וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 26 בפברואר עד ה-4 במרץ 2023

עודכן לאחרונה: 27.2.2023 / 13:23

הצמידות בין ונוס הרגשית ליופיטר, כוכב השפע, מביאה איתה יומיים-שלושה אופטימיים ואפשרות של פריצות דרך מעניינות, אולם התקשורת שלנו השבוע הולכת להיות בעייתית מאוד וכוללת מעורבות רגשית גבוהה. נסו לקבוע עובדות בשטח

הורוסקופ. ShutterStock
הורוסקופ לשבוע מרענן, מפתיע ואולי גם קצת נוקשה/ShutterStock

על פניו נראות שתי מגמות השבוע: הצמידות בין ונוס הרגשית ליופיטר, כוכב השפע, שמביאה איתה כמה ימים אופטימיים ואפשרות של פריצות דרך מעניינות, אולם התקשורת שלנו השבוע אינה קלה. מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, נצמד לסטורן הנוקשה ומכביד עלינו - ואז עובר למזל דגים הרגשני ומביא איתו מעורבות רגשית גבוהה שמונעת מאיתנו לראות את העובדות בשטח כפי שהן. אם נדע להשתמש באנרגיית האש של יופיטר וונוס ולהיזהר מהמוקשים הרגשיים של התקשורת של מרקורי - נצליח לעבור את השבוע הזה בשלום.

התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע:
1. צמידות בין ונוס ליופיטר במזל טלה.
2. צמידות בין מרקורי לסטורן במזל דלי.
3. מרקורי, כוכב התקשורת, עובר למזל דגים.

הזווית האופטימית של השבוע: הזווית שבין יופיטר, כוכב השפע, לונוס הרגשית. הזווית הזו מביאה איתה כמה אפשרויות מעניינות לפריצות דרך שהתקשנו לבצע לאחרונה - גם בגלל תחושות הכובד והפסימיות וגם בגלל מזג האוויר, המצב הפוליטי ואפילו מצב הכוכבים. אולם השבוע יש כמה אפשרויות לשבור את הדפוס הזה, בעיקר בגלל אופטימיות מתחזקת באמצע השבוע עקב הצמידות הזו, שגם גורמת לנו להפסיק להסס ולקפוץ למיים. אולם אם נפספס את המומנטום ונחכה עד סוף השבוע - יתכן והדברים לא יקרו. על כן, אם יש לכם תכניות ליוזמות חדשות, התחלות מעניינות ופריצות דרך שמחכות הרבה זמן - פרק הזמן שבין ראשון לשלישי עשוי להתאים כדי לקחת תנופה, להעביר הילוך ולהסתער על המטרה - הן רגשית, הן מעשית והן אנרגטית. אלה עשויים להיות גם ימים שנותנים פתח למזל, מה שנקרא, ואני אישית מתכוון לגרד כרטיס פיס ואפילו למלא טוטו.

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות תאומים, בתולה, קשת, דגים, טלה, מאזניים, סרטן, גדי - ובעצם כולנו.

התחלות חדשות. ShutterStock
זמן להתחלות חדשות/ShutterStock

הזווית הקשה של השבוע

הצמידות בין מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, לבין סטורן הנוקשה היא הזווית הקשה של השבוע הזה. סטורן מכביד מאוד על מרקורי וכמובן על התקשורת של כולנו. סטורן מכריח אותנו לא לבזבז זמן על תקשורת חברתית ריקה או סמול טוק - אלא למקד את התקשורת שלנו בעיקר: קביעת עובדות בשטח.

זהו זמן טוב לשיחות הקשורות לכספים כמו עם מנהל סניף הבנק למשל, לקיחת הלוואות, חתימה על חוזים והפיכת הסכמים מסוגים שונים לרשמיים. זמן טוב גם לקחת שותפים או בני ברית - ואפילו להחליט על נישואים.

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות תאומים, בתולה, קשת, דגים, גדי, סרטן, טלה ומאזניים.

המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, ממזל דלי החברתי למזל דגים הרגשני. במזל דלי חיבר אותנו מרקורי שוב לקהילה סביבנו - ובעצם לעולם. הפעילות שלנו במדיה החברתית הייתה אקטיבית מאוד ואיתה הגיעה גם הרחבת המעגלים החברתיים שלנו והיכולת שלנו לפעול בחכמה מול מוסדות וארגונים בחיינו. כעת, עם מעברו של מרקורי למזל דגים, כיוון האנרגיה שלנו משתנה: במקום החוצה אל העולם - פנימה אל עצמנו.

זהו זמן מצוין לתקשורת כנה ועמוקה יותר, להתבוננות עומק בעולם הרגש שלנו ובדחפים והפחדים שמפעילים אותנו. זהו גם זמן מצוין לחשבון נפש מעמיק מבחינה רגשית - הן כפרטים והן בזוגיות: האם אנחנו באמת קשובים לעצמנו? האם אנחנו קשובים לפרטנרים שלנו? זהו זמן טוב לבירורים וסימני שאלה למה ובכמה אזורים בחיינו, בעיקר כאלה שעליהם אנחנו יכולים לדבר ולבחון אותם לעומק בשיחות.

מעברו של מרקורי למזל דגים מסמן בדרך כלל חודש שבו היצירתיות שלנו בכל התחומים מתחזקת והמילה "מודעות" הופכת להיות משמעותית יותר. אם נשקיע בה ובאנשים הקרובים אלינו ממקום עמוק מודע ומאפשר, היא בהחלט תאפשר לנו שחרור מכמה וכמה לחצים בתקופה הקרובה - ופרק זמן נעים, בוגר ובעיקר תחת שליטה

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? בגדול אכן כולנו, אבל המזלות המשתנים יהנו ממנו יותר: מזלות תאומים, בתולה, קשת ודגים.


לעוד תחזיות ועדכונים של האסטרולוג יאיר טריבלסקי לחצו כאן >>

אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הוואטסאפ "אסטרו טיפ" ולקבל מסר אסטרולוגי יומי שיעצים את היום שלכם. לחצו כאן להצטרפות >>

sheen-shitof

עוד בוואלה!

קופת החולים המובילה מציגה: השירותים שיהפכו את החיים שלכם לקלים יותר

בשיתוף כללית
הוצאות כספיות על מכונית. ShutterStock
זמן טוב לשיחות הקשורות לכספים/ShutterStock

התחזית השבועית לפי חלוקה למזלות:

טלה
צמידות בין ונוס הרגשית ליופיטר, כוכב השפע במזל שלכם, עשויה להביא איתה בונוסים נאים לטלה שמוכן עכשו להעז ולפרוץ דרכים חדשות או לפתוח דלתות. קחו יוזמה.

שור
ונוס, שליטת המזל שלכם, צמודה ליופיטר כוכב השפע - והשפע הזה עשוי להגיע מכיוונים שונים אם תקחו יזמה ותעמיקו את התהליך. בלי יוזמה שלכם דברים לא יזוזו. קדימה.

תאומים
כוכב מרס ממשיך לנוע במזל שלכם ולהביא איתו הרבה אנרגיה, אך הצמידות של מרקורי, שליט המזל שלכם, עם סטורן מכבידה מאוד - והמעבר למזל דגים הופך אתכם לרגשניים מתמיד.

סרטן
הצמידות בין ונוס ליופיטר בבית הקריירה שלכם קוראת לכם להעז בגדול ולהתמודד עם אתגרים גדולים במיוחד בלי פחד. מעבר מרקורי למזל דגים מחזק רצון בהרחבת אופקים.

אריה
השמש, שליטת המזל שלכם, ממשיכה לנוע במזל דגים ללא זוויות משמעותיות - והמעורבות הרגשית הגבוהה עלולה להתיש אתכם. קשרים עם חו"ל ולימוד של משהו חדש יכולים לשנות את המצב.

צפו בתחזית המורחבת:

בתולה
מרקורי, כוכב התקשורת, עובר לבית המשפחה והיחסים שלכם השבוע: זה הזמן להוריד את מפלס הביקורתיות והציניות - ולהשקיע בתקשורת הזוגית ובפרטנרים שלכם, בתולות.

מאזניים
צמידות בין ונוס ליופיטר, כוכב השפע, בבית הזוגיות והשותפויות עשויה להביא איתה שותפות נפלאה או היכרות מעניינת. פתחו את הלב מאזנאים - ואפשרו לכוכבים לפעול עבורכם.

עקרב
השמש במזל דגים ומרקורי שעובר אליו מרככים את העקרב שלנו ומאפשרים לו להפוך לרומנטי במיוחד. זה הזמן לתת מקום לאהבה, עקרבים, ולתת לעצמכם להיסחף.

קשת
יופיטר, שליט המזל שלכם, צמוד השבוע לונוס הרגשית, אלמנט שעשוי בהחלט להביא איתו לב פתוח לרווחה, רגעים רגשיים ועדינים - ופה ושם אפילו ניצוצות של אהבה. זמן לתת לאהבה להיכנס, קשתים.

גדי
מרקורי, כוכב התקשורת, עובר לבית התקשורת שלכם אחרי שהוא נצמד לסטורן, שליט המזל שלכם. זמן משמעותי לדבר, לשתף ולחלוק - אך לא ממש קל רגשית. דברו על הכל ואל תשאירו בבטן.

דלי
אל השמש השוהה במזל דגים בבית המשפחה שלכם מצטרף השבוע גם מרקורי, כוכב התקשורת, וביחד מאפשרים לכם לשדרג תקשורת משפחתית - ולהשקיע בביחד.

דגים
השמש ממשיכה לחגוג לכם ימי הולדת אבל מהשבוע גם מרקורי, כוכב התקשורת, עובר למזל שלכם - ומאפשר לכם להיות תקשורתיים ומקסימים מתמיד. זמן לדבר, לשתף ולחזר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully