וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 21-27 באוגוסט 2022

עודכן לאחרונה: 22.8.2022 / 10:40

אם השבוע הקודם היה מתוח, מעורפל ולא ברור, נראה שהערפל השבוע מתפוגג - אולם המתחים רק הולכים ומתחזקים בהדרגה. קחו נשימה

הורוסקופ. ShutterStock
שבוע מאוד מתוח לפנינו/ShutterStock

זה הולך להיות שבוע מאוד מתוח, כששתי זוויות פעולה מסיביות מצדן של השמש וונוס מכריחות אותנו להתמודד עם עודף טסטוסטרון מנטלי מצידו של מרס - ואינטנסיביות רגשית מצדו של אורנוס, שמביאה איתה בעיקר עצבנות, חוסר שקט ופתיל קצר במיוחד. כן, לפנינו שבוע עם חום אוגוסט המוכר, ילדים בחופשה וכל האדרנלין שנזדקק לו כדי לפעול בזהירות מקסימלית ולהגיע לתחילת שנת הלימודים - שגם היא נראית עכשיו לא ממש ברורה.

התהליכים המשמעותיים של השבוע:
1. השמש עוברת למזל בתולה.
2. שמש בזווית פעולה מדויקת לכוכב מרס.
3. ונוס בזווית פעולה מדויקת לכוכב אורנוס.
4. מרקורי עובר למזל מאזניים.

המעבר המשמעותי של השבוע: מעברה של השמש ממזל אריה הדרמטי והאנרגטי למזל בתולה הביקורתי והמעשי.
בגדול, המעבר הזה עשוי בהחלט לנסות ולהוריד חלק ממינון הדרמות ומצבי הרוח הקיצוניים שכולנו חווינו בשבוע שחלף. מזל בתולה השייך ליסוד האדמה בהחלט יכול להיות בסיס לאיזון פרקטי בין מצבי הרוח הקיצוניים שחווינו כולנו כאן. המעבר הזה אמור לעזור לנו לרדת מכל הדרמות הגדולות על ידי בניית אוסף של מטלות ומשימות קטנות - וחלוקת גושי האנרגיה שמטלטלים אותנו ימינה ושמאלה לפרוסות של משימות ממוקדות מטרה, בשאיפה שהאנרגייה שתושקע בהן תחזיר אותנו לצד המעשי של החיים, שהפך לאחרונה להיות פקטור שמשפיע קצת פחות על היומיום שלנו. אולם, זווית הפעולה של השמש, שתמשך לאורך מרבית השבוע, לא ממש תאפשר לתהליך הזה להיות אפקטיבי - לפחות בשבוע הקרוב, וחבל.

מי בעיקר יושפע ממעברה של השמש? מזלות אריה, דלי, עקרב, שור, בתולה, תאומים, קשת ודגים.

בני זוג רבים. oneinchpunch, ShutterStock
עצבנות, חוסר שקט ופתיל קצר במיוחד/ShutterStock, oneinchpunch

התקשורת השבוע

מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת, ממזל בתולה המעשי למזל מאזניים החברתי. גם כאן יש בהחלט כוונה טובה מצד הכוכבים: אחרי שבועיים-שלושה גדושי פעילות ואקשן, מגיע שלב חדש - להעביר את החוויות והפעילות למילים. כשמדובר במזל מאזניים - מדובר בסוג תקשורת שעוסק בעיקר בתקשורת של אחד על אחד ובגובה העיניים, מה שאומר שאת המתחים והדרמות אפשר בהחלט להעביר למילים וכך לנטרל חלק ממהשפעה של האקשן הזה על היומיום שלנו, לפחות על הצד המעשי שבו.

לצערנו הזוויות של השמש ושל ונוס עלולות לא ממש להתחשב בכך - והדינמיקות שהן יוצרות עלולות לגרום לרצון הטוב להישאר כזה ולא ממש להתבטא בשטח. מרקורי עובר למזל מאזניים האינטליגנטי והמודע לעצמו ומדגיש את הצורך בשיחות חכמות - הן כדי לפתור בעיות והן כדי לשחרר לחצים. אולם, המעבר למזל מאזניים אינו עוצמתי כל כך, בעיקר מכיון שהתקשורת במזל מאזניים היא תקשורת מרצה שמנסה להבין ולהסביר דברים - ופחות לפעול ולעשות בעדיפות ראשונה.

בנוסף, זווית הפעולה של אורנוס עם ונוס, שליטת המאזניים, מביאה איתה עצבנות וחוסר שקט, שלמרקורי שלנו קשה להשתלט עליהן. אולם, שיחות כנות וישירות שמנקות משקעים רגשיים שהצטברו מסבירות כוונות ועוזרות להגיע לתובנות ומשם להסברים והפלת אסימונים. זה בהחלט יכולות לעזור כסוג של תהליך שמנקה את הלחצים האנרגטיים שמצטברים השבוע - ועוזר לנו לעבור אותו באופן קליל ותקשורתי יותר.

מי בעיקר יושפע ממרקורי ויוכל להיעזר בו? מזלות תאומים, בתולה, קשת, דגים, מאזניים, סרטן, גדי וטלה.

sheen-shitof

גם בגוף וגם בפנים

פיתוח ישראלי: פתרון מדעי לאקנה עם מעל 90% הצלחה

בשיתוף מעבדות רבקה זיידה
בני זוג בשיחה. bbernard, ShutterStock
צורך בשיחות חכמות - הן כדי לפתור בעיות והן כדי לשחרר לחצים/ShutterStock, bbernard

הזוויות הקשות של השבוע

כאן נוכל למצוא שתי זויות כאלה - ושתיהן מאופיינות בכך שהן יכולות למסמס תקשורת נאה, להעכיר את מצב רוחנו ולקצר את הפתיל הקצר ממילא השבוע, שגורם לנו להגיב באופן אימפולסיבי וללא שליטה, היישר מהבטן ולא מהראש.

1. זווית פעולה בין השמש לבין מרס, כוכב האקשן - בעיקרון זו זווית אגרסיבית מאוד. גם מרס וגם השמש מבטאים את הכוכבים הפעילים מבחינת אקשן, אבל מרס הוא כוכב הלוחמים שגם נקרא על שמו של אל המלחמה הרומאי. כשהשניים האלה בזווית פעולה, הכל אפשרי. בעיקר כעסים, תסכול, אגרסיות ותגובות קיצוניות מאוד כל הסוגים. הבעיה היא שהזווית הזו פעילה בעיקרון כמעט לאורך כל השבוע - כי השמש ומרס ממש זזים מעלה במשך שלושה ימים, אלמנט שמבטיח לנו ים של אקשן וכעסים מכל הכיוונים.

מה עושים? ראשית - מודעים לכך שהשבוע הזה רגיש מאוד מבחינת היכולת לכעוס ולהתרגז כמעט מכל מילה, כולל הפרשנויות שלנו שמחמירות השבוע - והאגו הפעיל במיוחד. זה מצריך מכולם ים של סבלנות וסובלנות - ובעיקר איפוק, גם אם מאוד מתחשק להגיב.

מי בעיקר יושפע מהזווית? מזלות טלה, סרטן, גדי, מאזניים, אריה, דלי, עקרב ושור.

2. זווית הפעולה בין אורנוס התזזיתי לונוס הרגשית - הזווית האימפולסיבית של השבוע. ונוס היא אותו כוכב שקשור לאהבה, נתינה, התמסרות ואמפטיה. אורנוס קשור בעיקר לשינויים ולניתוקים פתאומיים - וצורך חזק להיות לבד או לנתק קשרים שמעיקים עלינו. זווית פעולה בין השניים האלה עלולה להיות לא קלה - בעיקר במערכות היחסים שלנו: כעת אנחנו עצבניים וחסרי סבלנות ומתקשים עם אנשים שלא ממש מבינים אותנו או כאלה שלוקח להם זמן להפנים מה אנחנו באמת רוצים.

התוצאה - קצרים בתקשורת, שעלולים לגרום לנו להגיב באגרסיביות מצד אחד ומצד שני - בצורך ממש לנתק קשרים, אם זמנית ואם בכלל. מומלץ לגלות איפוק מקסימלי כעת בכל מה קשור לניתוקי קשרים, לנשום עמוק ולהתאפק: בשבוע הבא דברים יראו אחרת, בליב מי. מכיון שונוס עוסקת גם בנושאי חומר וכספים, כדאי גם להיזהר עם הנושא הזה השבוע - ולהמנע מהוצאות אימפולסיביות והחלטות פזיזות הקשורות לכספים עד כמה שאפשר.

מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות שור, עקרב, אריה, דלי, מאזניים, גדי, סרטן וטלה.

אישה מסוחררת סחרחורת כאב ראש. ShutterStock
כעת אנחנו עצבניים וחסרי סבלנות ומתקשים עם אנשים שלא ממש מבינים אותנו/ShutterStock

התחזית השבועית לפי חלוקה למזלות:

טלה
זהו ללא ספק אחד השבועות היותר מתוחים של הזמן האחרון. זווית הפעולה בין מרס, שליט המזל שלכם, לבין השמש מביא איתו פתיל קצר ותגובות קיצוניות: נסו לא לקלקל קשרים יפים בגלל שטויות... אל תתרגשו ממילים של אדם אחר.

שור
מעברו של כוכב מרס לבית הכספים עלול להביא הוצאות גבוהות וזווית הפעולה בין ונוס שליטת המזל שלכם לאורנוס גורמת לשינויים מהירים במצב הרוח. אל תנתקו קשרים.

תאומים
מרקורי, שליט המזל שלכם, עובר השבוע למזל מאזניים השייך ליסוד האוויר גם הוא, אלמנט שמביא איתו תחושת נינוחות נעימה כמו גם תקשורת מעולה של אחד על אחד. זמן לשיחות עומק רגשניות.

סרטן
מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת, למזל מאזניים עוזר לסרטנון שלנו לשדרג את התקשורת הביתית והמשפחתית. זה בדיוק הזמן לשתף את בני הבית, לקרב לבבות ולדבר על הכל.

אריה
זווית פעולה בין השמש, שליטת המזל שלכם, לבין כוכב מרס עלולה להביא איתו ימים של עצבנות וחוסר סבלנות. חשוב לגלות איפוק מקסימלי, רוחב לב והבנה של מי שממול - ולהתמקד במכנה המשותף ולא המפריד.

בתולה
מזלטוף, בתולות! השמש עוברת למזל שלכם והגיע הזמן לחגוג יומולדת למזל המעשי, החכם והציני הזה. זהו זמן טוב להגדיר מחדש את המטרות שלכם לתקופה הקרובה ולקבל באהבה את מסיבת ההפתעה הספונטנית.

מאזניים
ונוס, שליטת המזל שלכם, שוהה במזל אריה ומאפשרת לכם להרחיב את המעגלים החברתיים שלכם. זווית פעולה מדויקת בין ונוס לבין אורנוס התזזיתי עלולה להביא איתה שבוע מוטרף ולא צפוי, עמוס בקריזות ושינויי מצב רוח.

עקרב
כוכב מרס עוזב סוף סוף את בית היחסים שלכם ואולי באמת הגיע הזמן להרגיע את הלב הסוער ואת הדרמות ביחסים. אולם מיקומו של מרס במזל תאומים מצריך זהירות מיוחדת בכל מה שקשור לחשבון הבנק. היזהרו בכבישים!

קשת
מרס, כוכב האקשן, עובר השבוע למזל תאומים המאכלס את בית היחסים שלכם, אלמנט ששם את הדגש על הצורך להיזהר בדיאלוג הזוגי: מאבקי כוח ואגו עלולים לקלקל קשרים יפים. חשוב לוותר, להתפשר וליהנות מהביחד.

גדי
השמש ומרקורי עוברים למזל בתולה השייך גם הוא ליסוד האדמה ולגדי שלנו מומלץ כעת לגלות פתיחות מקסימלית לשינויים ולרעיונות חדשים שבקרוב תשמעו עליהם. הגיע הזמן לחשוב קדימה.

דלי
זווית הפעולה בין אורנוס, שליט המזל שלכם, לבין ונוס הרגשית עלולה לגרום לשינויים מהירים במצב הרוח, לצורך לפסק זמן זמני ולרצון לצאת מהשגרה ולפעול באופן לא קונבנציונלי. זמן לרעיונות חדשיים ולהארות מעניינות. אל תתנתקו.

דגים
אל מרקורי ששוהה במזל בתולה המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם מצטרפת השבוע גם השמש והצורך להשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי וביחסים בכלל כולל הפרטנרים שלכם מתחזק. אם הלב הדגי העדין פנוי - זה בדיוק הזמן לדייט.

לעוד תחזיות ועדכונים של האסטרולוג יאיר טריבלסקי לחצו כאן >>

צפו בתחזית המורחבת:

רוצה להיות האסטרולוג של עצמך?

קורס Master 1 בשיטת הקוד הרגשי הייחודית שלי ילמד אותך איך להפוך את המפה האסטרולוגית שלך למקור מידע אישי, רגשי, חברתי ומקצועי - שלא תוכל לקבל בשום מקום אחר! להיות האסטרולוג של עצמך זה אומר להבין לכוון ולשלוט בחייך - ובכל צומת רגשי שתגיע אליו.

לכל הפרטים על הקורס לחצו כאן >>

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully