וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 4-10 בספטמבר 2022

עודכן לאחרונה: 5.9.2022 / 9:59

אחרי כמה שבועות טעונים למדי מגיע לו שבוע בו הדברים מתחילים להירגע ולהתארגן מעט. אולם, כוכב התקשורת שלנו שנמצא במזל מאזניים קצת יעכב אותנו מלהתקדם הלאה. הנה מה שמצפה לנו השבוע

הורוסקופ. ShutterStock
שבוע של רגיעה - אבל לא מוחלטת/ShutterStock

אחרי שבוע טעון למדי וכאילו שלא חסרו לנו צרות, נזכר דווקא השבוע מרקורי, כוכב התקשורת שלנו שבמזל מאזניים, שקצת משעמם לו. הוא עוצר ונכנס להילוך אחורי עד ה-4 באוקטובר. זה קצת בא לנו לא בטוב כי השבוע דברים מתחילים להתארגן מעט, כשונוס עוברת למזל בתולה המעשי, מורידה את מפלס הדרמות - ואף נכנסת לזווית שאפתנית משהו עם יופיטר כוכב השפע. הזווית עם יופיטר היא זווית של מתח. מזל בתולה הוא ביקורתי מאוד - והילוכו האחורי של מרקורי במזל מאזניים מביא איתו יותר את הצורך לסגור מעגלים לפני שממשיכים הלאה לפתוח חדשים. בקיצור, יהיה רגוע יותר אבל עדיין מוזר ולא צפוי.

התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע:
1. ונוס הרגשית עוברת למזל בתולה.
2. מרקורי, כוכב התקשורת, עובר להילוך אחורי במזל מאזניים.

המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברה של ונוס הרגשית ממזל אריה הדרמטי והאקטיבי למזל בתולה המעשי והביקורתי. בחודש האחרון הביאה איתה ונוס לא מעט דרמות, הן באופן גלובלי-פוליטי או אישי וזוגי: ונוס שבדרך כלל נחשבת ככוכב מכיל ואמפטי הייתה קצת אגואיסטית במזל אריה והביאה איתה ים של דרמות ליחסים.

כעת כל זה משתנה: מזל בתולה הוא מזל מעשי מאוד ולא מחפש דרמות גדולות אלא פרטים קטנים שאמורים להצטרף ולבנות ביחד תמונה של בטחון זוגי, שבתוכו פסיפס של פעילויות פרקטיות קטנות עם לו"ז מדויק ונימה צינית ואפילו סרקסטית פה ושם, כשקשה להעביר מסרים באופן ישיר.

ונוס במזל בתולה ניחנה בגוון שירותי יותר והיא מאפשרת לכולנו תפקוד צנוע יותר במערכות היחסים שלנו עם מינון קטן יותר של פעילות אגו, גישה יבשושית ופרקטית משהו - ובעיקר שום דרמות גדולות מהחיים. מכיון שונוס גם אחראית על נושא הרכוש והכספים בחיינו, זהו זמן טוב לבדק בית כלכלי וחומרי, כשהילוכו האחורי של מרקורי, כוכב התקשורת במזל מאזניים, אף מחזק את המגמה הזו.

מי בעיקר יושפע מהמגמה הזו? ההשפעה הזו הפעם תהיה על כולנו: פתחו את לבכם, חברים.

הורוסקופ וכסף. ShutterStock
זמן טוב לבדק בית כלכלי וחומרי/ShutterStock

התקשורת שלנו

מרקורי, כוכב התקשורת, עובר השבוע להילוך אחורי במזל מאזניים, השייך ליסוד האוויר. ההילוך האחורי מופיע מדי שלושה חודשים. במשך שלושה חדשים מרקורי רץ קדימה ואוסף אינפורמציה ואז הוא נכנס להילוך אחורי של שלושה שבועות של עיכול כל מה שפגש וסגירת מעגלים שמיצו את עצמם, כדי לפנות מקום למעגלים חדשים.

במזל מאזניים מביא איתו מרקורי איכות מיוחדת, שמחברת בין שיחות עומק, אינטליגנציה ומודעות. נכון, לא תמיד כל אלה נמצאות וגם לא תמיד בסדר הזה, אבל השיחות המשמעותיות של מרקורי במזל מאזניים הן בדרך כלל שיחות מהורהרות על מהות החיים, שיחות של אחד על אחד - ובגובה העיניים.

הילוכו האחורי של מרקורי מביא איתו שינוי מסויים: כעת אנו זקוקים לסוג שיחות שכזה יותר מתמיד, שכן הוא מאפשר לנו לדעת בדיוק היכן אנחנו עומדים ביחס לעולם, ביחס ליחסים הקרובים שלנו וביחד לעצמנו.

מה שמאפיין את השיחות האלה הן בעיקר הצורך לסגור מעגלי תקשורת מהעבר, לפני שאנחנו ממשיכים קדימה. בין אם המדובר בתקשורת זוגית, תקשורת הורית או מקצועית - כולנו סוחבים איתנו שברי קשרים לא ממושכים או כאלה שלא נסגרו היטב ועדיין משאירים בלבנו חותם, בין אם המדובר בלב כואב, תסכול או כעסים - וכל אלה מכבידים עלינו לפעמים ומונעים מאתנו לפתח קשרים חדשים, להתמסר לקשרים קיימים או פשוט לרצות לצמוח ולהתפתח באופטימיות.

כעת כשמרקורי עובר להילוך אחורי, זהו זמן מצוין לנקות את שולחן העבודה של הלב מכל אשר הצטבר בו, מעיק עליו, ומונע מאיתנו ליהנות מהעולם סביבנו בשמחת חיים ובצמיחה מחודשת. זה הזמן להתיידד מחדש עם העבר, או לפחות להרים לו טלפון, לשמוע את הקול המוכר שלו או שלה, לראות מה זה עושה לנו ולנסות לנהל שיחה שנשמעת כמו "מה דעתך לסגור את המעגל שנשאר פתוח ומכביד על שנינו?" כמובן שזה לא חייב להיות במילים האלו, אבל אפשר בהחלט לרמוז שאנחנו מעוניינים בקלוז'ר אמיתי, בסגירת מעגל שתפנה את אנרגיית הצמיחה בחזרה אל הלב ללא מרירות או תסכול.

יש גם אפשרות להשתמש במרקורי כדי לחזור ולבדוק אם אפשר בכל זאת לנצל הזדמנויות שפעם ניקרו בדרכנו, לשוחח עם אנשים שנעלמו מחיינו בגללנו או בגללם - ובכלל לנהל דיאלוג עם העבר, הטוב והרע, ביחד או לחוד, כדי שברגע שמרקורי יחזור להילוך רגיל, נוכל לא רק לחזור לעצמנו - אלא גם לפתוח דף חדש ונקי בדיאלוג עם האנשים הקרובים אלינו ועם העולם בכלל.

מי בעיקר יושפע מהילוכו האחורי של מרקורי? מזלות תאומים, בתולה, קשת, דגים, מאזניים, סרטן, גדי וטלה.

sheen-shitof

תוצאות מהיום ה-1

הפיתוח המהפכני לטיפולי אנטי אייג'ינג בבית - כעת במבצע מיוחד

בשיתוף נומייר פלוס
הורוסקופ. ShutterStock
זמן מצוין לנקות את שולחן העבודה של הלב מכל אשר הצטבר בו/ShutterStock

התחזית השבועית לפי חלוקה למזלות:

טלה
כוכב מרס, שליט המזל שלכם, ממשיך לנוע במזל תאומים, לגרום לתקשורת תוקפנית פה ושם ובזווית פרקטית ליופיטר והרמונית למרקורי - למצוא שיתופי פעולה מקסימים. זהו אותם.

שור
ונוס, שליטת המזל שלכם, עוברת למזל בתולה המאכלס את בית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם. זהו זמן לתת מקום גדול יותר לאהבה בחייכם - ולפעול באופן יצירתי יותר. אתם מסוגלים לזה!

תאומים
מרקורי, שליט המזל שלכם, פורץ בהילוך אחורי במזל מאזניים המאכלס את בית הרומנטיקה שלכם - וזה הזמן לזיכרונות רומנטיים, לאקסים מיתולוגיים, לאהבות עבר ולסגירת מעגלי הלב.

סרטן
כניסתו של מרקורי להילוך אחורי מתרחשת במזל מאזניים המאכלס את בית המשפחה שלכם. זהו זמן טוב לסגור מעגלים משפחתיים ולנקות משקעים שהצטברו - ולחזור בהמשך לביחד.

אריה
ונוס הרגשית עוברת למזל בתולה, שם נמצאת גם השמש שליטת המזל שלכם: ביחד יש להן תפקיד - לאזן ולקרקע את חשבון הבנק. זמן לארגן את החשבון מחדש ולהחזירו ליציבות.

מזל שור. ShutterStock
שוורים, זהו זמן לתת מקום גדול יותר לאהבה בחייכם/ShutterStock

בתולה
אל השמש שבמזל בתולה מצטרפת השבוע גם ונוס וזהו זמן מצוין להיעזר בעוצמה ובקסם של השתיים האלה וביחד עם הילוכו של מרקורי - לסגור אוברדאפט ולמטב את מצב החשבון.

מאזניים
ונוס, שליטת המזל שלכם, עוברת למזל בתולה וזה הזמן לנקות כעסים ותסכולים ולדבר על הכל. הילוכו האחורי של מרקורי במזל שלכם מזמין בדק בית וחשבון נפש אמיתיים - ובכל התחומים.

עקרב
הילוכו האחורי של מרקורי במזל מאזניים ממליץ לשנות גישה ולהתבונן פנימה, למקום הרגשי שמפעיל את הדברים. חשבון הנפש שלכם עוסק ביוזמות שרציתם לממש ולא ממשתם. קדימה.

קשת
ונוס עוברת השבוע לבית הקריירה שלכם, מקום בו נמצאת כבר השמש - וביחד השתיים האלו יכולות לדחוף קדימה את האמביציה והקריירה שלכם: מיקוד במטרה אפשרית יוכיח את עצמו.

גדי
הילוכו האחורי של מרקורי בבית הקריירה שלכם עשוי להביא איתו את הצורך לעצור לרגע ולעשות חושבים: האם אני במקום הנכון? בכיוון הנכון? האם כדאי לשדרג יחסים עם שותפים? זה הזמן.

דלי
כוכב מרס ממשיך לרוץ קדימה בבית היצירתיות שלכם ומפעיל אתכם בעוצמה. הילוכו האחורי של מרקורי מציף תכניות ללימודים או לנסיעות שאולי עדיין רלוונטיות גם עכשיו.

דגים
ונוס עוברת לבית היחסים שלכם, מקום בו נמצאת גם השמש וזה הזמן להשקיע יותר - הן ביחסים קרובים והן בפרטנרים שלכם. ונוס עוזרת לכם לפתוח את הלב: הזמינו את האהבה.

לעוד תחזיות ועדכונים של האסטרולוג יאיר טריבלסקי לחצו כאן >>

צפו בתחזית המורחבת:

רוצה להיות האסטרולוג של עצמך?

קורס Master 1 בשיטת הקוד הרגשי הייחודית שלי ילמד אותך איך להפוך את המפה האסטרולוגית שלך למקור מידע אישי, רגשי, חברתי ומקצועי - שלא תוכל לקבל בשום מקום אחר! להיות האסטרולוג של עצמך זה אומר להבין לכוון ולשלוט בחייך - ובכל צומת רגשי שתגיע אליו.

לכל הפרטים על הקורס לחצו כאן >>

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully