וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל סרטן

מזל סרטן

תחזית יומית 26.05.2024

הירח, שליט המזל שלכם, שוהה במזל עקרב הרגשני והטעון. המעורבות רגשית גבוהה והרומנטיקה בשטח.

תחזית למחר (27.05.2024)

פרופיל מזל סרטן

הסרטן שייך למזלות המים האמוציונליים והריגשיים, ולקבוצת המזלות הקרדינליים, יוצרי האנרגיה. במקרה הזה הסרטן מייצג אנרגיה רגשית. הסרטן הוא הרביעי בגלגל המזלות. אם במזל טלה הילד נולד, בשור לומד לאכול ובתאומים - לדבר, בסרטן הוא מבין שיש לו בית, ומסגרת משפחתית.

הסרטן הוא מזל רגשי מאוד, וזקוק להרבה חום ואהבה סביבו. הוא מאוד קשור לבית, ומה שקורה בו משפיע עליו יותר מאשר על כל מזל אחר. הבית של הסרטן מסמל צורך חזק בביטחון רגשי.

שליט מזל סרטן הוא הירח, שגורם לשנויי מצבי הרוח שלו לעיתים קרובות, לפעמים ללא כל סיבה נראית לעין. במפת הלידה הירח מייצג את דמות האם, ואכן, הקשר בין הסרטן לאמו חשוב לו יותר מכל קשר אחר. אולי בגלל זה הסרטן הוא מזל מופנם, רך, אימהי ומפנק כשטוב לו, וקוטר לא קטן כשרע לו.

הסרטן גם אוהב מאוד לעצב את ביתו ולעצב בכלל, ואוהב לטפל באחרים ולהיות אם בית סביבתית לכל מי שזקוק לכזו. מעבר לכך הוא גם רומנטי מאוד, אוהב אוכל טוב, נוחות ונוסטלגיה, אספן מושבע של חפצים (נוסטלגיה כבר אמרנו?) ומתרפק על העבר, גם אם עבר מאז רק שבוע...

תחזית שנתית

כשכוכב פלוטו עובר למזל דלי, הוא יוצא ממזל גדי המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם, אחרי עשרים שנה שעזר לכם לטפח יחסים, לבנות דיאלוג זוגי ולהיות שם עבור הפרטנרים שלכם - ולהוריד לחצים בנושאי יחסים ושותפויות. כעת הכיוון הוא התחדשות אישית ורגשית: לקום מחדש על הרגליים כמו עוף החול, לקחת את מה שיש וליצור משהו חדש.

פעמים רבות זה קורה אחרי תהליך ארוך ומעמיק שבו מיצינו את עצמנו. אם בנושאי קריירה ארוכת שנים, אם ביציאה ממערכת יחסים שהכבידה ומיצתה את עצמה, ואם ביציאה מתהליך של רווקות ופעילות סוליסטית אל תוך מחוייבות עמוקה וטוטאלית.

לפעמים תהליך הלידה מחדש של פלוטו הוא אחרי סוג של סוף מנטלי שלא היה קשור אלינו: פיטורים, פשיטת רגל, גירושים כואבים או מחלה ממושכת שהפגישה אותנו עם עולמות קשוחים. כעת פלוטו מביא איתו את הצד השני של המפגשים האלה - היכולת לקום למרות מה שחטפנו, לעמוד על רגלנו ולהמציא את עצמנו מחדש.

אולם לפעמים מדובר גם בתהליך אמיתי של לידה פרופר: לידת תינוק שחיכינו לו ושגורמת גם לנו להתחדש ולהתחבר אחרת לעולם, או לידה של יצירה כמו ספר חדש שכמו ילד זקוק להכרה, לטיפול, לעידוד ולהרבה פירגון כשהוא יוצא החוצה אל העולם הקר.

הבית השמיני מפגיש אותנו עם עולמו האמיתי של פלוטו, משהו מת ומשהו חדש נולד, עם המשפט "מה שלא מחסל אותך - מחשל אותך". כאן פלוטו נמצא בשיא עוצמתו.

כוכב יופיטר שעובר למזל תאומים עשוי להביא איתו הרבה עבודה מאחורי הקלעים ומתחת לפני השטח. כאן באופן ייחודי נוצרת מערכת של שנתיים: כניסתו של יופיטר לבית ה-12 של מאחורי הקלעים של מזל סרטן, ובשנה שלאחר מכן - מעברו לבית הראשון של הסרטן ומימוש כל ההבטחה שיצר והדרך שניקה, כשהיא בבית ה-12 מאחורי הקלעים.

זוהי שנה של ניקוי משקעים, פחדים וחרדות וכל מה שעצר ועוצר אתם - ולפרוץ החוצה בעוצמה, לפני שהשנה שאחריה תביא איתה את פריצות הדרך להן קיוויתם. אם תפעלו השנה באומץ ובחכמה ותנקו את הפחד מפני יציאה עוצמתית אל העולם מול הביישנות הסרטנית הטבעית, הרי שב-2025 תוכלו לצאת בעוצמה אל העולם, לראות את ההשפעה של ההשקעה והצעדים שעשיתם השנה, ואם פעלתם נכון - הצמיחה תהיה מהירה וחדה ויופיטר יזניק אתכם קדימה ללא מעצורים.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully