וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מזל גדי

מזל גדי

תחזית יומית 12.07.2024

אמביציה ודרייב – אלה המלים שמפעילות אתכם היום בעוצמה. זמן להגדיר מטרות מקצועיות ואת הדרך שבה אתם מתכוונים לפעול בקרוב.

תחזית למחר (13.07.2024)

פרופיל מזל גדי

מזל גדי שייך ליסוד האדמה, ולקבוצת המזלות הקרדינליים. הגדי נשלט על ידי שבתאי, שמכריח אותו לפעול בצורה מאוד ממושמעת. אולי בגלל זה הגדי זקוק מאוד למסגרות מחייבות כדי ליצור לו שדות פעולה. קשה מאוד לגדי לפעול בצורה ספונטנית כמו הקשת או הטלה. הוא נחשב למזל עצור, סגור ומאופק, שמנסה להיות תמיד בשליטה. למרות זאת, עמוק בפנים הגדי מאוד... ביישן, כן, כן. לכן הוא בונה מגיל צעיר חומה קטנה ובלתי נראית שתשמור עליו, ולשם כך הוא משתמש במסגרות.

הגדי הוא מזל שמאוד מקשה על עצמו: קשה לו להאמין שבאמת אוהבים אותו, והוא ביקורתי מאוד על פעולותיו. הוא זקוק למסגרות פעולה בהן יוכל לבטא את עצמו, כי הן עוזרות לו לדעת בדיוק איפה הוא עומד. בגלל חוסר האמון הבסיסי שלו בעצמו, הוא זקוק להערכה יותר מאשר לאהבה: אהבה היא מקום מוזר, משתנה ולא יציב שיכול תמיד להיעלם, אבל הערכה נשארת, כי היא מבוססת על פעולות ועובדות, ולא קריזות בלתי ברורות. זו הסיבה שהגדי זקוק להצלחה שנראית לעין, חומרית או רגשית.

הגדי נוטה לעלות מעלה בסולם בעיקר כשהוא מבוגר יותר מעמיתיו. הביישנות הטבעית שלו גורמת לו לצאת מהקליפה הרגשית בדרך כלל רק באמצע שנות השלושים. עד אז, הוא ירגיש מבוגר וקצת שונה מהסביבה. בבגרותו הוא נותן גז, מוצא את מקומו, בונה לעצמו מסגרות מחייבות, ומתחיל לפרוח.

בגלל שהוא כל כך רציני, עם חוש הומור מיוחד וציני ששומר על פוקר פייס, אפשר לראות גם את חיוכו הקטן המפורסם בזוית הפה, הלא הוא חיוך הגדי...

תחזית שנתית

אחרי שנים רבות, עוזב פלוטו סוף סוף את המזל שלכם וזה אומר שהוא סיים להשקיע בתהליך ההתחדשות של הגדיים, בעיקר אלה שהסכימו להקשיב לו, לעזוב את מה ואת מי שלא מתאים להם וללכת להמשיך לחפש באומץ את האמת הפנימית שלהם ולא להתפשר. כעת מגיע הזמן לעשות עבודה דומה על חשבון הבנק שלכם - ועל נושאי חומר וכספים בכלל. זה הזמן לממש חלומות אבל... בזהירות: פלוטו אינו סלחן. זהו זמן לעבוד לא רק על נושא הרווחים אלא גם על נושא הניהול ובעיקר הניהול העצמי שלכם.

אולם, פלוטו כידוע גם יכול להציע דרכים חדשות כדי להתמודד עם חומר, כספים והמשאבים שלכם. זהו זמן טוב לחשוב איך לגרום לכסף לא רק לעבוד עבורכם אלא להיות גם ציר פעולה וביטחון לשנים הבאות. כעת הזמן לגייס את כל החכמה שלכם, וכידוע הגדיים הם לא רק קשוחים אלא גם חכמים: לא לבזבז כספים (לא שאתם בזבזנים גדולים ממילא), אבל לחשוב בגדול זה חשוב כעת.

יהיו כמה מביניכם שפלוטו יביא אליהם חוויה אחרת. מכיון שזה כוכב קיצוני, יהיו מקרים שמה שבניתם עד עכשיו היה על כרעי תרנגולת, ופלוטו שאינו יודע רחמים יעשה טובה לעסק ויעצור אותו, או יביא אתכם לפשיטת רגל. גם זה לעיתים חלק מהדרך הפלוטונית: משהו מת ומשהו חדש נולד, נכון? לפמפמם משהו גוסס זה לא מביא לשום מקום, אז עוצרים - ומתחילים מחדש. זה יהיה תהליך מעולה למי שלא מכיר עדיין את פלוטו ואת העוצמות שהוא מביא למי שמחליט לבנות את עצמו מחדש.

במקביל, ממש במקרה נמצא במזל שלכם עכשיו גם סטורן הנוקשה לשנתיים ומשהו הקרובות, והוא יעזור לכם לממש ולקבוע עובדות בשטח אחרי הגיהוץ הפלוטוני והחזרתכם לחיים מבחינה כלכלית ואישית. זו הולכת להיות אכן שנה קשוחה למדי, בעיקר למי שנולדו בשלישון הראשון של המזל, אבל הגדיים כידוע הם אחד המזלות הקשוחים ביותר על פני גלגל המזלות - אם לא הקשוח שבהם, וסטורן הוא הרי השליט של מזל גדי כך שחידושים גדולים לא יקרו השנה.

יופיטר, כוכב השפע, עובר לבית העבודה והבריאות שלכם ומשדר אופטימיות שכדאי להיעזר בה. זה אומר שאתם זקוקים לשינוי בסביבת העבודה. יתכן וזהו זמן לעבוד עם אחרים, להמשיך לחברה דינמית יותר או למצוא עבודה שמחה ומתגמלת יותר ממה שיש לכם כעת. יופיטר במזל תאומים ישפיע על הבריאות שלכם וזהו זמן מצוין לכל הבדיקות והטיפולים שדחיתם, ואולי אפילו להיכנס למשטר בריאותי של אוכל בריא ופעילות גופנית קבועים. חשוב לשמור השנה בעיקר על העצמות והמפרקים, לא להגזים בפעילות מסוכנת לגוף, ולא לקחת סיכונים בכבישים ובדרכים. בעבודה כדאי לבדוק אפשרות לעבוד כעצמאים ולחילופין לקבוע לעצמכם סטנדרטים מקצועיים חדשים שיהפכו אתכם ליעילים, חדשניים ורב-תכליתיים יותר בעבודה, בשגרה ובהרגלים שלכם.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully