וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 27 בנובמבר עד ה-3 בדצמבר 2022

עודכן לאחרונה: 28.11.2022 / 10:16

שבוע מאוד מתוח בכל מה שקשור להחלטות אופרטיביות בגלל שיקול דעת שגוי. המילה "זהירות" הופכת להיות רלוונטית מתמיד השבוע - ובכל התחומים. לפניכם התחזית המלאה

הורוסקופ. ShutterStock
המילה "זהירות" הופכת להיות רלוונטית מתמיד השבוע - ובכל התחומים/ShutterStock

מפת השמיים השבוע מורכבת מאוד ולא קלה לפענוח, כששלל הזוויות הדיסהרמוניות שנוצרות בו משפיעות על הרבה תחומים בחיינו בו זמנית. מרקורי וונוס מככבים בשמיים השבוע בשלל זוויות מתח ועימות, כשמרס בהילוכו האחורי הופך להיות גורם לא רק לאי הבנות אלא גם לעשיית יתר במקומות שאינו נדרש - ומוקד למתחים, לחצים וקצרים בתקשורת.

שבוע מאוד מתוח בכל מה שקשור להחלטות אופרטיביות בגלל שיקול דעת שגוי - הן אישית והן בטחונית או פוליטית - שעלול לגרום לאירועים אלימים בגלל אי הבנת התהליכים שמתרחשים עכשיו מתחת לפני השטח. המילה "זהירות" הופכת להיות רלוונטית מתמיד השבוע - ובכל התחומים.

התהליכים המשמעותיים של השבוע:
1. מרקורי וונוס בזווית מתח של 150 מעלות לכוכב אורנוס.
2. מרקורי בזווית פעולה של 90 מעלות לכוכב נפטון.
3. מרקורי וונוס בזווית עימות של 180 מעלות לכוכב מרס בהילוך אחורי.

החלטות, צומת דרכים. ShutterStock
שבוע מאוד מתוח בכל מה שקשור להחלטות אופרטיביות/ShutterStock

השבוע הזה משפיעות עלינו בעיקר 5 זוויות דיסהרמוניות - והשפעתן מתרחשת כמעט בו זמנית. שתי זוויות מתח, שתי זוויות עימות וזווית פעולה אחת הן באמת לא מעט לשבוע אחד, גם בגלל שמי שיוצרים אותן הן שני כוכבים: מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, וונוס הרגשית. אמנה אותן אחת-אחת ואת ההשפעה האפשרית שלהן:

מרקורי בזווית מתח לכוכב אורנוס - הזווית הזו מכניסה הרבה מתחים לתקשורת שלנו ותקשורת מתוחה כזו גורמת להרבה קצרים בתקשורת, אי הבנות, כעסים ותסכול - ופה ושם גם לניתוקי קשרים.
מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות תאומים, בתולה, קשת ודגים.

ונוס בזווית של מתח לכוכב אורנוס - הזווית הזו מכניסה הרבה מתחים למערכות היחסים ולדיאלוג שבינו לבינה, אך גם הרבה מתחים להחלטות משמעותיות הקשורות לחומר ולכספים שלנו, מה שעלול בסופו של דבר לגרום לנו לקבל החלטות פזיזות ולסבול בהתאם.
מי בעיקר יושפע מהזווית הזו של ונוס? מזלות שור, מאזניים, עקרב, דלי, אריה, סרטן, גדי וטלה.

זווית פעולה - 90 מעלות בין מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, לנפטון הרגשי. הזווית הזו גורמת למעורבות רגשית גבוהה במיוחד בדרך קבלת ההחלטות שלנו ומכאן גם עלולה לגרום לנזקים בעיקר בהחלטות הפרקטיות, כולל החלטות בנושאי חומר וכספים, אך גם החלטות בנושאי יחסים ודיאלוג רגשי בכלל.
מי עלול להיות מושפע מהזווית הזו? מזלות תאומים, בתולה, קשת ודגים.

זווית עימות של 180 מעלות בין מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, לבין כוכב מרס שנמצא בהילוך אחורי. זו ממש זווית מסוכנת שכן היא מקשה עלינו לראות את כל ההשלכות על מערכת קבלת ההחלטות שלנו בתקופה כל כך מתוחה ולחילופין עלולה לגרום לויכוחים ועימותים רבים לא רק על עקרונות אלא גם ובעיקר בגלל אגו ומעורבות רגשית מדי בהחלטות. הילוכו האחורי של מרס עלול לגרום בזווית זו לא רק לאי הבנות אלא גם לגישה מרדנית ופה ושם גם לווכחנית ואלימה במיוחד.
מי בעיקר עלול להיות מושפע מהזווית הזו? מזלות תאומים, בתולה, קשת, דגים, טלה, סרטן, גדי ומאזניים.

זווית העימות בין ונוס הרגשית למרס בהילוך אחורי במזל תאומים - זווית העימות הזו עלולה לגרום לויכוחים ועימותים רבים בין גברים לנשים, הן כאלה הקשורות לעקרונות והן כאלה הקשורות להחלטות אופרטיביות בגישות הפוכות כמו יציאה לפעולה או גישה פסיבית, גם כשהמדובר בהחלטות צבאיות או פוליטיות. עימותים כאלה עלולים לקלקל יחסים יפים בגלל השקפות קיצוניות של אחד הצדדים.
מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות קשת, תאומים, דגים, בתולה, מאזניים, גדי, סרטן וטלה.

sheen-shitof

עוד בוואלה!

זה כל כך טעים ופשוט: מתכון לבננות מקורמלות

בשיתוף חברת גליל
ריב בין גבר לאישה. ShutterStock
הרבה קצרים בתקשורת, אי הבנות, כעסים ותסכול/ShutterStock

התחזית השבועית לפי חלוקה למזלות:

טלה
הילוכו האחורי של מרס, שליט המזל שלכם, והזוויות שהוא יוצר עם נפטון, ונוס ומרס עלולים להוביל לימים מתוחים המלאים בויכוחים ועימותים. חשוב לא לאבד פרופורציות ולא לקלקל יחסים: פעלו בסבלנות.

שור
ונוס, שליטת המזל שלכם, נמצאת במזל קשת ההרפתקני והופכת את השור שלנו לרגיז וחסר שקט. הזוויות שלה עלולות לגרום להרבה ויכוחים ואי הבנות. נסו לפעול בהגיון ולתת גם לחשיבה משלכם מקום.

תאומים
הילוכו האחורי של מרס במזל שלכם ממשיך להביא איתו גישה עצבנית וחסרת שקט כשהדיאלוג עם השמש, ונוס ומרקורי ממול מאפשרת גישה חדשה ופתוחה יותר אם תגלו אורך רוח לפרטנרים שלכם ולזולת בכלל.

סרטן
התחום המקצועי עשוי להפתיע השבוע ולהביא כיוון וגישה חדשים למערכת, אולם חשוב לפעול במתינות ולא להגיע להחלטות מהירות מדי מבלי שניסיתם דברים. חשבו פעמיים לפני כל שינוי שאתם יוזמים.

אריה
השמש, שליטת המזל שלכם, ממשיכה להתקדם במזל קשת השייך גם הוא ליסוד האש אך כמעט בלי זויות עם כוכבים אחרים. זמן טוב לקבל החלטות עצמאיות הקשורות בעיקר אליכם ולפעול באופן סוליסטי.

בתולה
מקבץ הכוכבים הגדול במזל קשת מביא איתו צורך להשקיע יותר בבית ובמשפחה, אבל הילוכו האחורי של מרס בבית הקריירה מבשר על צורך לעשות שינויים ולחשוב קצת אחרת. הגיע הזמן להתארגן מחדש.

משפחה אוכלת יחד. ShutterStock
בתולה - מקבץ הכוכבים הגדול מביא איתו צורך להשקיע יותר בבית ובמשפחה/ShutterStock

מאזניים
ונוס, שליטת המזל שלכם, בבית התקשורת במזל קשת משדרת פתיחות ואופטימיות, אולם הזוויות שלה עם אורנוס ומרס מצביעות על צורך בזהירות מפני שינויים פזיזים והחלטות מהירות מדי. עם אלה - כדאי לחכות.

עקרב
נושאי חומר, כספים ומשאבים בכלל דורשים כעת התייחסות מיוחדת, כולל גם תהליכים ארוכי טווח וחשיבה לטווח ארוך. זה הזמן להגדיר לעצמכם מטורות בתקופה הקרובה כמו גם דרך לממש אותן בהצלחה.

קשת
נראה שמקבץ הכוכבים במזל שלכם הכולל את מרקורי, ונוס וכמובן השמש ממשיך גם השבוע - וזה אומר יכולת לנהל דיאלוג עם שלושה אזורי פעולה בחיים. במקביל כעת, יופיטר במזל דגים הופך אתכם לרגשניים ונוסטלגיים.

גדי
נראה שלא מעט מתרחש עכשיו מאחורי הקלעים, גדיים, ולאו דווקא בקדמת הבמה. זהו זמן טוב לברר לעצמכם מה חשוב לכם באמת בימים אלה, בעיקר בכל מה שקשור בהרחבת אופקים וצמיחה אישית. שתפו אחרים.

דלי
זוויות של מתח בין ונוס ומרקורי לאורנוס, שליט המזל שלכם, עלולות לגרום למתחים, לחצים וקצרים בתקשורת. נסו להיות ברורים ופשוטים - ולהימנע מלייחס לאחרים כוונות שאין להם. חשוב לא לנתק קשרים.

דגים
זווית פעולה בין מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, לבין נפטון, שליט המזל שלכם, עלולה להביא איתה שיקול דעת רגשני והחלטות גרועות. התמקדו בעובדות ולא ברגשות ובעיקר בפרטים הקטנים - בהם טמון העיקר.

לעוד תחזיות ועדכונים של האסטרולוג יאיר טריבלסקי לחצו כאן >>

אתם גם מוזמנים לקרוא את הבלוג שלו: בלוג של אסטרולוג - פרק 8

צפו בתחזית המורחבת:

רוצה להיות האסטרולוג של עצמך?

קורס Master 1 בשיטת הקוד הרגשי הייחודית שלי ילמד אותך איך להפוך את המפה האסטרולוגית שלך למקור מידע אישי, רגשי, חברתי ומקצועי - שלא תוכל לקבל בשום מקום אחר! להיות האסטרולוג של עצמך זה אומר להבין, לכוון ולשלוט בחייך - ובכל צומת רגשי שתגיע אליו.

לכל הפרטים על הקורס לחצו כאן >>

מוזמנים לפנות אליי גם במייל: yairtri@gmail.com

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully