וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 5-11 במרץ 2023

עודכן לאחרונה: 5.3.2023 / 1:20

"מתח" היא מילת השבוע שלנו. השמש בזווית מתוחה לכוכב מרס האגרסיבי והיא תדאג שהמתח ישמר ממש עד סופו של השבוע. הגוף שלנו זקוק למינון גבוה של פעילות: זמן לחזור לכושר

הורוסקופ. ShutterStock
ההורוסקופ השבועי צופה לנו הרבה מתחים/ShutterStock

אם יש מילה שנחזור עליה שוב ושוב בשבוע זה זו המילה "מתח", אך המעבר המשמעותי של השבוע שישפיע על כל קבוצת המזלות המשתנים - דגים, קשת, בתולה ותאומים - הוא כמובן מעברו של כוכב סטורן הקשוח למזל דגים. סטורן מביא איתו את בשורת הדיוק, המיקוד, בניית מסגרות פעולה אקטיביות - ובעיקר תחושות של כובד ובדידות כשהוא מנסה ללמד אותנו איך מממשים פוטניאל, פרקטי רגשי או חברתי, באופן מעשי.

התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע:
1. השמש בזווית פרקטית לאורנוס התזזיתי.
2. כוכב סטורן עובר למזל דגים.
3. השמש יוצרת זווית פעולה מדויקת לכוכב מרס האגרסיבי.

הזווית המעשית של השבוע - זו זווית הפעולה של השמש עם כוכב אורנוס התזזיתי. הזווית הזו מביאה איתה כמה אפשרויות נאות לשיתופי פעולה בכל התחומים, אולם חשוב לזכור שצריך ליזום אותם - הדברים לא יקרו מעצמם. השבוע חשוב במיוחד שלא לנתק קשרים שלא עומדים בציפיות שלנו, שכן כשהזווית הזו תסתיים - נרצה לחזור לקשר, אבל אולי זה כבר יהיה מאוחר מדי.

מי בעיקר יושפע מהזווית? מזלות אריה, דלי, עקרב, שור, דגים, קשת, תאומים ובתולה.

אילוסטרציה. ShutterStock
שבוע חשוב במיוחד שלא לנתק קשרים שלא עומדים בציפיות שלנו/ShutterStock

הזווית האגרסיבית של השבוע - זו זווית הפעולה בין השמש לבין כוכב מרס האגרסיבי. הזווית הזו מכריחה אותנו להקשיב לגוף, שכן כעת הוא זקוק למינון גבוה במיוחד של פעילות, אחרת זה יתנקם במערכות היחסים שלנו. כעת הזמן לחזור לחדר הכושר ולחילופין להליכות, לריצות - ולהרבה אקשן פיזי, אחרת נרגיש מתוסכלים ומרירים. מי שיסבול במיוחד מכל זה היא הסביבה הקרובה שלנו.

מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות אריה, דלי, עקרב, שור, טלה, מאזניים, סרטן וגדי.

המעבר המשמעותי בשמיים השבוע - זהו מעברו של סטורן הנוקשה ממזל דלי למזל דגים. בגדול, המעבר הזה מביא איתו את התחושה שהגיע הזמן להפשיל שרוולים ולהתמקד בכאן ובעכשיו, וזה נכון בעיקר למזלות המשתנים שמאופיינים ביכולת להתאים את עצמם לסיטואציות מסוגים שונים ולזרום עם מה שיש. מעכשיו הזרימה הזו תקבל אופן הרבה יותר נוקשה, שיטתי ובעיקר מעשי. זה בהחלט יעשה טוב לרבים מאיתנו שהתקשו לממש פוטנציאל בגלל היכולת להתפזר ולמסמס סיטואציות: מעכשיו - זה הולך להשתנות.

מי בעיקר יושפע ממעברו של סטורן? מזלות גדי, סרטן, טלה, מאזניים, דגים, קשת, תאומים ובתולה.


לעוד תחזיות ועדכונים של האסטרולוג יאיר טריבלסקי לחצו כאן >>

אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הוואטסאפ "אסטרו טיפ" ולקבל מסר אסטרולוגי יומי שיעצים את היום שלכם. לחצו כאן להצטרפות >>

sheen-shitof

עוד בוואלה!

פיטרו חוגגת יום הולדת עגול ואתם נהנים ממבצע של פעם ב-60 שנה

בשיתוף פיטרו
אישה רצה ריצת בוקר. ShutterStock
הקשיבו לגוף, שכן כעת הוא זקוק למינון גבוה במיוחד של פעילות ספורטיבית/ShutterStock

התחזית השבועית לפי חלוקה למזלות:

טלה
זווית פעולה בין השמש למרס, שליט המזל שלכם, עלולה לגרום למתח בלתי פוסק בימים הקרובים. חשוב לא לייצר ויכוחים וחילוקי דיעות כי הם עלולים בקלות להסלים. זמן להרבה כושר פיזי ולחזרה לגוף.

שור
ונוס, שליטת המזל שלכם, שוהה במזל טלה האגרסיבי וברוב ימות השבוע לא מייצרת זוויות עם כוכבים אחרים. משום כך אתם עלולים להרגיש לבד במערכה. חשוב להימנע ממתחים מיותרים שעלולים לקלקל יחסים יפים. פעלו בזהירות.

תאומים
כוכב מרס ממשיך להביא איתו מרץ ואנרגיה למזל שלכם, אבל מרקורי, שליט המזל שלכם, נמצא במזל דגים הרגשני והרגשות שולטים כעת - לטוב ולרע. היזהרו מהחלטות רגשניות ללא שיקול דעת אמיתי.

סרטן
יש הרבה מיסוד המים השבוע כשמרקורי במזל דגים, ביחד עם השמש וסטורן, עובר גם הוא למזל הזה. הגיע הזמן להקשיב יותר ללב, אבל לדעת גם לתרגם אותו לצד היצירתי שלכם ולא רק לצד הרומנטי.

אריה
השמש, שליטת המזל שלכם, שוהה במזל דגים הרגשי ויוצרת זווית מעשית עם כוכב אורנוס וזווית כסחנית עם מרס, מה שאומר שהאריה שלנו מתוח מהרגיל: חשוב השבוע לשמור על שליטה ואיפוק - ולא לאבד אותם, לא משנה מה יקרה.

בתולה
השמש ומרקורי במזל דגים שממול ואליהן מצטרף גם סטורן הנוקשה - אין ספק שלפניכם תקופה משמעותית מאוד שתאתגר אתכם, הן ביחסים ובשותפויות והן מבחינת הצורך ההישגי לתרגם תוצאות להצלחות. חשוב במקביל לא להסתגר רגשית.

מזל בתולה. ShutterStock
בתולות: אין ספק שלפניכם תקופה משמעותית מאוד שתאתגר אתכם/ShutterStock

מאזניים
ונוס, שליטת המזל, שלכם ממשיכה לנוע במזל טלה המאכלס את בית היחסים שלכם, כשהיא ללא זוויות עם כוכבים אחרים. נראה שהכל עליכם השבוע, כך לפחות אתם עלולים להרגיש. זמן טוב לקבל החלטות באופן סוליסטי, ללא תלות בדעת הסביבה.

עקרב
פלוטו, שליט המזל שלכם, נמצא במעלה האחרונה במזל גדי לפני המעבר שלו למזל דלי. זהו זמן טוב להתבוננות עומק במקום שבו אתם נמצאים כרגע ולחשבון נפש אמיתי. מעברו של סטורן לבית הרומנטיקה והיצירתיות יעזור לכם לתרגם את הלב הרגיש לעובדות בשטח - ופה ושם גם להפוך תהליכים לרשמיים.

קשת
מקבץ הכוכבים הגדול שהולך ומתהווה במזל דגים מסמן מגמה משמעותית בתקופה הקרובה: הגיע הזמן להשקיע בבית, במשפחה, במחויבויות שלכם ובשינוי סדרי עדיפויות מהצד ההרפתקני אל הצד הקבוע, המאורגן ומממש הפוטנציאל. יהיה מעניין...

גדי
סטורן, שליט המזל שלכם, עובר השבוע למזל דגים הרגיש השייך ליסוד המים, וזה אומר שהגיע הזמן להוריד קצת את החומה הגדיית המוכרת ולהתחיל לפגוש את עולם הרגש גם בחלקים הרכים והחשופים שלכם. יש לכם שנתיים וחצי להתרגל לתהליך כי לכם יותר מלאחרים זה עלול להיות מאתגר ומורכב.

דלי
אחרי שנתיים וחצי קשוחות למדי, מגיע גם הזמן שלכם לנשום לרווחה: כוכב סטורן הנוקשה עובר מהמזל שלכם למזל דגים, ועכשיו הזמן להראות לעולם מה קיבלתם ולמדתם, ולממש הכל בלי לחץ אלא מתוך רצון והבנה. צאו לעולם, דליים.

דגים
נראה שהאתגר הגדול בתקופה הקרובה יהיה עליכם, דגיגים. מעברו של סטורן למזל שלכם הוא מעין סוג של טירונות, שבו הוא חוזר ומלמד אתכם לגבי הכללים המשמעותיים של החיים מצד אחד - ועל הדרך שבה תוכלו לממש את הכשרונות שלכם בעולם הממשי - ולא הרגשי או הדמיוני. זה עלול להיות לא קל למזל עדין כמו דגים, אבל בהחלט מלמד.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully