וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל מאזניים

מזל מאזניים

תחזית יומית 08.12.2023

הירח שוהה במזל שלכם, והקסם האישי שלכם בשיאו. יום טוב לקידום התכניות החשובות, רעיונות יצירתיים והתחלות מעניינות

תחזית למחר (09.12.2023)

פרופיל מזל מאזניים

מזל מאזניים שייך לקבוצת המזלות הקרדינליים וליסוד האוויר. יסוד זה מאפיין שכלתנים עם מצח גבוה, אבל למאזניים יש גם גומות חן, וחיוך כובש ביותר... כי הכוכב ששולט על המאזניים היא ונוס, אלת היופי. כאן, היא אחראית על יופי ואסתטיקה. לכן, החיוך של בני המאזניים הוא אחד מכלי הנשק הקטלניים ביותר שלהם, מה שגורם לנו לסלוח להם על הכל, ועוד לתת להם חיבוק כצ'ופר. רבים מבני המזל ניחנו ביופי עדין, אסתטי ומיוחד, והם גם אוהבים סביבם יופי והרמוניה.

בני מזל מאזניים זקוקים להרבה מאוד אישורים שאוהבים אותם, ומתקשים לכעוס, כי הם פוחדים שאם יכעסו – יפסיקו לאהוב אותם. לכן הם משתדלים לרצות אנשים אחרים, ולא מבטאים רגשות שליליים - סיבה נוספת לכך שהם מהווים את להיט החודש בקרב הסביבה.

בני המאזניים זקוקים - כמו שאר מזלות האויר - להיות לעיתים קרובות עם עצמם. כשהם לא מצליחים, הם מסתגרים והופכים להיות מופנמים ועצובים. כשנותנים להם להיכנס פה ושם לבועה שלהם, הם בדרך כלל יוצאים אחרי כמה שעות (לפעמים שבוע) עם אותו חיוך מאיר, ואז יודעים שהכל בסדר.

לפעמים עוטפים את בני המאזניים מצבי רוח לא קלים, בעיקר את הנשים היפות של מאזניים (למשל בריז'יט ברדו), שמצליחות לאמלל את עצמן בצורה נפלאה ובלי סיבה נראית לעין. יש משהו מאוד עדין ושביר אצל בני מזל מאזניים, אבל במקביל גם מקננת אצלם שאיפה עזה לצדק אישי וחברתי: הרבה שרי משפטים וראשי ממשלה שייכים למזל מאזניים, ודי אם נזכיר את דוד בן גוריון, משה שרת, בנימין נתניהו, דוד ליבאי, חיים צדוק, ועוד ועוד.

תחזית שנתית

זוגיות ויחסים: כוכב יופיטר שוהה במזל טלה המאכלס את בית היחסים שלכם עד אמצע חודש מאי 2023 ומשלים בכך את שהותו במיקום הזה. עבודה על כל נושא הזוגיות מגיעה כעת לשיאה: אם הבנתם את המסרים של יופיטר גם בחלק הקודם של השנה שבה שהה במזל טלה - הזוגיות שלכם פורחת, כשאתם גם לומדים לקבל - לא רק לתת. אם לא למדתם את השיעור - כשיופיטר יעזוב את מזל טלה ויעבור למזל שור במאי, התסכול רק יגדל. הפעם זה תלוי בעיקר בכם, מאזנאים. אם אתם לבד - יופיטר יאפשר לכם להשקיע יותר בהיכרויות ובבניית זוגיות הרמונית, אולם כמו שהזכרתי לגבי יופיטר - הוא בהחלט יכול להביא אתכם אל הדלת, אבל אתם הם אלה שתצטרכו ללחוץ על הידית.

כספים של אחרים: מעברו של יופיטר למזל שור במאי 2023 יעזור לכם לתרגם את השפע של יופיטר לעבודה על נושאי חומר וכספים - ותתן לכם שנה שלמה של התחלות מעניינות עם בסיס מעשי ופורה, אם תסכימו לקחת יוזמה בנושאים אלה.

סגירת מעגלים: ונוס, שליטת המזל שלכם, נמצאת בהילוך אחורי בין תחילת יולי לסוף ספטמבר ומאפשרת לכם לסגור מעגלים שמיצו את עצמם - ולשדרג בהמשך את התקשורת שלכם עם מוסדות וארגונים בחייכם, לקדם ולשווק את עצמכם אם תסכימו לגדול ולהתרחב בתפיסה ובשטח ולהתגבר על הפחדים.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully