וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 24-30 באפריל 2022

עודכן לאחרונה: 25.4.2022 / 0:29

השבוע כדאי לכם לפעול בכל הנוגע לחשבון הבנק שלכם, להחזיר אוברדראפט וחובות או להגדיר מטרות פרקטיות ומקצועיות ארוכות טווח. אלה ימים טובים לנסח ולחתום על חוזים. זו התחזית המלאה לשבוע הקרוב

התהליכים המשמעותיים של השבוע:
1. מרקורי בזווית פעולה מדויקת לסטורן הנוקשה.
2. מרקורי עובר למזל תאומים.
3. ונוס בצמידות לנפטון המטשטש והמערפל.
4. ונוס בצמידות ליופיטר, כוכב השפע והמרחבים.

הזווית הקשה של השבוע - לכאורה יש שתי זויות שאפשר לקטלג אותן ככאלה. הראשונה - זווית הפעולה בין מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, לבין סטורן הנוקשה. סטורן הוא כוכב מכביד למדי: הוא נוטל את ההומור והקלילות של מרקורי ומכריח אותו - ואותנו, אלה שמשתמשים בו, לגלות רצינות, אחריות וכובד ראש.

סטורן מכריח אותנו לקחת את החיים - ובעיקר את המילים שלנו - ברצינות. זהו זמן פחות ריגשי ויותר עובדתי, זמן להשתמש בעובדות ובמספרים ולא ברגשות ובמניפולציות: זה בדיוק הזמן לנסח חוזים ולחתום עליהם, לחשוב באופן מעשי ללא מעורבות רגשית ולנהל שיחות קורקטיות שבהם אפשר לבדוק יוזמות פרקטיות או לחילופין משהו חשוב יותר - נושאים הקשורים לחומר ולכספים.

זה בדיוק הזמן לפעול בחוכמה בכל מה שקשור לחשבון הבנק שלנו, להחזיר אוברדראפט וחובות או להגדיר מטרות פרקטיות ומקצועיות ארוכות טווח - ולתת לכל הנושא הרגשי קרקע אמיתית להיאחז בה.

מכיוון שהזווית אינה ארוכה במיוחד - משהו כמו שלושה ימים וכבר בתחילתו של השבוע - כדאי להיות מדויקים ומעשיים, במיוחד כשאנחנו באים לקבל החלטות ארוכות טווח, ולקחת בחשבון את כל המרכיבים.

מי בעיקר יושפע מהזווית? מזלות תאומים, בתולה, קשת, דגים, דלי, אריה, עקרב ושור.

הורוסקופ 2022. ShutterStock
זה בדיוק הזמן לפעול בחוכמה בכל מה שקשור לחשבון הבנק שלנו/ShutterStock

הזווית השניה הקשה של השבוע - זו הצמידות בין ונוס הרגשית לבין כוכב נפטון המטשטש והמערפל במזל דגים. לכאורה זווית אידיאלית לרומנטיקנים ולאוהבים - נפטון הוא אוקטבה גבוהה של ונוס, ומה שהוא עושה זו עבודת אגו עוצמתית: הוא גורם לנו פעמים רבות, תחת זוויות עם ונוס, לוותר על האגו שלנו, לבטל את עצמנו ולהתמסר למעורבות הרגשית הגבוהה שהוא מביא איתו.

קשה מאוד להתנגד לנפטון ועוד בצמידות לונוס: נראה שהעולם הרגשי פה הופך את הצד המעשי שלנו לרגשי משתנה תזזיתי ולא צפוי, ומצבי הרוח שלנו מתחלפים במהירות: זו לא רק רומנטיקה, אלא סוג של מעורבות רגשית שהופכת הכל לסובייקטיבי מאוד, צבעוני, ילדותי, יצירתי, ובעיקר לא מעשי באופן הפרקטי שאנחנו זקוקים לו בנושאים כמו עבודה, מקצוע, הוצאת כספים, והצד החומרי בחיינו בכלל.

כשנפטון בשליטה ובעיקר כשהוא צמוד לונוס, אנחנו מאבדים שליטה בקלות, מתמסרים לכל הסחת דעת קלילה, ומתקשים למצוא קרקע מעשית מתחת לרגלינו, כזו שהרגש לא מזיז אותה ימינה ושמאלה כשמצב הרוח שלנו משתנה.

במצבים כאלה אנחנו עלולים לקבל החלטות רגשיות גרועות, כשהרגש הוא שמכתיב לנו את ההתנהלות כמעט בכל שטח בחיינו. משום כך בדיוק כדאי לדחות את ההחלטות החשובות בחיינו לשבוע הבא אם אפשר, כדי להיות קצת יותר מעשיים ואובייקטיביים וקצת פחות רגשניים ורומנטיים בכל מה שקשור לצדדים המעשיים של החיים.

גם במערכות היחסים שלנו אנחנו עלולים לקבל עכשיו החלטות דביקות, רגשיות או פזיזות, שעלולות לאכזב אותנו לטווח ארוך, בעיקר בגלל הקושי לראות את הדברים כפי שהם, מתחת לצעיפו המתעתע של נפטון.

מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות שור, מאזניים, עקרב, אריה, דלי, סרטן, גדי, טלה ובעצם... כולנו.

עוד בוואלה!

מסתורית, יצירתית ורוחנית בהווייתה: זו האישה בת מזל דגים

לכתבה המלאה
אילוסטרציה. ShutterStock
במצבים כאלה אנחנו עלולים לקבל החלטות רגשיות גרועות/ShutterStock

המעבר המשמעותי של השבוע - מרקורי, כוכב התקשורת, עובר למזל תאומים. מרקורי שהה כחודש במזל שור הפרקטי והאיטי ובני התאומים סבלו כשדברים קרו לאט ולא מעט יזמות נתקעו ועלו על שרטון. כעת הוא עובר למזל תאומים עליו הוא שולט, והתקשורת שלנו הופכת להיות הרבה יותר חברתית, קלילה וזורמת.

זהו זמן טוב לנקות את שרידי התסכולים של החודש האחרון, בו דברים לא זזו או לא קרו כפי שאנחנו רוצים, לשתף ולחלוק תכניות פעולה שיש לנו עם אחרים, ולפעול באופן נמרץ יותר כדי להזיז דברים, ובעיקר להזיז לקדם ולשווק את התכניות שלנו.

מי בעיקר יושפע מהמעבר של מרקורי? מזלות תאומים, בתולה, דגים וקשת.

התחזית השבועית:

טלה

מרס, שליט המזל שלכם, ממשיך לנוע במזל דגים הרגשני, ומביא איתו עליות וירידות, דרמות קטנות וגדולות, כשהרגש עולה ויורד.

נסו בכל זאת לחפש איזון.

שור

ונוס, שליטת המזל שלכם, יוצרת זווית פעולה עם נפטון הרגשני והשור שלנו מאבד קצת את הראש, אם בגלל אהבה, רגשות או משהו אחר.

שמרו היטב על קרקע מתחת לרגליים.

תאומים

מרקורי, שליט המזל שלכם, עובר סוף סוף חזרה אליכם אחרי חודש עקשן ולא קל, ומעכשיו דברים אמורים לזרום בקלילות התאומית האופיינית.

זמן לנשום לרווחה.

סרטן

מרקורי עובר למזל סרטן מאחורי הקלעים, והגיע הזמן לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, לשלוף תכניות פעולה שחיכו מאחורי הקלעים - ולדבר על כל מה שהצטבר.

להורוסקופ היומי של כל המזלות לחצו כאן >>

אריה

השמש, שליטת המזל שלכם, יוצאת לאיטה מתוך זווית הפעולה עם פלוטו היצרי וסוף סוף אתם יכולים לנשום לרווחה.

אמביציה וקריירה - אלה הנושאים שיעסיקו אתכם בתקופה הקרובה.

בתולה

מקבץ הכוכבים במזל דגים ממול ובעיקר כוכב מרס לא עושה לכם חיים קלים, וחשוב עכשיו לא להיכנס לריבים ולפינות שיהיה קשה לצאת מהם בהמשך.

הימנעו מביקורתיות מוגזמת.

מאזניים

ונוס, שליטת המזל שלכם, נצמדת לכוכב נפטון, אלמנט שעלול להביא איתו שבוע מעורפל ומבולבל עד יום חמישי.

נסו להעביר פגישות חשובות והחלטות בנושאי כספים לשבוע הבא.

עקרב

השמש יוצאת סוף סוף מזווית הפעולה עם פלוטו, שליט המזל שלכם, אבל שהותה בבית הזוגיות והיחסים מראה על צורך להעמיק קשרים, לשדרג תקשורת זוגית ולשתף את הלב.

קשת

יופיטר, שליט המזל שלכם, יוצא סוף סוף לחופשי מנפטון המבלבל, ולקראת סוף השבוע אפשר להתחיל לראות את הדברים כפי שהם ללא הערפל הרגשי.

מרקורי בבית היחסים משדרג תקשורת.

גדי

זווית פעולה לא קלה בין מרקורי, כוכב התקשורת, לסטורן שליט המזל שלכם מביאה איתה צורך בזהירות במילים שלכם ובכוונות של אחרים.

זמן להיזהר בלשונכם ובתכניות שלכם, גדיים.

דלי

כוכב סטורן הקשוח ממשיך לנוע במזל שלכם, בעוד השמש שוהה בבית המשפחה שלכם.

זהו זמן להשקיע קצת יותר בבית ובעיקר בבני הבית, ובתקשורת הבית. זמן להתחבר מחדש לתחושת הביחד.

דגים

כוכב מרס ממשיך לנוע במזל שלכם ולהביא איתו הרבה אקשן, אבל כדאי להיזהר במילים שלכם.

ונוס נצמדת לנפטון, שליט המזל שלכם, וזה בדיוק הזמן להעמיק קשר אוהב או למצוא אהבה חדשה.

צפו בתחזית המורחבת:

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully