וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 10-16 באפריל 2022

עודכן לאחרונה: 10.4.2022 / 8:44

זה הולך להיות שבוע מאוד סוער לכל המזלות, בסיומו של החודש הקטלני ביותר שאנחנו זוכרים במזל טלה. הגיע הזמן לקצת קרקע יציבה מתחת לרגלים, ללא ספק, בעיקר בשבוע הזה של פסח הבא עלינו לטובה

מרקורי כוכב התקשורת שלנו מסיים אולי את החודש הקטלני ביותר שאנחנו זוכרים במזל טלה, ועובר למזל שור. הגיע הזמן לקצת קרקע יציבה מתחת לרגלים, ללא ספק, בעיקר בשבוע הזה של פסח הבא עלינו לטובה.

גם מעברו של מרס למזל דגים עשוי להרגיע חלק מהרוחות הסוערות ששרדנו החודש, למרות שהמעורבות הרגשית שיצור במזל דגים תביא איתה כמה וכמה דרמות עסיסיות, אפים ודאונים ושינויי מצב רוח, מן הסתם.

לא נותר לנו אלא לקוות שהצמידות של יופיטר וסטורן המדויקת שמלווה את השבוע תסתיים במהרה, כי כולנו נשמח כאן לקצת יותר שקט ויציבות.

הורוסקופ. ShutterStock
זה הולך להיות שבוע מאוד מאתגר לכולנו/ShutterStock

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע
1. מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל שור
2. מרס כוכב האקשן והיזמה עובר למזל דגים
3. צמידות בין נפטון המערפל ומבלבל לבין יופיטר כוכב השפע, במזל דגים.

המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברו של מרס כוכב האקשן שלנו, ממזל דלי החברתי למזל דגים הרגשני והמופנם. מרס הוא כמו בולדוזר: תפקידו להכנס לכל מזל, להטעין אותו בים של אנרגיה עוצמתית, ואז - להניע אותו לפעולה. מעברו של מרס למזלות השייכים ליסוד המים הרגשי, הופך בדרך כלל את חיי הרגש של כולנו לעצבניים, חסרי שקט ופה ושם גם סוערים ממש.

במזל דגים הרגשי קשה למרס לבטא את האיכות הייחודית שלו, והוא הולך לאיבוד, אלא שהאנרגיה העוצמתית שלו משתחררת ויוצרת סערות רגשיות, דרמות קיצוניות, ובקיצור - טלנובלה של ממש. אם נזכור גם שסמל המזל הדגי מורכב משני דגים שכל אחד מהם פונה לכיוון השני, נבין עד כמה הבלבול שהוא יוצר גדול.

ואם נוסיף לכך גם את הצמידות בין יופיטר כוכב השפע לנפטון שליט מזל דגים שנמצאת השבוע בדיוקה וגם את ונוס הרגשית שנמצאת במזל דגים, נבין שכדאי לצפות שהדרמות הסערות הבלבול והערפול יגיעו אלינו במינון גבוה מהרגיל ולא רק השבוע..

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות טלה, סרטן, גדי ומאזניים, דגים קשת תאומים ובתולה.

התקשורת השבוע - מרקורי כוכב התקשורת שלנו עובר ממזל טלה הלוחמני למזל שור הפרקטי והרגוע. על פניו, זה אולי החודש הקטלני ביותר שאני זוכר שבו מרקורי שהה במזל טלה. אבל.. בעצם למה זה קורה?

מזל טלה הוא מזל מאוד ראשוני עם הוראות הפעלה מאוד פשוטות. בעצם יש פה בעיקרון רק הוראה אחת: כווץ - ושחרור. המזל הזה בנוי על גירוי - תגובה, כלומר ברגע שיש גירוי - מישהו למשל הזכיר את שושלת היוחסין של אמך - מגיעה תגובה מיידית ללא שיקול דעת הגיוני ופעמים רבות מעבר של מרקורי למזל טלה או קשת מביא איתו פתיל קצר שמפעיל מחבלים וטרוריסטים בלי לחשוב.
אולי משום כך החודש הזה שבו מרקורי שהה הפעם במזל טלה, בנוסף לחמש המעלות הקריטיות הראשונות שלו שבו אירעו שני פיגועים, היה ממש קטלני.

כעת מרקורי עובר למזל שור הסבלן והאיטי יותר, ויש בהחלט ציפיה להתמתנות מסויימת, לחזרת הרגלים של כולנו לקרקע, ואפילו לרגיעה יחסית.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות שור עקרב אריה ודלי, תאומים בתולה דגים וקשת.

הזוית הקשה של השבוע - הצמידות בין יופיטר כוכב השפע לנפטון המערפל ומבלבל.

פעם בשתים עשרה שנים נצמד יופיטר לנפטון, ומקבל ממנו מתנה אחרת: פעם השראה, פעם יצירתיות, פעם יכולת נתינה... השנה הבעיה היא שהצמידות הזו היא במזל דגים שעליו שולט נפטון, מה שאומר שיופיטר שאמור להתפשט להתרחב ולהביא איתו צמיחה והרחבת אופקים מוצא את עצמו לכוד בצעיפו המבלבל של נפטון, מה שאומר שהמלים שאנחנו צריכים להתמודד איתם עד סוף החודש הזה הן בעיקר אי ודאות, ערפול, בלבול, ומעורבות רגשית עודפת וחסרת פרופורציות.

זה אחד המיקומים הקשים להתמודד איתם מבחינת הצמידות בין יופיטר לנפטון, שכן נפטון מכתיב כאן את המהלכים, ויופיטר רק מרחיב את אי הודאות ורגשות היתר. התוצאה - תחושה של איבוד זמני של הקרקע מתחת לרגלים, וקושי להתמצא בערפל הרגשי הקיצוני הזה, מה שאומר לא מעט שגיאות בשיפוט, החלטות רגשיות ולא הגיוניות שמובילות לפניקה או לדיכאון, וכו'.

התכונה החזקה של נפטון שהוא אגו דנייאל, כלומר מכחיש אגו. זה עשוי ללכת לשני הכוונים כמובן, אבל כשאתה נזכר על מי שולט יופיטר - קשת השייך ליסוד האש - אתה מבין שהאנרגיות שלהם במקרה הזה במזל דגים הן הפוכות ולא משלימות, מה שיצור קונפליקטים ולא התמסרות לצד הנותן ומעניק אלא מלחמה כדי שלא לאבד ביחד איתו את הצפון ולהשאר על הקרקע.

אין ברירה - עד שיופיטר יעבור לטלה במאי - ננשוך שפתיים ונתמקד בעובדות, ובעיקר בפרטים הקטנים המרכיבים אותן. הם יהיו האבנים בביצה שיעזרו לנו לחצות אותה בשלום, רגשניים ודביקים מתמיד.

חרדה ודיכאון. ShutterStock
לפנינו תקופה של לא מעט שגיאות בשיפוט, החלטות רגשיות ולא הגיוניות שמובילות לפניקה או לדיכאון, וכו'./ShutterStock

התחזית השבועית:

טלה

מרס שליט המזל שלכם יוצא מתוך הצמידות העצבנית שלו עם סטורן ועובר למזל דגים. כעת הרגש פועל שעות נוספות, אבל כדאי לחשוב פעמיים לפני כל פעולה, ולא לקחת סיכונים מיותרים,

טלאים. אל תאפשרו למצבי הרוח להפעיל אתכם בעיקר עכשיו לפני החג, כשאתם רגישים במיוחד.

שור

מרקורי כוכב התקשורת שלנו עובר השבוע למזל שלכם, המיקום הזה מאפשר לכם לא רק לדבר לשתף ולחלוק, אלא גם לנקוט ביזמות תקשורתיות חדשות כדי למצוא לכם שותפים ובני ברית לרעיון, או לדרך. השתמשו בו בתבונה.

זהו גם זמן להשקיע בחברים לומר חג שמח, ולבנות תכניות לטיול בחול המועד.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם עובר השבוע למזל שור השייך ליסוד האדמה המעשי, בעוד מזל תאומים שייך ליסוד האוויר הקליל והאוורירי. זה בהחלט הופך אתכם למעשיים מהרגיל אולם אתם עלולים לגלות תסכול כשדברים קורים לאט מדי.

גלו אורך רוח. תזדקקו לו בחג ובשבוע שלאחריו.

סרטן

השמש ממשיכה לנוע בבית הקריירה שלכם, וזה בדיוק זמנו של הסרטן להגיח החוצה מהשריון ו..לפעול.

מרקורי עובר לבית החברתי שלכם, ומאפשר לכם להרחיב את המעגלים החברתיים ואת מספר הידידים כבר בחג הזה ובחו'ל המועד.

אריה

מעברו של מרקורי למזל שור המאכלס את בית הקריירה שלכם, עוזר לכם להפעיל מילולית את האמביציה שלכם, מה שאומר להזיז דברים, לקבוע פגישות, ולנצל את התקשורת שלכם לכמה יזמות מקצועיות או אישיות מכל סוג לפני החג..

קדימה!

בתולה

אל מקבץ הכוכבים בבית הזוגיות והיחסים שלכם הכולל את ונוס נפטון ויופיטר מצטרף השבוע גם כוכב מרס, וכדרכו הוא מביא איתו בלגן.

כדאי להזהר מדרמות קטנות אי הבנות ומאבקי כוח שעלולות להתרחש עכשיו, ולא לאבד פרופורציות.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל דגים לשם גם עובר כוכב מרס, ושניהם ביחד עם יופיטר ונפטון שמים זרקור על הבית המקצועי שלכם, בית העבודה.

זה אומר שכבר אחרי פסח אתם יוצאים למסע מחודש ומדויק של אקשן מקצועי, או משנים כיוון.

עקרב

מרקורי כוכב התקשורת עובר לבית הזוגיות והיחסים שלכם, ואתם נכנסים לתקופה תקשורתית במיוחד במערכות היחסים שלכם לפני החג.

זמן לנקות משקעים שהצטברו ולנקות את החמץ הרגשי עוד לפני פסח. אל תדחו, עקרבים.

קשת

יופיטר שליט המזל שלכם צמוד מאוד כעת לנפטון המטשטש ומערפל ונראה שלקשתים קשה עכשיו עם המעורבות הרגשית הגבוהה שהצמידות הזו יוצרת.

חשוב לא לאבד פרופורציות, בעיקר בתחום המעשי. מצד שני, זהו זמן נפלא לדבר על רגשות, והרבה..

גדי

כוכב מרס האגרסיבי סוף סוף משחרר את סטורן הנוקשה שליט המזל שלכם שלו היה צמוד בימים האחרונים, ואפשר ממש להרגיש את תחושת ההקלה שמגיעה ועוד לפני פסח.

מעברו של מרקורי לבית הרומנטיקה שלכם מזכיר שזהו זמן אביבי נפלא שאותו גם הגדיים יכולים להקדיש לאהבה...

דלי

מעברו של מרקורי כוכב התקשורת למזל שור מדגיש את הצורך שלכם השבוע להתחבר מחדש לבית למשפחה ולכל מה שמצליח להוציא את הדלי האינטליגנטי מהבועה ולחבר אותו לשורשיו: בית, מסורת, קרבה, ועוד אלמנט מהקונספט הפולני שלדליים קשה איתו.

אין ברירה דליים, פסח מגיע...

דגים

כוכב מרס עובר למזל שלכם שם נמצאים כבר ונוס יופיטר ונפטון ומתחיל להיות צפוף אצלכם באקווריום, מה גם שמרס מביא איתו עצבנות חוסר שקט ופה ושם גם אגו פעיל במיוחד.. מצד שני - זהו זמן נפלא לעשייה עם כל האנרגיה החדשה הזו:

צאו להבעיר חמץ, חברים, צאו לקניות, צאו מעצמכם, והכינו את הבית - והלב - לסדר הפסח!

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully