"חם, ישיר ומאוד אימפולסיבי": הכירו את מזל קשת

תגידו המון מזל טוב לבני מזל קשת שחוגגים החודש יום הולדת - ובואו להכיר אותם מקרוב. אומרים עליהם שהם מאוד חברותיים, כנים ובעלי ראש פתוח - אך גם עלולים להיות חסרי טאקט ויהירים. האם זה נכון?

יאיר טריבלסקי
22/11/2021

מה לא אומרים על הקשתים? אומרים שהם מרוכזים בעצמם ובמה שמרגיש להם באותו רגע, שהמילה "חופש" היא החשובה ביותר בחייהם ומשום כך קשה להם גם עם המחוייבות הכי קטנה שיש, שהם עושים הכל באופן ספונטני וכמעט בלתי אפשרי לקבוע איתם פגישה מראש, שהם חסרי טאקט לפעמים ואומרים את הכל בפנים, ואם מנסים למנוע מהם את החופש לדבר - הם הופכים מרדניים שחבל על הזמן. מה נכון מכל אלה?

עוד בוואלה!

זמן לגלות מי בן הזוג האידיאלי למזל קשת?

לכתבה המלאה
האופי הקשתי מאוד דומה למזלות האש: הוא חם, ישיר, אידיאליסט ומאוד אימפולסיבי(צילום: ShutterStock)

מזל קשת שייך ליסוד האש, מה שכבר אומר הרבה על האנרגיה שלו. הוא גם שייך לקבוצת המזלות המשתנים והוא אכן כזה - לא מפסיק להשתנות. השליט של מזל קשת הוא כוכב יופיטר שאחראי על הצמיחה שלנו ועל התרחבות הנפש והמוח. מזל קשת עצמו קשור בעיקר לבית 9, שהוא הבית של ההתרחבות האישית. הקשת אוהב להרחיב אופקים ואת זה הוא עושה בשתי צורות: האחת, דרך לימודים - פשוט הולך ללמוד ואוגר ידע. השנייה היא דרך נסיעות וטיולים, שמלמדים אותו על צורות חיים אחרות, גישות שונות ודרכים שלא הכיר כדי לחיות ולפעול. בתוך כל קשת - גם אלה שנראים סופר ממוסדים עם חליפה, עניבה וכל הטררם - יושב לו חולה טיולים שחולם להקיף את העולם ובכל רגע נתון, ואפילו בלי אזהרה מוקדמת, מוכן לקחת את התרמיל ולנדוד לדרום אמריקה. קשתים רבים מתברגנים עם השניים, אבל בכל אחד ואחת מהם נשאר אותו ניצוץ הרפתקני בעיניים, שמוכן לעזוב הכל ופשוט לנסוע הרחק מכאן.

האופי הקשתי מאוד דומה למזלות האש: הוא חם, ישיר, אידיאליסט ומאוד אימפולסיבי. מה ששונה אצל הקשת הוא חוסר הטאקט, שגדול יותר אפילו מזה של הטלה. אולי משום כך נראה לפעמים מבחוץ שהקשת עושה פשוט כל שגיאה אפשרית הקשורה לתקשורת - ופשוט אומר את האמת בפנים. יש כאלה שאוהבים ומעריכים ויש כאלה שכועסים, אבל כך או כך - אי אפשר לעמוד בפני הקסם שבישירות שלו.

בתוך כל קשת יושב לו חולה טיולים שחולם להקיף את העולם(צילום: ShutterStock)

הקשת גם אלוף בלבדוק גבולות ביחסים. הוא בודק שוב ושוב את גבולות בן או בת הזוג שלו ומנסה לראות כמה רחוק הוא יכול ללכת. מילת המפתח של הקשת היא חופש - והרבה. מערכות היחסים הקשתיות פתוחות לעיתים קרובות יותר ממערכות אחרות: הוא פשוט חייב להרגיש את החופש הזה, כדי להתחייב מחדש, וכמו במקרים אחרים - זהו הקשת, לטוב ולרע. גם את החופש האישי הזה תאלצו לקבל אם אתם רוצים להמשיך ולשהות במחיצתו. הקשת זקוק לבן זוג קליל, חברותי ותקשורתי, כמו בני מזל תאומים. בזוגיות הוא מאהב חם ורומנטי, אז אם הצלחתם להתמודד עם עניין החופש - תרוויחו מזה מאוד.

הקשת הוא לוחם מטבעו, לא חושש להתמודד עם בעיות ואוהב אתגרים. כשזה מגיע לקריירה, ייתכן שיחליף הרבה עבודות בחייו. כן, גם כאן עניין החופש בא לידי ביטוי והוא יצליח יותר בעבודות שיאפשרו לו לשוטט ולהרגיש חופשי כמו במכירות ובשיווק.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully