וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל טלה

מזל טלה

תחזית יומית 08.12.2023

הירח המאזנאי מדגיש היום את נושא הזוגיות והיחסים הקרובים. זמן לשיחות עומק זוגיות, לניקוי משקעים, ולבילוי בשנים.

תחזית למחר (09.12.2023)

פרופיל מזל טלה

הטלה שייך למזלות האש האנרגטיים ולקבוצת הקרדינליים, היוצרת אנרגיה. הטלה מייצג אותה על ידי אלמנט האש, על כל יתרונותיו וחולשותיו.

הטלה פותח את גלגל המזלות, ולכן מייצג את הילד, שזה עתה נולד. הילד הזה מביא לעולם מתנה נפלאה - את עצמו! וכך צריך להתייחס אל הטלה - כאל משהו נפלא שצריך למלא את כל סיפוקיו. הטלה לא ממש יודע לדחות סיפוקים. כל אנרגיית האש שלו מכוונת לטווחים קצרים, כדי לספק את הצרכים המיידיים שלו. לכן, הטלה נחשב לפעמים לאגוצנטרי למדי, ולמי שדורש הקשבה רבה מהסביבה.

מארס הוא שליט הטלה. הוא מייצג את הדחף לשלוט ולהכתיב, ואת החלק הגברי שמחפש להגדיר טריטוריות ולהילחם עליהן. לרוב, אנשים שמפת הלידה שלהם נשלטת על ידי מארס ישרתו בצבא קבע, או סתם יחפשו לריב עם כולם. מארס גורם לטלה להביע בצורה ישירה את רגשותיו, אבל לעיתים הוא גם חם מזג, מאוד... במקרים כאלה, למשל - כשעוקפים אותו ברמזור - הוא נוטה להתפרץ, לכעוס על כל מי שלא ממהר לעשות את מה שהוא רוצה, להיות קצר סבלנות, ולרצות את הכל כאן - ועכשיו.

הטלה טוב בלסחוף אחריו אנשים, ומאוד אוהב להתחיל דברים חדשים (הראשון בגלגל המזלות...), אבל פעמים רבות - ממש כמו לילד - אין לו את הנשימה הארוכה לסיים אותם. הוא משתעמם, ו... מתחיל משהו אחר.

תחזית שנתית

פתיחה הססנית: מרס, שליט המזל שלכם, נמצא במזל תאומים בהילוך אחורי עד ה-12 בינואר ומביא איתו פתיל קצר ועצבני. השנה מתחילה קצת ברגל שמאל. חשוב גם בפרק הזמן הקצר הזה להיזהר שלא להיכנס לריבים מיותרים ולא לקלקל יחסים באופן פזיז. אולם, חזרתו של מרס להילוך רגיל וחזרתו של יופיטר, כוכב השפע, למזל שלכם מאפשרים לכם לרוץ קדימה ולפעול בעוצמה.

חומר וכספים: ב-17 במאי עובר יופיטר למזל שור המאכלס את בית הכספים שלכם, שם ישאר עד סוף השנה: זו שנת הכספים שלכם שבה כדאי לעשות כסף - והרבה! זה פרק הזמן שכדאי לנצל לעשייה בפול גז, כשיופיטר מביא איתו גם אפשרויות מעולות לצמיחה כלכלית. רוצו קדימה.

רצינות ואחריות: כוכב סטורן עובר למזל דגים בחודש מרץ ויכביד עליכם השנה. זה הזמן להתמודד עם כל הפחדים שלכם, להימנע מהחלטות פזיזות ולקבל החלטות ארוכות טווח. הפעם גם תוכלו לעמוד בהן. סטורן ישפיע בעיקר על אלה מכם שנולדו בעשרת הימים הראשונים של המזל. פרק הזמן שבו סטורן ישהה במזל שלכם יבגר אתכם מאוד, אבל חשוב להיזהר שלא לשים רגליים לעצמכם ולברוח ממשימות שהצבתם לעצמכם בגלל חוסר סבלנות.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully