וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל סרטן

מזל סרטן

תחזית יומית 08.12.2023

בית ומשפחה – זה האישו היום, והסרטן הממוצע חוגג במקום החביב עליו. זמן להשקיע בבית, לארגן ולשנות אווירה.

תחזית למחר (09.12.2023)

פרופיל מזל סרטן

הסרטן שייך למזלות המים האמוציונליים והריגשיים, ולקבוצת המזלות הקרדינליים, יוצרי האנרגיה. במקרה הזה הסרטן מייצג אנרגיה רגשית. הסרטן הוא הרביעי בגלגל המזלות. אם במזל טלה הילד נולד, בשור לומד לאכול ובתאומים - לדבר, בסרטן הוא מבין שיש לו בית, ומסגרת משפחתית.

הסרטן הוא מזל רגשי מאוד, וזקוק להרבה חום ואהבה סביבו. הוא מאוד קשור לבית, ומה שקורה בו משפיע עליו יותר מאשר על כל מזל אחר. הבית של הסרטן מסמל צורך חזק בביטחון רגשי.

שליט מזל סרטן הוא הירח, שגורם לשנויי מצבי הרוח שלו לעיתים קרובות, לפעמים ללא כל סיבה נראית לעין. במפת הלידה הירח מייצג את דמות האם, ואכן, הקשר בין הסרטן לאמו חשוב לו יותר מכל קשר אחר. אולי בגלל זה הסרטן הוא מזל מופנם, רך, אימהי ומפנק כשטוב לו, וקוטר לא קטן כשרע לו.

הסרטן גם אוהב מאוד לעצב את ביתו ולעצב בכלל, ואוהב לטפל באחרים ולהיות אם בית סביבתית לכל מי שזקוק לכזו. מעבר לכך הוא גם רומנטי מאוד, אוהב אוכל טוב, נוחות ונוסטלגיה, אספן מושבע של חפצים (נוסטלגיה כבר אמרנו?) ומתרפק על העבר, גם אם עבר מאז רק שבוע...

תחזית שנתית

חומר וכספים: הילוכו האחורי של מרס במזל תאומים עד אמצע ינואר 2023 עלול לגרום לעצבנות וחוסר שקט. הימנעו מהוצאות מיותרות וסיכונים מכל סוג.

אמביציה וקריירה: יופיטר, כוכב השפע, שוהה בבית הקריירה שלכם ומאפשר לכם לשדרג את האמביציה ואת התדמית שלכם. רוצו קדימה בלי לעצור עד אמצע מאי 2023. חשוב להימנע עכשיו משחרור רסן מבחינה כספית - ומהחלטות פזיזות.

נפתחים לעולם: מעברו של יופיטר למזל שור בחודש מאי 23 משדרג את מעמדכם מול מוסדות וארגונים. זמן להרחיב מעגלים מבחינה חברתית ולמצוא שיתופי פעולה פורים שיעזרו לכם לקדם תכניות. אורנוס - שגם הוא במזל שור - מאפשר לכם גם להתקדם מבחינה טכנולוגית ולמצוא אזורי פעולה חדשים.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully