמנט הגורר את בן או בת הזוג לתחושת פחד מנטישה - והתגובות בהתאם. אולם לפעמים דווקא הכרזה אמיצה של אחד מהשניים על חוסר שביעות רצון יכולה לגרום לשנים לפתוח את הדברים לעומק, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו ולצאת לדרך חדשה שבנויה על אמון וקבלת האחר וצרכיו באופן מלא ומספק יותר. אורנוס ישהה במזל שור עוד ארבע שנים פלוס מינוס ויאפשר לכם לפתוח את מה שסגרתם עד עכשיו כדי לשפר את הקשר ולהתמודד עם הצורך בשינוי ובחופש אישי... או שהוא יסייע לכם להמשיך הלאה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully