וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 16-22 בינואר 2022

עודכן לאחרונה: 16.1.2022 / 0:18

לפנינו שבוע טעון במיוחד. כולנו נהיה בו עם פתיל קצרצר ונאלץ לפעול בזהירות מקסימלית כדי לצלוח אותו

התהליכים המשמעותיים של השבוע:
1. השמש נצמדת לפלוטו במזל גדי.
2. השמש עוברת למזל דלי.

הזווית הקשה של השבוע - זוהי הצמידות של השמש, האנרגיה העוצמתית הטמונה בלב כל הדברים, עם כוכב פלוטו היצרי והכוחני. פעם אחת בשנה חולפת לה השמש על פני כוכב פלוטו והצמידות שלה איתו נמשכת כארבעה ימים בערך, אולם לעיתים הדלת שנפתחת בזמן הצמידות הזו נשארת פתוחה - ואת קולותיהם של השדים מאחוריה אנחנו עלולים לשמוע גם זמן רב אחרי שהסתיימה. פלוטו הוא כוכב יצרי וכוחני, שאחראי על אחד התהליכים המשמעותיים ביותר בטבע: ההתחדשות. לתהליך הזה יש בעצם שתי פנים: מוות ולידה. משהו מת כדי לפנות מקום למשהו אחר שיוולד. זה יכול להיות תהליך מנטלי, חברתי, פוליטי ואפילו אישי - חשוב היכן זה נמצא במפת הלידה של כל אחד מאיתנו.

גם למיקומו של פלוטו, המעלה ה-27 במזל גדי, יש משמעות. למשל, פלוטו במיקום הזה יוצר זווית פעולה מדויקת לשמש במפת הלידה של נתניהו. לפני שנתיים אמרתי שנתניהו יעבור תהליך פלוטוני משמעותי כשפלוטו יגיע לזוית הזו - ולפני שנה אפילו כתבתי שכשזה יקרה הוא גם יפרוש מהפוליטיקה, לדעתי. אכן, אנחנו עדים עכשיו למשא ומתן מזורז על תנאים שמתנהל מאחורי הקלעים בקשר לפרישתו של נתניהו. פלוטו, אורנוס ונפטון - שלושת הכוכבים האלה מסמלים שלושה כוחות טבע משמעותיים במיוחד, כשתפקידו של כל אחד מהם להביא לתהליכי התחדשות משמעותיים, כדי שהחיים ימשיכו. נפטון עושה זאת תוך טשטוש וערפול, אורנוס מביא איתו שינויים דרך ניתוקים, ופלוטו שובר הורס ובונה מחדש.

ברמה יומיומית יותר פלוטו מביא איתו מתחים ולחצים, מעלה מאחורי הקלעים סודות שהיו שם זמן רב וחושף אותם אל האור - ויוצר פעמים רבות גל כוחני ואלים ממש. כשהצמידות הזו באוויר והיא תופסת את מרבית ימות השבוע, כדאי להזהר מאוד גם בכבישים ובדרכים, גם בתקשורת בין אדם לחברו וגם בגבולות: הפתיל של כולנו עכשיו טעון ולחוץ, והילוכם האחורי של ונוס ומרקורי במקביל עלול לשחרר כמה שדים שאולי כבר שכחנו מקיומם, אבל הם יזכירו לנו שהם קיימים ונוכחים כאן אתנו, ואם לא נתייחס אליהם ונפתור את הבעיות שהם מסמלים, התהליך הפלוטוני הבא כבר יגרום להם לעלות מדרגה.

בין אדם לחברו - זה הזמן לשמור על פרופורציות ולא להגיב גם כשהפתיל הקצרצר שלנו מאותת שהאגו נפגע. כדאי לפעול בזהירות ולא להגיב מהבטן אלא מהראש. לא הכל שלילי בזווית הזו: צמידות שכזו מביאה איתה גם יכולת מחודשת לגעת בדברים שנמצאים בעומק ואנחנו לא נוגעים בהם ביומיום, ופעמים רבות בנושאי חיים ומוות. לכן, שיחות עומק כעת אפשרויות יותר מתמיד ופתרון בעיות עומק שמציקות לנו זמן רב אפשרי עכשיו וכדאי.

מי עלול בעיקר להיות מושפע מהן כעת? מזלות עקרב, אריה, דלי, שור ובאופן כזה או אחר - כולנו.

ריב. ShutterStock
זה הזמן לשמור על פרופורציות ולא להגיב גם כשהפתיל הקצרצר שלנו מאותת שהאגו נפגע/ShutterStock

המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברה של השמש ממזל גדי הקשוח והמופנם למזל דלי הפתוח והמוחצן. זה אחד המעברים שבהחלט מביא איתו הקלה לכולנו והוא מאפשר לנו לפעול מהעומק שבפנים - החוצה אל העולם.

מזל דלי מוציא אותנו מהכלוב הזה של עצמנו ומחזיר אותנו לדיאלוג עם הקהילה סביבנו ועם העולם בכלל. כעת הדגש עובר מהצורך להילחם ולשרוד את האמביציה ואת עולמנו הסגור כשאנחנו לבד במאבק, אל היכולת להתחבר מחדש אל כוחה של החברה, לקבל אמפטיה, הבנה וסיוע מצד אחד, ומצד שני - גם לתרום לה מכוחנו וניסיוננו שלנו, תוך שאנחנו מפסיקים לחוש שאנחנו שורדים לבד בעולם, ויש לנו אחים לגורל, למאבק, ולשיתוף אמיתי בחלומות שלנו וביכולת שלנו לפעול ביחד, ולא כאוסף של אינדיבידואלים.

מי מאיתנו שיצליח לצאת מעצמו כעת אל העולם ולחזור לפרופורציות שמאפשרות לראות את עצמו כחלק משלם גדול יותר שחי, פועל ותורם בביחד שכולנו חלק ממנו, יוכל גם למצוא שיתופי פעולה לחלומותיו האישיים, כמו גם יכולת לממש אותם ביחד עם אלה שרואים את הדברים כמוהו. וזה - יותר מאפשרי.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה של השמש? מזלות דלי, אריה, שור, עקרב ושוב בעצם - כולנו...

עוד בוואלה!

פתיחה בקלפים: זה מה שיקרה לכם החודש לפי המזל שלכם

לכתבה המלאה

התחזית השבועית:

טלה

כוכב מרס, שליט המזל שלכם, שוהה במזל קשת האנרגטי וכעת כשהוא יוצא מזווית הפעולה הרגשית עם נפטון הרגשני, אתם חוזרים לאנרגיה השמחה הטבעית שלכם.

הגיע הזמן לחזור ולשעוט בפול ווליום!

שור

ונוס, שליטת המזל שלכם, ממשיכה לנוע בהילוך אחורי וגם אתם שקועים עדיין בתהליך סגירת המעגלים וההתבוננות החוזרת בעצמכם ובעולמכם, תהליכים שהפעם נדמה שהם ארוכים מהרגיל.

זמן מקצה השיפורים והשדרוגים עדיין בשיאו: גלו סבלנות והתמקדו בו - לפני שתמשיכו הלאה.

להורוסקופ היומי >>

תאומים

"טוב", אומר מרקורי, "כשאין ברירה - אין ברירה", והוא פוצח בהילוכו האחורי במזל דלי. כן, תאומימים - הגיע הזמן לחשבון הנפש המוכר בן שלושת השבועות שמגיע אחת לשלושה חודשים, ובו אתם בוחנים את מה שעברתם, מתקנים, משדרגים, סוגרים מעגלים ו..ממשיכים קדימה.

הפעם הנושא הוא - הדיאלוג מול המעגלים החברתיים שלכם.

סרטן

מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת, להילוך אחורי במזל דלי משמעותי עבורכם: הגיע הזמן להתחדש, כלומר לקחת את מה שעברתם בחודשים האחרונים ולהפוך אותו לא רק למנוף לסגירת מעגלים, אלא גם למנוע של צמיחה בהמשך. מעגלי צמיחה בנושאי חומר וכספים למשל ואמביציה בכלל - זה הזמן לחזור פנימה ולמצוא מחדש את הכוח להתמודד - ובגדול, גם אם הפעם זה קשה מתמיד.

אריה

נראה שאתם עוברים השבוע שני תהליכים שהם מאוד שונים במהותם. מצד אחד, הצמידות עם פלוטו מחזירה לאריה את העוצמה והכוח להתמודד על הדברים שחשובים לו, וזה הזמן להתחדש, ובעוצמה. מצד שני, המעבר למזל דלי מאפשר לכם להתחבר מחדש אל העולם לא דווקא ממקום מרכזי ומשפיע, אלא יותר כחלק אינטגרלי ממנו שתורם ונתרם במקביל. יהיה מעניין.

בתולה

כוכב מרס ממשיך לנוע במזל קשת והפעם ללא זווית הפעולה עם נפטון המטשטש והמערפל. מרס מביא איתו צורך בבדק בית בבית הבתולה, כשפה ושם עלולים לצוץ גם מאבקי כוח ואגו מצד אחד, ורצון לשיפוצים ושינוי אווירה בבית מצד שני. אולם חשוב עת במיוחד לגלות יכולת להקשיב לזולת ולא להתעקש על הצדק האישי שלכם, כשהאגו עובד שעות נוספות. הילוכו האחורי של מרקורי יביא גם הוא זוויות חדשות של הסתכלות.

להורוסקופ היומי >>

מאזניים

ונוס, שליטת המזל שלכם, עדיין בהילוך אחורי במזל גדי, אלמנט שימשך עד סוף החודש - והצורך לשדרג את מערכות היחסים שלכם בצד הצורך לחדש את הדיאלוג הרגשי עם העולם מזווית אחרת חזק מתמיד, אולם התהליך עדיין בעיצומו והמסקנות יחכו לתחילת פברואר.

בינתיים נסו לשמור על רוח טובה - והתמקדו בזכרונות חיוביים מהעבר ופה ושם גם אולי שיחות עם אקסיות או אקסים מיתולוגיים.

עקרב

על פניו זה נראה כמו אחד השבועות היותר טעונים של הזמן האחרון. הרגשתם זאת כבר מאמצע השבוע הקודם, עת השמש התחילה להתקרב לפלוטו, שליט המזל שלכם, וזה ממשיך גם השבוע כשהיא נצמדת אליו באופן מדויק.

חשוב כעת לא לריב עם סמכויות ולא לחפש בכוח להיעלב או לפעול בעוצמה מול מי שכביכול פוגע באגו שלכם: זה מיותר ועלול לפגוע בעיקר בכם. סבלנות - זו מילת המפתח השבוע.

קשת

הילוכו האחורי של מרקורי בבית התקשורת שלכם יכול להביא איתו את הצורך לשדרג את התקשורת הקשתית המוכרת. זמן לנקות משקעים רגשיים עם מי שאיתו רבתם בחודשים האחרונים, לדבר על מה שחשוב לכם באמת ולא פתחתם עוד כה ולנהל דיאלוג ישיר וכן עם בני הבית והמשפחה, גם בעזרתו של יופיטר שליט המזל שלכם שנמצא במזל דגים הרגשי - ומאפשר לכם להכנס פנימה, לעומק, ולשוחח על הכל.

גדי

סטורן, שליט המזל שלכם, נע קדימה במזל דלי, כשהוא מתרחק מזווית הפעולה שלו עם כוכב אורנוס שנע בהילוך אחורי במזל שור. כעת, משוחררים יותר, זהו זמן להגדיר באופן מדויק את המטרות שלכם ולקבוע עובדות בשטח בחודשים הקרובים.

ונוס בהילוך אחורי שעדיין במזל שלכם מאפשרת לכם לסגור מעגלים רגשיים שנשארו פתוחים ומעיקים עליכם, כדי לפנות מקום למעגלים רגשיים חדשים מפברואר והלאה.

להורוסקופ היומי >>

דלי

מזלטוף, דליים! השמש עוברת למזל שלכם השבוע, והגיע הזמן לחגוג את החיים כמו דליים יודעים ואוהבים. זו הולכת להיות שנה מסוג אחר, כיון שממש עכשיו מרקורי כוכב התקשורת שנמצא גם הוא במזל שלכם עובר להילוך אחורי. היא הולכת קדימה, הוא הולך אחורנית - ומתישהו הם יפגשו להם, עבר והווה, ויחליפו תובנות. מבחינתכם - זמן לסגור מעגלים תקשורתיים מהעבר ולשדרג את אלה מההווה, לפני שממשיכים הלאה, דליים.

דגים

זווית הפעולה בין כוכב מרס לנפטון, שליט המזל שלכם, שהעיקה עליכם בשבוע שעבר מתפוגגת לאיטה והדגיגונים שלנו יכולים שוב לחייך ולהתחיל ליהנות מיופיטר ששוהה בתחילת המזל שלכם. כן, הגיע הזמן לעזור לו לעזור לכם, מה שאומר להזיז דברים, לחפש הזדמנויות לעשייה, לפעולה ולצמיחה אישית - וכשהוא יזהה שזה מה שאתם עושים - הוא גם יעזור. בינתיים הוא נע בתחילת המזל שלכם ללא זוויות עם כוכבים אחרים ונראה שנכנס להלם מעצם המעבר... קצת סבלנות והוא יעביר הילוך, דגיגים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully