וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל דגים

מזל דגים

תחזית יומית 08.12.2023

הירח המאזנאי מגביר את הרגישות שלכם לאנשים קרובים. ונוס בעקרב מביאה איתה רצון להרחיב אופקים. זמן לתכנן נסיעה.

תחזית למחר (09.12.2023)

פרופיל מזל דגים

מזל דגים שייך ליסוד המים, ולקבוצת המזלות המשתנים. ואכן, הדגים משתנים כל הזמן, בגלל שהצירוף של המים הזורמים והצורך לנוע כל הזמן חזק מהם. כוכב נפטון שולט על מזל דגים, והופך את השהות איתם לתחושת שהות ליד חוף הים: לפעמים המים צלולים, בהירים ושקטים, לפעמים סוערים ובעלי גלים גבוהים, ולפעמים עכורים וסוחפים.

מצבי הרוח הדגיים שונים ומשתנים, אבל כמעט תמיד אפשר למצוא אצלם עצב נסתר, עגמומיות מסויימת שנמצאת מתחת לפני השטח ומחפשת לה מוצא. אולי בגלל העובדה הזו, רבים מהדגים אוהבים לכתוב, בעיקר שירה. יש משהו לירי וטרגי בדרך בה הם מסתכלים על המציאות. בכלל, הדגים נחשבים למזל אמנותי מאוד, בעלי יכולת הבעה מדהימה, בעיקר בתחום המשחק. נפטון מאפשר לדגים להשתנות ולחקות בני אדם ודמויות עד שהם כמעט הופכים להיות הם עצמם. יכולת החיקוי וההפנמה הדגית כל כך מדהימה, עד שלפעמים נדמה שהדג מקבל את אישיות האיש שלידו. העובדה הזו מאפשרת להם להיות ממש 'חיות במה' ולהצליח בתחום התיאטרון, כמו גם להיות מטפלים מסורים מאוד, ולעבוד עם אנשים אחרים בצורה קרובה ואמפתית.

הרבה ממבני הדגים הם עובדים סוציאליים: היכולת שלהם להרגיש את האחר ולתת לו את מה שהוא צריך הופכת אותם למטפלים אמיתיים, ובכל התחומים. לפעמים ינצלו הדגים תכונה זו ויהפכו לנוכלים מדהימים, שיצליחו לרמות גם את הספקנים הגדולים ביותר...

אבל בתוך כל זה שוכח הדג דבר אחד: את עצמו. יש לדגים יכולת לבטל את עצמם בחברה, להתעלם מהצרכים שלהם ולהרגיש שהם קורבן של החיים. דגים כאלה עלולים ליפול קורבן לסמים, אלכוהול והרס עצמי.

תחזית שנתית

פתיחה סוערת: הילוכו האחורי של כוכב מרס במזל תאומים המאכלס את בית המשפחה שלכם עד אמצע ינואר 23 עלול לפתוח את השנה מבחינתכם מעט ברגל שמאל - וכדאי לא להתרגש אלא לחכות עד יעבור זעם, כי כבר באמצע ינואר מרס חוזר להילוך רגיל, אם כי הדרמות בבית יפסקו ממש רק חודשיים מאוחר יותר.

התארגנות כלכלית: השנה נפתחת כשיופיטר, כוכב השפע, שוהה במזל טלה המאכלס את בית החומר והכספים שלכם. זהו מיקום מצוין ועצתי לכם - נצלו אותו כמיטב יכולתכם. יופיטר אמנם מביא איתו דלתות מעניינות שכדאי לשור להיכנס דרכן, אולם אם לא תלחצו על הידית - זה לא יקרה. מצד שני, אלה מכם שיקחו את ההזדמנות הזו בשתי ידיים ויתמקדו ביוזמות חדשות לא יצטערו, אם אכן יעזו להתמודד עם אתגרים גדולים ובעיקר עם הפחדים שלכם.

לתרגם כוונות למילים: יופיטר, כוכב השפע, מסיים את הילוכו במזל טלה בחודש מאי 23 ועובר למזל שור המאכלס את בית התקשורת שלכם. כעת יופיטר יביא איתו אל הדגיג שלנו את האופטימיות והשמחה שמאפיינים אותו, יחד עם היכולת לעזור לדגיג שלנו לשים שתי רגליים על הקרקע ולבנות בסיס דרך תקשורת פרקטית שיוצרת שיתופי פעולה נאים ויוזמות חדשות ומעניינות. כל דגיג זקוק לקרקע שכזו - השנה הזו שבה יופיטר ישהה במזל שור תביא איתה כמה בונוסים לדגיג שמוכן להשקיע בה - ותעזור לו לבנות בסיס פעולה איתן לטווח ארוך ושיתופי פעולה פורים במיוחד.

משמעת, מסגרת, מימוש: את שלוש המילים האלה מייצג כוכב סטורן הנוקשה, שמעברו בחודש מרץ למזל דגים הוא אולי המעבר המשמעותי יותר למזל דגים משאר מעברי הכוכבים השנה. סטורן הוא כוכב שאחראי על בניית מסגרות הפעולה של חיינו ועל מימושם באופן המעשי ביותר, החל מבחינת חומר וכספים וכלה במסגרות כמו נישואים, משפחה, שותפויות וכל מה שזקוק למסגרת רשמית כלשהי מול החוק. לבני ובנות מזל דגים צפויות כעת שנתיים וחצי לא קלות, אולם בהחלט מלמדות ומאלפות: מלמדות את החוקים המעשיים של העולם ומאלפות אותם להיכנע להם, לציית להם, ומה שחשוב יותר - להשתמש בהם לטובתם.

סטורן מכריח אתכם לארגן מחדש את חייכם - ובכל הגזרות. ראשית הוא מכריח אתכם לארגן מחדש את חשבון הבנק וכל מה שקשור לחומר וכספיים בכלל - ולמרות הקושי לייצב את השורות, להפסיק לחלום כמו שדגים נוהגים לעשות לעיתים ולרדת לקרקע באופן יסודי. יפה שעה אחת קודם. זו לא תהיה תקופה קלה, אבל אם תעברו אותה באומץ ובנחישות ולא תפחדו מאתגרים, היא תהיה בהחלט מתגמלת: אם יש לכם איזה דלי בסביבה שבמרץ מסיים את הסיבוב הסטורני הזה, תוכלו לשאול אותו ובהחלט להתרשם.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully