וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל דגים

מזל דגים

תחזית יומית 24.05.2024

נראה שאתם הם אלה שנמצאים היום באור הזרקורים: זמן למפגשים, לקידום אישי ולשיחות אסרטיביות.

תחזית למחר (25.05.2024)

פרופיל מזל דגים

מזל דגים שייך ליסוד המים, ולקבוצת המזלות המשתנים. ואכן, הדגים משתנים כל הזמן, בגלל שהצירוף של המים הזורמים והצורך לנוע כל הזמן חזק מהם. כוכב נפטון שולט על מזל דגים, והופך את השהות איתם לתחושת שהות ליד חוף הים: לפעמים המים צלולים, בהירים ושקטים, לפעמים סוערים ובעלי גלים גבוהים, ולפעמים עכורים וסוחפים.

מצבי הרוח הדגיים שונים ומשתנים, אבל כמעט תמיד אפשר למצוא אצלם עצב נסתר, עגמומיות מסויימת שנמצאת מתחת לפני השטח ומחפשת לה מוצא. אולי בגלל העובדה הזו, רבים מהדגים אוהבים לכתוב, בעיקר שירה. יש משהו לירי וטרגי בדרך בה הם מסתכלים על המציאות. בכלל, הדגים נחשבים למזל אמנותי מאוד, בעלי יכולת הבעה מדהימה, בעיקר בתחום המשחק. נפטון מאפשר לדגים להשתנות ולחקות בני אדם ודמויות עד שהם כמעט הופכים להיות הם עצמם. יכולת החיקוי וההפנמה הדגית כל כך מדהימה, עד שלפעמים נדמה שהדג מקבל את אישיות האיש שלידו. העובדה הזו מאפשרת להם להיות ממש 'חיות במה' ולהצליח בתחום התיאטרון, כמו גם להיות מטפלים מסורים מאוד, ולעבוד עם אנשים אחרים בצורה קרובה ואמפתית.

הרבה ממבני הדגים הם עובדים סוציאליים: היכולת שלהם להרגיש את האחר ולתת לו את מה שהוא צריך הופכת אותם למטפלים אמיתיים, ובכל התחומים. לפעמים ינצלו הדגים תכונה זו ויהפכו לנוכלים מדהימים, שיצליחו לרמות גם את הספקנים הגדולים ביותר...

אבל בתוך כל זה שוכח הדג דבר אחד: את עצמו. יש לדגים יכולת לבטל את עצמם בחברה, להתעלם מהצרכים שלהם ולהרגיש שהם קורבן של החיים. דגים כאלה עלולים ליפול קורבן לסמים, אלכוהול והרס עצמי.

תחזית שנתית

כוכב פלוטו עובר למזל דלי המאכלס את הבית ה-12 שלכם. הבית ה-12 נחשב כבית של התת מודע, הפחדים, החרדות, הטראומות וההדחקות שלנו. מזל דגים השייך ליסוד המים הרגשי מאכלס את הבית ה-12 במפה האסטרולוגית הקלאסית ונושא התת מודע אינו זר לו. זהו מזל בעל איכות רוחנית, רגישות גבוהה ומינון גבוה במיוחד של אינטואיציה, אמפטיה ותחושות בטן. למרות כל אלה, כניסתו של כוכב פלוטו העוצמתי לבית ה-12 של המזל הרגיש הזה לא תעבור בלי תגובות דרמטיות פה ושם.

מעברו של פלוטו למיקום הזה יחזק מאוד את האינטואיציה והרגישות של הדגים, ביחד עם הרצון למצוא משמעות רגשית או רוחנית עמוקה יותר לחייכם. לבני ובנות מזל דגים עולם רוחני עשיר ופלוטו עשוי בהחלט לגרום להם להעביר הילוך בנושאי התפתחות וצמיחה אישית אבל לפני הכל - זהו זמן לנקות משקעים רגשיים שהצטברו ופחדים וחרדות שעצרו אתכם עד כה מלרוץ קדימה בתחומי החיים הדורשים יוזמה, פעולה ועבודת עומק אמיתית - כשאת הבסיס לכך יבנה פלוטו מאחורי הקלעים.

הפעילות בבית ה-12 היא חידה לרבים, אבל חייבים להבין שחלק מהפעולות המשמעותיות ביותר בחיינו מתקבלות באופן מודע ולא מודע בבית ה-12 ומופיעות אחר כך בבית הראשון הצמוד אליו. בעצם זהו בית הצמיחה הפנימי, כשאם עובדים איתו נכון - הוא מצליח להמיר טראומות, פחדים וחרדות למנופי צמיחה חזקים.

נושא נוסף שהבית ה-12 עוסק בו הוא השליטה בחיינו. אדם בעל רמת מודעות גבוהה שמודע לחזקותיו ומגבלותיו מגיע לשליטה בחייו מאחורי הקלעים ועם הזמן גם הופך את השליטה הזו לציר פעולה חזק שמופיע גם בבית הראשון ובעצם גורם לאדם להיוולד מחדש, אבל מה באמת נולד? היכולת שלו להגדיר מחדש את חייו דרך שרשרת פעולות שמחזירות אותו לשליטה באותם מקומות של חולשה שאיתם לא הצליח להתמודד קודם לכן: מסגרת מקצועית יציבה, מסגרת רגשית מתגמלת, מערכת כלכלית חכמה ומערכות יחסים שמביאות איתן הכרה, הערכה ואהבה.

דגיגים רבים יבחרו בשנים הקרובות להעמיק את התחום הרוחני בחייהם כתחליף להתקדמות בעולם המעשי - בשני המקרים מדובר בפלוטו שדוחף קדימה, כדי לתרגם רצונות, דחפים, יצירתיות ודמיון לפעולה ולקביעת עובדות בשטח. אחרים שהדחיפה של פלוטו תהיה עוצמתית מדי עבורם עלולים להיכנס למערכות נפטוניות לא מעשיות כמו התמכרויות למיניהן, הימורים, אשליות ופנטזיות.

אולם פלוטו מגיע לבית ה-12 של מזל דגים בדיוק כשבמזל דגים עצמו, כלומר בבית הראשון שלו, נמצא כוכב סטורן הקשוח שעבר למזל דגים השנה, שקורא את הדגיגים שלנו לסדר ומכריח אותם לא לברוח מהמציאות לדמיון (תכונה דגית מוכרת), אלא להתעמת עם המציאות וליצור מציאות אמיתית הבנויה על בסיס רגשי, מעשי, חברתי ומקצועי איתן. השילוב הזה שבני הדגים עוברים בשנתיים הקרובות בין פלוטו ליופיטר הוא לא קל, אבל דווקא הוא עשוי לחזק את הדגיגים וליצור תשתית פרקטית לדמיון וליצירתיות שלכם, בעזרת העוצמה הפלוטונית שבעזרתה אפשר להפוך את המציאות לעולם של אפשרויות אמיתיות לדגיג שלנו ולבני ביתו.

יופיטר, כוכב השפע, עובר למזל תאומים המאכלס את בית המשפחה שלכם בחודש מאי 2024 ומביא איתו תקשורת שמחה לכם ולבני הבית, עם חיזוק משמעותי אפשרי לתחושת השמחה של הביחד.

שהותו של יופיטר בבית הרגשי המשמעותי הזה של מזל דגים הוא מתנה אמיתית. הוא עשוי להפוך אתכם ליציבים, שמחים ומעניקים יותר מעצמכם בבית, במשפחה ובשורשים שלכם. אתם עשויים גם לחוות יותר הצלחה, מזל או שמחה בביטחון, בנוחות או בטיפוח שלכם בבסיס הפעולה שלכם. מעבר זה יעזור לכם לבטא את הצד המשפחתי שלכם בעוצמה רבה יותר, לגלות מודעות רגשית ורגישות רבה יותר ולחזק את תחושת הבטחון שהדגיג האופייני זקוק לה כל כך מהיותו גם שייך ליסוד המים הרגשי - וגם לקבוצת המשתנים. זהו זמן מצוין להפוך את הבית וסביבתו לשמחים יותר, לשנות אווירה, להרחיבו ולעשותו נעים יותר, ואולי במקביל גם להרחיב את המשפחה במישהו שמח שידע ליהנות מהשינוי.

מכיון שיופיטר הוא גם כוכב השפע, יש בהחלט מצב עכשיו שתרצו לעבוד מהבית, שיעניק לכם את המקום הבטוח להשקיע בו את כל הדמיון והיצירתיות שלכם באווירה ביתית ותומכת. זהו גם זמן טוב לפנות לענף הנדל'ן מבחינה מקצועית או אחד המקצועות הקשורים אליו כמו אדריכלות או עיצוב פנים - הדגיג ניחן בדרך כלל בכישורים רבים וכשהוא מרגיש מוגן ובטוח - הוא אחד היוצרים המוכשרים שקיימים.

אולם, בסמל המזל שלכם ישנם שני דגיגים וכל אחד מהם פונה לכוון אחר: האפשרויות הרבות שמעניקים לכם פלוטו ויופיטר אכן משמעותיות וגם היכולת שלכם ליהנות מהם גדולה במיוחד: כל שצריך לעשות זה לבחור, וכשמדובר בשני דגים בכוונים הפוכים - לפעמים הבחירות הדגיגיות יכולות בהחלט להפתיע.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully