וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 17-23 ביולי 2022

עודכן לאחרונה: 17.7.2022 / 18:04

הנה מגיע לו שבוע שבו שלושה כוכבים משנים מזל, גישה ותדר אנרגטי: השמש, ונוס ומרקורי. שבוע של שינויים הדורשים תקופת הסתגלות לא פשוטה

הורוסקופ. ShutterStock
ימים מלאי שינויים לפנינו. מאחלים לכולם הסתגלות נעימה/ShutterStock

התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע:
1. ונוס הרגשית עוברת למזל סרטן.
2. מרקורי, כוכב התקשורת, עובר למזל אריה.
3. השמש בזווית של מתח לסטורן הנוקשה.
4. השמש בזווית של 180 מעלות, כעימות לכוכב פלוטו הכוחני.
5. השמש עוברת למזל אריה.

המעבר הרגשי של השבוע - זהו מעברה של וונוס הרגשית שעוברת ממזל תאומים המוחצן והקליל למזל סרטן הרגשני והמופנם. אפשר לומר שסדר העדיפויות הרגשי שלנו משתנה עכשיו - ובגדול. בעוד במזל תאומים סחפה אותנו ונוס לתקשורת רגשית קלילה, הרבה תנועה ושלל היכרויות מעניינות - הן רגשית והן חברתית, הרי שבמזל סרטן אלו גישה ואנרגיה שונות. ונוס שעוסקת ביחסים ובאהבה הופכת אותנו להרבה יותר רגישים ומשפחתיים. אם במזל תאומים הדגש היה על הקלילות והפלירטוט, הרי שבמזל סרטן הדגש הוא על הביטחון הרגשי ועל הרצון לבנות בית ביחד - או לפחות לתת לבית תחושה עמוקה של אהבה. בגדול, נראה שכל מה שקשור לחיזור עכשיו יצריך הפגנת רצינות ואחריות - וצורך בביטחון מצד אלה שיוצאים לדייטים בזמן הקרוב.

מצד שני, ונוס מביאה איתה גם טאץ' משפחתי חזק שקצת נעדר לאחרונה, וזה בדיוק הזמן להכניס קצת יותר אהבה למערכת היחסים שלנו עם בני המשפחה ולהפוך את הבית וסביבתו למקום חם אוהב ומקבל. בנוסף ונוס אחראית גם על נושאי חומר וכספים בחיינו. זהו פרק זמן טוב לקניות גדולות וקטנות לבית, שיפוצים בבית והפיכת הבית שלנו למקום חם, עדין ואוהב.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות שור, מאזניים, עקרב, דלי, אריה, סרטן, גדי וטלה.

משפחה מבשלת יחד. ShutterStock
זה בדיוק הזמן להכניס קצת יותר אהבה למערכת היחסים שלנו עם בני המשפחה/ShutterStock

המעבר האנרגטי של השבוע - זהו מעברה של השמש ממזל סרטן המשפחתי והרגשי למזל אריה השאפתני והאנרגטי. השמש לא הייתה במקום הטבעי שלה במזל סרטן - ולכן גם מצבי הרוח והדרמות היו קיצוניים יותר בחודש האחרון. כעת כשהיא עוברת למזל אריה, עליו היא שולטת, הגיע הזמן להפשיל שרוולים - ולהתחבר מחדש לאנרגיית החיים שנמצאת במזלות שביסוד האש - והפעם במזל אריה.

מזל אריה שייך ביסודו לכל מה שקשור לביטוי האישי היצירתי שלנו, הוא זה שנשלט על ידי האגו שלנו. הוא מביא איתו את הצורך לבטא את עצמנו באופן אישי וייחודי, הן באהבה, הן בבילויים והן בקשר עם הילדים שלנו - כמו גם עם הילד הפנימי שבתוכנו. כשהשמש עוברת למזל אריה היא מחזקת את הצד שלנו שרוצה לקום, לפעול, לעשות ובעיקר ליזום - ולרוץ קדימה. אופטימיות, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה - אלה הנושאים שיודגשו במיוחד החודש.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות אריה, דלי, עקרב ושור.

המעבר התקשורתי של השבוע - זהו מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, ממזל סרטן הרגשי, הביתי והמופנם, למזל אריה המוחצן, העוצמתי והכריזמתי. במזל סרטן חיזק מרקורי את הקשר בין בני הבית לבין עצמם ושדרג את הקשר המשפחתי, תוך שהוא גם מחבר מחדש קרובים ורחוקים - ומדליק את מדורת השבט שמרכזת את כולם סביבה בסלון הביתי.

במזל אריה יוצר מרקורי את הפעולה ההפוכה: הוא מזרים אנרגיה עוצמתית למילים ולתקשורת שלנו, ומאפשר לנו לצאת מתוך עצמנו באופן אסרטיבי, פתוח ואופטימי אל העולם. מרקורי במזל אריה מחפש דרכים לבטא את עצמו - דרך פעולה יותר מאשר דרך מילים. אולי משום כך הדגש הוא כעת בכל מה שקשור לתקשורת שלנו על פעילות פיזית, כזו שמפעילה גם את כל הגוף. זהו זמן מצויין להירשם מחדש לחדר הכושר ובמקביל ללכת לרוץ, לשחות ולתת לגוף לבטא את עצמו באופן אקטיבי. מה שאומר לקום מהמחשב, לצאת מהבית, לנסוע, לחזור ואפילו לטייל קצת יותר, כדי לפגוש נופים אחרים ואנרגיות חדשות.

מה שכן - מרקורי במזל אריה הוא מעט נוקשה ולכן חייבים ללמוד לוותר קצת יותר בשבועות הקרובים, כדי שלא נמצא את עצמנו במרכזם של ויכוחים וחילוקי דעות שעלולים להגיע בקלות למבוי סתום - וחבל.

מי בעיקר יושפע ממעברו של מרקורי למזל אריה? מזלות תאומים, בתולה, קשת, דגים, אריה, דלי, שור ועקרב.

הזווית הקשה של השבוע - זו זווית העימות בין השמש לכוכב פלוטו היצרי והכוחני. על פניו זו אחת הזויות היותר טעונות ומסוכנות באסטרולוגיה: השמש היא המיקוד האנרגטי של כולנו, בעוד פלוטו הוא כוכב כוחני ולוחמני מאוד. זווית של עימות בין השניים האלה עלולה לגרום לעימותים וקונפליקטים פתוחים - הן באופן אישי והן באופן גלובלי, בגלל האופי הבסיסי של שתי הפלנטות האלה.

פלוטו נוטה להקצין מצבים ולגרום לצד הלוחמני שבתוכנו להתפרץ החוצה כשהוא מפרש לחומרה מילים או מעשים של מי שנמצא לידינו או מולנו, והופך אותם לאתגר שצריך להתמודד איתו באופן קיצוני. פלוטו מביא איתו מתחים חזקים שעלולים בקלות להתפרץ ללא פרופורציות, ממש כמו הר געש ולפגוע בכל מי שלידו - כולל הוא עצמו. הפתיל עכשיו קצר במיוחד וזהו זמן שחשוב וכדאי לחשוב פעמיים אם להתפרץ בעוצמה או לעצור, להירגע ולחפש את המכנה המשותף ולא את זה המפריד, כיוון שאחרי שההתפרצות - יוצאת לדרך קשה מאוד לעצור אותה ולחזור לשליטה. אולי משום כך, חשוב במיוחד השבוע לגלות איפוק ולחשוב פעמיים לפני שמחליטים לכעוס, להתפרץ ולאפשר לעצמנו לאבד שליטה.

מי בעיקר עלול לסבול מהתפרצויות הכעס של הקונפליקט שבין השמש לפלוטו? מזלות אריה, עקרב, דלי, שור ואולי בעצם כולנו.

sheen-shitof

עוד בוואלה!

זה כל כך טעים ופשוט: מתכון לבננות מקורמלות

בשיתוף חברת גליל
גיף כעס ותוקפנות. Giphy
פלוטו נוטה להקצין מצבים ולגרום לצד הלוחמני שבתוכנו להתפרץ החוצה/Giphy

התחזית השבועית:

טלה

מרס, שליט המזל שלכם, ממשיך לנוע במזל שור השייך ליסוד האדמה, אולם לא יוצר זוויות עם כוכבים אחרים. מרס יוצר קצת בלגן בנושאי חומר וכספים - ודברים עלולים לצאת משליטה אצל רבים מאיתנו בגלל הוצאות מוגזמות. גלו שליטה ואיפוק, טלאים, בעיקר בנושאי כספים.

שור

כוכב מרס האנרגטי ממשיך לנוע בתחילת המזל שלכם וכמו קטר רב עוצמה ממשיך להביא איתו ים של אנרגיה עוצמתית חסרת שליטה, שעוזרת לכם לממש יוזמות ורעיונות - אבל מביאה איתה גם גישה תוקפנית וחסרת סבלנות. ונוס, שליטת המזל שלכם, מאזנת את הדברים כשהיא עוברת למזל סרטן והתקשורת שלכם הופכת ביתית ומשפחתית יותר.

תאומים

מרקורי, שליט המזל שלכם, עובר השבוע ממזל סרטן המשפחתי והמופנם למזל אריה העוצמתי והאנרגטי. זהו זמן להרים את רמת האנרגיה שלכם, להגדיר באופן מדויק מטרות ששווה להסתער עליהן ולרוץ קדימה עם תוכניות פעולה ויוזמות תקשורתיות שחיכו זמן רב למימושן, תאומימים.

סרטן

השמש ומרקורי עוזבים את המזל שלכם אחרי חודש שבו הביאו איתם עוצמה מצד אחד ויכולת תקשורתית משופרת מצד שני. כעת הם יכנסו לפעולה בבית החומר והכספים שלכם וינסו לתרגם את כל האנרגיה הזו למעשים בשטח. במקביל עוברת ונוס הרגשית למזל שלכם והסרטנונים שלנו יכולים לתת לאהבה לחזור - ואפילו להתאהב מחדש.

אריה

השמש, שליטת המזל שלכם, עוברת למזל שלכם ומביאה איתה עוצמה וקסם אישי, לא לפני שהיא יוצרת זווית של עימות עם פלוטו היצרי שנמצא ממול: זו זווית כוחנית ואלימה, וחשוב לעבור את השבוע הזה באופן מאופק וסבלני ככל האפשר, ולא להיכנס לעימותים ומאבקי כוח שעלולים בקלות לצאת משליטה. סוף השבוע כבר יהיה רגוע יחסית.

בתולה

כוכב מרס ששוהה במזל שור מביא איתו צורך חזק בהרחבת אופקים ואזורי פעולה ואולי זה באמת הזמן לתכנן לכם נסיעה, ארוכה או קצרה, או לחילופין לחשוב על סדנה מעניינת או לימודים של משהו שמזמן רציתם ועוזר לכם לצמוח ולהתפתח. ונוס במזל סרטן מאפשר להרחיב את המעגלים החברתיים שלכם, בתולות.

מאזניים

השמש ומרקורי עוזבים את בית הקריירה שלכם אחרי שהצליחו להדליק בכם את הרעב ליוזמות חדשות, והם עוברים הלאה כדי לשפר עמדות בכל מה שקשור למוסדות וארגונים בחייכם. אולם ונוס, שליטת המזל שלכם, עוברת לבית הקריירה השבוע והיא מביאה איתה דרייב חזק לפעולה והרבה קסם אישי שעוזר לפתוח דלתות שעד עכשיו היו סגורות בפניכם. צריך רק ללחוץ על הידית.

עקרב

זווית של עימות בין השמש לפלוטו, שליט המזל שלכם, עלולה לגרום למתחים ומאבקי כוח עם סמכויות למיניהן, וכמה ריבים גלויים, אגו וצורך מיותר לומר את המילה האחרונה. פתיל קצר מאפיין את השבוע הזה מבחינתכם, עקרבים: נסו להאריך אותו ואת סך הסבלנות שלכם שלא יפקע לפני הזמן. חשוב לספור עד עשר כשמרגישים את הג'ננה עולה בגרון ולא להתעקש להעניש, להתנקם או לומר את המילה האחרונה. מיותר.

קשת

כוכב יופיטר, שליט המזל שלכם, ממשיך לנוע במזל טלה האנרגטי וזה - ביחד עם מעברם של השמש ומרקורי למזל אריה - מביא איתו את היכולת להתחבר מחדש אל אנרגיית האש שחסרה לכם לאחרונה, וכך להזיז דברים שקצת עלו על שרטון לאחרונה, ובעיקר לפעול באופן אנרגטי יותר תוך שהגוף חוזר ומתחזק, כשהוא זקוק ליותר אקשן. זהו זמן טוב להתחבר מחדש לצד ההרפתקני שלכם, קשתים, להתמתח ולחשוב על טיולים קיציים ונופים אחרים שמזמן לא ראיתם.

גדי

ונוס הרגשית עוברת לבית היחסים שלכם והגיע הזמן לשדרג את התקשורת הרגשית, הזוגית והתקשורת ביחסים בכלל. במקביל יוצאים השמש ומרקורי מבית הזוגיות והיחסים שלכם ועוברים למזל אריה. הגיע הזמן לאסוף כוחות ואנרגיה ולהתכוונן לעשייה חדשה או עשייה באזורי פעולה חדשים ולא מוכרים. שבוע מצויין לשיחות עומק סטייל "פנינו לאן?", סיעורי מוחות למיניהם ושיחות עומק שמבהירות בדיוק היכן אתם עומדים ביחסים ובכלל.

דלי

כוכב מרס ששוהה בבית המשפחה שלכם מדגיש את הצורך בבדק בית הן ביחסים והן בבית ובסביבתו: שיפוצים, שדרוגים, עבודה בבית או ניקוי משקעים רגשיים שהצטברו. מעברם של השמש ומרקורי לבית היחסים שלכם מאפשר להשקיע קצת יותר אנרגיה עכשיו בכל מה שקשור לעשייה עם בני ברית, שותפים ושיתופי פעולה בכלל. פנו מקום לאנשים שיכולים לעזור ולסייע במקומות שבהם אתם לא במיטבכם.

דגים

השמש ומרקורי עוברים ממזל סרטן המאכלס את בית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם אל בית העבודה, ומזרימים אנרגיה ועוצמה לצד המקצועי שלכם: הגיע הזמן לשדרג את המטרות המקצועיות שלכם לתקופה הקרובה. במקביל נכנסת ונוס הרגשית לבית הרומנטיקה שלכם והדגיג שלנו הופך רומנטי, עדין וענוג מתמיד. זה הזמן לפתוח את הלב דגיגונים ולאפשר לאהבה להיכנס לחייכם בדלת הקדמית - ולהפוך את השבועות הקרובים לקסומים במיוחד. זה אפשרי.

צפו בתחזית המורחבת:

רוצה להיות האסטרולוג של עצמך?

קורס Master 1 בשיטת הקוד הרגשי הייחודית שלי ילמד אותך איך להפוך את המפה האסטרולוגית שלך למקור מידע אישי, רגשי, חברתי ומקצועי - שלא תוכל לקבל בשום מקום אחר! להיות האסטרולוג של עצמך זה אומר להבין לכוון ולשלוט בחייך - ובכל צומת רגשי שתגיע אליו.

לכל הפרטים על הקורס לחצו כאן >>

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully