וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 6-12 במרץ 2022

עודכן לאחרונה: 6.3.2022 / 15:51

הצמידות שבין מרס לונוס ממשיכה להכתיב מצבי רוח משתנים, מעורבות רגשית גבוהה, עימותים וכעסים גם השבוע. על פניו, מעברם של מרס וונוס למזל דלי אמור להוריד חלק מהמתחים של השבוע הקודם - אך ציפיות לחוד ומציאות לחוד

גם השבוע הצמידות שבין מרס לונוס תביא איתה ים של מתחים, אך זירת הפעילות של השניים האלה משתנה: שניהם עוברים למזל דלי שהוא פחות נוקשה וקשוח ויותר חברי מאשר מזל גדי, בו שהו עד כה. ומי ישלים את תמונת מעברי הפלנטות של השבוע? מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, שעובר ממזל דלי החברתי למזל דגים הרגשי - ומאותת בכך שהתקשורת של כולנו תהיה פחות חברתית ומודעת לעצמה ויותר רגשית ורגשנית.

על פניו, מעברם של מרס וונוס למזל דלי אמור להוריד חלק מהמתחים של השבוע הקודם. הדיאלוג הלוחמני שבין שני הכוכבים האלה הופך להיות כעת פתוח יותר במדיות החברתיות ונתון יותר להשפעה חברתית - קודם לכן כל זה קרה בתוך מסגרות פעולה סגורות שהיכולת להשפיע עליהן היתה מוגבלת מאוד. האם זה יביא שיפור במצב הלוחמה ובמתחים שכולנו חווים כרגע? יש בהחלט אפשרות שכזו. כן.

התהליכים המשמעותיים של השבוע:
1. הצמידות בין מרס וונוס עוברת ממזל גדי למזל דלי, אך השניים עדיין צמודים ונפרדים לסירוגין.
2. מרקורי, כוכב התקשורת, עובר למזל דגים.

הזווית הקשה של השבוע - הצמידות האגרסיבית בין מרס לוונוס משנה מיקום. אחרי כמה שבועות של צמידות אגרסיבית במיוחד בין מרס לונוס, שעשתה לכולנו חיים לא קלים, ממשיכים השניים לריב - אבל להישאר צמודים ממש כמו זוג נשוי שמעדיף לריב מאשר להיפרד. הפעם הם עושים זאת כשהם עוברים למזל דלי החברתי ועוזבים את מזל גדי הנוקשה. כן, משהו משתנה באווירה השבוע, וגם אם מרס וונוס ממשיכים להישאר צמודים זה לזו - אפילו שינוי ברקע הפעילות ובאווירה עשוי להיות חיובי יותר.

מרס במזל דלי הופך להיות תחרותי וחברתי יותר: זהו זמן טוב לצאת מד' האמות של הטלאים והקרדינליים בכלל - טלה, מאזניים, סרטן וגדי - ולהפתח למעגלים חברתיים חדשים ולעולם בכלל. מעברו של מרס למזל דלי יכול לחבר אותנו עכשיו לחוגי העשרה והפעלה חדשים, ולאזורי פעולה חדשים מבחינה עסקית וכלכלית: אולם חשוב כעת להיזהר שלא לריב עם בוסים ואחראים, כי מעבר כזה בין היתר עוזר לנו להיות ראש גדול - וראש כזה לעיתים קרובות רב עם הסמכויות סביבו.

בני זוג רבים. oneinchpunch, ShutterStock
הימנעו מריבים מיותרים/ShutterStock, oneinchpunch

מעברה של ונוס למזל דלי קל יותר: מזל דלי שייך ליסוד האוויר, כמו מזל מאזניים, והוא מאכלס את בית הרומנטיקה והביטוי האישי והיצירתי של המאזנאים. אולי הגיע הזמן לצאת קצת מהמחבוא ומהעוינות - ולהתחבר מחדש לאהבה? נכון, כשמרס צמוד לונוס זה לא ממש קל, אבל אולי דווקא קצת יותר מגע או לפחות חיבוק יעזור להפיג את כל המתחים של שלושת השבועות האחרונים. אולם כאמור, מרס עדיין צמוד לונוס ורק לקראת סופו של השבוע היא מתחילה להתרחק קצת, ובשבוע שלאחריו המרחק הזה יגדל ואיתו גם היכולת לחבק ולחייך. בשאיפה.

מי בעיקר יושפע מהמעבר של מרס וונוס ובעיקר מהניתוק שלהם סוף סוף מהצמידות עם פלוטו היצרי? מזלות שור, עקרב, אריה, דלי, מאזניים, סרטן, גדי וטלה.

התקשורת שלנו השבוע - מרקורי, כוכב התקשורת, עובר ממזל דלי החברתי והפתוח למזל דגים הרגשני והמופנם. מעניין - דווקא כשמרס וונוס עוברים סוף סוף למזל דלי, מרקורי שיכול לחבר את האנרגיה החברתית שלהם לקהילה כולה עובר למזל דגים הרגשני. מרקורי במזל דגים הופך את התקשורת שלנו לרגשנית ותלויה בעיקר במצבי הרוח שלנו שמשתנים במהירות.

כעת נמצאים במזל דגים השמש, יופיטר ופטון, מקבץ לא קטן, ומעברו לשם גם של מרקורי הופך את המקבץ הזה לתקשורתי במיוחד. מזל דגים שייך לקבוצת המשתנים, וגם ליסוד המים: כשמרקורי עובר אליו, גם התקשורת שהוא מביא איתו מקבלת את השפעת הגורמים האלה. זה אומר קודם כל שאנחנו הולכים להיות מעשיים פחות ורגשניים יותר, מה שאומר ששיקול הדעת שלנו פחות אובייקטיבי ופרקטי ויותר אסוציאטיבי ואינטואיטיבי.

אולי משום כך אנחנו נכנסים לתקופה פחות יציבה כעת, לפחות מבחינת התחושה, ומושפעים במהירות רבה יותר מכל מה שאנחנו שומעים או רואים באמצעי התקשורת שמפציצים אותנו עכשיו, לוקחים יותר ללב, נעלבים בקלות רבה יותר ממה שאומרים עלינו, ומקבלים החלטות לא מאוזנות שמושפעות באופן ישיר פחות מעובדות בשטח ויותר מרגשות ותחושות שמשתנות במהירות, ומעידות על שיקול דעת גרוע שמתקשה לתכנן לטווח ארוך אלא עסוק בעיקר בכיבוי שריפות והחלטות אימפולסיביות מהרגע להרגע.

מי בעיקר יושפע ממעברו של מרקור למזל דגים? בעיקר מזלות תאומים, קשת, בתולה וכמובן דגים, אך בעקיפין - כולנו.

sheen-shitof

הסוד? שחיית חתירה

ביקור קצר בבריכה שינה לי את החיים - וגם לכם זה יקרה

בשיתוף TI SWIM

התחזית השבועית:

טלה

עצבנות וחוסר שקט יאפיינו גם את השבוע הזה, אבל מרס שליט המזל שלכם עובר למזל דלי - והמעגלים החברתיים הופכים חשובים יותר.

זה הזמן להכיר אנשים חברים ולהשקיע במוסדות וארגונים בחייכם.

שור

ונוס, שליטת המזל שלכם, עוברת למזל דלי המאכלס את בית הקריירה, והשור שלנו חוזר לאמביציה ולאנרגיה אסרטיבית - ומתחיל להזיז דברים.

מרס עדיין בסביבה וחשוב עכשיו לא להגזים בפעילות, אבל גם לא לעצור.

להורוסקופ היומי של מזל שור (ושאר המזלות) לחצו כאן >>

תאומים

מרקורי, שליט המזל שלכם, עובר השבוע למזל דגים הרגשני המאכלס את בית הקריירה שלכם. התאומים שלנו מעביר הילוך, מה גם שיופיטר והשמש נמצאים שם ומוסיפים אקשן.

הגדירו מטרות באופן מדויק לפני שאתם מתחילים בביצוע המשימות.

סרטן

מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת, למזל דגים השייך גם הוא ליסוד המים מביא איתו יכולת לא רק לראות סוף סוף את כל התמונה, אלא גם לקבל החלטות ארוכות טווח.

כדאי להתייעץ לפני שיוצאים לדרך.

אריה

גם מרס וגם ונוס עוברים השבוע לבית הזוגיות והיחסים שלכם, אריות, מביאים איתם אקשן והופכים אותו לפעיל במיוחד.

זמן להשקיע יותר מעצמכם ביחסים או לצאת לדייט.

להורוסקופ היומי של מזל אריה (ושאר המזלות) לחצו כאן >>

בתולה

אל בית הזוגיות והיחסים שלכם עובר השבוע מרקורי, כוכב התקשורת, וזהו זמן מצויין לתרגם את כל הרגשות שהציפו אתכם השבוע למילים, ואותן - להארות, מסקנות והסכמים.

זמן לדבר, לשתף ולחלוק, בתולות.

מאזניים

ונוס, שליטת המזל שלכם, עוברת למזל דלי השבוע ביחד עם מרס, והשניים מביאים איתם גל יצירתי של עשייה, ביחד עם גל רומנטי שגורם לכם לפתוח את הלב.

פנו מקום לאהבה.

עקרב

מרס וונוס עוזבים את פלוטו, שליט המזל שלכם, לנפשו ועוברים למזל דלי.

בכך עובר הדגש בתקופה הקרובה לנושאי בית ומשפחה. זמן להשקיע קצת יותר בבית ובסביבתו - ולשנות אווירה בבית.

קשת

גם מרס וגם ונוס במעבר אל בית התקשורת שלכם - והקשת האופטימי מקבל ים של אנרגיה תקשורתית לדבר, לשתף לחלוק ובעיקר להכיר אנשים חדשים ומעניינים.

כל זה לא יקרה אם לא תקחו יוזמה, אז קדימה.

להורוסקופ היומי של מזל קשת (ושאר המזלות) לחצו כאן >>

גדי

אחרי כמה שבועות במזל שלכם, עוזבים אתכם מרס וונוס ועוברים לבית הכספים שלכם.

הגיע הזמן לעשות קצת סדר בבלגן אחרי כמה שבועות לא קלים ולא מאוזנים. זמן לחזור לקרקע יציבה יותר בחשבון הבנק.

דלי

אם עד עכשיו היה חסר לכם אקשן, מגיע השבוע הזה להשלים את החסר: גם מרס וגם ונוס עוברים למזל שלכם - והגיע הזמן גם לעשייה ממוקדת מטרה במינון גבוה.

השבוע זה גם זמן טוב לרומנטיקה. תנו מקום לאהבה, דליים.

דגים

הגיע הזמן לתרגם את כל הרעיונות והמחשבות של הזמן האחרון למילים: לצורך זה בדיוק עובר מרקורי, כוכב התקשורת, למזל שלכם - והוא יעזור לכם לתרגם את כל מה שעובר לכם בראש לתקשורת זמינה.

צפו בתחזית השבועית בהרחבה:

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully