וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 29 במאי עד ה-4 ביוני 2022

עודכן לאחרונה: 29.5.2022 / 12:44

אפשר בזהירות רבה לומר שיש לנו מגמה קצת שונה השבוע - מגמה חיובית. ונוס מחזירה לנו בהדרגה את השקט והרוגע, את החיבור המחודש לטבע שבחוץ ואת החיבור לשקט שבתוכנו

התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע:
1. מרקורי חוזר להילוך רגיל.
2. ונוס עוברת למזל שור.
3. צמידות מדויקת בין מרס, כוכב האקשן, לבין יופיטר, כוכב השפע והמרחבים.

המהלך המשמעותי בשמיים השבוע - מרקורי חוזר להילוך רגיל ולמרות שלוקח זמן עד שהוא גם חוזר לקצב הרגיל שלו, אפשר לנשום לרווחה. נגמרו הביטולים, השינויים ואי ההבנות. מסתיים עידן הקלקולים במכשירים החשמליים. אפשר לחזור לשגרה, אם כי כאמור ההשפעה הסופית תחלוף רק בעוד כשבוע בערך.

מרקורי עדיין במזל שור ונראה שמזלות שור, אריה, דלי ועקרב הם הראשונים להיות מושפעים מהשינוי ומהלך הרוח שמשתנה גם הוא והופך לחיובי יותר. כשמרקורי יחזור למזל תאומים בקרוב, השינוי יגיע גם לבני המזלות המשתנים, תאומים, קשת, דגים ובתולה - וגם שם דברים יתחילו לנוע בהילוך רגיל - אם כי הילוכו האחורי של מרקורי משפיע על כולנו, באופן כזה או אחר.

בגדול זה אומר שכעת אפשר לחזור לתקשורת הרגילה שלנו, לסיים את תהליך סגירת המעגלים שהביא איתו מרקורי בזמן האחרון, ולחזור להתחלות וליוזמות. רק כדאי לזכור שהשבוע עדיין דברים ינועו לאט מבחינה תקשורתית - ופה ושם גם עדיין יעלו על שרטון: לא נורא, עברנו תקופות גרועות מזה. רק סבלנות - כל השאר מגיע כפי שאנחנו רואים מעצמו.

מי בעיקר יושפע מהילוכו האחורי של מרקורי? כעת בעיקר המזלות הקבועים - שור, עקרב, אריה ודלי, בשבוע הבא המזלות המשתנים - קשת, תאומים, בתולה ודגים, ואז גם כל השאר.

תרגיל נשימה. ShutterStock
אפשר לנשום לרווחה. נגמרו הביטולים, השינויים ואי ההבנות/ShutterStock

המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברה של ונוס הרגשית ממזל טלה האסרטיבי והפעיל אל מזל שור השייך ליסוד האדמה הרגוע יותר, המעשי והבסיסי, שמחזיר את ונוס - ואיתה גם את עולם הרגש של כולנו - לקרקע יציבה.

ואכן, אפשר בהחלט לומר שמבחינה רגשית עברנו תקופה לא פשוטה: ונוס במזל טלה מתפקדת מאוד שונה מאשר ונוס המכילה האמפטית והרגישה: כעת היא חסרת שקט, לוחמנית ופה ושם גם אגוצנטרית: מאבקי כוח ואגו, גישה תוקפנית וצורך בשליטה - כל אלה אפיינו אותה במזל טלה בחודש האחרון.

כעת, כשהיא עוברת למזל שור שעליו היא שולטת, היא מחזירה לנו בהדרגה את השקט והרוגע, את החיבור המחודש לטבע שבחוץ ואת החיבור לשקט שבתוכנו שמגיע עם מינון גבוה יותר של מגע וקרבה, מילים שקטות, חיבוק, ומיקוד בעובדות הפשוטות ולא בסערות הרגש ובדרמות. מהבחינה הזו, הרגשית, הפשוטה והבסיסית, אפשר יהיה מהשבוע להתחיל להירגע ולחזור לעצמנו, ולאהבה הרומנטית העדינה שאופיינית כל כך למזל הזה.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות שור, עקרב, אריה, דלי, מאזניים, סרטן, טלה וגדי.

הזווית האסרטיבית של השבוע - זו הצמידות בין מרס, כוכב האקשן והעשייה, לבין יופיטר, כוכב השפע והמרחבים. בעיקרון זו אחת הזוויות האופטימיות באסטרולוגיה, אבל גם אחת היותר פזיזות וחסרות שיקול דעת: מרס, שבדרך כלל מקצין את פעולות המזל שבו הוא נמצא והפלנטה אליה הוא צמוד, דוחף את יופיטר האופטימי אל הקצה בגל של אופטימיות יתר ותחושה שהכל אפשרי בשילוב הזה של שניהם.

אולי משום כך הזווית הזו עלולה לחשוף אותנו לתאונות קטנות ומרגיזות, ריבים וכעסים מיותרים, ותאונות דרכים כשאנחנו נוהגים בפזיזות וללא שיקול דעת. תחת הזווית הזו אנו גם עלולים להוציא כספים שלא לצורך, לקנות דברים מיותרים, ולבזבז משאבים בגלל תחושת בטחון כוזבת שהכל יחזור אלינו.

הרפתקאות בבורסה, השקעות פזיזות ואפילו הימורים מסוגים שונים - גם אלה בין הסכנות של הזווית הזו: אם נתעל נכון את האנרגיה הזו ונגדיר באופן מעשי את המטרות שלנו, נוכל להרוויח מהאנרגיה העוצמתית והדרייב שהיא מביאה אלינו.

מי בעיקר יושפע מהזווית? מזלות קשת, דגים, בתולה, תאומים, טלה, סרטן, מאזניים וגדי.

sheen-shitof

עוד בוואלה!

זה כל כך טעים ופשוט: מתכון לבננות מקורמלות

בשיתוף חברת גליל

התחזית השבועית:

טלה

מרס, שליט המזל שלכם, נצמד ליופיטר, כוכב השפע, ומביא איתו שלל אנרגיה לעשייה ולצמיחה אישית, אך גם אופטימיות יתר וחוסר זהירות.

תיעול נכון של האנרגייה הזו ישתלם בגדול.

שור

ונוס, שליטת המזל שלכם, יוצאת מהזווית הקשה עם פלוטו היצרי ועוברת למזל שלכם, וסוף סוף עוזרת לשור לחזור לעצמו, לפתוח את לב, ובעיקר - לחזור לאהבה, לטבע ולפינוקים שחסרו לכם.

תאומים

מרקורי, שליט המזל שלכם, חוזר להילוך רגיל - והגיע הזמן לסיים את תהליך סגירת המעגלים שחוויתם בשבועות האחרונים ולחזור בעדינות אל היומיום הרגיל והתקשורת המוכרת.

סרטן

מקבץ הכוכבים הגדול במזל טלה ממשיך להפעיל אתכם בעוצמה גם השבוע, אבל מעברה של ונוס למזל שור מאפשר גישה חברתית וחברית יותר - והרחבת המעגלים החברתיים שלכם.

אריה

השמש, שליטת המזל שלכם, ממשיכה לנוע במזל תאומים התקשורתי, והאריות יכולים השבוע להכיר לא מעט אנשים חדשים וקולגות מקצועיות.

זמן טוב לפעול באופן חכם, יוזם וחברתי.

בתולה

מעברה של ונוס למזל שור מביא איתו שבוע שבו צורך חזק להתרחבות וצמיחה אישית.

מקבץ הכוכבים במזל טלה מזהיר מפני טלטלות בנושאי חומר וכספים. הגיע הזמן להתארגן מחדש.

מאזניים

ונוס, שליטת המזל שלכם, עוזבת את מזל טלה הסוער ועוברת למזל שור הרגוע.

זהו זמן טוב לפעול באופן מעשי יותר, ולאפשר לונוס להחזיר אתכם לקרקע מעשית יותר וסוערת פחות השבוע.

עקרב

אחרי זווית פעולה לא קלה בין פלוטו, שליט המזל שלכם, יוצאת ונוס מהזווית ועוברת למזל שור המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם.

הגיע הזמן להרגיע, לפתוח את הלב - ולהתמקד באהבה.

קשת

צמידות בין מרס האגרסיבי לבין יופיטר, שליט המזל שלכם, עשויה להביא איתה דרייב חזק לעשייה, פעולה, נסיעות והתרחבות מסוגים שונים.

זמן לעשייה אופטימית וזהירות מאופטימיות יתר.

גדי

ונוס הרגשית עוברת השבוע למזל שור ומאפשרת לכם לפעול באופן נלהב קצת יותר.

אתם יצירתיים יותר, יוזמים יותר וחושבים מחוץ לקופסה. אגרתם הרבה אנרגיה לאחרונה - צאו לממש רעיונות חדשים.

דלי

ונוס עוברת למזל שור, שם נמצא גם מרקורי שמשנה כיוון ונראה שנושאי בית ומשפחה דורשים השקעה וטיפול מעמיק יותר בזמן הקרוב. השמש בבית הרומנטיקה שלכם עוזרת לפתוח את הלב.

דגים

ונוס עוברת לבית התקשורת שלכם, והדגיג שלנו יכול עכשיו - ביחד עם מרקורי שגם הוא שם - להשקיע קצת יותר ביוזמות מילוליות חדשות, בסמול טוק יצירתי ואפילו בחיזור עדין אך תקיף.

צפו בתחזית המורחבת:

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully