וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 14-20 באוגוסט 2022

עודכן לאחרונה: 14.8.2022 / 17:02

ונוס הרגשית עברה בסוף השבוע האחרון למזל אריה, מעבר שהכניס קצת יותר אופטימיות, תשוקה ואקשן לזוגיות, לדייטים ולחיי הרגש שלנו בכלל. אולם, זווית עימות קשוחה של השמש מול סטורן לא תעשה לנו חיים קלים השבוע. הנה התחזית המלאה

הורוסקופ. ShutterStock
שבוע חם ומלא התרחשויות מתחיל עכשיו/ShutterStock

המעבר של ונוס הכניס לחיינו אופטימיות ותשוקה, אך זווית עימות של השמש מול סטורן - כמו גם שלוש זוויות של מתח עם נפטון, פלוטו וסטורן - לא עושות לנו חיים קלים השבוע. הן מחייבות ריצה מטורפת, ממוקדת ומדויקת בין לא מעט נקודות חיכוך ועימות שצפויות לנו בדרך, כמו משחק מחשב קוסמי משוכלל, כדי שנגיע לסופו של השבוע חסרי נשימה ואז לגלות שכוכב מרס עובר ממזל שור למזל תאומים, וכולנו - עייפים אך רצוצים - נצטרך להעביר הילוך.

התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע:
1. זווית עימות של 180 מעלות בין השמש לסטורן הנוקשה.
2. שמש בזווית מתח של 150 מעלות לכוכב נפטון המטשטש והמערפל.
3. שמש בזווית מתח של 150 מעלות לפלוטו היצרי והכוחני.
4. מרקורי בזווית מתח של 150 מעלות לכוכב סטורן הנוקשה.
5. מרס, כוכב האקשן, עובר ממזל שור למזל תאומים.

הזווית הקשוחה של השבוע - זו זווית העימות הנוקשה בין השמש, המיקוד האנרגטי של כולנו, לבין כוכב סטורן הנוקשה. הזווית הזו מביאה איתה תחושות של כובד ובדידות - ובעיקר צורך לחקור את כל מה שקשור למשאבים שלנו, אם בנושאי חומר וכספים ואם בנושא מסגרות הפעולה שכולנו שייכים אליהן.

היא החלה כבר בסוף השבוע האחרון ומגיעה לשיאה היום, בראשון: את הצד הביקורתי שלה כולנו כבר חשנו בסופ"ש ולא מעט מאיתנו מעדיפים אכן להיות קצת לבד, להסתגר מעט ולהכנס לסוג של חשבון נפש מעניין שהיא מביאה איתה.

הזווית הזו מכריחה אותנו להתבונן לעומק פנימה, לבדוק את השורשים שאנחנו נשענים עליהם, את המקומות שאנחנו מרגישים אליהם קרבה ויכולים להישען עליהם ואת כל נושא תחושת הבית והשייכות שלנו. זו לא התבוננות קלה, אבל לעיתים גם היא נחוצה כדי להבין היכן אנחנו עומדים באמת, מי נמצא איתנו ומי רק נמצא באופן שטחי - ובעיקר עד כמה אנחנו חזקים וסומכים על הציר שלנו שעליו אנחנו נשענים.

ביום רביעי כבר לא נחוש בזווית הזו, אבל את שלושת הימים הראשונים של השבוע כדאי אכן לנצל לחשבון נפש זמני ובכל התחומים.

מי בעיקר יושפע ממנה? מזלות אריה, דלי, עקרב, שור, גדי, סרטן, טלה ומאזניים.

אנשים חושבים. ShutterStock
הזווית הזו מכריחה אותנו להתבונן לעומק פנימה, לבדוק את השורשים שאנחנו נשענים עליהם/ShutterStock

זוויות המתח של השבוע:

1. השמש בזווית מתח לכוכב נפטון הרגשי, המטשטש והמערפל - זו זוית קצרת טווח, יומיים וחצי - אך המעורבות הרגשית הגבוהה שהיא מביאה איתה עלולה לפגום בשיקול הדעת שלנו להמשך השבוע ולגרום לנו לקבל החלטות רגשיות וגרועות. המעורבות הרגשית הזו מביאה איתה נדנדה של מצבי רוח קיצוניים וכדאי להזהר שלא לאבד פרופורציות. לכן חשוב במיוחד השבוע להיזהר מהחלטות קיצוניות בנושאי חומר וכספים.

מי בעיקר יושפע מהזווית? מזלות אריה, שור, עקרב, דלי, דגים, קשת, תאומים ובתולה.

2. השמש בזווית מתח לכוכב פלוטו היצרי והכוחני - מהזווית הזו צריך באמת להיזהר. היא מגיעה לשיאה בסוף השבוע הרחוק וכבר בחמישי אפשר לחוש במתח שלה. זו זווית של מתחים גבוהים, שעלולים לגרום לגישה כוחנית ואפילו אלימה, עם כמה אירועים כאלה. לכן כדאי בסוף השבוע הזה לחפש לנו פעילויות אקטיביות שיורידו מתחים: טיולים רגליים, ארבע על ארבע בטבע, ביקורים משפחתיים - כל מה שיוציא אותנו מהרגלי סוף השבוע הקבועים שלנו ויגרום לנו להוציא מרץ והרבה ממנו. בכל מקרה, אל תשארו בבית.

מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות אריה, עקרב, שור ודלי.

3. זווית המתח התקשורתית של השבוע - זו זווית המתח בין מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, לבין סטורן הנוקשה. הזווית הזו עלולה להביא איתה אי הבנות, קצרים בתקשורת ואכזבות לאלה מאיתנו שיוצאים לדייטים או מנהלים שיחות רגשיות, החל מיום רביעי וכלה בסופ"ש. זהו זמן טוב להגיע לפשרות או להגעה להסכמים כשאין ברירה אחרת, אולם להתחלות חדשות עדיף לחכות לשבוע הבא, אם אפשר.

מי בעיקר יושפע מהזווית? מזלות תאומים, בתולה, קשת, דגים, גדי, סרטן, מאזנים וטלה.

sheen-shitof

תוצאות מהיום ה-1

הפיתוח המהפכני לטיפולי אנטי אייג'ינג בבית - כעת במבצע מיוחד

בשיתוף נומייר פלוס
גבר מתחיל עם אישה. ShutterStock
אי הבנות, קצרים בתקשורת ואכזבות לאלה מאיתנו שיוצאים לדייטים/ShutterStock

המעבר המשמעותי של השבוע

זהו מעברו של כוכב מרס, כוכב היוזמה והאקשן, ממזל שור המעשי למזל תאומים השכלתני והמילולי. מרס הוא כוכב יוזם ולוחמני. השפעתו על כל מזל היא סוג של הקצנה בתכונות האופי הבסיסיות שלו. במזל תאומים הוא גורם לכולנו להעביר הילוך בכל מה שקשור לתקשורת שלנו, לדבר מהר ואינטנסיבי יותר, לרוץ קדימה עם תכניות פעולה - אבל גם להגיב באופן תוקפני כשדברים לא קורים כפי שתיכננו, ויוצאים משליטה.

לכן, כדאי להתכונן כבר עכשיו להרמת מינון התוקפנות בתקשורת, במדיה בכלל, באינטרנט ובכל מקום שבו שני אנשים יכולים לשלוח מסרים אלה לאלה. מעבר לכך, מרס מביא איתו למערכת במזל תאומים גם פתיל קצר, כאילו זה לא היה מספיק קצר גם כך לתאומים שמבינים עניין בדרך כלל בשתי שניות, אלא שעכשיו נראה שהשניות האלה הופכות להיות חצאי שניות וכעת לא מגיעות תובנות חדשות אלא כעסים פתאומיים, אי הבנות וקללות קצרות אך ממצות (ולא ניכנס כאן לשפות זרות).

מה כן טוב במקום הזה? שפרוייקטים שעלו על שרטון לאחרונה, כעת אפשר להזריק להם אדרנלין מקומי ולהריץ אותם בשלישיות קדימה, אבל כדאי להיזהר עם אגו מפותח מדי שמציע הצעות אבל נעלב בקלות - גם זו אחת התסמונות של מרס במזל תאומים, שמצליח לשלוף אינפורמציה כעת במהירות כפולה אבל גם להיעלב לא פחות מהר - וזה נכון בעיקר למזלות טלה, מאזניים, גדי, סרטן, תאומים, בתולה וקשת.

לעוד תחזיות ועדכונים של האסטרולוג יאיר טריבלסקי לחצו כאן >>

אילוסטרציה. ShutterStock
מרס מביא איתו למערכת במזל תאומים גם פתיל קצר/ShutterStock

התחזית השבועית לפי חלוקה למזלות:

טלה
מרס, שליט המזל שלכם, עובר למזל תאומים לקראת סוף השבוע וקצב הדברים בעלייה. השבוע הבא יהיה קדחתני וחסר שקט: נסו להעביר אליו את כל מה שנתקע בשבוע שמתקרב.

שור
ונוס, שליטת המזל שלכם, פותחת את השבוע כשכבר בסופ"ש היא עוברת למזל אריה. הגיע הזמן להכניס קצת פלפל לחיים, שוורים, אבל בהמשך כשמרס יעבור לבית הכספים - לדעת לשים ברקסים ולא לבזבז על שטויות.

תאומים
כוכב מרס עובר למזל שלכם ומביא איתו ים של אנרגיה חדשה ליוזמה, לעשייה ולהתחלות חדשות. זוויות מתח שיוצר מרקורי, שליט המזל שלכם, עלולות להכביד ולאכזב. זמן טוב לחשבון נפש נוקב בתחום הכלכלי.

סרטן
ונוס עוזבת את המזל שלכם ועוברת לבית החומר והכספים: הגיע הזמן להיערכות כלכלית שונה, לזיהוי אפשרויות חדשות בתחום הכלכלי, לעסקים ויוזמות חדשות - ולזהירות שתמנע מכם בזבוזים שלא לצורך.

אריה
משהו טוב קורה לכם כבר בתחילת השבוע, אריות: ונוס הרגשית עוברת למזל שלכם אבל בראשון - זוית העימות בין השמש לסטורן מכבידה מאוד. סבלנות, איפוק ולב פתוח לאהבה, אריות.

בתולה
כוכב מרס עובר בסופו של השבוע למזל תאומים המאכלס את בית הקריירה שלכם ובמשך שבועיים ימריץ וידרבן אתכם לפעול, ליזום ולעשות: זמן להפשיל שרוולים ולתכנן תכניות.

מאזניים
ונוס, שליטת המזל שלכם, עוברת למזל אריה המאכלס את הבית החברתי שלכם ומאפשרת לכם להתיידד מחדש עם העולם אחרי חודשיים ביתיים - ולהרחיב את המעגלים החברתיים.

עקרב
זווית המתח בין השמש לפלוטו, שליט המזל שלכם, לקראת סופו של השבוע עלולה לגרום למתחים, לחצים, פתיל קצר וכמה דרמות. ונוס עוברת לבית הקריירה והתדמית - והקסם האישי שלכם חוזר.

קשת
כוכב מרס עובר לקראת סוף השבוע לבית הזוגיות והיחסים שלכם וכרגיל הוא מביא לשם את הדרמות והבלגן. מאבקי כוח ואגו, צורך לומר את המילה האחרונה ועוד "שעשועים" מסוג זה - אל תאבדו את הראש וגלו איפוק.

גדי
זווית של עימות בין סטורן, שליט המזל שלכם, לבין השמש עלול לסמל קונפליקט מול סמכויות או מול הביקורת הפנימית שלכם עצמכם. זמן לייצב את השורות מבחינה כלכלית ולתכנן לטווח ארוך.

דלי
ונוס עוברת לבית הזוגיות והיחסים שלכם והיא מביאה איתה כמה וכמה תכונות נעימות ליחסים: רכות, אמפטיה, פירגון ופה ושם אפילו אהבה. זה בדיוק הזמן לצאת מהבועה האינטליגנטית שלכם ולהתמסר לרגשות העדינים האלה. יהיה כיף.

דגים
זווית של מתח שמתרחשת השבוע בין השמש לנפטון, שליט המזל שלכם, עשויה להביא איתה צורך חזק יותר במימוש מעשי של רעיונות ויוזמות, למרות הקושי. זמן להיצמד לתכניות הפעולה המקוריות שלכם ואם אפשר גם לעובדות בשטח - ולא רק לחלומות.

צפו בתחזית השבועית המורחבת:

רוצה להיות האסטרולוג של עצמך?

קורס Master 1 בשיטת הקוד הרגשי הייחודית שלי ילמד אותך איך להפוך את המפה האסטרולוגית שלך למקור מידע אישי, רגשי, חברתי ומקצועי - שלא תוכל לקבל בשום מקום אחר! להיות האסטרולוג של עצמך זה אומר להבין לכוון ולשלוט בחייך - ובכל צומת רגשי שתגיע אליו.

לכל הפרטים על הקורס לחצו כאן >>

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    4
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully