וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל גדי

מזל גדי

תחזית יומית 08.12.2023

נראה שאתם הם אלה שנמצאים היום במרכז העניניים, גדיים. כעת הזמן להגדיר מחדש תכניות, ולהתמקד ביזמות חדשות

תחזית למחר (09.12.2023)

פרופיל מזל גדי

מזל גדי שייך ליסוד האדמה, ולקבוצת המזלות הקרדינליים. הגדי נשלט על ידי שבתאי, שמכריח אותו לפעול בצורה מאוד ממושמעת. אולי בגלל זה הגדי זקוק מאוד למסגרות מחייבות כדי ליצור לו שדות פעולה. קשה מאוד לגדי לפעול בצורה ספונטנית כמו הקשת או הטלה. הוא נחשב למזל עצור, סגור ומאופק, שמנסה להיות תמיד בשליטה. למרות זאת, עמוק בפנים הגדי מאוד... ביישן, כן, כן. לכן הוא בונה מגיל צעיר חומה קטנה ובלתי נראית שתשמור עליו, ולשם כך הוא משתמש במסגרות.

הגדי הוא מזל שמאוד מקשה על עצמו: קשה לו להאמין שבאמת אוהבים אותו, והוא ביקורתי מאוד על פעולותיו. הוא זקוק למסגרות פעולה בהן יוכל לבטא את עצמו, כי הן עוזרות לו לדעת בדיוק איפה הוא עומד. בגלל חוסר האמון הבסיסי שלו בעצמו, הוא זקוק להערכה יותר מאשר לאהבה: אהבה היא מקום מוזר, משתנה ולא יציב שיכול תמיד להיעלם, אבל הערכה נשארת, כי היא מבוססת על פעולות ועובדות, ולא קריזות בלתי ברורות. זו הסיבה שהגדי זקוק להצלחה שנראית לעין, חומרית או רגשית.

הגדי נוטה לעלות מעלה בסולם בעיקר כשהוא מבוגר יותר מעמיתיו. הביישנות הטבעית שלו גורמת לו לצאת מהקליפה הרגשית בדרך כלל רק באמצע שנות השלושים. עד אז, הוא ירגיש מבוגר וקצת שונה מהסביבה. בבגרותו הוא נותן גז, מוצא את מקומו, בונה לעצמו מסגרות מחייבות, ומתחיל לפרוח.

בגלל שהוא כל כך רציני, עם חוש הומור מיוחד וציני ששומר על פוקר פייס, אפשר לראות גם את חיוכו הקטן המפורסם בזוית הפה, הלא הוא חיוך הגדי...

תחזית שנתית

בית ומשפחה: יופיטר, כוכב השפע, ממשיך לנוע במזל טלה המאכלס את בית המשפחה שלכם ולהביא איתו שפע של אופטימיות שמחה ואפשרות להפוך את הבית לבסיס פעולה ובילוי נעים. אם אין לכם בית משלכם - זה הזמן לקנות אחד (אם אפשרי) או להעביר את הבית שיש במקצה שיפוצים מסיבי. גדיים רבים יגלו כעת את הקסם של עבודה בבית, אך בניגוד לקשת שהתרגל למרחבים והמעבר הזה קשה לו - לגדי זה דווקא די נוח. במקביל זהו זמן גם לחשוב על הרחבת המשפחה, על כל המשתמע מכך - ועל שינוי משמעותי באווירת הבית.

מימוש רעיונות: בתחילת חודש מרץ 2023 עובר סטורן, שליט המזל שלכם, למזל דגים, המאכלס את בית התקשורת שלכם. הגדי, אלוף במימוש פוטנציאל בדרך כלל, מקבל גם הזדמנות להפוך את התקשורת שלו למעשית במיוחד, לתקשר טוב יותר מבחינה מקצועית ואישית - וליזום תקשורת פרקטית המנצלת קשרים, אפשרויות וחלונות בזמן למימוש רעיונות ויוזמות. זה יכול להיות פרק זמן מעשי במיוחד, בעזרת כמה וכמה אפשרויות להתקדם שמביא איתו סטורן - ולממש אותן במקסימום אם לא תפחדו לרוץ קדימה וללכת עד הסוף. בנוסף מביא איתו סטורן אפשרויות למימוש מעשי של קשרים חברתיים ורומנטיים - והעברתם לפסים רשמיים של שותפויות או נישואים.

להתחבר ללב: מעברו של כוכב יופיטר למזל שור במאי 23 לבית הרומנטיקה והיצירתית שלכם, מאפשר לגדיים הבודדים עדיין לפתוח את הלב ואת השריון המוכר, לבטא רגשות בלי פחד מחשיפה ואפילו למצוא אהבה. במקביל גם היצירתיות שלכם עולה שלב, אם תסכימו לצאת מעצמכם ולחשוב באופן פחות קונבנציונלי - ומחוץ לקופסה.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully