וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 1-7 במאי 2022

עודכן לאחרונה: 1.5.2022 / 13:50

זמן טוב לתכנן נסיעה כזו או אחרת, להרחיב אופקים ולחשוב כמה צעדים קדימה. עם זאת, השבוע כדאי להיזהר מאופטימיות יתר ומאכילת יתר. זו התחזית המלאה

אחרי הערפול והבלבול של השבוע האחרון, האווירה הכוכבית מתבהרת ואנרגיית אש חדשה מגיעה אלינו כשונוס הרגשית עוברת למזל טלה. גם מרקורי במזל תאומים מגלה סימנים של תקשורת אסרטיבית, והצמידות בין השמש לאורנוס מביאה איתה עצבנות ואינטנסיביות רגשית מלאה באדרנלין. כן כן, הגיע הזמן להעביר הילוך, חברים, אבל כמו תמיד כשמעבירים הילוך גם הסכנות גדלות ואיתן גם מגיע מינון גבוה של החלטות אימפולסיביות. יהיה מעניין.

התהליכים המשמעותיים של השבוע:
1. צמידות ונוס ויופיטר במזל דגים.
2. ונוס עוברת למזל טלה.
3. צמידות בין השמש לאורנוס במזל שור.

הזווית האופטימית של השבוע - זו הצמידות בין ונוס הרגשית ליופיטר כוכב השפע בתחילת השבוע. ונוס נחשבת למיטיבה הקטנה ויופיטר - למיטיב הגדול. כשהשניים האלה נפגשים אפשר לומר שהאופטימיות הטבעית של יופיטר, כוכב השפע, משפיעה בעוצמה על ונוס שלנו - וזה בהחלט זמן טוב לתכנן נסיעה כזו או אחרת, להרחיב אופקים ולחשוב כמה צעדים קדימה - באופטימיות. אכן, לכולנו מגיע מינון גבוה יותר של אופטימיות, במיוחד אחרי השבוע הדגי והנפטוני האחרון - והצמידות הזו בהחלט עשויה להרים את המוראל. אולם...

ראשית - כדאי להיזהר מאופטימיות יתר, בעיקר בכבישים ובדרכים. יופיטר מביא איתו לעיתים אופטימיות פזיזה והפזיזות הזו עלולה להתנקם בנו.

שנית - כדאי להיזהר כעת מאכילת יתר, אלמנט שעלול להופיע לעיתים בזמן שכזה. בעיקר אכילת מתוקים, כי יופיטר עלול להביא איתו אפקט של התרחבות ואפילו התנפחות באיזור הכרס, בעיקר כשהוא צמוד לונוס.

מעבר לזה - נצלו את ראשון ושני כדי לחגוג קצת את החיים, איש בדרכו, לפני שהצמידות הזו תיגמר.

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות שור, עקרב, אריה, דלי, מאזניים, סרטן, טלה, גדי, קשת, תאומים, בתולה ודגים ובקיצור - כולנו.

טיול בחיק הטבע. ShutterStock
זה בהחלט זמן טוב לתכנן נסיעה כזו או אחרת/ShutterStock

המעבר המשמעותי של השבוע - ונוס הרגשית, אחרי שהיא מסיימת את הצמידות עם כוכב יופיטר, עוברת למזל טלה. הצירוף של ונוס ומזל טלה הוא צירוף גרוע בעיקרון. ונוס ההרמונית המכילה והעדינה לא ממש מוצאת את מקומה במזל הילדותי והלוחמני, שאף נקרא על שמו של אל המלחמה. ונוס מאמינה בהרמוניה, בגישה, באווירה וביחסים בין בני אדם. פעולתו של מרס, שליט הטלה, ושל הטלה בכלל היא דיסהרמונית, שכן כל פעולה מלחמתית היא דיסהרמונית בעיקרה ומטרתה כיבוש ויוזמה, ולא הכלה ואמפטיה.

אולי משום כך ונוס מקבלת כעת תסמינים טלאיים בדיאלוג הזוגי של כולנו וביחסים בכלל, וזה מתבטא בקוצר רוח ועצבנות ביחסים, צורך בסיפוקים מיידיים ופתיל קצר כשדברים לא קורים כפי שרצינו ותכננו. לכן כדאי בעיקר עכשיו לנסות ולשמור בכל דרך על רגיעה ולא לבדוק את סף הסבלנות שלנו או של אלה שאיתנו, במעשים פזיזים או בהכרזות ילדותיות: אלה עלולים דווקא עכשיו להביא איתו ויכוחים ובגלל המיקום במזל טלה. הם גם עלולים להסלים בקלות.

מי בעיקר יושפע מהמיקום הזה? מזלות שור, מאזניים, טלה, סרטן, גדי, אריה, דלי ועקרב.

הזווית הקשה של השבוע - זו הצמידות שבין השמש לכוכב אורנוס התזזיתי, במזל שור. בעוד השמש מייצגת את המיקוד האנרגטי והשופע של כולנו, מייצג כוכב אורנוס כוכב טבע שתפקידו להפר בעיקר את ההרמוניה האנרגטית שמביאה איתה השמש, מה שעלול לגרום לקצרים בתקשורת, אי הבנות, שינויים פתאומיים במצב הרוח ושינויים גם בלו"ז ובתכניות שלנו, כמו גם צורך חזק מהרגיל בספייס וחופש אישי ופה ושם גם צורך לקחת פסק זמן מקשר מסויים ולהיות קצת לבד (או אפילו להתנתק מקשר שכבר מיצה את עצמו).

ההחלטות שמתקבלות תחת הצמידות הזו עלולות להיות פזיזות ואימפולסיביות ובהחלט ללא שיקול דעת הולם, אלמנט שעלול לגרום למתחים ולחצים עם הסביבה עם אנשים קרובים וגם עם עצמנו. בזמן קשה, כשהמתח מתגבר, עדיף להיות קצת לבד, להתבונן בדברים מבחוץ, ולהימנע מסערות ודרמות מיותרות.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות אריה, שור, עקרב ודלי.

עוד בוואלה!

6 המזלות שאתם ממש לא רוצים להזמין למסיבה שלכם

לכתבה המלאה
אישה בודדה. ShutterStock
צורך חזק מהרגיל בספייס וחופש אישי/ShutterStock

התחזית השבועית:

טלה

ונוס עוברת השבוע למזל שלכם והקסם האישי הטלאי חוזר, אולם כל זמן שמרס, שליט המזל שלכם, עדיין במזל דגים - המעורבות הרגשית הגבוהה עדיין פועלת נגדכם.

חשוב להימנע עכשיו מדרמות מיותרות ולא לחפש אותן בכוח.

שור

מעברה של ונוס, שליטת המזל שלכם, למזל טלה לא עושה לכם חיים קלים. מזל שור שמחבב חיים רגועים ועדיף עם קצת עשב בצד או יוקרה נוחה, עלול לפגוש בתקופה הזו סערות ודרמות מאחורי הקלעים - ולעסוק בפתרונן.

יהיה מעניין...

תאומים

מרקורי, שליט המזל שלכם, עושה צעדים ראשונים במזל שלכם, מה שאומר מבחינתו לחזור הביתה, ומבחינתכם - לחזור לתקשורת הקלילה והזורמת שמאפיינת אתכם.

אולם, כוכב מרס האנרגטי עדיין שוהה בבית הקריירה שלכם ומריץ תכניות ויזמות. רוצו קדימה.

סרטן

ונוס עוברת לבית הקריירה והתדמית שלכם, ובתקופה הקרובה הסרטנון שלנו עשוי לבלוט ולהרשים יותר מתמיד. גם הירח וגם השמש שוהים בבית התקשורת שלכם ומאפשרים לכם להיות החלטיים מרשימים ובעיקר יוזמים: רעיונות, התקשרויות והיכרויות.

קחו יוזמה ודברו על מה שחשוב לכם באמת.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל שור המאכלס את בית הקריירה שלכם, ואתם ממשיכים עם התקופה האמביציוזית שלכם, כשמעברו של מרקורי, כוכב התקשורת, למזל תאומים עוזר לכם לתקשר טוב יותר עם מוסדות וארגונים בחייכם.

זה הזמן ליוזמות חדשות.

בתולה

כוכב מרקורי עובר השבוע למזל תאומים המאכלס את בית הקריירה והדרייב שלכם ונראה שהבתולון שלנו יכול עכשיו לשנס מתניים, להפשיל שרוולים ולצאת למסע יזום ותקשורתי במיוחד בנושאי קריירה - ועם סמכויות.

השמש במזל שור מאפשרת לכם לראות את התמונה כולה.

מאזניים

ונוס, שליטת המזל שלכם, עוברת למזל טלה השייך ליסוד האש, ותוסיף קצת פלפל לחייכם ובעיקר לדיאלוג הזוגי ולמערכות היחסים שלכם.

זה לא מיקום אופטימלי עבור ונוס, ויש מצב שתרגישו שהעולם כולו נלחם בכם פה ושם... זו טעות: זה הצורך שלכם להילחם על העקרונות שלכם.

עקרב

השמש ממשיכה לנוע בבית היחסים שלכם והצורך של העקרב שלנו בדיאלוג חזק יותר מתמיד.

זהו זמן טוב להגדיר מחדש את המטרות שלכם בכל מה שקשור לזוגיות, יחסים ושותפויות, ואולי גם למצוא לכם בן ברית נאמן לסיעור מוחות או לדרך. זה ישתלם.

קשת

ונוס עוברת השבוע לבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, והקשת שלנו יוכל להפתח לכל מה שקשור למערכות יחסים זוגיות ובעיקר - אהבה, כשמרקורי כוכב התקשורת עובר לבית היחסים ומאפשר היכרויות מעניינות, חיזור עדין או העמקת קשר רגשי שכבר קיים.

גדי

מעברה של ונוס למזל טלה המאכלס את בית המשפחה שלכם מביא איתו פרק זמן חמים ואוהב לבית ולבני הבית. זהו זמן איכות מרגש שבו אפשר להחזיר את התקשורת הטובה למשפחה, לדבר על הכל ובעיקר להתחבר רגשית לתחושת הביחד שלכם.

זמן טוב להשקיע גם בבית ובסביבתו ולשנות אווירה. פתחו את הלב, גדיים.

דלי

מרקורי, כוכב התקשורת, עובר לבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, וזה בדיוק הזמן לנצל את המיקום הזה כדי לפתוח את הלב ולדבר אהבה.

זה יתבטא גם במילים שלכם, כשונוס הרגשית עוברת לבית התקשורת שלכם, וגם במציאת פרטנרים לעשייה יצירתית משותפת.

דגים

מרקורי, כוכב התקשורת, עובר לבית המשפחה שלכם - וזה הזמן לנקות משקעים רגשיים שהצטברו ולפתוח דף תקשורתי משפחתי חדש.

ונוס הרגשית שעזרה לכם לפתוח את הלב בשבועות האחרונים עוברת לבית החומר והכספים שלכם: היזהרו מהוצאת כספים באופן רגשי והשקיעו בעבודה ובמציאת מקורות פרנסה חדשים.

צפו בתחזית השבועית המורחבת:

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully