וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל קשת

מזל קשת

תחזית יומית 24.05.2024

אחרי יומיים בהם לא הייתם במיטבכם, הירח עובר למזל שלכם. יוזמות חדשות מכל הסוגים – זה הזמן. השקיעו בתכנון לשבוע הבא - ועמדו ביעדים שלכם.

תחזית למחר (25.05.2024)

פרופיל מזל קשת

מזל קשת שייך ליסוד האש ולקבוצת המזלות המשתנים. והוא אכן כזה: מלא אש, ולא מפסיק להשתנות לרגע. מזל קשת נשלט על ידי כוכב יופיטר, שאחראי על הצמיחה ועל התרחבות הגוף - והראש. הקשת אוהב להרחיב אופקים, על ידי לימודים - וכמה שיותר, או על ידי נסיעות וטיולים. ואכן, בתוך כל קשת יושב טיילן בינלאומי, שתמיד מוכן לקחת את התרמיל ולנדוד לדרום אמריקה. קשתים רבים אמנם מתברגנים עם השנים, אבל בכל אחד מהם נשאר אותו ניצוץ הרפתקני, שמוכן לעזוב הכל ופשוט לנסוע - והוא לא ממש משתנה עם השנים.

האופי הקשתי מאוד דומה למזלות האש: חם, ישיר, אימפולסיבי מאוד – ובולט בחוסר הטקט שלו. לפעמים נדמה שהקשת פשוט עושה כל שגיאה אפשרית שקשורה לתקשורת, ומתעקש לומר את האמת בפנים. יש כאלה שאוהבים ומעריכים זאת ויש שכועסים, אבל אי אפשר לעמוד בפני הקסם הישיר הזה, וחייבים להגיב, לטוב ולרע...

הקשת אלוף בלבדוק גבולות ביחסים. הוא בודק שוב ושוב את גבולות בן הזוג שלו, ותמיד ינסה לראות כמה רחוק הוא יכול ללכת. מילת המפתח של הקשת היא חופש. מערכות היחסים שלו נוטות להיות פתוחות יותר ממערכות אחרות: הוא פשוט חייב להרגיש את החופש הזה, כדי להתחייב מחדש. כמו במקרים אחרים, זהו הקשת - לטוב ולרע, ואם אתה רוצה להמשיך ולשהות במחיצת הקסם הזה – אתה חייב לקבל גם את החופש הזה...

תחזית שנתית

פלוטו עובר לבית התקשורת שלכם וזה הופך את כל נושא התקשורת מבחינתכם למשמעותי במיוחד בשנים הקרובות. הקשת השייך ליסוד האש הוא הרפתקני ואינטואיטיבי, אבל פלוטו מוסיף לכם כעת את מימד העומק שהיה חסר לכם. זהו זמן טוב להתחיל להבין מה קורה מתחת לפני השטח כשאתם מתקשרים, להבין מה באמת מפעיל את כולנו, להבין איך באמת המוח האנושי מתקשר ואת התובנות האלה להעביר למילים ולתקשורת שלכם.

כעת הזמן לא רק לפעול באופן אינטואיטיבי אלא לדבר, לשתף, לחלוק ולתרגם רעיונות ויזמות בעלי משמעות למילים: זה יצור אצלכם יזמות תקשורתית חדשה שתעזור לקדם את מה שחשוב לכם באמת. זה גם זמן ללמוד לבטא רגשות באופן מעמיק יותר, ליצור תקשורת סביבתית עניפה יותר, להכיר אנשים חדשים דרך שיחות ומפגשי זום, סדנאות תקשורת וסדנאות בכלל וללמוד טכניקות חדשות של תקשורת, שיווק וקידום אישי - ולפגוש מעגלים חברתיים שמשתמשים בתקשורת החדשה שלכם.

כעת הזמן לא להסתפק רק בשליפות אימפולסיביות מהשרוול אלא גם לשיחות עומק ונפש ארוכות, מה שנקרא חפירות שהקשת ממש שונא בדרך כלל, אבל פה עם מנטור התקשורת החדש, פלוטו, נראה שהפתיל הקצר שלכם מתארך ומינון הסבלנות שלכם גדל והופך להיות אפילו חלק מהותי מהתקשורת שלכם בשנים הקרובות. פלוטו מביא איתו גם יכולת לללמד אחרים ולהעביר את הידע שלכם - ובעזרת פלוטו במזל דלי, להשתמש גם בזום וגם בסרטוני וידיאו, לדבר בכנות ובאומץ על רגשות, לשתף, להרצות ולחזר - וללמוד איך לפעול עם המילים ולהפעיל אותם לטובתכם בסדנאות מכירות, שיווק ושכנוע כאלה ואחרות.

מעברו של כוכב יופיטר, שליט המזל שלכם, למזל תאומים המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם עשוי להביא איתו שפע של היכרויות חדשות, דייטים וחברויות, ובמקביל ישפיע על השותפויות והמחויבויות שלכם ויהפוך אתכם לנאמנים, עצמאיים וסתגלנים יותר במערכות היחסים, הרומנטיקה והערכים שלכם. אתם עשויים גם לחוות יותר הצלחה, מזל או שמחה באהבה, בהרמוניה או באיזון שלכם. מעבר זה יעזור לכם לבטא את האהבה, ההנאה וההרמוניה שלכם, כמו גם לפתח יותר מודעות ורגישות לאהבה. אם יש לכם קשר זוגי עכשיו - זה הזמן להעמיק אותו ולדבר על הכל. אם הלב הקשתי פנוי - יופיטר שעובר לבית הזוגיות והיחסים שלכם מביא איתו כמה וכמה אפשרויות להיכרויות מעניינות ואפילו יותר מזה. השאר יהיה בעיקר תלוי בכם.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully