וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ניתוח מפת הלידה של היועמ"שית גלי בהרב מיארה: "אישה בלב הסערה"

עודכן לאחרונה: 16.2.2023 / 9:24

גלי בהרב-מיארה, היועצת המשפטית לממשלה, נמצאת עכשיו בעין הסערה, כשמופעלים עליה לחצים כבדים לאפשר לממשלה החדשה להפעיל את הרפורמה במערכת המשפטית של מדינת ישראל, שלדעתה היא אינה תואמת את יסודות הדמוקרטיה של המדינה. ניתוח מפת הלידה שלה מסביר לנו הכל

בווידאו: היועמ"שית מגיבה לראשונה לסערת מינוי הרמטכ"ל: "ההחלטה תתקבל בלי השפעות זרות"/ניב אהרונסון

גלי בהרב מיארה - 18 בספטמבר 1959

איך נראית מפת הלידה של אישה שעומדת בלב סערה שכזו?
ניתוח מאת האסטרולוג יאיר טריבלסקי.

נתחיל עם חלוקת הפלנטות ליסודות במפת הלידה של גלי בהרב מיארה - 2 כוכבים ביסוד האש, 4 כוכבים ביסוד האדמה, 2 במים ו-1 באוויר - מראה שבסיס הפעולה שלה הוא חזק ויציב, עם 4 כוכבים ביסוד האדמה. אם נוסיף לכך את הירח הלוחמני (בחץ כחול בתמונה) במזל טלה בזווית של עימות עם מרס (בחץ אדום), נבין שהטאץ' הלוחמני שמוכן לכל עימות - וביחוד עימות עם גברים - חזק פה מאוד.

אם נוסיף לכל אלה גם את 5 הזויות שיוצר פה סטורן הנוקשה (בחץ שחור) - כולל זוויות פעולה לשמש (בחץ כתום) ולמרקורי כוכב התקשורת (בחץ תכלת) - שמוסיף קשיחות למפה, נבין שמסתתרת לה שם בין הצללים אחותה התאומה של זינה הלוחמת בדרכים, הרגילה לפעול בדרכה שלה גם ללא גיבוי כזה או אחר, מאמינה בצדקת דרכה ושמעט דברים מפחידים אותה בחיים, אם בכלל.

עם הירח הטלאי הזה והזווית שהוא יוצר עם מרס מולו, אפשר לומר שלא רק שהיא לא מפחדת מעימותים, במודע או שלא במודע היא אפילו מצפה להם. בשפה הצבאית היבשה אפשר אפילו לומר שתמיד אפשר למצוא אותה "חותרת למגע".

מפת הלידה של היועצת המשפטית לממשלה, גלי בהרב מיארה. יאיר טריבלסקי
מפת הלידה של היועצת המשפטית לממשלה, גלי בהרב מיארה/יאיר טריבלסקי

עם זאת, חשוב לציין שהחתירה הזו למגע ולאקשן - שמאפיינת אותה כבר מגיל צעיר, בו חוותה מן הסתם גם חוויות של טום בוי קלאסי - לא מונעות ממנה להיות קפדנית ומדויקת ברמה שמעט אנשים יוכלו להשתוות לה. הצירוף של השמש ומרקורי במזל בתולה הביקורתי בתוספת הזוויות של סטורן, מראות על יכולת לעשות עבודת עומק יסודית ביותר ולהגן עליה בכל עימות שהוא.

אם נוסיף לכך גם את הצמידות בין ונוס הרגשית (בחץ ורוד) לפלוטו היצרי והכוחני (בחץ חום) , נבין גם את המשיכה לעוצמה שנמצאת כאן, לחקירות עומק מכל הסוגים ולצד יצרי שלא מפחד מדרמות גדולות ופה ושם גם נמשך אליהן, כשהוא מגיע בנשק הסודי שלו: יסודיות, עומק, חקירות ומחקרים, ושאיפה חזקה מאוד לגלות את האמת שמאחורי הקלעים, זו שלפעמים לא מדברים עליה אבל בהחלט מרגישים אותה בסביבה.

שלל התפקידים הציבוריים שמילאה מראה שאכן, לא רק ידעה לנהל אלא גם להתעמת במקרים מסוימים כשצריך - ובדרך כלל גם להשיג את מטרתה.

בימים אלה היא ניצבת מול סוללה גדולה וכוחנית של פוליטיקאים, עורכי דין, טייקונים ואנשי מפתח בימין שמנסים להעביר את החוקים שהם רוצים בהם שלדעתה ירוקנו את המילה דמוקרטיה מתוכן.

sheen-shitof

עוד בוואלה!

קופת החולים המובילה מציגה: השירותים שיהפכו את החיים שלכם לקלים יותר

בשיתוף כללית
היועצת המשפטית לממשלה גלי בהרב מיארה בכנס המשפט הציבורי, חיפה, 12 בינואר 2023. שלומי גבאי
היועצת המשפטית לממשלה גלי בהרב מיארה בכנס המשפט הציבורי, חיפה, 12 בינואר 2023/שלומי גבאי

כדי להבין זאת באופן וויזואלי נסתכל שוב על המפה שלה ונתמקד ב-4 זוויות העימות של הטרנזיטים (הפלנטות שעכשיו בשמיים) המודגשות באדום החותכות את כל המפה.

הטרנזיטים מסומנים במפה בעיגולים קטנים מחוץ למעטפת של המפה החיצונית. נלך לפי הסדר:

בעיגול ירקרק - זהו יופיטר, כוכב השפע. הוא שולח זווית של עימות לכוכב מרס מולו (בחץ אדום). על פניו זו זווית מאוד שאפתנית, כזו שקוראת תיגר מתוך התלהבות ותחושת צדק ומאתגרת את מרס, כוכב היוזמה והאקשן במפת הלידה של מיארה, שנמצא אמנם במזל מאזניים הדיפלומטי, אולם יופיטר מעניק לו כוח ועוצמה להתמודד עם כל גורם כרגע, מתוך התלהבות ותחושת צדק, כאמור.

בעיגול ירוק כהה - זהו נפטון, כוכב מטשטש ומערפל, שיוצר שתי זוויות עימות - הן לשמש והן למרקורי במזל בתולה. בניגוד לזווית המאתגרת באופן ישיר ואפילו מחזק, הרי שהזוויות של נפטון עושות את ההיפך: הן מחלישות, מרפות ידיים ויוצרות פחדים, חוסר בטחון ואי ודאות.

הזוויות האלה גם מראות שחלק ממי שמאתגרים את מיארה לא עושים זאת באופן ישיר ושקוף אלא באופן מעורפל, מטושטש ומניפולטיבי, שמשתמש בדרכים לא ישירות כדי להגיע למטרה. מטרתו של נפטון היא לבלבל את זה שממול, להציג לו מצגי שווא ולפעול באופן ערמומי. נפטון הוא כוכב שפעיל מאוד במפות של שחקנים, אנשים שמשתמשים בכלים שאינם נראים לעין ובהשפעות לא ישירות.

נפטון גם עלול לשוות למיארה תדמית של קורבן וזה יכול גם בעצם לשחק לטובתה לטווח ארוך. מצד שני הוא מביא איתו גם טאץ' אידיאליסטי, שכן נפטון מביא איתו גם יכולת לבטל אגו כשאתה נלחם למען אידיאלים.

אלה זוויות לא קלות לעיכול או לחוויה. מיארה תצטרך הרבה כוח, עידוד, סיוע ותחושה שהיא לא לבד במערכה, למרות שכפי שכתבתי באופן אישי היא האדם האחרון שפוחד ממשימות מורכבות או נתון ללחצים מכל סוג שהוא. הייתי אפילו מרחיק ואומר שכמטרה - היא האדם האחרון שאלה שמולה היו יכולים לבחור כדי להפחיד אותו או לאיים עליו, לא עם הירח הטלאי הלוחמני הזה, ולא עם הצמידות של ונוס עם פלוטו. לא ולא.

צפו בניתוח המלא:

את מפות הלידה של אריה דרעי ויאיר לפיד תוכלו לקרוא בלחיצה כאן >>

בעיגול שחור - זהו סטורן הנוקשה. הזווית האחרונה שמשפיעה על מיארה בטרנזיט היא של סטורן שנמצא במזל דלי, מול ונוס הרגשית שנמצאת בתחילת מזל בתולה. סטורן עכשיו נמצא רק במעלה ה-25 במזל דלי, אבל בחודש מרץ הוא יהיה ממש מול ונוס - וכבר עכשיו מיארה יכולה לחוש את הכובד שהוא מביא.

למעשה סטורן הוא סוג הלחץ העיקרי שמפעילים עליה עכשיו גורמים שונים. סטורן מסמל מסגרות פעולה כמו ממשלה למשל, מפלגה או כל גוף רשמי כלשהו. הלחץ של סטורן יכול לגרום לאדם להיכנע לעמדות של אחרים אם אינו מספיק חזק - ולאיים עליו בעונשים אם לא יסכים להיכנע ולאמץ את גישתו של הגוף הסטורני.

אלא שבמפת הלידה של מיארה, סטורן כבר מפעיל לחצים עליה מלידה בחמש זוויות שונות, הרמוניות ודיסהרמוניות. היא רגילה ללחצים האלה ואף חזקים יותר. סטורן מכריח אותה לפעול באופן מדויק ואפילו פרפקציוניסטי כשהוא בכל כך הרבה זוויות, כך שהלחץ הסטורני כבר מפעיל את מיארה מבפנים שנים רבות ממילא.

זה אומר שאם היא באמת נאמנה למצפונה המקצועי שעושה עבודה יסודית ומדויקת עם סטורן לידתי שכזה, אין לה באמת מה לחשוש מלחצים חיצוניים כאלה ואחרים: הנאמנות שלה היא קודם כל לעצמה ולמצפונה - וככל שילחצו עליה יותר מבחוץ, היא תלחם על עמדתה ולא תזוז ממנה ימינה או שמאלה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully