וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 27 במרץ עד ה-2 באפריל 2022

עודכן לאחרונה: 27.3.2022 / 10:27

זה שבוע מעולה לקבלת החלטות פרקטיות בנושאים מקצועיים ואישיים, כמו חתימה על חוזה שותפות והצעות נישואים - ומנגד גם החלטות על פירוק יחסים וגירושים. זו התחזית השבועית שלנו

התקשורת שלנו הופכת אסרטיבית עם מעברו של מרקורי, אך כובד רגשי שמביא איתו סטורן לא עושה לנו חיים קלים. הצמידות שלו עם ונוס מכבידה מאוד רגשית, אך מצד שני בהחלט עוזרת למי שמוכן לשים את הרגש בצד ולהתמקד בממוש רעיונות ויוזמות. שבוע שכזה...

התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע:
1. מרקורי, כוכב התקשורת, עובר למזל טלה.
2. ונוס בצמידות מדויקת לסטורן הנוקשה.

המעבר המשמעותי של השבוע - זהו מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, ממזל דגים הרגשני והמופנם למזל טלה האסרטיבי והיצרי. מעברו של מרקורי למזל טלה ולכל מזל ביסוד האש מביא איתו פעמים רבות עלייה במפלס האלימות והאקשן, כשהפתיל הקצר של כולנו מתקצר עוד יותר והזמן שבין ההבנה לתגובה לא עובר פעמים רבות את סף ההיגיון, והתגובה עלולה להיות כוחנית ואגרסיבית במיוחד.

מרקורי במזל טלה מביא אלינו תקשורת ילדותית ומהירה הדורשת סיפוקים מיידיים ומתרגזת כשדברים קורים לאט מדי או בלי שליטה. במצב כזה מגיע פתיל קצרצר והתגובה - ילדותית בדרך כלל. הסקת המסקנות שלנו כעת היא מהירה מדי וגם התגובות עלולות להיות פזיזות בהתאם: לכן כדאי לחשוב פעמיים לפני שמפרשים מילים של מישהו אחר או מעשים שלא תואמים את הרצונות שלנו.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות טלה, סרטן, גדי, מאזניים, בתולה ותאומים.

בני זוג מתווכחים. ShutterStock
היזהרו מהפתיל הקצר שלכם השבוע/ShutterStock

הזווית הקשה של השבוע - זו הצמידות שבין ונוס הרגשית לסטורן הנוקשה. ונוס בחיינו אחראית לשני נושאים: עולם הרגש ומערכות היחסים, והצד הכלכלי. סטורן הוא זה שאחראי על מימוש הפוטנציאל והוא עושה זאת דרך מינון גבוה במיוחד של רצינות, אחריות, כובד ראש, ביקורתיות ושיפוט.

סטורן בסך הכל מכריח אותנו לעשות את הדברים שבדרך כלל קשה לנו או שאנחנו דוחים, ומביא איתו אכזבות ותסכול אם הציפיות שלנו גבוהות מדי, אולם הוא בהחלט עוזר לאלה מאיתנו שעוסקים בעובדות ולא ברגשות שנלווים אליהם, הן ביחסים והן בנושאי כספים, ולכן מקבלים החלטות חכמות שבהן אין מעורבות רגשית גבוהה מדי אלא מאוזנת.

זהו זמן מצוין לקבל החלטות פרקטיות, לממש תכניות ורעיונות שהגיעו לשלב המעשי של קביעת עובדות בשטח, וביחסים - זמן טוב להחלטות רשמיות כמו נישואים, גירושים, בתי דין וחתימה על חוזי שותפויות למיניהן.

סטורן מנסה לעזור לנו לחבר את הרגש לצד הפרקטי של החיים וזה לא תמיד קל: אלה מאיתנו שיצליחו לעשות זאת יזכו בהחלט לכמה בונוסים רציניים בתקופה הקרובה.

מי בעיקר יושפע מהזווית הזו? מזלות מאזניים, גדי, סרטן, טלה, דלי, אריה, עקרב ושור.

sheen-shitof

שדרגו את הביצועים

הארכת משך האקט ושיפור ההנאה במיטה - במבצע מיוחד

בשיתוף "גברא"
הצעת נישואים. ShutterStock
הגיע הזמן להציע?/ShutterStock

התחזית השבועית:

טלה

אל השמש שחוגגת לכם יומולדת בימים אלה, מצטרף השבוע גם מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, והטלה הפעיל לומד השבוע גם לדבר ולהשתמש במלים לצורך עשייה ופעולה.

זמן לא רק לעשות, אלא גם לדבר תוך כדי עשייה. זה רק יתרום...

שור

ונוס, שליטת המזל שלכם, נכנסת השבוע לצמידות מכבידה עם סטורן הנוקשה, שמכריח אותה ואתכם להפסיק לבלבל את המוח, להתמקד בעובדות - ולעשות.

זהו זמן לקבוע עובדות בשטח ולהתארגן מחדש כלכלית.

תאומים

מרקורי, שליט המזל שלכם, עובר השבוע למזל טלה והתקופה הרגשנית של החודש האחרון שבהם הייתם יצירתיים, נוסטלגיים ודביקים מסתיימת.

הגיע הזמן להפשיל שרוולים, להתייצב מול העולם ולקבוע עובדות בשטח.

סרטן

אל השמש ששוהה בבית הקריירה שלכם, מצטרף השבוע גם מרקורי כוכב התקשורת וביחד יכולים שני החבר'ה האלה להריץ קדימה כמה תכניות אמביציוזיות ועשייה מדויקת וחכמה מול סמכויות.

אל תדחו דברים לשבוע הבא!

אריה

השמש, שליטת המזל שלכם, בלי זוויות משמעותיות במזל טלה אבל בהחלט מרימה את מפלס האנרגיה, ומחזקת את הצורך בהרחבת אופקים והתפתחות אישית.

הגיע הזמן למצוא זירות חדשות לעשייה ופעולה.

בתולה

המצאותם של ונוס, מרס וסטורן בבית המקצועי שלכם מדרבנת אתכם לעשייה במינון גבוה יותר ובמגוון פעולות רב יותר.

זהו זמן טוב להגדיר מחדש את המטרות שלכם מבחינה מקצועית לחודשים הקרובים, בתולות.

מאזניים

אל בית היחסים שלכם, מקום בו נמצאת כעת השמש, עובר השבוע גם מרקורי, כוכב התקשורת, והוא מאפשר לכם לנהל דיאלוג יצירתי ופורה - הן בקשרים הקרובים והן בנושאי שותפויות ובני ברית.

זמן לפעול ביחד - ולא לחוד.

עקרב

ונוס, מרס וסטורן נמצאים בבית המשפחה שלכם עכשיו, עקרבים, וממליצים לכם להשקיע קצת יותר בבית ובסביבתו.

השמש ומרקורי לעומת זאת מחזקים את ידיכם כדי לגלות שאפתנות רבה יותר בעבודה ובקידום אישי.

קשת

השמש נמצאת בבית הביטוי האישי והרומנטי שלכם, ואליה מצטרף השבוע גם מרקורי כוכב התקשורת.

זה הזמן לאסוף את כל היכולות שלכם ולהתמקד באתגרים גדולים באמת, ובפתיחת דלתות שהגיע הזמן לפתוח.

גדי

צמידות בין סטורן, שליט המזל שלכם, לבין ונוס הרגשית, עלולה לגרום לקושי לבטא רגשות ולתחושה שאתם לבד במערכה.

במקום להעמיס על עצמכם יותר מדי מקצועית או כלכלית, נסו למצוא זמן איכות ופנאי לעצמכם.

דלי

מרס, ונוס וסטורן עדיין שוהים במזל שלכם ומאפשרים לכם להתמקד במגוון סוגי פעולות: עשייה, יוזמות מקצועית, פתיחות ושדרוג תקשורתי ביחסים - ומימוש רעיונות וכוונות והפיכתם לעובדות בשטח. קדימה בכל הכוח.

להורוסקופ היומי לחצו כאן >>

דגים

מרקורי, כוכב התקשורת, עובר סופית לבית החומר והכספים שלכם, שם נמצאת גם השמש - והגיע הזמן לחריש עמוק ולהתארגנות מחודשת בכל מה שקשור לא רק לחשבון הבנק, אלא גם לתחום הפיננסי בכלל.

צפו בתחזית השבועית בהרחבה:

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully