וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 12-18 בפברואר 2023

עודכן לאחרונה: 12.2.2023 / 22:03

לפנינו שבוע מורכב מכמה השפעות סותרות, אולם הוא בהחלט אמור להיות נפיץ פחות מהשבוע שעבר. התקשורת שלנו חוזרת להיות קלילה וזורמת, אנשים שהתרחקנו מהם יחזרו לחיינו ובעיות הקשורות לכספים צפויות להיפתר

הורוסקופ. ShutterStock
מוכנים לשבוע נינוח יותר?/ShutterStock

אחרי לא מעט שבועות מתוחים, מגיע לו שבוע רגוע יותר. מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, עובר למזל דלי הפתוח והחברתי - והתקשורת שלנו משתפרת והופכת חברתית יותר. אולם, גם השמש וגם ונוס נתקלות בקשיים השבוע: השמש נצמדת לסטורן המכביד וונוס הרגשית נצמדת לנפטון המטשטש והמערפל. אלה מביאים למצבי רוח משתנים וגישה אמוציונלית במקום שבו דרושים מעשים והחלטות.

התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע:
1. מרקורי, כוכב התקשורת, עובר למזל דלי.
2. צמידות בין ונוס ונפטון במזל דגים.
3. צמידות בין שמש וסטורן במזל דלי.

המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, ממזל גדי הקשוח והמעשי למזל דלי הקליל והחברתי. מרקורי מביא אלינו במזל דלי פתיחות רבה לצד החברתי שלנו ומחבר אותנו שוב לקהילה, לתחושת הביחד. אחרי שהיינו בבידוד פרקטי במזל גדי, הגיע הזמן להתחבר מחדש לעולם - וזה אומר שהתקשורת שלנו חוזרת להיות קלילה וזורמת, ומחברת אותנו אל הביחד הקולקטיבי הגדול. כעת כולנו חוזרים לרשתות החברתיות, חוזרים לתקשר עם חברים, ידידים וקרובים שקצת נעלמו לנו בגל הקור של ברברה - ומתיידדים מחדש עם העולם.

חברים אוכלים במסעדה. ShutterStock
כולנו חוזרים לתקשר עם חברים, ידידים וקרובים שקצת נעלמו לנו/ShutterStock

יש גם צד מכביד השבוע

הצמידות המכבידה של השבוע היא הצמידות שבין השמש, המיקוד האנרגטי של כולנו, לסטורן הנוקשה המסמל את כל מה שקשור לצד המעשי של החיים ומסגרות הפעולה שבהם. הצמידות הזו שמתרחשת פעם בשנה, באה להחזיר אותנו לקרקע המעשית שכולנו עומדים עליה מזווית הראייה של הממסד והמערכת הגדולה.

זהו זמן טוב להתמקד בכל מה שקשור לחשבון הבנק שלנו ולשדרוג את מערכות הפעולה שאנחנו מחוברים אליהן - הן פרקטית והן חברתית. תחושת הכובד מכריחה אותנו לפתור בעיות הקשורות לכספים או לקצרים בתקשורת שיש לנו עם מסגרות הפעולה שלנו.

זהו זמן לא לדבר - אלא לקבוע עובדות בשטח ולחזק את השורשים שלנו ואת אחיזתנו בקרקע בכל תחום.

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות אריה, דלי, עקרב, שור, גדי, סרטן, מאזניים וטלה.

הצמידות הרגשית של השבוע - זו הצמידות בין ונוס הרגשית לנפטון המבלבל והמערפל שהוא אוקטבה גבוהה יותר של ונוס הרגשית. הצמידות הזו מביאה איתה מעורבות רגשית ברמה גבוהה במיוחד, אולם כשהרגש שולט - ההגיון נדחק הצידה, אלמנט שעלול לחבל בשיקול הדעת הפרקטי שלנו ולגרום לנו לקבל החלטות ממקום רגשי יותר והגיוני פחות. זהו זמן שבו אנו עלולים לאבד מעט את הגבולות שלנו, הן ביחסים והן בדיאלוג עם העולם, ללכת מעט לאיבוד מבחינה רגשית ולהיתקל במצבים של אובדן דרך זמני ואי וודאות.

זמן כזה עלול לגרום לנו למעורבות רגשית גבוהה בקניות ובהחלטות מעשיות הקשורות ליחסים ואפילו לצד הכלכלי, להביא מצבי רוח משתנים, אשליות, פנטזיות ושיקול דעת גרוע בדרך קבלת ההחלטות שלנו. אולי משום כך כדאי להתבונן שוב בהחלטות החשובות השבוע שעל הפרק - ואת האנרגיה שלנו להפנות לצדדים יצירתיים כמו מוסיקה, כתיבה, וידיאו ושיחות יצירתיות עם אנשים אהובים. כל מה שקשור להשקעות וכו' - לדחות לשבוע הבא, אם אפשר.

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות שור, עקרב, אריה, דלי, מאזניים, סרטן, גדי וטלה.

sheen-shitof

גם בגוף וגם בפנים

פיתוח ישראלי: פתרון מדעי לאקנה עם מעל 90% הצלחה

בשיתוף מעבדות רבקה זיידה
בתקופות של מיתון, סדר העדיפויות משתנה.. ShutterStock
תחושת הכובד מכריחה אותנו לפתור בעיות הקשורות לכספים/ShutterStock

התחזית השבועית לפי חלוקה למזלות:

טלה
צמידות בין השמש לסטורן בבית הקריירה שלכם מכבידה השבוע אבל גם הופכת אתכם לאמביציוזיים במיוחד. היזהרו מגישה מרדנית מול סמכויות. זה עלול לפגוע בכם.

שור
צמידות בין ונוס, שליטת המזל שלכם, לכוכב נפטון עלולה לערפל, לבלבל ולהפוך את הכל לרגשי ולא מעשי. התמקדו בעובדות ואל תאפשרו ללב להתפרע יותר מדי השבוע.

תאומים
מרקורי, שליט המזל שלכם, עובר למזל דלי השייך גם הוא ליסוד האוויר - וזו בהחלט הקלה רצינית מבחינתכם. זמן טוב להרחיב אופקים ולבדוק אפשרויות חדשות של צמיחה אישית.

סרטן
הצמידות בין השמש לסטורן במזל גדי בבית היחסים שלכם עלולה להכביד עליכם, אך אולי גם להפוך יחסים - אם בזוגיות ואם בשותפויות - לרשמיים. הגיע הזמן לפעול עם המערכת ולא נגדה.

אריה
השמש, שליטת המזל שלכם, נצמדת השבוע לכוכב סטורן הנוקשה, אלמנט שהופך את השבוע הזה לקשוח ודורשני במיוחד. זהו זמן לבדק בית של כל המערכות הקשורות אליכם.

בתולה
צמידות מעניינת בין ונוס הרגשית לנפטון הרגשי בבית היחסים שלכם עשויה להפוך אתכם לרגשיים במיוחד השבוע. זמן לפתוח את הלב אבל להיזהר מאשליות ופנטזיות, בתולות.

מאזניים. ShutterStock
המאזנאים שלנו הופכים רגשים, נוסטלגיים ודביקים מעט השבוע/ShutterStock

צפו בתחזית המורחבת:

מאזניים
ונוס, שליטת המזל שלכם, נצמדת לנפטון הרגשי והמאזנאים שלנו הופכים רגשיים, נוסטלגיים ודביקים מעט השבוע. לפעמים כיף להיסחף בזה, אך כדאי להשאיר את הרגליים על הקרקע.

עקרב
מרקורי, כוכב התקשורת, עובר למזל דלי המאכלס את בית המשפחה שלכם. זה הזמן לעקרב המופנם לפתוח ערוץ תקשורת פתוח, משפחתי וחם עם בני הבית - ולדבר על הכל.

קשת
בית התקשורת הופך פעיל במיוחד כשמרקורי, כוכב התקשורת, עובר אליו. צמידות בין השמש לסטורן בבית הכספים מחייבת הידוק חגורה ובניית סדר עדיפויות חדש להוצאת כספים.

גדי
צמידות מעניינת בין השמש לבין סטורן, שליט המזל שלכם, מעניקה לכם כוח ועוצמה לשנות דברים או לחזק הישגים ומעמד. זמן להגדיר מחדש את המטרות שלכם לתקופה הקרובה.

דלי
מרקורי, שליט המזל שלכם, עובר השבוע למזל שלכם - והדלי שלנו הופך להיות הרבה יותר תקשורתי וחביב. זמן טוב להרחיב את מעגלי התקשורת שלכם ולהכיר אנשים חדשים.

דגים
צמידות בין ונוס לנפטון, שליט המזל שלכם, שמתרחשת במזל שלכם מביאה איתה מעורבות רגשית ופה ושם גם ניצני אהבה. היזהרו שלא לטעות בפרשנויות שלכם ונסו שלא לאבד את הראש.


לעוד תחזיות ועדכונים של האסטרולוג יאיר טריבלסקי לחצו כאן >>

אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הוואטסאפ "אסטרו טיפ" ולקבל מסר אסטרולוגי יומי שיעצים את היום שלכם. לחצו כאן להצטרפות >>

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully