וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הורוסקופ שבועי: 27 בפברואר עד ה-5 במרץ 2022

עודכן לאחרונה: 27.2.2022 / 13:11

המתחים מתחזקים השבוע: יותר דרמות, ריבים, פיצוצים וניתוקי קשרים. נישמו עמוק ונסו לחייך

ונוס ומרס מסרבים להיפרד למרות שהצמידות שלהם במזל גדי יוצרת בלגן לא קטן, ולא רק זאת - שניהם אפילו נצמדים לפלוטו היצרי והכוחני! הצמידות המשולשת הזו עלולה להביא איתה סדרת דרמות קיצוניות השבוע, גלובלית ואישית.

שבוע של דרמות ותגליות, שבו אורנוס ימשיך ליצור זווית של עימות מול ונוס של פוטין, ופוטין יגלה שהאוקראינים לא פראיירים, וזכרונות מאפגניסטן יתחילו לחזור בהדרגה. ובכוכבים? סטורן יכביד על מרקורי שלנו... כן, שבוע שהוא צירוף של כובד ופתיל קצרצר.

התהליכים המשמעותיים בשמיים השבוע:
1. מרס וונוס בצמידות לפלוטו.
2. כוכב מרקורי בצמידות לסטורן הנוקשה.

הצמידות הקשה של השבוע - זו צמידות זוגית, שמרכיבים אותה הכוכבים מרס וונוס, שמוסיפים לזוגיות שלהם את פלוטו המאפיונר הקשוח, מה שהופך את הצמידות הזו לנפיצה, עוצמתית ודרמטית במיוחד. הצמידות בין מרס לפלוטו כשלעצמה היא חבית אבק שריפה כוכבית, שניצוץ הכי קטן יכול לפוצץ, וכדאי להתייחס אליה בזהירות מירבית. אם נוסיף גם את ונוס לצמידות הזו - על המעורבות הרגשית היצרית הגבוהה שלה - אז איבוד השליטה המהיר שהיא יכולה לתרום כאן עלול להפוך את הכל לפיצוץ של ממש. בוטום ליין: אסור בשום פנים ואופן לריב השבוע, כי כל ריב כזה עלול להיות טריגר מהיר למלחמת עולם.

אז מה קורה למלחמת העולם שכבר מתרחשת עכשיו, זו שבין רוסיה לאוקראינה? פה בהחלט עלולים לחול כמה פיצוצים רציניים השבוע - ולפחות הודעה דרמטית אחת. כאן המערכה עשויה להיות קיצונית במיוחד, ולא מעט יקבע בה השבוע לגבי המשך המערכה. אם אוקראינה תוכל להחזיק מעמד השבוע בלי נזקים אמיתיים, היא בהחלט יכולה לשנות את אופי המערכה.

בזמן כזה, כשזווית ארוכה אחת של עימות בין אורנוס בטרנזיט בשמיים לונוס של פוטין מפעילה את העולם, הרי שככל שעובר הזמן הכל הופך צפוי פחות, גם עבור פוטין: לשבור את הכלים זה דבר אחד, ולהמשיך ולרסק את המטבח זה עניין אחר לגמרי - וכל זאת כשהשבוע פוגשת את הסמטוחה הזו הצמידות המשולשת של מרס, פלוטו וונוס - וזה בהחלט עלול להיות דרמטי במיוחד...

המעורבות של ונוס במקבץ הזה מראה על מעורבות רגשית מאוד גבוהה שעלולה לבוא גם לידי ביטוי במערכות היחסים של כולנו, ולגרום לתגובות קיצוניות, ריבים קטנים שעלולים להתפתח לסכסוכים גדולים, ופה ושם גם לניתוקי קשרים. מה עושים? סופרים עד עשר כשמרגישים איך הלחץ בגרון מתחיל לעלות, נושמים עמוק ומעלים חיוך. עם קצת רצון והבנה לקיצוניות של הדברים השבוע, זה אפשרי.

מי בעיקר עלול להיות מושפע מהמצב הכוכבי הזה? מזלות שור, מאזניים, טלה, סרטן, גדי, עקרב, אריה, דלי ובעצם... כולנו.

נשיא רוסיה, ולדימר פוטין במהלך הצהרתו במוסקבה 24 בפברואר 2022. רויטרס
כמה פיצוצים רציניים השבוע - ולפחות הודעה דרמטית אחת/רויטרס

התקשורת השבוע

את התקשורת עצמה מאפיינת השבוע הצמידות בין מרקורי, כוכב התקשורת, לבין סטורן הנוקשה במזל דלי. זו תקשורת מכבידה, שמכריחה אותנו להתמקד בעובדות, עוד לפני שאנחנו משתמשים במילים. סטורן מכביד על מרקורי, ומכריח אותנו להתבונן במה שיש בלי להגזים מצד אחד, ולהשקיע קצת יותר מחשבה בכל מה שקשור לחומר וכספים.

זהו זמן שבו הדיאלוג שלנו עם העולם עשוי להיות קר ורשמי יותר מצד אחד, ועוסק בעובדות ולא ברגשות מצד שני. כעת הזמן לסגור אוברדראפט אם אפשר, לחזור לקרקע כלכלית יציבה יותר, ואם השבוע הקודם קצת משך לנו את השטיח מתחת לרגלים, הרי שהשבוע הזה אנחנו מנקים טוב טוב את השטיח הזה, מחזירים אותו ואותנו לקרקע.

זמן טוב להתבונן למציאות בעיניים, אחרי שבוע שהיא עצמה מתבוננת בעינינו שלנו, להחליט שפחדים, מבוכה ודאגנות יתר רק עוצרים אותנו ולא מקדמים, ולהיות כאן ועכשיו, אם בנושאי החומר למיניהם, בנושאי הרגש, ובדיאלוג שלנו עם העולם בכלל.

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות תאומים, בתולה, דגים, קשת, גדי, סרטן, מאזניים וטלה.

sheen-shitof

עוד בוואלה!

איך הופכים אריזת פלסטיק לעציץ?

בשיתוף תאגיד המיחזור תמיר
תרגילי נשימות במשרד. ShutterStock
קחו נשימה. זה לא הולך להיות שבוע פשוט/ShutterStock

התחזית השבועית:

טלה

מרס, שליט המזל שלכם, נצמד גם לונוס וגם לפלוטו היצרי במזל גדי, ושבוע טעון במיוחד לפניכם: הפתיל הקצר מתקצר עוד יותר וממש חשוב לא לריב ולהישאר בשליטה.

נסיעה, מפגש עם אנשים חדשים וכמה יוזמות חדשות יעזרו לווסת את הרגשות.

שור

ונוס, שליטת המזל שלכם, צמודה גם למרס האגרסיבי וגם לפלוטו היצרי והכוחני, וזה בהחלט שבוע לחוץ ועצבני מבחינתכם.

הצד היצרי של ונוס שולט עכשיו ולא הצד העדין והמכיל: נסו להעמנע ממאבקי אגו ביחסים, וצאו לעשות קצת ספורט כשמזג האוויר יאפשר.

להורוסקופ היומי של מזל שור (ושאר המזלות) לחצו כאן >>

תאומים

מרקורי, שליט המזל שלכם, פותח את השבוע בזווית פעולה מדויקת לאורנוס התזזיתי וחשוב כעת לא לפעול בפזיזות.

בהמשך השבוע נצמד מרקורי לסטורן הנוקשה: זהו זמן להתארגן אחרת מבחינה כספית וכלכלית, ולמרות הכובד - להצמד לעובדות.

סרטן

צמידות טעונה מאוד של שלושה כוכבים - מרס, ונוס ופלוטו - במזל גדי שממול, עלולה להביא איתה כמה דרמות עסיסיות במערכות היחסים שלכם.

חשוב לשמור השבוע על רוח טובה, לחפש את החיובי ולא להגיב בעצבנות כשדברים יוצאים משליטה. גלו איפוק, סרטנונים.

אריה

השמש, שליטת המזל שלכם, ממשיכה לנוע במזל דגים ומתקרבת לצמידות עם יופיטר כוכב השפע.

זה הזמן לאסוף את עצמכם, להגדיר מטרות באופן מדויק ולחכות לשבוע הבא כדי להתארגן על מימושן של המטרות הנ"ל.

בתולה

גם השמש וגם יופיטר כעת בבית הזוגיות והיחסים שלכם, בעוד שבמזל גדי המאכלס את בית הרומנטיקה והביטוי האישי נמצא מקבץ הכוכבים ונוס, מרס ופלוטו בצמידות, שעשוי להביא איתו דרמות באהבה, והוצאות כספיות גבוהות.

שליטה ואורך רוח מומלצות השבוע.

להורוסקופ היומי של מזל בתולה (ושאר המזלות) לחצו כאן >>

מאזניים

ונוס, שליטת המזל שלכם, נצמדת השבוע גם למרס האסרטיבי וגם לפלוטו היצרי, אלמנט שעלול להפר את המעורבות הרגשית העדינה של המאזנאים עם מאבקי כוח ואגו, ודרמות למיניהן.

חשוב כעת לא לאבד פרופורציות - ולא להגיב באופן קיצוני כשדברים משתנים.

עקרב

צמידות בין מרס האסרטיבי וונוס הרגשית לפלוטו היצרי, שליט המזל שלכם, יוצרת סוג של אבק שריפה לעקרב הלוחמני, גם כשונוס צמודה עליו - וגם בשבוע שבו הפרשנויות שלו, של מה שבאמת קורה, לא ממש אמינות בגלל המעורבות הרגשית הגבוהה.

הימנעו מגישה לוחמנית ותוקפנית - ומאיבוד שליטה. נישמו עמוק.

קשת

השמש מתחילה להתקרב ליופיטר, שליט המזל שלכם, ששוהה במזל דגים, ואפשר לחוש בהתרגשות גוברת, עם התחזקות הרצון לעשייה לפעולה וליוזמות חדשות.

זה בדיוק הזמן להתחיל להגדיר את המטרות שלכם עד חודש מאי - ולהתחיל לממש אותן.

גדי

מרקורי, כוכב התקשורת, נצמד אל סטורן, שליט המזל שלכם: סטורן אמנם מכביד עליו, אבל מרקורי דווקא הופך את הגדיים להרבה יותר תקשורתיים השבוע, והקסם התקשורתי הזה עשוי להביא איתו כמה וכמה יוזמות חדשות ומעניינות שיזכו להצלחה, אם תתעקשו ולא תוותרו.

דלי

זווית פעולה מדויקת בין מרקורי לאורנוס, שליט המזל שלכם, בתחילת השבוע עלולה לגרום לשינויים פתאומיים במצב הרוח ולקצרים תקשורתיים.

צמידות בין מרקורי לסטורן במזל שלכם מביאה איתה גישה פסימית אך ריאלית, ויכולת לראות את המציאות כפי שהיא.

דגים

השמש ויופיטר, כוכב השפע, נמצאים במזל שלכם וכשיפגשו לא בשבוע הקרוב - אלא הבא - תוכל הצמידות ביניהם להוות נקודת עוצמה לעשייה חכמה וממוקדת מטרה.

בינתיים כדאי לראות את כל התמונה - ולפעול באופן זהיר ומדורג לפתיחת אפשרויות חדשות.

צפו בתחזית השבועית בהרחבה:

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully