וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 22-28 במאי 2022

עודכן לאחרונה: 22.5.2022 / 14:10

איזה שבוע הולך להיות לנו... אוהו! מפלס האנרגיה, שגם כך היה גבוה אך לא ממוקד, עולה מדרגה - בעצם שתיים: מרס, שליט מזל טלה, עובר למזל שלו - וזה אומר לא רק אקשן, אלא סופר אקשן! קחו אוויר

זוכרים שאמרתי שכוכבים שעוברים למזלות ביסוד האש מביאים איתם פוטנציאל אלים בשבוע הראשון שהם עוברים אליו? אז זהו שמרס עלול לגרום בדיוק לזה. זהירות! אם לא מספיק לנו, הפוטנציאל הנפיץ של מרס - ונוס, מביאה איתה חומר נפץ משלה: זוית פעולה סופר אקספלוסיבית עם פלוטו היצרי והכוחני במזל גדי! שני החבר'ה האלה ממש מעמיסים על כולנו ויברציות סופר אקטיביות ואפילו אגרסיביות.

ולא רק זה - מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, ממשיך לנוע בהילוך אחורי, וחוזר השבוע למזל שור שעשוי באמת להאט את התקשורת שלנו דווקא כשאנחנו חייבים אותה בהירה וצלולה מתמיד. אוף. שבוע שכזה.

התהליכים המשמעותיים של השבוע:
1. מרקורי חוזר בהילוך אחורי למזל שור.
2. מרס, כוכב האקשן, עובר ממזל דגים למזל טלה.
3. ונוס הרגשית יוצרת זווית פעולה מדויקת עם פלוטו היצרי.

המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברו של כוכב מרס ממזל דגים הרגשני למזל טלה האנרגטי, עליו הוא שולט. כוכב מרס במזל טלה עשוי לפעול כמו קפיץ ענק, מהיותו מפעיל את אנרגיית הטלה באופן ממוקד עוצמתי ובלתי צפוי. זוהי אנרגיה לא מבוקרת שעלולה להביא איתה פתיל קצר, תגובות קיצוניות - וגישה לוחמנית.

המעלות הראשונות של מרס במזל טלה עלולות גם להביא איתה אירועים אלימים וכוחניים, כפי שהביאו איתם גם כוכבים אחרים במזל טלה כמו מרקורי או וונוס, אלא שאצל מרס זה עשוי לתפוס נפח גדול יותר וכדאי מאוד להיזהר עכשיו, גם בכבישים וגם בדיאלוג שבין אדם לחברו, שעלול בקלות להתלהט ולהסלים אם לא ניזהר ונשמור על רוח טובה ופרופורציות בכל ויכוח או דיאלוג. חשוב במיוחד השבוע לחשוב פעמיים לפני הצורך שלנו לבטא כעסים או תסכולים, לנשום עמוק כשמרגישים כשהכעס עולה בנו, לספור עד עשר, להוציא אוויר ו... לחייך. צריך הרבה הומור כדי להתמודד עם העוצמה של מרס במזל טלה, וזה לא המיקום הכוכבי היחיד שלשמו אנחנו זקוקים להומור הזה השבוע.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות טלה, מאזניים, סרטן, גדי ובעצם... כולנו.

אישה מפנה אצבע בהבעה מאשימה. ShutterStock
חשוב במיוחד השבוע לחשוב פעמיים לפני הצורך שלנו לבטא כעסים או תסכולים/ShutterStock

הזווית הקשה של השבוע - זו זווית הפעולה שבין ונוס הרגשית לפלוטו היצרי והעוצמתי. זו אחת הזוויות הרגשניות, העוצמתיות, התשוקתיות וחסרות השליטה שקיימות כאן. ונוס הרגשית בזווית פעולה לפלוטו היצרי והעוצמתי עלולה לגרום לנו לאבד את הצפון כשאנחנו מוצפים רגשית, אם ביחסים או אם בדיאלוג בינינו לבין אדם אחר - ולגרום לנו לעשות שטויות.

התגובות שלנו כשאנחנו מאבדים שליטה תחת הזווית הזו עלולות להיות מאוד קיצוניות וכמוהן גם ההחלטות שאנחנו מקבלים בפרק הזמן הזה. לשמחתנו, מדובר בשלושה ימים בערך, אבל חוסר הפרופורציות הזו עלול להמשיך עוד יום או שניים, ולהפעיל אותנו בעוצמה גם כשאין לכך סיבה אמיתית. חשוב במיוחד עכשיו לא להיכנס לעמדות כוחניות ביחסים או להגיע בהן להחלטות קיצוניות.

מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות שור, מאזניים, עקרב, אריה, דלי, סרטן, גדי וטלה.

מרקורי בהילוך אחורי חוזר למזל שור - בכך הוא מאפשר לשוורים, לעקרבים ואפילו לאריות ולדליים לסיים תהליכים שעלו על שרטון בחודשיים-שלושה האחרונים, או לחילופין להמשיך הלאה מהמקום בו הופסקו. הילוכו האחורי של מרקורי, כוכב התקשורת, אינו קל הפעם - וכמו שאנחנו רואים גם בגלל זוויות אחרות על פני גלגל המזלות, הוא מלווה בהרבה אי הבנות, קצרים בתקשורת, החלטות גרועות וקלקולים של מכשירי חשמל ומכשירים טכניים.

ההילוך הפעם מורכב במיוחד גם בגלל הזווית של ונוס שליטת מזל שור במזל טלה, ועוד אלמנטים. השבוע אני עורך סדנה בנושא שמתייחסת למיקום הספציפי של ההילוך אחורי הפעם והקשר בין מזלות תאומים וסרטן שבהם זה מתרחש. בכל מקרה - כדאי אכן להתמקד בעיקר בסיום תהליכים או קשרים שמיצו את עצמם, לפני שבקרוב נוכל שוב להמשיך הלאה בתקשורת שמחה ומעודדת יותר, וברגל ימין.

מי בעיקר יושפע השבוע מהילוכו האחורי של מרקורי? מזלות תאומים, קשת, דגים, בתולה, שור, עקרב, אריה ודלי.

sheen-shitof

הסוד? שחיית חתירה

איך להיראות ולהרגיש מצוין, לחיות בריא ולהפחית במשקל?

בשיתוף TI SWIM

התחזית השבועית

טלה

כוכב מרס, שליט המזל שלכם, עובר למזל שלכם ומביא איתו דרייב ואנרגיה חזקים במיוחד.

זה הזמן להישאר בשליטה על כעסים ותסכולים, לא להגיב בקיצוניות, ולא להרוס יחסים.

שור

מרקורי חוזר בהילוך אחורי למזל שלכם ומאפשר לכם לסגור קצוות, קשרים פתוחים שמיצו את עצמם, ומעגלים מיותרים.

לפני שפותחים דלתות - צריך לסגור דלתות ישנות.

תאומים

מרקורי, שליט המזל שלכם, עובר מהמזל שלכם למזל שור השבוע בהילוך אחורי - והכל עובר לקצב איטי יותר.

זה הזמן לקחת פסק זמן זעיר, להתבונן בדברים וביחסים ולהסיק מסקנות.

סרטן

הגיע הזמן לשדרג תדמית, לאוסף כוחות ולפרוץ דרכים שעד עכשיו היו חסומות בפניכם, בעיקר רגשית.

אל תתנו לפחדים לעצור בכם. קדימה.

אריה

השמש, שליטת המזל שלכם, מתקדמת במזל תאומים התקשורתי כשבמקביל נאסף מקבץ כוכבים גדול במזל טלה האנרגטי: זה הזמן לשלב בין השניים, ולהתמקד ביוזמות חדשות.

בתולה

מרקורי עובר להילוך אחורי במזל שור בבית הצמיחה האישית שלכם: זה הזמן לממש תכניות ורעיונות לנסיעות או לימודים שהיו והתבטלו משום מה.

זמן טוב להרחיב אופקים.

מאזניים

ונוס, שליטת המזל שלכם, שוהה בבית הזוגיות והיחסים ובזווית פעולה אגרסיבית לכוכב פלוטו. חשוב להזהר מאוד השבוע מניתוקי קשרים, דרמות מיותרות והסלמת כעסים.

סבלנות ואורך רוח, חברים!

עקרב

זווית פעולה בין ונוס הרגשית לפלוטו היצרי, שליט המזל שלכם, עלולה לגרום לכם לאבד פרופורציות ופה ושם גם את הראש... חשוב לא להיסחף למאבקי כוח ואגו!

איפוק, עקרבים!

קשת

צמידות שמתחילה השבוע בין יופיטר, שליט המזל שלכם, לבין כוכב מרס עלולה לגרום ללקיחת סיכונים מיותרים, הוצאות גבוהות, בזבוזי כספים ונהיגה לא זהירה.

שמרו על עצמכם!

גדי

מקבץ הכוכבים הגדל במזל טלה מצביע על הצורך להשקיע קצת יותר בבית ובסביבתו, לנהל נכון וחכם את התקשורת עם בני הבית - ואפילו לעבוד בבית.

זמן טוב לשנות אווירה בבית.

דלי

הילוכו האחורי מהשבוע של מרקורי במזל שור מצביע על הצורך לנקות משקעים רגשיים הקשורים למשפחה, לשתף ברגשות ובתכניות את בני הבית - ובעיקר לדבר על הכל, דליים.

דגים

כוכב מרס עובר אל בית החומר והכספים שלכם - ומאותת שזה הזמן להיזהר בהוצאות שלכם.

אל תוציאו כספים שלא לצורך ובנו תכנית כלכלית מדויקת לחודשיים הקרובים.

צפו בתחזית השבועית המורחבת:

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully