וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 16-22 באפריל 2023

עודכן לאחרונה: 17.4.2023 / 17:07

מרקורי, כוכב התקשורת, עובר להילוך אחורי ולכן צפוי לנו השבוע הרבה דרמות, תגובות קיצוניות ויותר סגירת מעגלים מפתיחת חדשים. קל לא הולך להיות לנו השבוע, אבל מעניין - בהחלט כן

אסטרולוגיה. ShutterStock
התחזית האסטרולוגית לשבוע זה: חזרה לא פשוטה לשגרה/ShutterStock

השבוע אנחנו פוגשים שתי מגמות - ושתיהן באופן מעניין מתרחשות במקביל במזל שור הפרקטי: מצד אחד, השמש עוברת אליו ממזל טלה, אך מרקורי, כוכב התקשורת, עובר להילוך אחורי באמצע המזל, במעלה ה-14. זה אומר שבשורה התחתונה הכיוון האנרגטי הוא אכן קדימה, אבל היכולת שלנו למצות אותו, להסביר את עצמנו ואת המהלכים שלנו ובכלל לתקשר עם העולם הולך אחורנית, מה שאומר שהדגש בהמשך יהיה יותר של סגירת מעגלים מאשר פתיחתם של מעגלים חדשים.

אזכיר רק שבפעם האחרונה שמרקורי היה בהילוך אחורי זה קרה כשהוקמה הממשלה החדשה... הנה עברו להם שלושה חודשים והילוכו האחורי של מרקורי שכל כך אפיין את התנהלות הממשלה הזו (ביחד עם הילוכו האחורי של מרס) חוזר אלינו... האמנם צירוף מקרים? האם יש למה לצפות עכשיו שקשור לעצם הקמת הממשלה והמעגל שנסגר?

אם נוסיף לכך זווית כוחנית שיוצרת השמש עם פלוטו היצרי, שמביאה איתה פתיל קצר, דרמות, סערות ותגובות קיצוניות, נבין שקל לא הולך להיות לנו השבוע, אבל מעניין - בהחלט שכן.

אישה כועסת. ShutterStock
תתמודדו עם הכעסים והדרמות?/ShutterStock

אם במדינה עסקינן - התקדמותו של פלוטו במעלה הראשונה במזל דלי יוצרת זווית פעולה מדויקת יותר ויותר עם האופק של מפת המדינה שבמעלה הראשונה במזל עקרב. המהלך הזה מגביר את המתחים המופעלים על המדינה מבפנים ומבחוץ באופן כללי, אבל למרות שאני בדרך כלל אופטימי מטבעי, אני לא יכול להתעלם מהעובדה שיש פה גם פוטנציאל הולך וגדל של עימותים - ואחד מהם הוא גם עימות צבאי, כשהתקדמותו של פלוטו הופכת את המצב לנפיץ יותר ויותר.

יותר מתמיד זהו זמן רגיש מבחינה מדינית ופוליטית שחייבים להיזהר ולא לעשות בו טעויות, אולם המצב המורכב של הממשלה הזו - שבעת הקמתה היה כוכב מרס האלים בהילוך אחורי - עלול להראות שמבלי משים היא ממש מתקדמת למקום לא טוב באופן לא מודע. דרושים עכשיו החלטות סופר אחראיות ושקולות כדי להתמודד עם מכלול האתגרים שפלוטו מביא איתו.

המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברה של השמש ממזל טלה הלוחמני למזל שור הרגוע יחסית, השייך ליסוד האדמה. בעיקרון המעבר הזה אמור להרגיע את הרוחות יחד עם מרקורי, כוכב התקשורת שגם הוא נמצא במזל שור, אבל תוך כדי מעבר יוצרת השמש זווית פעולה עם פלוטו היצרי והכוחני, כשהאפקט של הזווית הזו רק מעצים את נפיצות המצב והפוטנציאל הלוחמני שלו, באופן זמני. לכן חשוב עד אמצע השבוע לפחות להיזהר בשבע עיניים, לשמור על עצמנו ולפעול בזהירות מקסימלית.

sheen-shitof

פתרון טבעי

גבר, הגיע הזמן לשפר את התפקוד המיני ואת הזוגיות שלך

בשיתוף גברא
הורוסקופ. ShutterStock
עד אמצע השבוע לפחות חשוב להיזהר/ShutterStock

התקשורת השבוע - מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, עובר להילוך אחורי במזל שור ומכריח אותנו לסגור מעגלי תקשורת שנשארו פתוחים בשבועות האחרונים לפני שממשיכים הלאה. בני מזל שור, עקרב, אריה, דלי ותאומים חייבים לפעול בזהירות מיוחדת בנושאי חוזים, שיתופי פעולה ויוזמות חדשות.

הילוכו האחורי של מרקורי נמשך כשלושה שבועות, אחרי שלושה חודשים שבהם הלך קדימה. בפעם האחרונה שהלך אחורנית זה קרה בזמן הקמת הממשלה החדשה - ולכן החזרה להילוך האחורי יוצרת גם אפשרות של סיכום זמני מבחינת מימוש הפוטנציאל של פרק הזמן הזה, מכל הבחינות. כעת הזמן לסכם תהליכים, כולל זה של הממשלה, להגדיר מטרות - וכשמרקורי יחזור להילוך רגיל בעוד שלושה שבועות, אפשר יהיה גם לממש את המסקנות ולהכניס את השינויים להמשך.

הזווית הקשה של השבוע - זו זווית הפעולה של השמש עם כוכב פלוטו היצרי. הזווית הזו מאוד מאתגרת ומצריכה מינון גבוה של סבלנות וסובלנות לעצמנו ולאלה שסובבים אותנו. הקשבה רבה יותר ואפילו חיוך יוכלו לנטרל את הקשיים בתקשורת האישית והבין-אישית. הפתיל שלנו קצר עכשיו: חשוב לנקות משקעים רגשיים שהצטברו ולדבר על כל מה ששמרנו בבטן. זה יגרום לשיחות עומק כנות וישירות - ותקשורת איכותית.

כמו שציינתי קודם, ההשפעה של תנועת פלוטו על מפת המדינה קרדינלית כעת וחשוב להתבונן בכוחות שמשפיעים עלינו כעת מכיוונים שונים ובעוצמה לא קטנה, להבין לעומק מהיכן יכולות להגיע סכנות כאלה ואחרות - ולהתמודד איתן.

מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות עקרב, דלי, שור ואריה.

התחזית השבועית לפי חלוקה למזלות:

טלה
כוכב מרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל סרטן ולהביא איתו דרמות קטנות במשפחה. זמן לנקות משקעים רגשיים שהצטברו ומצטברים - ולדבר על הכל.

שור
ונוס, שליטת המזל שלכם, ממשיכה לנוע במזל תאומים המהיר והתקשורתי, אבל לא יוצרת זוויות עם כוכבים אחרים - ואתם עלולים להרגיש קצת לבד. קחו יוזמה והרימו טלפונים.

תאומים
ונוס הרגשית ממשיכה לנוע במזל שלכם, לעזור לכם לפתוח את הלב ולאפשר לאהבה להיכנס. זה בדיוק הזמן למלים רכות, מחוות קטנות של אהבה וחיזור עדין, תאומימים.

סרטן
כוכב מרס האסרטיבי ממשיך לנוע במזל שלכם וחשוב להשתמש בחכמה באנרגיה שלו מבחינה מקצועית ופיזית, אך במקביל להיות מאוד קשובים לאלה שאתכם או לידכם.

אריה
השמש, שליטת המזל שלכם, עוברת ממזל טלה השייך ליסוד האש למזל שור השייך ליסוד האדמה, אבל הרגיעה מתעכבת: זווית פעולה שלה עם פלוטו עלולה לגרום למתחים. זהירות.

בתולה
מיקומה של ונוס הרגשית בבית הקריירה שלכם יכול לבוא לידי ביטוי עכשיו כשהחג וחול המועד חלפו להם: היא מביאה קסם אישי ויכולת להגיע ברכות לאחרים. קחו יוזמה.

צפו בתחזית השבועית המורחבת:

לעוד תחזיות ועדכונים של האסטרולוג יאיר טריבלסקי לחצו כאן >>

אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הוואטסאפ "אסטרו טיפ" ולקבל מסר אסטרולוגי יומי שיעצים את היום שלכם. לחצו כאן להצטרפות >>

צפו בערוץ האסטרולוגיה הישראלי בלחיצה כאן >>

מאזניים
ונוס הרגשית, שליטת המזל שלכם, ממשיכה לנוע במזל תאומים השייך גם הוא ליסוד האוויר, אבל בגלל חוסר זוויות לכוכבים אחרים, כדאי השבוע לפעול באופן סוליסטי - ולסמוך רק על עצמכם.

עקרב
השמש עוברת לבית הזוגיות והיחסים שלכם ומרקורי נכנס בו להילוך אחורי. אין ספק שנושא היחסים והזוגיות משמעותי במיוחד כעת. זמן לשדרג את התקשורת הזוגית ולדבר על הכל.

קשת
ונוס הרגשית ממשיכה לנוע במזל תאומים המאכלס את בית היחסים שלכם ומביאה איתה מינון גבוה יותר של אהבה ורכות לקשת ההרפתקני. אם יש לכם קשר - העבירו הילוך. אם לא צאו לדייט

גדי
השמש שעוברת למזל שור מגבירה את מינון היצירתיות שלכם, אולם הילוכו האחורי של מרקורי מסמל אולי צורך לסגור מעגלים הקשורים לרומנטיקה ואהבה. זמן לאוורר את הלב.

דלי
מזל שור המאכלס את בית המשפחה שלכם נמצא במרכז ההתרחשות השבועית. זמן להשקיע בבית וסביבתו, לארגן, לסדר ולשנות אווירה - ולהשקיע במקביל ביחסים בתוך הבית.

דגים
השבוע הזה מזמן לכם לא מעט פעילות חברתית, כשהשמש עוברת לבית החברתי שלכם. הילוכו האחורי של מרקורי במזל שור מאפשר לסגור מעגלי תקשורת רגשיים הקשורים לעבר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully