וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 17-23 במרץ 2024

עודכן לאחרונה: 17.3.2024 / 14:03

מעורבות רגשית גבוהה, רגעים של בדידות, דרמות וקושי לראות את המציאות כפי שהיא - כך הולך להיראות השבוע הלא פשוט שלפנינו

הורוסקופ שבועי: 17-23 במרץ 2024/יאיר טריבלסקי

הורוסקופ שבועי לכל מזל ממתין לכם בהמשך התחזית. אל תפספסו!

השמש, ונוס ומרס משחקים השבוע בשמיים בכיסאות מוסיקליים: השמש נצמדת לנפטון המטשטש והמערפל, הופכת את הכל לרגשני - ואז מתנערת מנפטון המבלבל ועוברת למזל טלה האנרגטי שביסוד האש. ונוס שוהה במזל דגים ונצמדת שם לסטורן הנוקשה, מביאה איתה מעורבות רגשית גבוהה במיוחד ורגעים של ערפול ובדידות. כוכב מרס עובר גם הוא ממזל דלי החברתי למזל דגים הרגיש - והתוצאה עלולה להיות כמה וכמה דרמות השבוע, כשהמזג הסוער שלו יתקל באופיו הרגשני והמבלבל של מזל דגים ואת זה יהיה לו קשה לקבל. יהיה מעניין.

התנועות המשמעותיות בשמיים השבוע:
1. השמש נצמדת לנפטון המטשטש והמערפל.
2. השמש עוברת ממזל דגים למזל טלה.
3. ונוס נצמדת באופן מדויק לסטורן הנוקשה.
4. כוכב מרס עובר ממזל דלי למזל דגים.

הזוויות הקשות של השבוע - כאן נוכל למצוא שתי צמידויות כאלו שלא עושות לנו חיים קלים, אבל גם בהן אפשר למצוא היבט כזה או אחר שיהפוך את החמיצות ללימונדה. זה אפשרי.

צמידות שמש לנפטון בסוף מזל דגים - הצמידות הזו עלולה לגרום לנו לערפול ובלבול, מעורבות רגשית גבוהה וקושי לראות את המציאות כפי שהיא. לשמחתנו זו זווית קצרה יחסית - ארבעה ימים בערך - אבל אם היא נופלת על מקום משמעותי במפת הלידה שלנו, היא פוגעת בשיקול הדעת המעשי שלנו. הזווית הזו גורמת למצבי רוח משתנים, תחושות של אובדן דרך מסויים וחוסר ודאות. מה עושים? ראשית, ברגע שאנחנו מודעים לה, אפשר החלט לעבוד על מצבי הרוח שהיא גורמת: לשהות יותר בחברת אנשים שמחים במהותם, לצאת למינון גבוה של פעילות פיזית וספורטיבית שמשחררת חלק ממצבי הרוח האלה - ולהתמקד באוסף של מטלות מעשיות שחייבים לעשות בלי קשר לכלום, כדי לעמוד באופן פרקטי על הקרקע. זהו גם זמן טוב לבטא רגשות ולא רק שמחים, לשתף אנשים קרובים במה שעובר עלינו וכך גם לחזק את הקשר ולהיכנס למוד יצירתי כמו ציור למשל, כשדווקא כתיבה יכולה כעת לעזור לנו לפרק את הצעיף הזה שיושב עלינו.

מי בעיקר יושפע מהזווית? מזלות אריה, דלי, עקרב, שור, דגים, קשת, תאומים ובתולה.

הורוסקופ שבועי. ShutterStock
שבוע מאוד הפכפך מתחיל עכשיו/ShutterStock

צמידות בין ונוס הרגשית לסטורן הנוקשה באמצע מזל דגים - זו זוית רגשית מאוד והמעורבות הרגשית הגבוהה שהיא מביאה איתה עלולה לגרום לנו לתחושות של כובד ובדידות. סטורן הוא כוכב קשוח בעל השפעה ביקורתית ושיפוטית מאוד. צמידות של ונוס הרגשית עם סטורן עלולה לגרום לנו לשפוט את עצמנו לחומרה, להרגיש שאיננו עושים מספיק או עושים בכלל, לרדת על עצמנו באזני אחרים - ובעיקר להרגיש שאנחנו לבד במערכה כשאף אחד לא באמת עוזר לנו במטלות שלנו.

זהו פרק זמן מכביד ודורשני. הבונוס פה הוא שהביקורתיות הזו בהחלט יכולה לעזור לנו לשפר ולהשתפר - ובזמן שכזה אפשר גם להפוך התקשרויות שלנו לרשמיות, כמו חתימה על חוזה שותפות, משא ומתן עם מס הכנסה, החלטות על מיסוד קשרים ונישואים, ועוד. בפרק זמן שכזה שמים את הרגש בצד ומתמקדים בעיקר בנגזרות שלו מבחינת הסכמית וחוזית, וזה כולל גם תשלומים מסוגים שונים, לעשות ביטוח, לחתום על חוזה מכירת דירה וכו'. באופן שכזה אפשר להפוך את הלימון הזה ללימונדה, כשיודעים למה לא לצפות - ואיך בכל זאת למצות את הפוטנציאל של הצמידות הזו באופן מעשי.

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות שור, מאזניים, עקרב, אריה, דלי, סרטן, גדי וטלה.

בערוץ האסטרולוגיה הישראלי כבר צפיתם? הנה העדכונים האחרונים >>
רוצים לקבל טיפ אסטרולוגי יומי? הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ "אסטרו טיפ" בלחיצה כאן >>

עוד בוואלה!

הדרך הפשוטה להוזיל את חבילת הסלולר! עכשיו כולם יכולים!

לכתבה המלאה
גבר כועס. ShutterStock
הזווית הזו גורמת למצבי רוח משתנים/ShutterStock

המעברים האנרגטיים של השבוע

ובכן, בגדול יש שניים כאלה ושניהם קשורים ליחידה שמספקת אנרגיה למפת הלידה, המורכבת משני כוכבים: השמש ומרס.

השמש עוברת ממזל דגים למזל טלה - השמש היא הבטריה האנרגטית של כולנו והמיקום שלה מראה בדרך כלל את סגנון הקרנת האנרגיה הזו. אחרי חודש עגמומי ורגשני במזל דגים, עוברת סוף סוף השמש למזל טלה ובכך פותחת באופן רשמי את עונת האביב כשהיא מביאה אנרגיית צמיחה עוצמתית ביסוד האש.

האנרגיה הזו מצד אחד היא אנרגיית החיים שלנו: היא מלאת מרץ ועוצמה, שמחת חיים ואופטימיות, כמה וכמה מצרכים שהיו ממש חסרים לנו לאחרונה. מצד שני, בכל פעם כשפלנטה משמעותית עוברת למזל ביסוד האש - כל שכן מזל טלה שהוא הקרדינל של האש - מגיעים פעמים רבות כמה ימים אלימים מאוד, כאילו מישהו שחרר מטען שהיה עד כה תקוע בצוואר בקבוק כזה או אחר. חשוב להיזהר, מעבר לעובדה שכל כוכב שעובר למזל טלה מביא איתו פתיל קצר, תגובות קיצוניות, עצבנות וצורך בסיפוק מיידי שאם אינו מתמלא מיד הוא מביא תגובה תוקפנית ויותר מזה. בקיצור, מעבר לא רע לאקשן, אבל עם תופעות לוואי פחות נעימות.

כוכב מרס עובר ממזל דלי למזל דגים - בעוד השמש עוברת ממזל פסיבי ורגשני למזל אקטיבי ויוזם, עושה מרס שליט הטלה דרך הפוכה: מעבר ממזל אקטיבי וחברתי למזל רגשני ופסיבי. ההבדל בין השמש במזל דגים לבין מרס הוא משמעותי: מרס הוא צירוף של בולדוזר וסמוראי. מרס אמור לחפש גבעות לטפס עליהן תוך הדיפת המתחרים ולתקוע את הדגל שלו - שלנו - עליהן. האנרגיה שמפעילה את מרס ודרכה הוא גם מפעיל אחרים היא אנרגיה דיסהרמונית לוחמנית, ואם אין לו מטרה להילחם עליה הוא הופך להיות מריר, קנטרני, נודניק ובהמשך גם תוקפני - ואפילו אלים.

במזלות ביסוד האש או האוויר הוא פורח שכן המזלות האקטיביים האלה מאפשרים לו להיות במיטבו, והוא אכן מצליח לסחוף אחריו ולגרום לדברים להיעשות, גם אם לא תמיד באופן מקובל או הרמוני. אולם במזלות מופנמים - ובעיקר במזלות ביסוד המים - הוא גורם לנו לסבול, שכן הצירוף של אש ומים יוצר דרמות, כששני היסודות לוחמים זה בזה, אבל מרס כמו הילד האולטימטיבי לא יכול לשתוק כשמשעמם לו או כשסוגרים אותו באקווריום הדגים עם כל הווייבס העגומים האלה כשמוסיקת אמביינט ברקע, והוא בהחלט עשוי למרוד, לשבור את הכלים, וליצור דרמות שפשוט הורסות את האווירה ובועטות לנו ברגלים אם לא באמת נקשיב לו ונמצא זירה הולמת כדי שאפשר יהיה לשחרר בה את האנרגיה הלוחמנית שלו. זה אומר הרבה פעילות פיזית, הליכה שחייה או ריצה ועדיף אפילו חדר כושר כדי שיוציא את הג'ננה שיש לו באופן טבעי - ויהפוך אותו לחביב ואכיל, יחסית. זה אומר חודשיים חסרי מנוח.

מי בעיקר יושפע מהם? ראשית המזלות ביסוד המים, הזקוקים לאנרגיה השקטה סביבם. שנית - המזלות המשתנים - דגים, בתולה, תאומים וקשת, ובגדול - כן כן, כולנו. אוף!

בקיצור, שבוע עצבני מחכה לנו, חברים.

הורוסקופ שבועי. ShutterStock
השמש היא הבטריה האנרגטית של כולנו - והמיקום שלה מראה בדרך כלל את סגנון הקרנת האנרגיה הזו/ShutterStock

התחזית השבועית לפי חלוקה למזלות:

טלה
מזל טוב, טלאים! השמש עוברת למזל שלכם וחוגגת לכם יומולדת, אבל מרס עצמו, חתן האירוע, הולך להיתקע באקווריום הדגי עם כל מצבי הרוח המשתנים האלה, דווקא כשמתחילות מסיבות ההפתעה. טוב נו, לא כל יום פורים.

שור
ונוס, שליטת המזל שלכם, נכנסת לצמידות עם סטורן הנוקשה והשור שלנו יקרא את עצמו לשבוע ממוקד מטרה ומגובה בעשייה מדויקת וחכמה - ואפילו אם אפשר שמסתיימת בחוזה או הסכם כלשהו. זה הכיוון.

תאומים
מרקורי, שליט המזל שלכם, נמצא במצב מוזר: מצד אחד הוא במזל טלה ההיפראקטיבי אבל... הוא כמעט שלא יוצר השבוע זוויות עם כוכבים אחרים. אין ברירה תאומימים: תצטרכו לפעול באופן סוליסטי וזה יהיה שיעור מעניין עבורכם.

סרטן
השמש עוברת השבוע לבית הקריירה שלכם, והסרטנון הביישנון נאלץ להגיח החוצה ולהפגין נוכחות ואפילו עוצמה. זהו מיקום שזורק אתכם לאקשן, אבל הסרטנון החכם יתמודד בהצלחה עם כל חשיפה. תנו לזה צ'אנס.

אריה
השמש, שליטת המזל שלכם, יוצאת סוף סוף ממזל דגים הקורבני וחוזרת במזל טלה להיות מה שהיא תמיד הייתה: ווינרית שחבל על הזמן. כעת אפשר לפתוח חלונות ולאותת ליקום שהרכבת יוצאת מהתחנה.

בתולה
שתי צמידויות עוצמתיות מתרחשות עכשיו במזל דגים שממול, ושתיהן דורשות הרבה תשומת לב וזהירות ביחסים קרובים ובזוגיות. חשובה כעת תקשורת כנה ואותנטית ויכולת לדבר ולנקות משקעים - בלי ביקורת.

מאזניים
ונוס, שליטת המזל שלכם, עוברת שבוע של חשבון נפש אמיתי - הן פרקטי וכלכלי והן רגשי. זהו זמן להתבונן לעומק במערכות היחסים שלכם ולנקות את מה שלא עובד או רק ממסמס תהליכים. היו אתם נטו והתמקדו בעובדות.

צפו בתחזית המורחבת:

הורוסקופ יומי ומידע נוסף על כל המזלות >>

עקרב
בית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם פעיל השבוע במיוחד - ואיתו פעיל גם נושא הבילויים וההנאות. פלוטו, שליט המזל שלכם, מתחיל להתקדם - והגיע גם הזמן שלכם להתקדם, לשנות גישה ופורמטים, ולעדכן גם את היקום.

קשת
מעברה של השמש למזל טלה מביא איתו הרבה אנרגיית חיים עוצמתית ואפילו טאץ' רומנטי. אולם, מעברו של מרס למזל דגים, שם נמצאת גם ונוס, עלול לגרום לסערות ודרמות במשפחה, עם אנשים קרובים - ובכלל בבסיס הפעולה שלכם.

גדי
צמידות מעניינת בין ונוס הרגשית לסטורן, שליט המזל שלכם במזל גדי, הופכת אתכם לרגישים יותר - וזהו גם זמן טוב להשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי ובמערכות היחסים בכלל. דברו על מה שחשוב לכם ואל תשמרו בבטן.

דלי
מרס סיים לצייד אתכם בים של אנרגיה בחודשיים שעברו - ועכשיו הזמן להראות מה למדתם, ואיזה יוזמה תתחיל את הפרק הבא. מעברו של מרס למזל דגים, שם נמצאת גם ונוס, מראה שחייבים בדחיפות להשקיע מחשבה בחשבון הבנק.

דגים
צמידות בין השמש לנפטון בסוף המזל שלכם, צמידות בין ונוס לסטורן באמצע המזל שלכם ומרס שעובר למזל דגים: אין ספק, זו הולכת להיות תקופה מרתקת ומפתיעה והיא מתחילה כשהשמש עוברת למזל טלה. הגיע הזמן להגדיר תכניות!

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully