וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 7-13 בינואר 2024

עודכן לאחרונה: 11.1.2024 / 11:15

השבוע הזה תופס שני כיוונים מרכזיים ושניהם לא קלים: כוכב מרס יכריח אותנו לקחת את החיים באופן רציני ולעשות חשבון נפש, ומרקורי יהפוך את התקשורת שלנו לרגשית מדי ולא ברורה. כך תעברו את השבוע הזה בשלום

עוד פרטים על מה שמצפה לנו בשנת 2024/יאיר טריבלסקי

הורוסקופ שבועי לכל מזל ממתין לכם בהמשך התחזית. אל תפספסו!

ממבט קדימה אפשר לומר שהשבוע הזה תופס שני כיוונים מרכזיים בעיקרון - ושניהם לא קלים. כוכב מרס עבר בסוף השבוע למזל גדי הקשוח ומכריח אותנו לקחת את החיים באופן רציני ומאורגן במיוחד, בעוד שמרקורי, כוכב התקשורת שלנו, שכבר נמצא בהילוך רגיל, יוצר זווית פעולה לא קלה עם נפטון המטשטש והמערפל והופך את התקשורת שלנו לרגשית ולא ברורה, עם דגש מיוחד על נושאים כמו ערפול ואי ודאות.

אולם ישנה גם אופציה נוספת - והיא הרבה יותר מתאימה לאופיו של מזל גדי: הסכמים. יש לנו חודשיים ימים - זמן שהותו של מרס במזל גדי - להגיע להסכמים שונים, כדי לווסת את מרס ולהפוך את כל פעילותו עד עכשיו ומעכשיו הלאה - לעובדות בשטח, וכך גם לנצל אותו באופן המקסימלי, בניגוד לדיעה שרווחת הרבה שאם לא עוזר כוח אז נשתמש ביותר כוח - הגישה הזו תלוית מזל וסיטואציה ולא ממש הוכיחה את עצמה עד כה. בגדול, עם שני התהליכים האלה כשלעצמם נוכל לומר שישנה בעיה לקבוע לאן באמת הולכים, ומצד שני - לאן שלא נלך זה יהיה באופן טוטאלי למדי וחסר פשרות. אלא אם נפעל בדרך חכמה יותר: דרך של הסכמים.

מישהו אמר מלחמה בצפון? יש בהחלט מצב שדברים יהפכו לקשוחים יותר כאן. תהליכים הקשורים לממשלה ולפוליטיקה יצטרכו לקבל תשובות חד משמעיות בזמן אמת, בזמן שתשובותך לשאלות מהותיות הקשורות לכוון ודרך יהיו קשות לבירור. שבוע שכזה.

התהליכים המשמעותיים של השבוע:
1. כוכב מרס עובר למזל גדי.
2. מרקורי, כוכב התקשורת, בזווית פעולה לנפטון המטשטש והמערפל.

הורוסקופ. ShutterStock
חשבון נפש אגרסיבי לצד תקשורת מבלבלת. יהיה לא פשוט השבוע/ShutterStock

השינוי מגיע

השינוי המשמעותי של השבוע זהו מעברו של כוכב מרס, כוכב האקשן שלנו, ממזל קשת ההרפתקן והפרוע, למזל גדי הביקורתי, המאורגון והמתוכנן. את השינוי הזה נרגיש כולנו - ואולי כבר התחלנו להרגיש אותו בסוף השבוע.

בין המילים החדשות שנכנסו ללקסיקון של כולנו בזמן האחרון, ישנה אחת שהיא כבר קצת יותר ותיקה - בת שנה ואולי קצת יותר: קשוח. מודה ומתוודה שגם אני משתמש בה פה ושם, אבל אם אני רוצה לתאר במילה אחת את מעברו של כוכב מרס למזל גדי - קשוח היא המלה שבה הייתי בוחר.

מרס הוא מאוד לוחמני במזל קשת, שם שהה בחודשיים האחרונים ובכלל במזלות ביסוד האש, גם כי הוא שולט בעיקר על מזל טלה האגרסיבי ונקרא על שמו של אל המלחמה הרומאי, אבל הוא נחשב כנעלה דווקא במזל גדי. ולמה? כי מזל גדי הביקורתי וחמור הסבר מצליח להפוך את האנרגיה הפרועה של מרס, הילד ההיפרקטיבי הזה, למשהו מאורגן, מתועל, מדויק ומוכוון מטרה - והאש הראשונית הזו של מרס הילדותי הופכת להיות אש חזקה ומדויקת של לוחם בוגר שיודע להפוך אותה לקטלנית ממש, כשמזל גדי הופך אותו תוך כדי התהליך לקשוח.

במזל גדי הגבולות של מרס מוגדרים היטב ואפקטיביים יותר מכל מזל אחר על פני גלגל המזלות. כשגם מרקורי יעבור בקרוב למזל גדי ואחריו ונוס, החבילה הזו תהווה ארגז כלים קשוח של ממש, אבל כמו בכל ארגז כלים צריך גם הגדרת מטרות מדויקת, הגדרת הדרך לפעולה, ואולי גם חשיבה לטווח ארוך כדי לפעול כבר עכשיו כשרק מרס פה באופן חכם ומדויק. עם זווית הפעולה של מרקורי, כוכב התקשורת, שמקבל גוון פרוע במזל קשת וגוון רגשי עם הזווית שנוצרת לו עם כוכב נפטון, זה ממש לא המצב, לצערנו.

מכונת המלחמה שלנו הופכת להיות השבוע קטלנית ומדויקת. הלוחם המרסיאלי הוכיח את עצמו והוא מקבל פיקוד על לגיון רומאי שלם. אולם כשאין הגדרת מטרות מדינית חכמה וסוג של אובדן דרך השבוע, המכונה הקטלנית הזו לא תהיה אפקטיבית מבחינת ההחלטות לטווח ארוך - וזה נכון בעיקר לשבוע הספציפי הזה.

כשגם ישראל מסכלת באופן ממוקד וגם חיזבאללה יורה טילים למטרה אחת באופן ממוקד, זה בהחלט הופך להיות שבוע קשוח על באמת. אולם, תחת זווית הפעולה בין מרקורי לנפטון עלולות להיעשות שגיאות בהבנה, בתכנון ואפילו בתפקוד של המערכת כולה. הראשון שיבין ויפנים היכן הבעייה השבוע וימקד את הפעילות לא באקשן אלא בחשיבה ובהתוויית אסטרטגיה ארוכת טווח ולא רק בטקטיקה לוחמנית מקומית, ינצח לטווח ארוך. מי שיפעל אך ורק בנוסח גירוי תגובה כדרך המרסיאלית הרגילה, יפסיד את נקודת המבט הגדולה, ארוכת הטווח והחכמה - לפחות זמנית. זה לגבי המערכת הצבאית.

לגבי המערכת הפוליטית - כאן תצטרך להיעשות בדיוק אותה דרך. כשבית המשפט - שבהגדרה האסטרולוגית שלו הוא מתאים מאין כמוהו לסטורן ולמזל גדי הקלאסי - נתן את הפרשנות שלו, הוא בעצם התווה דרך. נותר רק להקשיב לה וללמוד את הלקחים ממנה. את אותם לקחים עצמם לגבי כיוון פעולה ודרך, אם נצליח לתרגם ממנו אל שדה הקרב ואל הראייה המרחבית - ויש בארסנל כוח האדם של ישראל לא מעט אנשים מבריקים שיש בכוחם לעשות זאת - אז נוכל בעזרת מעברו של מרס ובהמשך גם של מרקורי וונוס להפוך להיות כוח עוצמתי ותלת מימדי - בהבנה בתכנון ובבצוע - שיוכל גם להתוות דרך, ולנווט את המדינה הזו בים הסוער הזה שאנחנו נמצאים בו כבר לא מעט, לקרקע בטוחה יותר - שהבסיס שלה הוא רציונלי, מעשי, וממוקד מטרה. זה אפשרי.

אולם כמו שכתבתי קודם, ישנה גם אופציה נוספת והיא הרבה יותר מתאימה לאופיו של מזל גדי: הסכמים. יש לנו חודשיים ימים - זמן שהותו של מרס במזל גדי - להגיע להסכמים שונים, כדי לווסת את מרס ולהפוך את כל פעילותו עד עכשיו ומעכשיו הלאה - לעובדות בשטח, וכך גם לנצל אותו באופן המקסימלי, בניגוד לדיעה שרווחת הרבה שאם לא עוזר כוח אז נשתמש ביותר כוח - הגישה הזו תלוית מזל וסיטואציה ולא ממש הוכיחה את עצמה עד כה. הגישה הזו נכונה גם מול חיזבאללה בקשר לגבול, ומול החמאס בקשר לחטופים. כמו שאמרתי - המגמה משתנה עכשיו ונראה שלטווח ארוך, בכל אופן בזמן החודשיים הקרובים, תהיה פתיחות רבה יותר להסכמים האלה והם יצליחו אם נפעל בחכמה.

הזווית הקשה של השבוע - זו, כפי שכבר ציינתי, זווית הפעולה בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו לבין כוכב נפטון. הזווית הזו מביאה איתה מעורבות רגשית גבוהה מאוד בכל התבוננות, עומק, הפלת אסימונים, קבלת תובנות והתוויית דרכי פעולה עכשיו אצל כולנו, החל ממערכות השלטון וכלה במערכות קבלת ההחלטות האישיות של כל אחד ואחת מאתנו ביומיום שלו. נפטון כאילו כורך צעיף סביב עיניו של מרקורי ובעצם של כולנו - ומקשה עלינו לראות את המציאות כפי שהיא אלא רק דרך פילטרים של מצבי רוח מתחלפים כמו פילטר קורבני, פילטר דרמטי הרואי, פילטר נוגה ופילטר רגשני פזיז ואימפולסיבי. מצבי הרוח שמביאים את הפילטרים האלה גם מתחלפים במהירות, כך שקשה להבחין מהי האמת עצמה כאן - אם ישנה כזו.

במצב כזה שיקול הדעת שלנו אינו במיטבו בלשון המעטה וכשמדובר במערכות ענקיות הקשורות לגופים כמו ממשלה או צבא זה עלול להיות מסוכן באמת. אולי אצליח להדגים באופן מדויק יותר את כוונתי לגבי הזוית הזו, אם תוכלו לדמיין טנק גדול רב עוצמה השועט קדימה, אך נהג הטנק מתבונן בעיקר במראה שמעל החלון המכוונת אחורנית. הזווית הזו תהיה מדויקת במיוחד בימים שלישי ורביעי, אך אפשר יהיה להרגיש אותה כבר מתחילת השבוע - וגם בחמישי ובסוף השבוע. במילים אחרות - כל השבוע הזה יהיה מושפע ממנה באופן כזה או אחר, וזה ישפיע על כולנו.

מה עושים? מודעות היא כוח. ברגע שאתה מודע לכך ששיקול הדעת שלך כעת רגשי ואינו במיטבו, אתה פשוט נזהר או נצמד לעובדות, בלי פרשנויות יתר. זה לא יהיה קל, אבל אפשרי, כך שלפחות נוכל למזער נזקים עד לשבוע הבא, שאז הזווית הזו כבר תתפוגג.

בהצלחה לכולנו.

בערוץ האסטרולוגיה הישראלי כבר צפיתם? הנה העדכונים האחרונים >>
רוצים לקבל טיפ אסטרולוגי יומי? הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ "אסטרו טיפ" בלחיצה כאן >>

sheen-shitof

עוד בוואלה!

פיטרו חוגגת יום הולדת עגול ואתם נהנים ממבצע של פעם ב-60 שנה

בשיתוף פיטרו

רוצים לפתוח את השנה ברגל ימין?

המעבר של פלוטו מתרחש פעם בעשרים שנה והשנה הזו הולכת להיות שנה משמעותית מאוד בחיי כולנו. כדי להדריך איך פותחים אותה ברגל ימין ומה כדאי לעשות, אני פותח סדנאות קטנות בנות שלושה מפגשים. נאתר במפות האישיות של כל אחד מהמשתתפים את התהליכים הצפויים השנה, אזורי פעולה מומלצים, נקודות פריצה ואזורי סיכון - וניצור מסלול פעולה מדויק שיאפשר לנצל באופן המיטבי את פלוטו ויופיטר - ולהפוך את השנה הזו לשנה העוצמתית ביותר שלכם שתתמקד ביצירת בסיס פעולה חכם, פריצות דרך משמעותיות ויצירת תהליכי צמיחה אישיים בתחום המקצועי, הרגשי, החברתי והאישי. צרו איתי קשר בטלפון: 052-4215559 או במייל: yairtri@gmail.com להמשך פרטים. יאיר טריבלסקי.

איור של אישה בכמה מצבי רוח. ShutterStock
גם מצבי רוח משתנים ילוו אותנו השבוע/ShutterStock

התחזית השבועית לפי חלוקה למזלות:

טלה
מרס, שליט המזל שלכם, עובר למזל גדי המאכלס את בית הקריירה שלכם. זהו זמן להתאפס ולהגדיר לעצמכם סט של מטרות מדויקות ככל האפשר לחודשיים הקרובים - ולהתחיל לממש אותן כבר בימים הקרובים.
הורוסקופ יומי, שנתי ופרופיל מזל טלה >>

שור
ונוס, שליטת המזל שלכם, שוהה במזל קשת ההרפתקני, אך במשך מרבית ימות השבוע לא יוצרת זוויות עם כוכבים אחרים. אתם עלולים להרגיש לבד השבוע כשהצורך להחליט כולו עליכם. פעלו בחוכמה.
הורוסקופ יומי, שנתי ופרופיל מזל שור >>

תאומים
מרקורי, שליט המזל שלכם, שוהה במזל קשת והאנרגיה הקשתית הזו היא בעיקרון שמחה ולוחמנית, אולם זווית הפעולה בין מרקורי לנפטון הופכת אתכם לרגשניים ומבולבלים מעט. הצמדו לעובדות ולא לרגשות.
הורוסקופ יומי, שנתי ופרופיל מזל תאומים >>

סרטן
כוכב מרס עובר לבית היחסים והזוגיות שלכם במזל גדי ולא יעשה לכם חיים קלים. יהיה אולי צורך להגדיר מחדש צרכים רגשיים ממערכת יחסים ומאבקי כוח ואגו ביחסים עלולים לצוץ. הישארו נאמנים לעקרונות שלכם.
הורוסקופ יומי, שנתי ופרופיל מזל סרטן >>

אריה
השמש, שליטת המזל שלכם, ממשיכה לנוע השבוע במזל גדי כשהיא יוצרת רק זווית הרמונית אחת - עם כוכב אורנוס. דווקא זה הזמן לעשות כמה שנויים בחייכם, אולי להכניס יותר טכנולוגיה, מחשבים או בינה מלאכותית, להתעדכן ולהשתמש.
הורוסקופ יומי, שנתי ופרופיל מזל אריה >>

בתולה
מעברו של כוכב מרס לבית היצירתיות והרומנטיקה שלכם עשוי להביא איתו כמה דרמות עסיסיות בדיאלוג עם העולם או עם אנשים אהובים. זמן טוב להרבה פעילות פיזית בכלל, וסקס ומגע בפרט שישחררו את הגוף הפיזי. זמן גם לתובנות יצירתיות חדשות. עדיפות לקרב מגע או עיסוק בכתיבה.
הורוסקופ יומי, שנתי ופרופיל מזל בתולה >>

מזל סרטן. ShutterStock
מזל סרטן: הישארו נאמנים לעקרונות שלכם/ShutterStock

צפו בתחזית המורחבת:

מאזניים
מעברו של מרס למזל גדי המאכלס את בית המשפחה עשוי להביא איתו דגש מיוחד בפעילות בבית ובסביבתו - ועם בני הבית. זמן טוב לשיפוצים מכל סוג, להחלטות על עבודה מהבית, אבל גם לסערות ודרמות ומאבקי אגו בבית ובמשפחה. פעלו בזהירות.
הורוסקופ יומי, שנתי ופרופיל מזל מאזניים >>

עקרב
העקרב הוא מזל מופנם אך לוחמני עמוק בפנים, בנוגע לזכויותיו ועקרונותיו. כוכב מרס בבית התקשורת שלכם עלול לעורר דחפים לוחמניים כאלה ולגרום לריבים קטנים ומרגיזים. מצד שני, זהו גם זמן למימוש אקטיבי של החלטות והנעה לפעולות שחיכו זמן רב. יהיה מעניין.
הורוסקופ יומי, שנתי ופרופיל מזל עקרב >>

קשת
מעברו של כוכב מרס לבית החומר והכספים שלכם עשוי להביא איתו צורך פתאומי לארגן מחדש את חשבון הבנק, אך במקביל גם עלול לעורר צורך להוציא הרבה יותר כספים מהרגיל בגלל סיבות רגשיות. אל תאבדו פרופורציות - והישארו בשליטה מבחינת כספים.
הורוסקופ יומי, שנתי ופרופיל מזל קשת >>

גדי
אל המזל שלכם, שם נמצאת השמש, עובר השבוע גם כוכב מרס וביחד איתה יהווה מוקד משמעותי לפעילות מכל הסוגים. מרס הוא סוג של בטריה ענקית והוא מביא איתו משאבי אנרגיה עוצמתיים לכל סוגי הפעולות, אך במקביל גם פתיל קצר ועצבני. נסו לא לריב עם הסביבה הקרובה.
הורוסקופ יומי, שנתי ופרופיל מזל גדי >>

דלי
מעברו של כוכב מרס למזל גדי יכביד עליכם בתקופה הקרובה ויכריח אתכם לנקות משקעים שהצטברו. חשוב להיזהר מאוד מכעסים פתאומיים ומצורך פתאומי לנתק קשרים. מרקורי וונוס במזל קשת עוזרים לכם לקדם יוזמות במוסדות וארגונים בחייכם.
הורוסקופ יומי, שנתי ופרופיל מזל דלי >>

דגים
היכולת שלכם להתקדם מקצועית הופכת להיות השבוע משמעותית יותר, לאלה מכם שחשבו על כך. אולם חשוב במיוחד השבוע להמנע מריבים וסכסוכים במעגלים החברתיים שלכם שעלולים להסלים בקלות. סטורן מתקדם במזל שלכם ורוצה לראות תכניות מדויקות לפעולה. קדימה.
הורוסקופ יומי, שנתי ופרופיל מזל דגים >>

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully