וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 6-11 ביוני 2022

עודכן לאחרונה: 5.6.2022 / 22:51

את השבוע הזה פתחנו קצת באיחור ונראה שהדברים מתחילים להסתדר להם אחרי תקופה מאוד חסרת ודאות כשמרקורי, כוכב התקשורת, יצא לו מהילוכו האחורי. לקראת סוף השבוע ונוס הרגשית תכניס את כולנו למתח שוב

התהליכים המשמעותיים של השבוע:
1. מרקורי, כוכב התקשורת, חוזר להילוך רגיל במזל שור.
2. ונוס הרגשית נצמדת לאורנוס התזזיתי, כוכב השינויים.

המהלך המשמעותי בשמיים השבוע - זוהי חזרתו של מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, להילוך רגיל במזל שור, אחרי שלושה שבועות מבולגנים למדי. מרקורי אמנם התחיל את הילוכו האחורי במזל תאומים המהיר והתקשורתי, ולאט לאט הלך האט את הקצב וחזר למזל שור האיטי והקבוע, עזר גם לתאומים שנולדו בתחילת המזל וגם לשוורים שנולדו בסוף המזל לסגור מעגלים שמיצו את עצמם. כעת הוא חוזר להילוך רגיל ומאפשר לכם לראות את איכות שיעורי הבית שעשיתם, להבין לעומק איך לשדרג מערכות יחסים, דיאלוג עם אנשים קרובים, נושאי חומר וכספים וגם היבטים בתחום המקצועי - ולפתוח בהם באופן כזה או אחר דף חדש, רענן ומלא תובנות.

זהו זמן טוב להגדיר מחדש את המטרות שלכם - ואז את הדרך שבה התקשורת שלכם יוזמת ופועלת כדי לממש אותן. הסתכלות חדשה, מעניינת ונועזת - לזה אנחנו מצפים כעת מכולנו אבל בעיקר מאלה שנולדו בתחילת מזל תאומים ובסוף מזל שור, כמו גם מאלה שנולדו בתחילת קשת ובסוף עקרב, בתחילת דגים ובסוף דלי ובתחילת בתולה ובסוף אריה. בקיצור - הגיע הזמן לזוז, חברים ובעיקר - לתקשר!

הורוסקופ. ShutterStock
הגיע הזמן לזוז, חברים ובעיקר - לתקשר!/ShutterStock

הזווית הקשה של השבוע - זו זווית הפעולה בין ונוס הרגשית לבין אורנוס התזזיתי, כוכב השינויים. ונוס הרגשית שוהה במזל שור עליו היא שולטת, מזל השייך ליסוד האדמה הארצי והמעשי. ונוס במזל שור מכילה ואמפטית, ועוזרת לנו לייצב את השורות וגם לקבל חיבוק. אורנוס לעומת זאת עושה בדיוק את ההיפך: הוא מנתק אותנו מההרגלים שלנו ומציע לנו דרכים חדשות להסתכלות ולחווייה.

כשאורנוס בזווית פעולה לוונוס הוא הופך את ההכלה והאמפטיה שלה לעצבנות וחוסר שקט, מביא איתו פתיל קצר ותגובות קיצוניות, ולפעמים גם מגביר את הצורך להתנתק לרגע, לקחת אוויר או פסק זמן - ולהתבונן בדברים מבחוץ. אם הקשר לא חזק או משמעותי, יש מצב שהניתוק הזה יתפוס תאוצה.

בנוסף, דווקא עכשיו יש לונוס אפשרות ליצור קשרים שאין בהם הכלה או אפשרות מימוש אמיתית, אלא רק הידלקות פתאומית שלא נמשכת הרבה זמן, ללא ציפיות. זה אומר שלפעמים גם הטבע זקוק לפסק זמן מיחסים ארוכים ויציבים ולו רק כדי לרענן את השורות. החשוב הוא לא לנתק קשרים טובים בזמן הזה אלא להסביר, לקחת פה ושם כמה שעות עם עצמנו ולהמשיך הלאה כשונוס יוצאת מהזווית.

במקרים אחרים ונוס היא בסך הכל טריגר למשהו עמוק יותר שדורש שחרור או לפחות הכרה, וונוס משמשת לו בדיוק כטריגר הזה. אז השינוי שמגיע הוא יסודי יותר ולאורך זמן. בכל מקרה - כשונוס בשטח, כדאי לערב קצת יותר את ההגיון והרציונל, ולא להשאיר את הכל לשליטתו של אורנוס התזזיתי, שכן ההשלכות בהמשך שמגיעות מפרק הזמן הקצר שבו נוצרת הזווית הזו עלולות ללוות אותנו גם בהמשך - ולא בטוח שלטובה.

מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות מאזניים, טלה, גדי, סרטן, דלי, אריה, עקרב ושור.

עוד בוואלה!

אלה המזלות הנקמנים ביותר לפי האסטרולוגים

לכתבה המלאה

התחזית השבועית:

טלה

מרס, שליט המזל שלכם, ממשיך לנוע במזל שלכם, להביא איתו נוכחות ועוצמה, אך במקביל גם תקשורת דיסהרמונית ואולי גם מעט תוקפנית עם הסביבה.

נצלו את האנרגייה הו לפריצות דרך בתחומים שחשובים לכם.

שור

ונוס, שליטת המזל שלכם, שוהה במזל שלכם ומביאה איתה במשך מרבית ימות השבוע גישה רגועה ויחסים נעימים. אולם כשהיא נכנסת לזווית עם אורנוס מגיעה עצבנות, חוסר שקט, דרמות מרגיזות ואיבוד שליטה זמני: נסו לשתף אנשים קרובים ולא להשאיר בבטן.

תאומים

מרקורי, שליט המזל שלכם, יוצא סוף סוף מהילוכו האחורי ולאורך כל השבוע הוא מתאמץ לחזור לקצב הקודם שלו, אבל זה לוקח זמן שאת רובו הוא מבלה סביב המעלה ה-26 במזל שור. זה אומר בעיקר סבלנות עד שהדברים יזוזו ואפשר יהיה להתקדם בקצב הרצוי. בינתיים הכל זורם לאט. באסה.

סרטן

יופיטר ומרס במזל טלה מכניסים הרבה מאוד אנרגיה ודרייב לחייכם כשהם שוהים בבית הקריירה והאמביציה שלכם, אולם כידוע מרס עלול להביא איתו גם כמה ריבים ומאבקי רוח ואגו - אם לא תזהרו.

מומלץ להשתמש באנרגיה העוצמתית הזו להתחלות חדשות ומעניינות אבל להיזהר שלא לריב.

אריה

השמש, שליטת המזל שלכם, ממשיכה לנוע במזל תאומים התקשורתי ששוהה בבית החברתי שלכם, ונראה שהימים האלה מאירים פנים לאריות שלנו.

חזרתו של מרקורי במזל שור להילוך רגיל מחזירה גם את הדרייב האמביציוזי שלכם: זמן לסמן מטרות ואת הדרכים למימושן.

בתולה

השמש שוהה בבית הקריירה שלכם ומאפשרת לכם להריץ קדימה השבוע כמה וכמה תכניות פעולה מעניינות. זה הזמן לקחת יוזמה, לצאת מחוזקים מהחג - בשאיפה שלא הגזמתם עם עוגות הגבינה - ולהתחיל לנוע קדימה באופן יסודי ומעשי כמו שבני המזל שלכם יודעים לעשות טוב כל כך.

הורוסקופ יומי לכל המזלות >>

מאזניים

ונוס, שליטת המזל שלכם, שוהה במזל שור המעשי ובהמשך השבוע גם יוצרת זווית פעולה לא קלה לאורנוס התזזיתי, כוכב השינויים.

זהו זמן שבו חשוב וכדאי להיזהר מניתוקי קשרים בגלל גישה עצבנית וחסרת סבלנות לאחרים או לעצמכם, ולא לאבד את הראש גם במישורים אחרים כמו במישור הרומנטי או המקצועי: חשוב עכשיו לא לנתק קשרים.

עקרב

מרקורי, שנמצא במזל שור בבית היחסים שלכם מול מזל עקרב, חוזר להילוך רגיל ואיתו אפשר גם לשדרג ולמטב את הדיאלוג הזוגי והדיאלוג שלכם במערכות היחסים בכלל.

ונוס ששוהה ממול מדגישה את היכולת שלכם לפתוח את הלב ולהתקרב קצת יותר לאחרים. סוף השבוע עשוי להיות מאתגר מבחינת הקשרים שלכם.

קשת

יופיטר, שליט המזל שלכם, שוהה במזל טלה ונפרד מהצמידות עם מרס שהפכה אתכם לעצבניים וחסרי שקט השבוע.

כעת אפשר להתארגן מחדש מבחינה אנרגטית ולממש את האנרגיה היפה של יופיטר, כוכב השפע, בצורה יוזמת ומבוקרת יותר. זמן טוב למחשבה על מקורות הכנסה נוספים.

גדי

מרס ויופיטר שנמצאים בבית המשפחה שלכם מאתגרים את הגדיים שאוהבים חיים שקטים ורגועים: זה בדיוק הזמן לנסוע לטייל, לפגוש נופים אחרים או לחילופין לפתוח את הראש בפני אנשים חדשים ורעיונות מקצועיים מסוג אחר.

זמן מצוין למצוא אזורי פעולה מרתקים שלא הכרתם גדיים.

דלי

השבוע הזה מתחיל באופן נינוח ואפילו חיובי: מרקורי, כוכב התקשורת שלכם, שנמצא כעת במזל שור המאכלס את בית המשפחה חוזר להילוך רגיל. בהמשך השבוע יוצר אורנוס זווית פעולה לונוס הרגשית, זווית שעלולה להוציא אתכם מאיזון ולהכניס אתכם לאי ודאויות.

חשוב כעת לא לנתק קשרים ולא ליצור דרמות ביחסים. גלו איפוק!

דגים

השמש שוהה בבית המשפחה שלכם ומביא איתה אנרגיה נפלאה להשקעה בבית ובסביבתו ולשינוי אווירה.

חזרתו של מרקורי בבית התקשורת שלכם הופכת את התקשורת שלכם מרגשנית וחסרת שקט ליציבה ועדינה יותר. הגיע הזמן לפרק מתחים ולחצים שהצטברו ולפתוח דף תקשורתי חדש, דגיגים.

צפו בתחזית המורחבת:

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully