וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חודש מזל תאומים: פרופיל המזל, התאמה זוגית והורוסקופ שנתי

מזל טוב לבני ובנות מזל תאומים! חודש ימי ההולדת שלכם נפתח. זו הזדמנות להכיר אתכם מקרוב, לגלות אילו מזלות מתאימים לכם ומה צפוי לכם בהמשך השנה הזאת

עוד פרטים על מה שמצפה לנו בשנת 2024/יאיר טריבלסקי

מזל תאומים (21 במאי - 21 ביוני)

יש הרבה הנחות על המזל הזה. רבים אומרים שהם לא יציבים, שהם משתנים ממש מול עיניכם תוך דקה וחצי, שהם מסוגלים לפלרטט עם כל דבר שזז, שהם פרפרים אמיתיים שעפים מפרח לפרח רק כי הפרח השני נראה יפה יותר, שהם מכורים לסמארטפון שלהם - ושהם מסוגלים למכור קרח לאסקימוסים וגם להגיש להם אחר כך חשבון על ההובלה. האם יש אמת בכל אלה?

כדאי להבין שהתאומים שייך גם ליסוד האוויר השכלתני וגם לקבוצת המזלות המשתנים. הצירוף הזה הופך אותם לחסרי מנוחה, כי בקבוצה הזו המזלות מעבירים אנרגיה ממקום למקום - וחברי הקבוצה משתנים ומשנים הרגלים. התאומים, שבאמת לא מפסיק להשתנות מרגע לרגע, הוא דוגמא מצויינת לקבוצה הזו. מזל התאומים הוא השלישי בגלגל המזלות. אחרי הלידה בטלה והאוכל בשור - בתאומים התינוק לומד לדבר. הבעיה רק שלעיתים הוא לא סותם את הפה.

מרקורי הוא שליט מזל תאומים. הוא האל השליח מהמיתולוגיה היוונית, שתמיד נושא שליחות מסויימת, ויש לו כנפיים בסנדלים. אכן, נושא התקשורת הוא אולי החשוב ביותר לתאומים. בעיקרון, זהו מזל שכל הזמן חייב להזיז אנרגיה, בין אם פיזית ובין אם מילולית. הראש עובד והרבה, ללא הפסקה, אבל המחשבות של התאומים לא תמיד ממוקדות. הוא עסוק מאוד בלאסוף מידע ולהעביר אותו הלאה כדי לפנות מקום למידע חדש. אולי בגלל זה התאומים נחשב למזל אינטליגנטי ביותר, שיכול לשנות במהירות שפה, גישה ויכולות - כדי להבין היכן הוא נמצא ולהתאים את עצמו. הוא קולט במהירות הבזק כל דבר חדש ומהר מאוד גם לומד ליישם אותו - או להעביר אותו הלאה, ואפילו יכול ללמד אחרים איך להשתמש בו.

בגלל המרקורי הזה, התאומים הוא גם אלוף בלימוד שפות ודרכי ביטוי באופן המהיר יותר, קולט איטלקית תוך יומיים ומדבר כאילו נולד ברומא. עם זאת, הוא גם פריק של אינפורמציה, לפעמים אפילו חסרת תכלית - והוא אוגר אותה באופן לא מודע, רק כי היא פשוט נמצאת שם, רק כי פעם הוא אולי ישתמש בה. אין פלא שהמצרך החביב על התאום המצוי הוא מילים - וכמה שיותר. הזרימה שלהם, סגנון הדיבור המהיר וההומור המפותח רק משדרגים את הקסם והיכולת התקשורתית שלהם.

אם ניחנתם גם אתם בתקשורת הדינמית הזו - התאום האופייני לא יעזוב אתכם לרגע. אם אתם לא אנשים של מילים, הוא יתנדב להסביר לכם וללמד אתכם איך להשתמש בהן ובכל מה שקשור אליהן, או שילך לחפש אדם אחר כדי לעניין את עצמו באינפורמציה שהוא לא מכיר, ונא לא להיעלב.

התאומים אלופים בלשכנע ולא פלא שהם אנשי המכירות הטובים ביותר - גם של עצמם. הבעיה העיקרית של התאומים: הם משתעממים מהר, ואם קשה לכם לעניין אותם למשך חמש דקות רצופות ואין לכם אינפורמציה מעניינת במיוחד שהם לא מכירים לשתף אותם בה - אולי כדאי שלא ליצור איתם קשר מלכתחילה.

להורוסקופ היומי של מזל תאומים לחצו כאן >>

מזל תאומים. ShutterStock
התאומים אלופים בלשכנע ולא פלא שהם אנשי המכירות הטובים ביותר - גם של עצמם/ShutterStock

זוגיות: מי מתאים לתאומים?

מאחר שהתאומים הם טיפוסים מאוד תיקשורתיים, מערכת היחסים איתם תהיה תמיד מאוד קופצנית, אינטנסיבית וכמובן תקשורתית. הם יתאימו מאוד לבני מזל קשת. שניהם ספונטניים, שניהם אימפולסיביים ושניהם אוהבים תנועה, אם בראש - ואם ברגליים. גם עם מזל אריה הם יכולים לפתח מערכת יחסים מוצלחת. שני המזלות אקטיביים מאוד ושניהם זקוקים להרבה אקשן כדי להיות במיטבם. התאומים זקוק להרבה מילים ואנשים, וגם האריה - מעניין - זקוק לאותו הדבר אבל בסדר הפוך.

התאומים יתאימו גם לבני ובנות מזל טלה. הילד הכי סקרן נפגש עם הילד עם האגו הגדול ביותר שיש לו מה להגיד על כל דבר. פגישה כזו יכולה להיות נפלאה, עם הרבה חום, סקרנות וצורך לעשות חיים. גם עם מזל דגים, התאומים עשויים להצליח בגדול. הכימיה ביניהם עובדת - ואם הדגים מאוזן יותר והתאומים יצירתי יותר - יצמח כאן קשר מצויין.

בדקו את ההתאמה הזוגית שלכם עם שאר המזלות בלחיצה כאן >>

איך התאומים במיטה?
בני מזל תאומים חווים עוררות מינית קודם כל בנפש ואחר כך בגוף. כלומר רק לאחר שריגשתם אותם מספיק, גררו אותם לחדר השינה לפני שתוסח דעתם. מחשבותיו של מזל התאומים משוטטות להם בקלות וכפי שעולה להם - כך גם יורד להם במהירות. הסקס עצמו יהיה לוהט אך גם מכביד ודי פטפטני. הם אוהבים לדבר במהלך הסקס - על סקס. לכו על שיחה ארוכה ומפורטת. ספרו להם מה אתם הולכים לעשות להם ויותר מזה - נסו לתאר דברים שהייתם עושים להם שמעולם הם לא עשו לפני. נסו לתבלן את זה. התאומים משנים את דעתם לעיתים קרובות, כך שיום אחד הם עשויים להיות רומנטיים יותר ויום למחרת יחפשו משהו הרפתקני יותר. אחרי שהם יגיעו לסיפוק, הם יקומו מיד מהמיטה וימשיכו הלאה. לעולם אל תראו נזקקות, אל תהיו דביקים. על אף שהם שואפים לחיות בקשר מונוגמי, הם זקוקים לחופש. מזלות תואמים מינית: מאזניים, דלי, טלה, אריה וקשת.

בדקו את ההתאמה המינית ביניכם בלחיצה כאן >>

sheen-shitof

שדרגו את הביצועים

הארכת משך האקט ושיפור ההנאה במיטה - במבצע מיוחד

בשיתוף "גברא"
מזלות ודייטים: אלה המזלות שזוכים להכי הרבה התאמות באפליקציות היכרויות. ShutterStock
בני מזל תאומים חווים עוררות מינית קודם כל בנפש ואחר כך בגוף/ShutterStock

מה מצפה לתאומים בהמשך השנה?

מעברו של יופיטר, כוכב השפע, למזל שלכם החודש (מאי 2024) יביא שנה מעולה לנושאים הקשורים להתפתחות האישית שלכם. זהו זמן טוב לקחת יוזמות מחודשות ולממש חלומות. יופיטר עוזר למי שעוזר לעצמו. זהו זמן לתרום לקהילה ולאלה שסביבכם, להקרין אופטימיות, לשנות לבוש והתנהגות ולשמור על תזונה בריאה, כי יופיטר עוסק בהרחבת ה"אני", בהרחבת אזורי הפעולה שלנו, אבל גם בהרחבת הכרס באכילת יתר אופטימית מדי, בעיקר כשזה מגיע למתוקים.

זה בהחלט הזמן להרחיב אופקים - בעיקר בידע שלכם. זהו זמן להעז ולבדוק את הגבולות שלכם, להתעניין בנושאים שלא הכרתם ולהכיר אנשים מאזורי פעולה אחרים, ליצור לכם ידידים חדשים ושמחים - ולנסוע יותר לחו"ל. זהו זמן טוב גם לחשוב על חיים בחו"ל ואולי גם על קריירה שם.

לתחזית המלאה של כל המזלות לשנת 2024 לחצו כאן >>

אילו תאומים אנחנו מכירים?

קורטני קוקס כוכב בשדרת הכוכבים. GettyImages
קורטני קוקס היא בת מזל תאומים/GettyImages

בוב דילן (24 במאי 1941), מירי רגב (25 במאי 1965), מרילין מונרו (1 ביוני 1926), אלה לי להב (2 ביוני 2003), בר רפאלי (4 ביוני 1985), אנג'לינה ג'ולי (4 ביוני 1975), עדן בן זקן (8 ביוני 1994), בני גנץ (9 ביוני 1959), ג'וני דפ (9 ביוני 1963), אסי עזר (10 ביוני 1979), ניקול ראידמן (11 ביוני 1986), קורטני קוקס (15 ביוני 1964), אלי פיניש (17 ביוני 1975), ניקול קידמן (20 ביוני 1967).

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    3
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully