וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 25-31 בדצמבר 2022

עודכן לאחרונה: 26.12.2022 / 12:41

מצב הכוכבים בשבוע האחרון של השנה מראה לנו קצת ממה שצפוי לנו בשנה הבאה - והמצב אינו מעודד במיוחד. תחזית שבועית אחרונה ל-2022

הורוסקופ. ShutterStock
שבוע אחרון לשנת 2022. איך השנה הזאת הולכת להסתיים?/ShutterStock

הרבה דברים מתרחשים בשמיים השבוע: מרקורי מאט לקראת כניסה להילוך אחורי, מרס עצמו בהילוך אחורי במזל תאומים, זווית של מתח בין השמש למרס, מקבץ כוכבי גדול במזל גדי.... הרבה מאורעות שלא מבשרות טוב, בלשון המעטה. כל זה הוא בעצם המשך ישיר לחודשיים האחרונים שעברו עלינו, בהבדל משמעותי אחד: יופיטר חוזר למזל טלה ומחזיר חלק מהאנרגיה הישירה והעוצמתית שחסרה לנו כל כל כך לאחרונה.

בשבוע הזה, השבוע האחרון של שנת 2022, אפשר לחוש בעיקר במבול האירועים האלים ששוטף אותנו. המקבץ הגדיי הקודר הזה של השמש, ונוס, מרקורי ופלוטו ילווה אותנו השבוע בנימה פסימית במיוחד, אל תוך החורף שאמור להיות בשיאו בשבועות הקרובים - ולא רק מבחינת מזג האוויר. האם יספיק אורו של יופיטר לגרש את החושך או חלק ממנו ולהלחם על הדברים שחשובים ללוחם האש הזה שנשלט על ידי מרס? רק כשמרס יצא מהילוכו האחורי נדע זאת. בינתיים - נחווה את התהליך הזה מהצד, בהתבוננות מהורהרת ופסימית, לקראת שנה משמעותית מאוד שבה ישחקו להם תפקיד מרכזי יופיטר, סטורן ובעיקר פלוטו - אותו כוכב שהוא זה ששולט בעקיפין על האופק של המדינה שלנו. יהיה מפחיד, מעצים וכמובן כמו תמיד - מרתק.


התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע:
1. מרקורי נכנס להילוך אחורי במזל גדי.
2. ונוס הרגשית נצמדת למרקורי, כוכב התקשורת.
3. השמש בזווית מתח של 150 מעלות לכוכב מרס.

הזווית הקשה של השבוע - זו זווית המתח בין השמש, המיקוד האנרגטי של כולנו, לבין כוכב מרס בהילוך אחורי. שני הכוכבים הכי אקטיביים במפת השמיים שלנו יוצרים זווית של מתח, כשכל אחד בעצם פונה אנרגטית לכיוון אחר. מכירים את המשפט כשיד שמאל לא יודעת מה עושה יד ימין? זה בהחלט עשוי להיות האפקט של התהליך הזה, שלמרות שהוא לא ארוך - ההשפעה שלו בהחלט עלולה לגלוש גם לשבוע הבא ובעצם לתחילת השנה הבאה.

אפשר להשתמש גם בשמות אחרים שמתאימים להפליא למצב הפוליטי עכשיו, כמו מתח בין הרשות השולטת והמחוקקת לרשות המבצעת, החלטות גרועות שנלקחות על סמך אינטואיציה שמכזיבה ולא על סמך המציאות בשטח, עשיית יתר שבו לא היה צריך להיעשות דבר - ועוד ועוד. בגדול - הזווית מצביעה על קונפליקט בין מה שאנחנו רוצים ומחליטים לבין מה שאנחנו עושים בסופו של דבר, כולל כעסים שלא הצלחנו לפתור ודווקא עכשיו מבקשים להתפרץ ולהרוס יחסים, או סתם לריב. זהו מתח שקשה להסביר כי אין בו צורך אמיתי, אבל צריך לפרק אותו בעדינות אך בתקיפות - כי כולנו מה זה רגישים בימים האלה.

ריב בין גבר לאישה. ShutterStock
כעסים שלא הצלחנו לפתור ודווקא עכשיו מבקשים להתפרץ ולהרוס יחסים/ShutterStock

הזווית החיובית של השבוע

הצמידות בין ונוס הרגשית למרקורי, כוכב התקשורת שלנו, מתרחשת כשמרקורי כבר נכנס להילוך אחורי. צמידות בין השניים האלה בדרך כלל מביאה איתה אלמנטים חיוביים המחברים מילים ורגשות, ראש ולב - ועוד הגדרות מהסוג הזה. אכן, בפרק זמן זעיר זה - משהו כמו יומיים - המילים שלנו יכולות לקבל הרבה יותר קסם ומשמעות - וכדאי לנצל אותם כדי לקדם את מה שחשוב לנו באמת.

העניין הוא שמרקורי כבר נמצא בהילוך אחורי ואת האנרגיה הזו כדאי לנצל גם לסגירת מעגלי תקשורת שמיצו את עצמם וגם כדי לומר דברים שלא היה לנו אומץ לומר אותם בזמן או להתחרט על משהו שכן אמרנו. זה כיוון חשיבה מעניין ואני בהחלט ממליץ למי שיש כמה כיסים רגשניים כאלה שהצטברו ומעיקים עליו - פשוט לעשות זאת כעת.

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מכיון שונוס ומרקורי חולשים על כל המזלות וקבוצות הפעולה שלהם פחות או יותר - כולנו.


המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, שנמצא במזל גדי להילוך אחורי. הילוכו האחורי של מרקורי נמשך כשלושה שבועות, לאחר כשלושה חודשים של הליכה קדימה ואיסוף אינפורמציה מסוגים שונים.

כעת בהילוך האחורי הזה מגיע זמן העיכול של כל זה וגם הצורך לנקות מהסיסטם מעגלי תקשורת שמיצו את עצמם. כשזה מגיע למזל גדי, מדובר קודם כל בכל מיני סוגים של מערכות סביבנו: הסכמים, חוזים, שיתופי פעולה או הפרת הסכמים וחוזים על ידינו או אחרים, עזיבת מערכות כמו החלטה להתפטר, עזיבת מוסדות ארגונים חברות וכו' - והתבוננות עומק משמעותית על כל המקומות שבהם החברה לוקחת חלק בחיינו ובעיקר בצדדים הרשמיים של הדיאלוג איתה.

גם מערכות אישיות יותר כמו נישואים או שותפויות יכולות לקבל עכשיו התבוננות נוספת. זמן טוב לסגור מעגלים אישיים שמיצו את עצמם ולפנות מקום למעגלים חברתיים חדשים כשמרקורי יתחיל לנוע קדימה.

מי בעיקר יושפע מההילוך הזה? מזלות תאומים ובתולה וגם המזלות הקרדינליים - גדי, סרטן, טלה ומאזניים.

sheen-shitof

עוד בוואלה!

קופת החולים המובילה מציגה: השירותים שיהפכו את החיים שלכם לקלים יותר

בשיתוף כללית
גבר מחזיק תמונות של פרצופים והבעות. ShutterStock
הביעו את הרגשות שלכם השבוע - פרקו הכל!/ShutterStock

התחזית השבועית לפי חלוקה למזלות:

טלה
מרס, שליט המזל שלכם, ממשיך בהילוכו האחורי גם השבוע - אולם כוכב יופיטר עובר לשלישון הראשון של המזל ומחזיר אנרגיה לאלה שנולדו בשבוע הראשון של מזל טלה. נצלו אותה בתבונה.

שור
מקבץ הכוכבים הגדול במזל גדי מחזק את הצורך להרחיב אופקים ולהיכנס לשלב של צמיחה אישית. לימודים מסוגים שונים וקידום אישי לתפקידים טובים יותר - זה הזמן לאלה.

תאומים
מרקורי, שליט המזל שלכם, עובר להילוך אחורי במזל גדי המכביד - ואולי זה באמת הזמן להשלים חוסרים ופערים הקשורים ללימודים, לתעודות ולקורסים מקצועיים - ולשדרוג מערכות כמו שותפויות. זמן לסגירת מעגלים.

סרטן
השמש, מרקורי, ונוס ופלוטו ששוהים במזל גדי שממול מדגישים בעיקר את הצורך לעבוד ולהשקיע במערכות היחסים: זוגיות, חברות, נישואים או שותפויות - זמן לדבר, לשתף ולחזק תשתיות - או להתקדם.

אריה
השמש, שליטת המזל שלכם, מתקדמת במזל גדי הקשוח, שמכריח אתכם להשקיע יותר מחשבה בנושאי עבודה ומקצוע. זמן להגדיר מחדש מטרות ויעדים לחודשים הקרובים, אריות - ולפעול לפי לו"ז מדויק.

בתולה
הילוכו האחורי של כוכב מרס בבית הקריירה שלכם, ביחד עם מעברו של מרקורי להילוך אחורי, מצריכים בדק בית אמיתי בכמה וכמה תחומים. זמן טוב גם לבדק בית רגשי ורומנטי.

מזל דגים. ShutterStock
נראה שהצד החברתי שלכם פעיל במיוחד בימים האלה/ShutterStock

צפו בתחזית המורחבת:

מאזניים
ונוס, שליטת המזל שלכם, שוהה עדיין במזל גדי הנוקשה ונפגשת עם מרקורי כשהוא בהילוך אחורי, במפגש מעניין שמאפשר לעשות קלוז'רים - סגירות מעגל - עם העבר הרגשי, ושיחות עומק סטייל פנינו לאן. מעניין.

עקרב
כל נושא התקשורת שלכם מקבל עכשיו דגש מיוחד כשבית התקשורת שלכם עמוס כל כך בימים אלה. זמן לפתח קשרים חדשים, להתמקד ביוזמות תקשורתיות חדשות, לדבר, לשתף, לחלוק ולחזר - זה זמן המילים לעקרבים.

קשת
העומס הכוכבי בבית החומר והכספים שלכם מכריח אתכם עכשיו לפעול באופן חכם ומדויק, לארגן מחדש את כל נושא הכספים וההוצאות, לשדרג את התחום המקצועי, אך לא להוציא כספים על מה שאין לכם בו צורך אמיתי.

גדי
המסע של השמש, מרקורי, ונוס ופלוטו במזל שלכם ממשיך גם השבוע ומעמיס עליכם לא מעט אקשן, אירועים, התייחסות לכמה וכמה נושאים בו זמנית - וכל זה כמובן בגישה הרצינית והאחראית של הגדי שלנו. תנו מקום לאקשן וכמה שיותר!

דלי
מקבץ הכוכבים במזל גדי מעיק מעט מאחורי הקלעים וזהו זמן לנקות משקעים שהצטברו ולהתמודד עם פחדים שעולים עכשיו, כדי שלא יעצרו אתכם מלממש תכניות ורעיונות. יופיטר במזל טלה מחזיר בהדרגה התלהבות וריגוש.

דגים
נראה שהצד החברתי שלכם פעיל במיוחד בימים אלה עם כל הגודש הכוכבי במזל גדי והפעילות החברתית שלכם מסועפת בהתאם. זהו זמן מצוין להרחיב מעגלי תקשורת ולהיפגש עם חברים טובים שקצת נעלמו.


לעוד תחזיות ועדכונים של האסטרולוג יאיר טריבלסקי לחצו כאן >>

צפו בערוץ היוטיוב של יאיר טריבלסקי בלחיצה כאן >>

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully